33535
  • alert
    #1764
    Az msxml6-al próbálkozz.
  • Djemba
    #1762
    oszt társamnak elindult ati radeon 9600 128mb csak lestem igaz 2 gb ramja és van egy jó procija
  • yaqwsxcde
    #1761
    Helló! Nekem állandóan msxml4 sp2-es hibát ír ki az indításnál, hiába telepítem újra a játékot és az msxml4 sp2-őt, nem indul ez a szar....
    Légyszi segítsetek mert kivágom a francba...
  • bbccc
    #1760
    má elég rá a 6600-as is
  • Air
    #1759
    7950GT, megfelelo procival (E6x00), min 1GB ram, es elvezkedhetsz.
  • ZeemanX
    #1758
    Lentebb olvastam, hogy>
    ...nVIDIA GeForce 7600GT GPU 256MB DDR2...
    majd a valasz>
    "Vga kartya keves lesz!"
    ...

    Ajajjaj. Egy oskori, jo kis Ti4200-esem van egy P4, 2.4-ben, gondoltam majd lecserelem egy 6600-ra, azzal talan mar nem slideshow lesz - mondjuk olyan "medium" detail-ben -, am ugy latszik tevedtem. A francba, hogy atomeromu kell, hogy az ember elvezhesse az ujat... Eeeeh.. :-/
    Pedig azok a Challenge-ek, haaat, zsenialisak! :-))
    Szal milyen vga-t ajanlotok? (de nem ilyen sli-be kotve 5db-ot, aminek darabja 150e huf...)
  • Ombika
    #1751
    Hajra alakul ez!!
  • bbccc
    #1750
    Na mind1 ha valakit érdekel az jöjjön fel www.fsimulatorx.uw.hu Van Fórum is. Bármilyen tanácsot és ötletet elfogadok a honlap fejlesztésével kapcsolatban! :)
  • bbccc
    #1749
    Most ez azt jelenti,hogy szar? :((:((
  • ColdFire
    #1748
    hátez náccerű
  • bbccc
    #1747
    Sziasztok!!

    Gyertek fel a honlapomra és nézzétek meg,hogy milyen!!! :):)

    www.fsimulatorx.uw.hu
  • ZolEE F1
    #1746
    elindulni el fog a de a proci kevés lesz (szerintem)
  • kerek1224
    #1745
    Ha már egyszer fenn van, mi lenne ha kipróbálnád?
    Amúgy fogalmam sincs.
  • joshua
    #1744
    szerintetek ezen a gépen hogy futna el?
    AMD Athlon64 3000+
    MSI K8N Neo-4 alaplap
    1 GB ram
    ATI Radeon x850xt 256 mb
  • ColdFire
    #1743
    tejóisten
  • dmtuning
    #1742
    nekem megvan másoltba ez a játék fenn is van lehet vele multyzni másoltal,?
  • Frequency
    #1741
    Sziasztok fanatikusok!:)Aki már végig vitte a lemezen lévő összes küldetést az innen letőlthet újakat,egyenlőre kevés van...de bővülni fog.Ezen a linken találhattok még egyéb nyalánkságokat is a szimhez,jó szórakozást!
  • JackDow
    #1740
    Sziasztok,



    Úgy néz ki beruházok egy szarvkormányra, DE van egy megrendelt x52 joystick-om a pixmaniatól pénzvisszafizetési garival együtt. A jövő hét elején érkezik de ha minden jól megy nekem nem lesz rá szükségem. Éppen ezért eladásra ajánlom a kedves fórumozóknak!



    ár: 28.000,- Ft ( pénzvisszafizetési garival együtt ) Teljesen új, bontatlan csomagolásban


    JackDow
  • Ombika
    #1739
    Keress meg msn-en es tudok segiteni,ha kell cucc abban is! :)
  • hhelikopter
    #1738
    Az FPS száma a gép melyik hardverétől függ?
  • Ombika
    #1737
    Ezt igy nem lehet megmondani ,de nem vmi sokat!!
  • hhelikopter
    #1736
    Szia!

