33535
  • q2w3
    #1677
    Azt elírhattad mert hol létezik 1000w-os táp?
    szerintem 1000V is sok lenne.
  • ingy3nfr3g
    #1676
    nemfogyaszt ojan sokat szal jól átvágtak mellesleg dx 10 ennyi és még sokkal gyorsabb is szal ha van rá pénz mindenképp 8800 gtx.
  • alert
    #1675
    Meglestem a 8800 GTX karit és fórumokon valamint K András megerősítésével arra jutottam hogy tök felesleges FS-hez :) FS-ben nem sokkal hoz jobbat mint a 7950 GX2, max 20-30%-al. De nem ez az izgi hanem 1000W táp kell neki. Szóval nem tudom hogy fizeti a villanyszámlát aki ilyet használ :)
  • alert
    #1674
    Korrekt árú szarvkormány nincs, mindegyik drágább mint az egyszerű CH. Minden repülős cucc drága. A home-made cuccokat is meg lehet csinálni jól, nézz körül, vannak leírások, csak némi kézügyesség kell hozzá. Nem egy ember csinált már 737 thrust padot és pont ugyanolyan lett mint az igazi. Több fórumban is publikálták. Ha szarvkormányt keresel, inkább az egyéniket keresd, igaz bizonytalanabb, de sokszor olcsóbb. Csak nehéz ráakadni de olvasgass sok sim fórumot, több emberke van aki foglalkozik ilyesmivel. Fejből sajnos én sem tudok mondani :( ritka.
  • Ombika
    #1673
    Akkor mondj 1 korrekt aru szarvkormanyt please!!

    Amugy meg ilyen gany munkaval csinalt sajat takolmanyoknak nem vagyok a hive,normalis igenyes cuccal jatszom inkabb....
  • alert
    #1672
    Egy tolóerőkart egy 3000 forintos joyból és némi szerszámmal meg alapanyaggal MAXIMUM 5-7 ezer össz ráfordítással meg lehet alkotni. Kicsit nagyobb tudással pedig már 737 szarvat csinálsz. De ilyet is lehet venni, igaz kicsit drágább, de akkor már ezt nézve a CH-nál nem sokkal többért reális szarvat kapsz. Nem kell feltétlen a CH-hoz ragaszkodni.
  • Ombika
    #1671
    Ahh amigo ne osszal le, amig nem erted kerdesem!
    En pedalra irtam nem a joyra!!

    Mashol olvastam,hogy aki probalt mar szarvkormanyt nem jott be neki:
    Idezem:
    Valóban jobb lenne egy szarv, de szerintem nincs komolyan kinéző szarv, ami még normális áron elérhető. A CH-szarv valóban jóhírű, 150 Euro-ért megkapod Bécsben (ez olcsóbb, mint az itthoni vagy a külföldről rendelt ár), de amióta én láttam és fogtam, azóta letettem róla. Tudom, reális, meg minden, de nehogymár a PMDG 737 tolóerejét azzal a kis fiszfaty tolókarral szabályozzam. A másik meg, hogy tiszta buta kinézete van szerintem. A tolókar és a pedál meg szintén 150/150 Euro lenne. Van egy amcsi oldal, ahol a 3-at együtt meg tudod venni 300 USD-ért..."


  • exTrem
    #1670
    Olvass már vissza :). Ez bocs de elég hülye kérdés volt. Akkor még egyszer. Saitek X52-es joyom van, már lassan egy éve és miért ne próbáltam volna :). Rendszeresen állítgatom.
  • Brikó
    #1669
    Nem tudom normálisan kihasználi a programozás nyújtotta lehetőségeket, és erősen gondolkozok egy normális szarv beszerzésén. Ahogy tán Alert írta, ilyet csak a légibuszokon használnak..
  • Ombika
    #1668
    Probaltad?

    Briko: 1 kerdest meg ,miert akarod eladni 3 het utan X52-et bar lehet mar kerdeztem,akkor sorry ,de nem emlekszem!?
  • exTrem
    #1667
    Nem volt "furi" :). Pont hogy remek. Könnyen mozgatható remek joy. Megéri. A saitek pedálok meg szarok !
  • Ombika
    #1666
    De tudod mivel kosse ossze 1000 V-al!!!
  • alert
    #1665
    Kapcsolj össze 3 ilyen konfigot párhuzamosan és akkor esetleg :)
  • Papirzacsi
    #1664
    Látom egy kva szót se fogadtál meg abból, amit a büntipontjaid mellé írtak.
    Menne igen. Az fs98 talán...
  • Djemba
    #1663
    AMD 3 GHZ 1 GB RAM ATI 9600 256
    EZEN MENNE MAXON?
  • Ombika
    #1662
    Az pont jo csak a joy tul konnyu volt nekem!!

