33535
  • Papirzacsi
    #1637
    Sztem a keresséssel eltöltött idő alatt már csomószor bekonfigolhattad volna, úgy ahogy neked tetszik, kényelmes.
  • q2w3
    #1636
    itt már néztem, de csak 2004-hez van
  • perko
    #1635
    Google a barátod
  • q2w3
    #1634
    valakinek van kész billentyű beállítása ehhez a Joysickhez? :logitech force 3D Pro
  • bondi
    #1633
    Srácok, valamit nem értek. Vettem egy 16:10es TFT-t, minden játéknál felkínálja a gyári 1680*1050 felbontást, amivel 16:10 es módba kapcsolva torzításmentes widescreen lesz a game. Az FSX is felkínálja a felbontást, de utána a bal felső iránytű tojás formájú (műszereken nem tűnik fel hogy torzítana), tehát elvileg nem 16:10es módban fut. Nincs vmi tipp, vagy csak láma voltam, és nem állítottam át a képernyő módot. Nem igazán találtam erre opciót...
  • q2w3
    #1632
    Ahhoz, hogy azokat a repülőket be tudom rakni az FSX-be amiket a 2004-hez készítettek a játékosok.
  • alert
    #1631
    De igen. De minek? Ugyanaz mint az FS2004, csak 1-2 mappaeltérés van. Hogy az FS2004-ben hogy kell ahhoz pedig ott a FAQ.
  • q2w3
    #1630
    erre nem tudtok válaszolni?
  • Ombika
    #1629
    tudtam volna neked joval olcsobban ujat,garisat! :S
  • q2w3
    #1628
    Holnap végre meg lesz a joystick-em.
    A Lord Dreamland-ban csak 12.000Ft
    Logitech Force 3D Pro 4ever
  • ColdFire
    #1627
    http://www.576.hu/termek_adatlap.php?id=33718
  • Ombika
    #1626
    Jezusom 27 ropi azert ez nem semmi! :))))
  • kolszal
    #1625
    Biztos csak elveszett a DVD boxból neki Ha meg warezoltál akkor kellett lenni egy .nfo-nak is... L
  • ColdFire
    #1624
    úristen vazzeg! [headshot]
    Vedd meg, 576ba 27 ruppó aztán csókolom...
    cheatem van kell? ^^
  • Bubsy
    #1623
    őő akkor hogy lehet vele rendesen játszani?:) kifelytenéd bővebben?
  • chicco
    #1622
    nincs kód
  • Bubsy
    #1621
    illetve ilyen izét, hogy egy óránál tovább működjön.
  • Bubsy
    #1620
    helló, tud valaki telepítési kódot adni a játékhoz?
    előre is köszi!
  • q2w3
    #1619
    Jók az Fs 2004-hez való repcsik az FSX-hez.
    Ha jók akkor letöltés után hova rakjam őket?
  • q2w3
    #1618
    Akkor télleg beakad.
    De olyan csúnya a föld. ronda talaj+pár ház. Csak ennyi gondom van.
  • alert
    #1617
    FAQ
  • alert
    #1616
    Kizárt hogy nem akad. Repülj olyan hely fölé ahol sok az autogen vagy nézz szét egy nagy reptéren.
  • Ombika
    #1615
    Hivatalsoan csak allitolag!!
  • q2w3
    #1614
    egyébként honnan lehet leszedni repülőket hozzá?
  • q2w3
    #1613
    Most raktam fel a játékot is nagyon cool.
    Már nagyon várom, hogy meglegyen a joystick-em, mert billentyűzettel szar irányítani.
    egyébként mindent high-ra állítottam és nem akad.
    AmD Athlon 3200+ AM2, Leadtek 6800Gs húzvam, 2Gb Kingston DDR2 800MHz.
  • q2w3
    #1612
    Én is pont ezek a játékokért akarok venni.
    Köszi a sok választ.
    Szerintem ennél maradok.
  • Frequency
    #1611
    Nos én pont ezt a joy-t használom...kb 1 éve már,semmi gondom vele,jól konfigurálható.Leginkább Battlefield-en és Flight sim-en nyomatok vele,egyebet nem tudok mondani :) Vedd meg!
