33535
  • chicco
    #1816
    ram kéne még
  • Ombika
    #1815
    200-bol is ossze lehet hozni amin jol megy,persze tft nelkul! :)))
  • hhelikopter
    #1814
    uDV!

    Rohadjon meg Microsoft!, az tuti, hogy Én nem adok ki 500.000 Ft egy konfigért, mert ugye magyar bérekből erre nem telik. 200.000 Ft -ért akarok összeállítani valamit, amivel azért jó közép szinten elmegy. Szálljunk le a földre mert ugye 500.000 Ft nem szaladgál senki. : )
  • thomasthomas
    #1813
    Hi!

    Épp most szedem le a demo második verzióját.....az aláírásomban lévő konfiggal fog med-low-on menni, esetleg jobban?

    előre is kösz a segítséget.
  • Ombika
    #1812
    Ez varhato volt,h sp1 keszul de en most 2 karival is kiprobalom 3300 Mhz-re huzott C2D-vel es 2 giga rammal majd megirom tapasztalatokat csak az unnep miatt elhuzodik... :)))
  • alert
    #1811
    Utánanéztem és mindenhol azt írják, amit eddig is tudtunk. A processzor a limit. Megveszik 200 ezer forintért a core2duo e6700-as processzort és ugyanazt az FPS-t kapják a 180 ezer forintos 8800GTX-el, mint a 125 ezer forintos 8800GTS-el és még ez utóbbival is jobb a frame mint a 150 ezer forintos 7950GX2-vel! Elgondolkoztató. Tehát a processzor a limit mint mindig. Akkor éri meg a 8800GTX-et venni ha a 250 ezeres e6800-as procidat túlhajtod mint atom :) különben az olcsóbb kategóriák is csont ugyanannyit hoznak... Sőt gyakorlatilag ha nincs egy nagyonjó c2d procid, akkor teljesen felesleges a 8800-as vga bármelyik darabja. Másik érdekesség hogy a 7900GTX-nél FSX-ben is szintén sokkal jobban teljesít a majdnem fele annyiba kerülő 7950-es kari GT 512MB-os változata ha van mellette egy jó cpu. A srácok akik próbálgatták majdnem max beállítások mellett a nagy reptereken is 20 fps-t szedtek ki belőle max autogen-el, 60cm-es texture beállításokal 1024x768-ban. A proci egy e6600 volt kis tuningal. Szóval nem kell itt annyit költeni, hogy jó teljesítményt kapj. Arról nem beszélve hogy több fórumon is olvasható hogy készül az SP1 az FSX-hez és a performance-re gyúrnak.
  • alert
    #1810
    Van már 8800GTS 125 ezer bruttóért (itthon is kapható). Sok különbség nincs, 640MB memója van a 768 helyett. Nagyobb eltérésről egyelőre nem hallottam, utána kellene nézni.
  • Ombika
    #1809
    Meg rakas szar es nem tamogatja ha ugy ahogy kellene ,ha joltom!
    Majd ha kijon belole butitott valtozat,marmint 8800-bol,akkor lecserelelem en is!!
  • alert
    #1808
    Tenyleg, Vista-val már próbálta valaki?
  • Ombika
    #1807
    Veletlenul se vedd meg ,mert nagyot csalodsz!!

    Majd akkor fogod elvezni ,ha Vista megjelenik es DX10 alatt tudod futtatni! :)
  • alert
    #1806
    Szia! Nagyon egyszerű! Minden automatikus. Berakod a dvd-t a meghajtóba és követed a képernyő utasításait, gyakorlatilag csak a NEXT gombokra kell kattintani. Mindent megcsinál magától, mint a legtöbb játék és program telepítőjének 99.99%-a. Kb a telepítés felénél kérni fogja, hogy tedd be a második dvd-t. A merevlemezen legyen vagy 15 GB szabad helyed. Nagyjából ennyi :D
  • adiker
    #1805
    hello


    nem tudom hogy kell feltelepíteni ezt a játékot vki tudna segíteni?
  • alert
    #1804
    hm... ha megnézel külföldi fórumokat ezzel kapcsolatban esetleg youtube videó teszteket, akkor azt fogod látni sajnos, hogy ha a te mostani konfigodban a vga egy 8800gtx lenne, akkor is lenne bőven hely, ahol max grafikán nem hoz jobbat 12-18 fps-nél. Igaz itt már abszolút max grafikai beállításokról beszélünk 1600x1200-ban. Viszont az ilyen tesztekben a sárkánnyal repülnek szinte mindig. Ha betöltesz egy 737-est vagy más gépet, akkor nyilván még ennél is kevesebb. Tehát egy ilyen konfigon max graf beállítások mellett kb 1024x768 felbontásban a bloom-ot kikapcsolva lehet tartani 20 fps fölötti értéket. De erre már azt mondom tűrhető :) Az ára viszont abszolút nem, ha azt nézem hogy még így sem garantált a 18 FPS, ha nem a sárkánnyal repülünk sok felhő közt és mondjuk esővel... szvsz jobban megéri várni március-április környékéig amikorra kijönnek már jobb hardverek és jelenlegiek ára lemegy mondjuk a felére.
  • sb1
    #1803
    Ez azért nem piskóta...

    Az FS2004-et után alap volt, hogy ezt a játékot is megveszem eredetiben.
    Azt mindjárt sejtettem,hogy nagy lesz a gépigénye, de most karikor turbóztam fel a gépet core2 E6400,2*1Gb kingmax667-re, csak sajna a videókarira már nem volt zsé, az egyelőre maradt a 7800gtx.
    Sajnos a "játék" is maradhatott volna még egy darabig a polon, mert mindent mediumra állítva,1024*768-ban, aa nélkül,eléggé szarkául fut.(szám szerint 15-28 fps között ingázik :-))

    Na mind1, még sokat nem sikerűlt eltőltenem vele, de azt már most látom, hogy technkailag nagyon ott van a cucc.