    Most nezem pedal szett van pixmanianal 22 bruttoert hozza!!

    Nektek nem volt furi,h ilyen konnyu ?
  • exTrem
    #1661
    A gázkar tóloerősségét lehet állytani. Van egy kis csavar ...
  • Ombika
    #1660
    Nah ma megneztem eloben X52-ot es hat nagyon bejott ,rengeteg gomb meg stb!
    A gazkar toloerossege szerintem pont jo,talan amit kicsit furcsaltam az az,hogy a joyt talan tul konnyu mozgatni a regi TM-hez kepest,igaz mar jo regen volt ,de mintha ez remlene!!
    Amugy szerintem a joy korrekt bar ezen nem lattam,hogy lenen tapadokorong vagy ami rogziti az asztalhoz?!
    De ma vegre megjott C2D-m csak 1 giga ram ,vegre kiprobalhatom mit tud ez a game!!
  • flashh
    #1659
    Srácok! Próbáljátok ki,hogy a weather themes-t használjátok,ott is a clear skies-t.Jelentősen növekedik a sebessége a játéknak.Én legalábbis nem hiányoltam a felhőket és nagyon szépen fut a játék.
  • GyuriX2572
    #1658
    Ilyen gépen milyen grafikára számíthatok:

    FX-57, 7900GTX, 2GB RAM ?
  • Ombika
    #1657
    Nm! :P
  • JackDow
    #1656
    ok ok megvan köszi. Jövök Neked eggyel ! :-)
  • Thanatos
    #1655
    én megköszönnék egy 2-3k-t ha gondolod, ha pesti vagy jó lessz kp-ban is :)
  • Ombika
    #1654
    Basszus lovet ne adjak,hogy tudjal kajat venni?
    Inditsd el a programot es hotkey-el mukodik!
  • JackDow
    #1653
    Köszönöm. Pontosam, hogyan kell? elég láma kérdés de azt írták mások, hogy amikor az FSX-et használom ne fusson más progi. Amikor repülök, hogyan tudom közben elindítani, hogy mikor kezdje és mikor fejezze be a felvételt? Más prg-nál is működik?
  • Ombika
    #1652
    FRAPS progival!
  • JackDow
    #1651
    Hi,

    meg tudja valaki mondani, egy repülésről hogyan tudok videót, vagy képet kimenteni? (FSX-ben természetesen)

    kösz:

    JackDow
  • Ombika
    #1650
    Allitolag rugoja jobb es nem kezdi ki a haz szelet meg par aprosag ,de ha mar lenne ,akkor miert ne azt?
  • GyuriX2572
    #1649
    Miért mivel tud többet a pro?
  • Ombika
    #1648
    Erre mar valaszoltam aszem! :)

    DE erosen kattogok Pro verzion csak sehol sincs!! :-(
  • Brikó
    #1647
    Az enyémet 23-ért még mindig elviheted...
  • Ombika
    #1646
    Vmilyen valtozas a rugonal is van ha joltom csak kerdes,h mikor lesz kaphato?
  • exTrem
    #1645
    Pro az kérlek alig jobb mint a sima x52. Van egy pár új gomb ( nem mintha a simán nem lenne elég :)), meg a színe más. Semivel nem jobb csak az ára nagyobb.
  • Ombika
    #1644
    24-45 bruttoert 2 helyen is lattam csak hat ha joltom PRO is kijott mar bar nemtom erdemes e varni ra?!
  • exTrem
    #1643
    Nekem Saitek x52-öm van. Remek jojstick sok oldalú. Ajánlom megéri a pénzét. 30 ezer körül van az ára.
  • Ombika
    #1642
    FSX-hez mennyire jo?
    Mivel sok helyen szarvkormanyt ajanlottak, de hat 70 rugot nem adok ki erte es X-52 szintu joyt nemnagyon talalni,plane jo arban!
  • ColdFire
    #1641
  • kiskorúbézoltán #1640
    da
  • Ombika
    #1639
    Hasznal itt vki Saitek X-52 joyt?
  • maffioso
    #1638
    addon repcsik már vannak?PÜ plz