  • Ombika
    #1610
    Kis csemege erdemes elolvasni ,jot irnak rola! :)
    Katt ide
  • terasz
    #1609
    én a maradék 10% vagyok
    :D

    nekem ilyen van, és tökéletesen megfelel. nem vagyok egy über-felhasználó, de ragyogóan működik arra, amire kell. ráadásul minden pont kéznél. nagyon jó!
    én ajánlom!
  • Papirzacsi
    #1608
    A logitech minőségről nemtudok nyilatkozni, bár nagyon sok rosszat hallottam. Én kezdettől fogva saitek felhasználó vagyok. :-)
    Amit viszont a kép alapján eltudok mondani, és a saját vélményemet tükrözi, az az, hogy sztem ez a gázkarelhelyezés igencsak idiótán kivitelezett, átgondolatlan, és a legkevésbé sem ergonómikus. Persze lehet vkinek ez kényelmes, de az én joystick kezelésis zokásaimba egyáltalán nem passzol, és sztem a felhasználók 90%-nak nem. Akkor lenne értelme ott elhelyezni a gázkart, ha a joy kétkezes lenne, mármint jobbos is és balos is, de ez láthatóan nem olyan. Szóval én nem venném meg, de a tied a választás.Sajna újabban az "olcsóbb" saitekekben is teret hódított az ilyen kialakítás. :-(
  • q2w3
    #1607
    Én ehhez a játékhoz szeretnék venni egy Logitch Force 3D Pro típusú joystic-ot. ITT
    Ti nektek mi a véleményetek róla?
  • alert
    #1606
    Nem kevés. Az alap repülők nem a fizikájukról és kidolgozottságukról híresek. Ha reálisan akarsz repülni, akkor úgyis vásárolsz vagy letöltesz valamilyen kiegészítő repcsit a kívánt típusból. Abból pedig van több tízezer féle...
  • Ombika
    #1605
    tudom kinnt van de felek szarasig van buggal de igerem felteszem ha megvan c2d a heten es kiprobalom! :)
    CSak 512-es vga-as ugyon dolgozom meg! :)
  • q2w3
    #1604
    Én valahol azt olvastam, hogy csak 24 repülő van a Deluxe Edition-ben és a simában pedig 18. Ez igaz? Nem kevés?
  • alert
    #1603
    A végleges (RTM v6600) Vista már hetek óta elkészült, egy-két vállalat már használhatja is. Kisvállalatok számára és otthoni használatra január 30-án teszik elérhetővé, a magyar nyelvű változat március 30-án jelenik meg. Viszont! warezon már mostis elérhető a végleges ;) majd ki kellene próbálnia valakinek aki FS-ezik és c2d-je van :D DX10 viszont egyáltalán nem követelmény azonban állíólag azt is jobban kezeli.
  • Ombika
    #1602
    Vista vegleges/normalis meg messze van szerintem es az alá is dx10 kari kell majdá de addig is jol fog futni xp-n isá esetleg win 2003 alattá ha FSX fut alatta!?
  • alert
    #1601
    Egyébként az FSX is majd a Vista alatt fog megindulni ha core 2 duo procid van (elméletileg), mert az direkt úgy van kialakítva hogy a c2d procikat jól összehozza a programokkal. Viszont ott is vigyázni kell, mert nem mindegyik verzió támogatja (azt hiszem a Home változatok majd nem, ahogyan a WinXP sem).
  • alert
    #1600
    Úgy értem FSX alá fejlesztek addont like BP2007 :D de gépen is gondolkozom már elég régóta...
  • Ombika
    #1599
    Helyes!! :)

    Milyan lapot akarsz majd ala?
    Amugy arra kell figyelni E6300-asnal,hogy ha 3000 folott akarod akkor 800+ ram kell bele!!
  • alert
    #1598
    Nem. 3200 barton, 1gb ram, 9800pro. Ezzel FSX felejtős :) csak fejlesztek alá.