33535
  • Ombika
    #1597
    Remelem hetfon mar azzal pengetem jah es ha veszel ra 1 ilyen hutot katt ide,akkor jo esellye akar 3500-ig!
    Valljuk be oszinten 3500 C2D azert odavag mindennek,igaz nekem csak 7900 Gs 256 vga van lesz melle ,de ma meglatjuk mit hozok ki belole!!

    Neked is C2d van?
  • alert
    #1596
    Nem hangzik rosszul. Megnézem.
  • Ombika
    #1595
    Ezt mar en is kerdeztem! :)

    Figy E6300 3000-ig minimum huzhato es ha olvasol prohardver,akkor azt irtak a kevesebb neha tobb........ :)
    512-es vga meg tenyleg kell sajnos!
  • alert
    #1594
    FS-ben maradjunk 18 FPS-nél :) 16-18 FPS-ig még élvezhető a leszállás is, alatta viszont nagyon zavaró. 512 megás VGA nélkül pedig nem érdemes próbálkozni jó textúra felbontással. Másrészt a core 2 duo se mindegy hogy milyen. E6600 alatt ezzel se megyünk sokra. nVidia 8800 GTX 768 MB -os karit próbálta már valaki? :D
  • Ombika
    #1593
    40 fps alatt gaz sajnos ,ez van!!
    C2D+7900GT minimum! :S
  • alert
    #1592
    Oké legyünk tényszerűek. Fut szép grafikán gyorsan, ha leveszed az autogent vagy kicseréled a 2004-esre. De akkor meg mi értelme? Se szép házak se fák se autók se növényzet se tárgyak csak a sík talaj... ronda. Ha viszont kicsit is megemeled az autogen szintet az -20 FPS high-end konfigon is. Tehát ha nincs erőműved akkor ronda, max a vízben tudsz gyönyörködni.
  • csabiks
    #1591
    Ennyire lehangolónak nem kell lenni, nekem sincs atomerőművem mégis elmegy 29fps-el mellesleg nekem csak a memória több, a videókarim egy gef6600gt, majdnem ultrán jáccok!
  • Ombika
    #1590
    1 kis csemege oldalszelben! :)

    Katt ide
  • alert
    #1589
    Semmi. El fog indulni, körül tudsz nézni alacsony FPS-el, de akadozni fog ha pl 3D-s objektumok közelébe érsz, nagy reptéren vagy, stb...
  • scorpeeon
    #1588
    Az én konfigommal mire számíthatok ezzel a játékkal? Mennyi az esélye, hogy élvezhetően elfut?

    ASUS P4P800 SE, Intel P4 2,8GHz Northwood, 2x512 MB DDR RAM (333MHz), Gainward GeForce 7600GT 256MB DDR3 560/1400MHz AGP
  • Raptor 2
    #1587
    Raktam képet a "Ismerd fel a repülőt a képről" fórumodba
  • Ombika
    #1586
    Ep eszu ember nem mond ilyet!! :P
  • ColdFire
    #1585
    hmm... már beugrott hogy ki vagy :D
  • hetti
    #1584
    Hát se ts-n se lobby-n nem vagy tul sürün nem mintha én sokat lennék fent mostanság.
    biztos szokatlan elsöre a joy de ennyire!!? :D
  • ColdFire
    #1583
    mikor haltam volna meg?:) :P
    eladta már vagy nemtom, mikor voltam nálla már nem volt ott :S
  • hetti
    #1582
    Szia Cold! hát még élsz? :D
    ha nem kell neki a joy akkor tudok rá vevöt ;)
  • ColdFire
    #1581
    14 :D

    bár énis annyi vagyok, szval szvsz nem kor függő a dolog :D
  • Ombika
    #1580
    Uristen hany eves volt a tag?
  • ColdFire
    #1579
    egyik ismerős mondta nekem, hogy elég jó billentyűzettel jáccani, meg hogy vesz majd egy saitek joyt...

    meggveszi a joyt: "hát ez joyal elég szar játék..."
  • hetti
    #1578
    "Igazad van. Szeret nem szeret kérdése. Én szeretek igényesen és pontosan repülni, te meg nem."
    Ez fájt kicsiny szimes szivemnek!!

    te igy én ugy- kinek a pap kinek a papné!
    Ha irsz inkább privátba tedd meg ! :D

