33535
  • JHrepklub
    #1517
    A Jöbő Háza Repülő Klub aktuális előadása: Flight Simulator X
    Előadó: Kozma András.
    Időpont: 2006. november 16. csütörtök 18:30
    Találkozó: 18:15-től a Jövő Háza kiállítás Beszélgető körében

    További információ:
    http://origo.hu/tudomany/technika/20061019programajanlo.html
    http://www.jovohaza.hu/engine.aspx?page=repuloklub
  • trialkornel
    #1516
    Lehet hogy már 500-an kérdezték de FAQ-ban nincs róla szó ezért megkérdem hogy nem tudja valaki hogy miért van az hogy feltelepítem és amikor majdnem a végére ér kidob 2X hibaüzit és nem fejezi be??????
  • rudanjoe
    #1515
    nnnaaa, uninstall megvolt - nem 45 perc, csak 20:)
  • ZolEE F1
    #1514
    thx
  • Papirzacsi
    #1513
    Leül, gondolkoz, ha nem megy, fsx.cfg megnyit, maximized=2, megnéz, hogy örülhet e az eredmények...
  • ZolEE F1
    #1512
    nemcsak tönkre ment a TFT monitorom és amin most tolom az nem igazán szereti a 800*600nál nagyobb felbontást...a játékban meg min. 1024*768 :c
  • Papirzacsi
    #1511
    Zárlatosak a látóidegeid?
  • ZolEE F1
    #1510
    Sziasztok!

    Valahogy megoldható az hogy a játék ablakban fusson és ne teljes képernyőn ? valaki pls help :)




  • Ombika
    #1505
    Majd kiderul ,remelem mar a heten de ne offoljunk ... :P
  • chicco
    #1504
    e 6300 nekem 2.32 megy aztán lekapcsol
  • Ombika
    #1503
    HAt pedig havernak van E6300,igaz sok helyen irtak ,h az ujabbak mar nem huzhatoak ennyire jol de majd kiderul es mutatok shotot is rola he erdekel de legfokepp game miatt akarom ,addig neki se latok FSX-nek!!
  • Rodman6
    #1502
    A Flight Simulator az új generációs játékok első tagja. Ez azt jelenti hogy 4Ghz Processzor, 512MB-os DX10 videókártya, és 2 GB RAM szükségeltetik az indításához. Ha valódi tájat akarsz látni nem pedig egy babfőzelék szerű arnás képződményt alul akkor ilyen gépre lesz szükségetek, természetesen Windows Vista is kell alá. Én már hozzászoktam hogy 1,5 évvel le vagyok maradva a jelentől számítástechnika terén.... vagy többel?
  • Pyth
    #1501
    Nem mondom hogy lehetetlen, de nem jellemző. Nézd meg ezeket a tuning eredményeket link
    Ezek a scrácok tuning megszállottak és némelyik gyakrabban cserélgeti a hw elemeket mint sok ember a zokniját. Ha egy átlag ember bemegy a bótba és kiperkál egy ilyen procit (és nincs lehetősége válogatni, cserélgetni)akkor azért nagy szerencse kell ekkora túlhajtáshoz.
    A lényegen persze az hogy jó kis proci és jól lehet húzni. Ha meglesz a géped megírhatnád mennyit sikerült kihozni belőle.
    Bocs az OFF-ért
  • Ombika
    #1500
    Javaslom hwt.hu olvassatok el!! :PPPP
  • alert
    #1499
    Szerintem ennyit nem lehet húzni rajta. Ha mégis megtennéd próbálkozz valami extrém hűtővel és 2 szobaventillátorral :) Ha sikerülne feltétlen jelezd mert töbeket érdekelhet :)
  • Pyth
    #1498
    E6300 3500 mhz-re ??? Az 500-as fsb !!! A reális 420-440fsb ami 3000mhz körüli. Persze az is nagyon szép eredmény.
  • Ombika
    #1497
    Nem kell lasd en esetem!!
    Amdrol valtok c2d-re E6300 es felhuzod e6600 fole 3500 mhz-re es mindezt joval kevesebbert+Giga Ds3 lappal!!! :P
    Igaz jo mem kell de az most kicsit magas aron van!!
  • Falconer
    #1496
    Az kiraly. Mert het honap mulva fogok gepet venni olyan 180bol elorelathatoan :D
    Optikai meghajtok meg haz az van, a tobbi cuccot kell megvenni.
    Addig meg laptop.
  • alert
    #1495
    Áhh nem sok köze lehet ehhez. 6-8 hónapon belül már 200k körül is lesz olyan konfig amin viszonylag jól elfut.. ez biztos.
  • Falconer
    #1494
    Osszefogott az intellel vagy nemtom
  • Falconer
    #1493
    Microsoft ezzel akarja novelni a Core2duo eladasokat :(

