33535
  • Papirzacsi
    #1717
    Jobban járnának, ha dobnák a szemétbe az egészet visszafizetnék a szarul sikerült fsverziók árát ( volt egy pár, mind...), és elmennének belőle kapálni, az talán professzionálisabban menne nekik...
  • Clidey
    #1716
    Tekintve az FS-X jelenlegi...hmmm...állapotát, nincs olyan pontja amit ne lehetne (és ne kellene) update-elni..........
  • alert
    #1715
    Szerintem még az MS se tudja, hogy mi lesz benne.. :) az általad említett update a régi scenery-kel való kompatibilitási hibát javítja.
  • abelino
    #1714
    Hi!
    (Egyszer már kiadtak egy kb 8-9 megás update-t kb. nov 23-a körül, ami a "Microsoft Flight Simulator X Photo Scenery Display Update" belső nevet viselte.)
    Kérdés a bennfenteshez: Egy általános grafikai update lesz, vagy csak kifejezetten a fotórealisztikus megjelenítést fogja updatelni?
  • Laska123
    #1713
  • Dave000
    #1712
    Ebben sem vagyok igazán otthon, fent sincs, mondjuk játszanék vele, de élvezhetetlen...
  • matya00007
    #1711
    Hali!
    Te ugye más játékban is otthon vagy? (((((((((((:
  • alert
    #1710
    Bizonytalan. Meg kell várni amíg a microsoft kiad egy kritikus update-et, mert elcsesztek valamit és nem lehet a photoreal scenery-ket normálisan elkészíteni. Valószínűleg néhány hét.
  • Jazz67
    #1709
    Köszi Alert! Bocs a késői reakcióért, de csak munkahelyről tudok netezni, ez egyben azt is jelenti, hogy meg kell várnom a CD-s változatot , annak mikorra várható a megjelenése?
  • Djemba
    #1708
    S.M 2.0 kártyán elindul?
  • Dave000
    #1707
    hmm. ígéretes! És jól néz ki a Budapest 2007 is!!!!
  • ColdFire
    #1706
    16 helyett 26
  • alert
    #1705
    Ez olyan 13 giga körül van de nem mondanám game-nek, gémnek meg főleg nem. Kicsit olvass utána. Bár lehet játékként használni és ökörködni vele ha valaki azt akarja de nyilván a 16 ezer forintos árából is látszik hogy elsősorban nem arra van és egy picikét többet tud.
  • alert
    #1704
    Megváltoztatta az Aerosoft az oldalt. Az oldalukon az Flight Simulator 2004 > Tools menü alatt lehet elérni és rögtön az első termék (AES).
  • tzsoltika
    #1703
    hali, ez tényleg több mint 8 gigás gém?
  • alert
    #1702
    Ezt lessétek meg! Ez egy új Aerosoft termék, a lényege, hogy a scenerykben mozgatja az utasbeszállító hidakat (pontosan a repülőgép ajtajához) majd a személyzet jelenti hogy ajtónyitásra kész stb..., automatikus pushback szolgáltatást nyújt úgy hogy mindent a program végez, beszél hozzád a pushback irányító személyzet, felszállás előtt vagy leszállás után egy follow me car vezet a helyedre és nem előre definiált pozíciókra, hanem oda, ahova akarod. Ez egy teljesen új modul és rengeteg már elkészült scenery-t támogat, akkor is ha abban eddig nem volt se follow me, se mozgó beszálló híd, se pushback. További infó az oldalon.
  • alert
    #1701
    Szia! Csak az Aerosoft forgalmazza és csak letölthető verzióban. Bankkártyával fizetsz, majd kapsz egy linket és cd-key-t és azonnal letöltheted. CD-s verzió csak az FSX-es változat megjelenése után lesz azzal együtt, akik pedig megvették az FS2004-hez, ingyenesen megkapják a teljesen új verziót is (nem csak patch).
  • Jazz67
    #1700
    Sziasztok!
    Egy infóra volna szükségem, itthon lehet-e már kapni az új Budapest 2007 sceneryt, (ha igen hol?) mert eddig akárhány boltot felhívtam sehol nem tudtak róla. Olyan lenne jó ahonnan postai utánvéttel meg tudnám rendelni.
  • Ombika
    #1699
    Oks bar mar majdnem rendelem pixmaniatol! :)
  • Brikó
    #1698
    Keress meg Skype-n, megalkudhatunk...
  • Falconer
    #1697
    Ha van helyed akkor inkabb ne torold le.
    Vissza fogsz meg arra terni :)
  • nirdo
    #1696
    Játszom a Filight Simulator 2004-el, de meglett az X is. Felrakjam simán az X-et, vagy töröljem le előbb a 2004-et a kiegészítőivel együtt?
  • ingy3nfr3g
    #1695
    nemakarok fassűgot mondani már nincs fenn :(
  • Ombika
    #1694
    Amig meg nem lesz joyom ,addig en sem tudok erdemben irni gamerol! :)))
    Bar valszeg cserelnem kell 512 mb-os VGA-ra!
  • alert
    #1693
    És mennyi a frame város fölött vagy nagy reptéren? :)
  • ingy3nfr3g
    #1692
    jó volt 1db is anno aztán 7900 gtx és a 7900gtx a 7800 gtx és a 7800gtx sli között épp féluton van és ahhoz képest jó áron van
  • Falconer
    #1691
    Hat mert mindenki csak sziv de senki nem jatszik meg normalisan ezzel a jatekkal:/