    Ma kiprobálom joy-al is áááááááá :)
  • Ombika
    #1577
    Muszaly itt egymast osztani? :(
  • Papirzacsi
    #1576
    Most hoztak haza az oviból?
  • Clidey
    #1575
  • Clidey
    #1574
    Szerintem egy olyan program esetében, ahol egy repülőnek mindkét csűrője lefele animálódik, a magassági kormány nemcsak fel-le, hanem előre-hátra is mozog, nem kéne ilyesmin meglepődni...egyébként a mappájában ott van a hozzá szükséges textúra, de ezt (is) elk...ták, mint milliónyi más dolgot is a kedves nagyarcú fejlesztők. Szóval a hiba nem az ön készülékében van.
  • Laska123
    #1573
    Hetti,sztem intézd el a srácot a Hyperlobbyn,rögtön visszavesz az arcából....
  • Papirzacsi
    #1572
    Igazad van. Szeret nem szeret kérdése. Én szeretek igényesen és pontosan repülni, te meg nem.
    Nem úgy működik mint a trimm, inkább úgy mintha meghúznád a botot és úgytartanád.Nincs olyan hülye aki diracdelta függvénnyel vezet repülőt vagy bármit.
    Ha ez jó neked akkor legyen, de ahelyett hogy baromságokat hordasz össze, kikéne próbálni, felfogni, és mindjárt nem jönnél ilyen ökörségekkel, hogy leültetem a havert számolni. De idáig úgylátom még tényleg nem nőttél fel agyilag.
  • Papirzacsi
    #1571
    Igazad van. Tényleg szeret nem szeret kérdése. Én szeretek igényesen, pontosan repülni, te meg nem.
    Nem, még így sem igaz. Inkább úgy működik, mintha meghúznád a botot, és ott tartanád. Vagy te a való életben is úgy vezetnél repülőt, hogy megrántod a botot, majd gyorsan vissza, majd megint megrántod, megint vissza, amíg el nem éred a megfelelő horizonthelyzetet? Vagy autóban kitekered teljesen a kormányt, majd vissza, megint kitekered, megint vissza, míg be nem veszed a kanyart? Megpróbálhatod, de kérlek szólj, had legyek én az első aki kiröhög mikor felkenődsz a fára. :-)
    De látom foggal körömmel kapaszkodsz ahhoz a hülye elképzelésedhez, hogy milyen szar az irányítás. Mi lenne, ha kipróbálnád egyszer? Pillanatok alatt rájönnél, hogy nem kell semmit számolni meg ilyen baromságok amit öszehordasz... És a pontossága így nagyságrendekkel jobb, mint annak amit "szeretsz".
    Gyorsan és pontosan meg egyik verzióval se lehet repülni, szóval a kérdés, hogy miről is beszélünk?
  • Papirzacsi
    #1570
    Az fsx-ben sokminden nem , vagy nem úgy működik ahogy annak kéne, miért pont a világítás működne jól? :-) Elvileg van lightmap mellékelve a textúrákban így éjszakai világításnak is kéne lenni. Nálam se a 737-nek se az airbusnak nincs, a 747-nek viszont van.
  • Ombika
    #1569
    Jajj csak csapathatnam mar vele ha vegre megjonne C2D-m!!
    CSak a kepeket nezegetem es csurog a nyalam!

    Talalkoztatok mar olyan taggal, aki dx10-es karin nyomatta ?
  • flashh
    #1568
    Hello srácok.Kicsit segítsetek.Külső nézetben,ultra high plane-nel este az utastér ablakainak nem kéne világítania? Mert a 2004-ben világítottak,sőt a függőleges vezérsíkon is megvilágította egy lámpa a logo-t.Itt is be lehet kapcsolni pl a logo világítást,de nekem nem világít.Valamit a grafikai beállitásoknál kell még állitanom? Köszi a segitséget....
  • hetti
    #1567
    Pedig szeret nemszeret kérdése!!!! --> mert valaki szereti (én) van aki meg nem (te) de ez mindenkinek a magánügye

    megnézném hogy vereted egy f1-es játékkal igy talán egy babakocsi tologatos versenyen vagy legalábbis erösen hasonlitana a needforos drifteléshez (az a nehéz hogy egyenesen menjél)

    Tom mi a trimm ezen ne lovagoljunk ennyit én basztam el mert hülyén fejeztem ki önönmagamat :) (ikább ugy müködik mint a trimm)
    számolnom kéne hogy hányszor nyomtam meg jobbra hogy vissza is tudjam vinni ?? ez az extában életbiztositás!!
    vagy ezért kell a másodpilota hogy számolja (havert befogom)? :D