  • alert
    #1492
    Fog futni de hogy jól.. az nem valószínű. Core2Duo-val se érzékelsz nagy változást ha a gyengébbeket veszed. Az e6700 és e6800 -al már elég jól látható a változás de az meg ugye 130 rongytól kezdődik :S Elég CPU gyilkos a progi.
  • ColdFire
    #1491
    576 újság:
    FSX:
    25 999 Ft
  • flashh
    #1490
    Oké srácok,mint mondtam,csak egy elmélet volt,semmi több...De köszönöm a reagálásokat! Még egy kérdés: DX10 meg Vista mondjuk oké,de Core 2 Duo tegyük fel nincs.Így is érzékelhető lesz valami változás,vagy a proci csere elengedhetetlen?
  • Ombika
    #1489
    Akkor mar kulfoldi forumokon irtak volna!!
  • Jojoaction
    #1488
    Szerintem az egész csak az optimalizáláson múlik. Ahogy asszem Alert is írta már a game DX10-re meg Vistára meg Core2duo-ra van optimalizálva, persze hogy más körülmények között yo-val szarabbul fut.
    Elkelne valami patch hozzá, hogy a mezei halandók is, mint én pl., tudjanak vele játszani. Addig meg suxxx.
  • Jojoaction
    #1487
    Nem hinném hogy ilyesfajta védelmet raktak volna bele, mert a barátomnak sincs core2duo procija, "csak" egy egymagos, valamivel több Mhz-el mint nekem és látványosan jobban fut nála!
    Szóval a game bizti nem butítja magát.
  • flashh
    #1486
    Most konkrétan az aktiválásra gondolok,és lehet a játék feltörői sem számoltak ezzel....
  • flashh
    #1485
    Sziasztok srácok.Épp azon járt az agyam lefekvés után tegnap,hogy ez a lassúság a játékban nem az miatt van-e,hogy nem eredeti játékkal játszunk,mert valljuk be,itt egyikünknek sem az eredeti játék van a gépén....A Microsoft beletehetett valami védelmet,mint amit az új Windows-ba is tett,hogy nem eredeti esetén lebutítja magát...Ebben a játékban is lehet egy ilyesfajta védelem.Mert aki vesz a játék miatt egy Core 2 Duo-t,és azzal is lassú,holott a játék elején még ajánlják is,azért az gyanús már...Mi a véleményetek erről? Jó lenne,ha valakinek meg lenne az eredeti,bár nem tudom kapható-e már nálunk is....
  • ColdFire
    #1484
    nem szólt senki semmit a topikba, vártam hátha megkérdezi vki hogy ehhez milyen gép kell stb... :DDDD
  • ColdFire
    #1483
    :PPPPP
  • Tomo15
    #1482
    jóvan nem esett le:D
  • Falconer
    #1481
    Nem mondod p@$zmeg!?

  • Tomo15
    #1480
    Szerintem ez fénykép.
  • ColdFire
    #1479
    DX10
    Max Graf, plusz vmi kieg...
  • oneal1
    #1478
    szval vegyek:)
    csak induljon el végre:)
  • Ombika
    #1477
    billel iranyitani lolll!! :P
  • oneal1
    #1476
    na várj:D
    nem tette ám fel!! végigmegy az install és kiír valami hibát....:( :)
    megőrülök komolyan:D
  • alert
    #1475
    Asszem ez nem a te programod
  • oneal1
    #1474
    nah 5 ödjére elindult...
    addig kérdezném hogy érdemes venni joy-t a játékhoz?
    Mert a 2004 et próbáltam és elég gázos volt bill el!:)
    Szval joy al könnyebb valamivel?