  • Ombika
    #1690
    Kezdunk elterni topictol!!!
  • Falconer
    #1689
    *gepem
  • Falconer
    #1688
    Ez olyan mint amikor az en AGPs 6600GTmhez anno azt irtak, hogy 350es tap kell neki. Egesz kepem max terheles kozben fogyasztott 260 wattot. 300as codegen vitte mint az allat :)

  • exTrem
    #1687
    7800gtx-ről mi a véleményed ? Nekem is ilyen lesz állítólag nagyon erős.
  • alert
    #1686
    7800 GTX SLI-be? Az nice.
  • Ombika
    #1685
    Egyetertek erdemes varni februarig es akkor mar kijon a butitott 8800-as is remlejuk! :)
  • ingy3nfr3g
    #1684
    amugy lehet nemsokkal gyorsabb de láttam tesztből képeket mit csinál az x dx10-ben és gyönyörű :)max 20-30%-al. (az azért elég szép fölleg ahol kevés az fps)
  • ingy3nfr3g
    #1683
    nekem 500-as tápról mennek ezek a zabálók:
    -4 hdd 250 vagy nagyobb
    -2 dvd-rw
    -6000-es X2 (1.6 v)
    -2g ram
    -2 db 7800 gtx!!! (ezek is több kakaót esznek mint a 8800 gtx)

    szal nagy vakítás a 1000w-os táp (egyébként téjnleg van ien :))
  • alert
    #1682
    Meglátjuk.

    Ezt érdemes nézegetni még szarv ügyileg... kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
  • Ombika
    #1681
    Hi se erom se idom nincs barkacsolni sajnos igy vagy marad X52(bar jojbb lnnne pro,de nemtom mikor jon ki) vagy semmi se!! :(
    De azert koszi a tippet!!

    Ami meg 8800-at illeti, dehogy kell neki 650 w stb, jo eros 450-es minosegi boven megteszi, de ha vkinek van 7950 ,akkor tok folosleges valtani!
    De ha megjon vista vs dx 10 tamogatas hidd el fenyevekkel jobban fog futni!!!
  • chicco
    #1680
    nice
  • Laska123
    #1679
  • alert
    #1678
    Valóban elírtam bocs, ennyit ajánlanak (SLI változathoz). Viszont normál változathoz is 500W fölötti táp kell. FS-ben pedig láttam amit láttam, nem sokkal gyorsabb mint a 7950 GX2 1024MB. Más játékban kétségkívül nagyon gyors, FS-ben nem. Főleg FSX-el nem.