    http://simhq.com/_air7/air_260n.html
    én csak a bal felsö sarokban lévö képernyövel futottam össze és a többi képen lévö beállitások hiányoztak a lelki nyugalmamhoz! megnézem malyd hogy mit mond malyd a textura felbontás növelésére a gama és hogy tok e képet lopni belöle!
  • Papirzacsi
    #1566
    Ha ez megnyugtat ettől a vérnyomásom meg sem moccan.
    Az il2 féle megoldás szerintem nem "szeret, nem szeret" kérdése, egyszerűen szar, és lehetetlenné teszi a gép vezetését billentyűről, mert vagy pumpál a gép ( a gomb nyomogatástól), vagy lepörög a koppig húzástól.Hozzáteszem ilyen pörgös gémet billről irányítani amúgy is elmebetegség lenne. :-)
    Emlékszem még olyan autós játékra, ahol ilyen volt a kormányzás, nevére már nem emlékszem, nem tegnap volt.
    Mi volt a kérdés?
    1. nemtrimm
    2. mozog az vissza, csak a másik irányba kell nyomni a nyilat
    3. nem tudom mit értesz furin, talán hadonászhatnál egy szkrínshottal, hogy lássuk mi a probléma.Ha mindent feltoltál maxra, akkor sok lehetőség már nincs.
    Minden kérdésedre válaszoltam? :-D
  • hetti
    #1565
    bocsi nem akartam felpumpálni a vérnyomásodat!
    A kérdésemre mindig nem kaptam választ... mind 1
    "Láthatóan messze állsz agyilag az fstől" ezt boknak veszem :)
    Izlés kérdése hogy ezt a megoldást szeretik vagy az il2 félét (nekem nem tetszik) de pl ez a megoldás egy autos játékban fergeteges sikert tudna okozni :))
    Amugy botkormánnyal szoktam repkedni de az fs-t havernál raktam fel mert jobb a gépe mint az enyém és nem volt ott a joy sajni.
  • Papirzacsi
    #1564
    Nagyon jól tudom mi a kurzor.
    Nem, nem nevezheted trimmnek.Beülsz a repülőbe, meghúzod a botot, és úgytartod, akkor szted te már trimmeltél?Lószart.
    A trimm tök más, igazából az fsben trimm mint olyan nincs.Ami van, és amit trimmnek neveznek, az csak hasonlít rá, de funkciójában eltér a valóságban érezhető trimmhatástól.(lásd fsben a kormányok véghelyzetben trimmelésénél)
    Az meg, hogy nem tér vissza magától a bot, az inkább az értelmes programozói hozzáállás eredménye (amit az MS esetében igen nehezen lehet elhinni), gondoltak azokra akik billentyűről nyomják.
    Nem úgy mint az il2-ben , a régi flight unlimited sorozatban, stb.
    Ha csak picit is megpróbáltál volna logikusan belegondolni, akkor rájöhettél volna magadtól is, hogy mennyivel jobb ez mint a fentebb említett programokban az a "digitális" kormányzás, ahol csak alaphelyzet, és koppig kitérített kormányállás van billentyűs irányítás esetén.
    És meg kell nyugtassalak, nem csak az MS-nek jutott ez eszébe. Elég csak a Lock On-ban a magasságira gondolni, Condorra, stb.
    Nem tudom milyen fssel játszottál 486-on, de emberemlékezet óta így működik a kormányzás az fsben.Helyes hogy uninstalltad. Láthatóan messze állsz agyilag az fstől.
  • hetti
    #1563
    "Csak a microsoftnak juthat eszébe hogy a kurzorral alapbol trimmelsz nem pedig a botkormányt mozgatod"
    nem vok nagy fs-es mert......... :)

    Kurzor gomboknak hivják azt a 4 cuki muki gombot (külön van a csunya betüktöl meg számoktol :D )amit állandoan nyomkodsz a billentyüzeten föleg netezésnél ha nincs egérgörgöd.Clidey közel jártál az igazsághoz de pár centivel tévedtél! :)

    ha megnyomsz egy gombot és a kormányfelület annak megfelelöen elmozdul s ugy is marad azt jelenlegi tudásom szerint trimm-nek nevezhetem, nem?
    az egy dolog hogy az egész felület elmozdul de MÉRT NEM MOZOG VISSZA IS????????? igy remélem érthetö
    2004-ben is ez volt!! az is felhuzott aztán statárium elött uninstalra itéltetett :)
    486-on is játszottam anno fs-el de ott müködött rendesen :)
  • Clidey
    #1562
    Akkor nincs több tippem... :)
  • flashh
    #1561
    Hello srácok.Kicsit segítsetek.Külső nézetben,ultra high plane-nel este az utastér ablakainak nem kéne világítania? Mert a 2004-ben világítottak,sőt a függőleges vezérsíkon is megvilágította egy lámpa a logo-t.Itt is be lehet kapcsolni pl a logo világítást,de nekem nem világít.Valamit a grafikai beállitásoknál kell még állitanom? Köszi a segitséget....
  • Falconer
    #1560
    Akkor jo
    Fel kene ebrednem mar nekem is...
  • Papirzacsi
    #1559
    A gond továbbra is az, hogy a nyilak a kormányokat mozgatják és nem a trimmet, ahogy azt a tizenötötvennégyben állították.
  • Falconer
    #1558
    Talan mert botkormany nelkul ra se nezz az FSre, mert semmi ertelme. Ezek utan meg mar sokkal egyszerubb, ha a nyilakra a trim van kiosztva.