    Január végén csak emiatt beruházok még 1 8800gts-re, remélem sokkal jobb lesz a helyzet.
    Megkérném, hogy akinek hasonló kinfigja van, de már 8800gts-el szerelt, írja meg, hogy neki hogyan fut a "játék", magas beállítások mellett.

  • Ombika
    #1802
    NO megerkezett X52-om + ramom is johet a repkedes reggeltol-estig feszt!!!
  • Kakaduduka
    #1801
    másnak a gépébe. mert elvileg lehetséges. van ilyen sharing aircraft. utána meg join aircraft. már sikerült egyszer de nem tudom mit kellet ahhoz csinálni.
  • alert
    #1800
    A CaptainSim megjelentetett egy Space Shuttle kiegészítőt ami elég jól néz ki :) Akinek van tapasztalata érdekelne...
  • alert
    #1799
    Mert nem csupán egy játék hanem "valamivel" több annál... olvass utána.
  • Attila56
    #1798
    hellosztok.Miért 26 000 Ft ez a játék?
  • matya00007
    #1796
    3 oldalt visszaolvastál és nem láttad hogy nem warezolunk?

    Ha 4-et olvastál volna vissza ,lehet megtalálod a megfejtést..

  • pasquale
    #1795
    hello
    lehet ki fogtok nyírni, remélem nem :D
    3oldalt visszaolvastam, de a problémám az lenne
    h letöltöttem, és amikor instalálnám, felrak mindent a gépre és olyan 995aléknál letörli magát... kérlek segítsetek tanácsokkal!
    köszönöm
  • ColdFire
    #1794
    másnak a gépébe, vagy más tipusu gépbe?
  • Kakaduduka
    #1793
    Helló, ha hálózatban játszok akkor hogyan lehet beleülni a másik gépébe? (mert lehetséges, csak nem tudom mit kell tennem)
  • Laska123
    #1792
  • ColdFire
    #1791
    amerikába sokmindent máshogy csinálnak xD
  • DJviolin
    #1790
    ŐŐŐŐŐŐŐ viszont a sárkányrepülővel simán lehet hátonrepülni 1 méterrel a pálya felett. :)
  • Clidey
    #1789
    Persze hogy van fejlődés! ...Visszafelé...
  • w77d
    #1788
    Ha már azt elérték, hogy 747-essel nem leet műrepülni akkor OK :)
    Meg aztán a turburencia teljes hiánya is idegesítő
  • DJviolin
    #1787
    Pici fejlődés érezhető, de ne várj csodát. :( Én csak a vitorlázóból tudok kiindulni, de az nagyon gyatra. Az egyik sárkányos ismerősöm meg a sárkányrepülőre panaszkodott.

    Szerintem a motorosoknál sem lehet akkor valami hude élethű.
  • w77d
    #1786
    ez nem túl bíztató :)
  • DJviolin
    #1785
    hááááááááát...
  • w77d
    #1784
    Helosztok! A repülési modellekben és a fizikában van valami javulás a fs9 óta?
  • DJviolin
    #1783
    Üdv!

    Én lőn már a 3. honlapomnál járok, és mégse ment el annyira az eszem, hogy ezmiatt istennek képzeljem magamat. Pláne nem, hogy beszólogassak olyan embereknek, akik az adott témában jobban képben vannak nálam (sikeresen belefutottál rögtön a Budapest Scenery készítőjébe és egy valódi vitorlázópilótába), és pláne nem azoknak, akiktől az információ nagy részét elemeltem. Most őszintén. Ugye már régóta figyelmesen olvasod a topikot?

    Nem is lett volna veled semmi gond, ha a kezdeti szerény megnyilvánulásod nyomvonalán haladsz, de sajna nem tetszett neked (az egyébként jogos) negatív kritika.

    És a legnagyobb hibát akkor követted el, amikor abba a topikba írtál, amelyet én is szoktam olvasni. :) Engem lehete utálni (szeretni nem), mert mindenkinek megmondom a frankót, és magasról t*jok rá, hogy mások milyen véleményen vannak rólam.

    Remélem még Alert nem vette át feletted az irányítást. :)
  • alert
    #1778
    1. dvd-nek van egy repackja. Ezzel itt abba is hagytuk mert nem warez topic :)
  • yaqwsxcde
    #1777
    Razor 1911-es
  • alert
    #1775
    Eredeti a program? Másolt verzióból van olyan verzió, ami sokszor ezt csinálja.
  • yaqwsxcde
    #1774
    Az msxml6-tal is azt csinálja nekem!
  • alert
    #1767
    Talán segít EZ.
  • don76
    #1766
    Sziasztok!

    Ha tudtok segítsetek abban, hogy miért állhat le az FSX telepítése az utolsó fázisnál (Error 1935) és egy hiba után letörli a felrakott file-okat...
  • alert
    #1765
    Elindul és még fut is de hogy néz ki... :( 256 MB-os vidkari alatt egyszerűen fizikai képtelenség az FSX-es textúrákat beletölteni a videómemóriába. Minden textúrát szorozz fel 3-al (bumpmap, specular map) és akkor még meg is kellene jeleníteni őket. FSX esetében minimum 512 MB-os karival érdemes próbálkozni, ha látni is akarunk valamit.