    Én pilóta vagyok És nem számitástechnikus, csak a szaktanácsotakat kértem. Azt elírtam : ) Amit írtam, azzal hány FPS tud?
  • w77d
    #1735
    Szevasztok! Van akinek élvezhetően megy a játék? Ezt úgy értem hogy nincs nagyon lebutítva a graf ám mégsem akadozik.
  • Air
    #1734
    Hogy teszed bele az Inteles alaplapba az S939-es procit??
  • Ombika
    #1733
    Dual magos procival+7900+2 giga rammal es nemi allitgatassal siman elvezheto ez is,de hatha adnak ki hozza vmi optimalizalt patchot,bar ketlem! :))
  • Hypo #1732
    VGA arra gyurjal egy 7900 nem lenne rossz, bar halkan megjegyzem fs2004 el jobban jarnal:}} remeljuk egyszer csak lesz optimalizalt verzio is:} mert fs2004 par kieggel van ilyen szep szerintem
  • Ombika
    #1731
    Vga kartya keves lesz!
  • hhelikopter
    #1730
    Repülés örült vagyok, szeretnék egy konfigot összeállítani, illetve már meg is van, hogy mi lesz, a kérdésem a tapasztalataitok alapján milyen az összeállítás, REMÉLEM TÖBBEN ÍRTOK! A forúmot visszaolvastam, de gépigénnyel kapcsolatban nem lettem okosabb, semmi konkrétum, azon kívűl hogy atomerőmű kell.

    ABIT AW8D i975X DualDDR2 2xPCI-E 16X FireWire
    AMD Athlon64 X2 3800 S939 DualCore
    nVIDIA GeForce 7600GT GPU 256MB DDR2
    1,5 GB Ram

    Köszi Zoli
  • Clidey
    #1729
    Apci, cserélj videokártya-drivert, az lehet a galiba okozója! A bétatesztereink semmi hasonlót nem tapasztaltak!
  • Clidey
    #1728
    Légyszi ne hasonlítgass össze mindenféle putri M$ betéti társasággal! A mi supportunk működik, s a legmesszebbmenőkig figyelembe vesszük a bétatesztereink, valamint a végfelhasználók észrevételeit! Ha a legfrissebb verzióval rendelkezel, abban minden hiba javítva van!
  • Ombika
    #1727
    Ne irjatok mar le progit,alig varom joyom es kiprobalhassam !
    Igaz nincs nagy tapasztalatom repszimekben,de en elvezni fogom remelem! :)
  • chicco
    #1726
    thats why az autopilot nagyon gyenge benne vagy nem volt kiépítve az ils a pálya végén.
    De lehet én csaptam el a betápot az 1-ik szántásnál
  • chicco
    #1725
    De f@szok vagytok.Még párnap azt mehetünk onlány repülni mert itthon leszek.
    Ui:most próbálgatom a rába steiger 2006ot a Vc az naGYON COOL BENNE.tEGNAP NEM ÁLLTAM meg a szántófőld végén 1 másik zetor húzott ki a tóból
  • Papirzacsi
    #1724
    Remek hír, de vajon mekkora a gépigénye? Fut akadálymentesen? Nagyobb lett az egyszerre megjeleníthető gazok száma, a textúrájuk felbontása?
    Vannak már végre kártevő állatok, és ugye ezek nem csak egy fix pont közelében animált dolgok, hanem vándorolnak is?Missönök vannak? Van új kapadinamika? MErt a korábbi verziókban igencsak bénán lendült az a kapa, ne mis értme hogy merték így kiadni. Szimulálva van az eléletlenedés, és a nyéltörés? Csillog a kapa a napsütésben?
    Menynire kompatibilisek a korábbi addonok, mert a gazgenerátor nélkül eléggé árkád jellege volt.
    De asszem megéri maradni a konyhakertIX-nél, abban már úgy nagyjából helyretették a dolgokat, és most már végre futtatni is lehet normális szgépen.Nembeszélve arról, hogy most jelent meg a sáskajárás2007, ami egyelőre nem kompatibilis az Ugarral.
  • Clidey
    #1723
    Sajnálom, de a Szántóföld 2000 Prof Edition terméktámogatása 2006 januárjától megszűnt, jelenleg az Ugar XP-t forgalmazzuk! Eme fejlettebb termékünk már támogatja a Kényszerleszállás v4.0-át is, szóval érdemes váltani!
  • Papirzacsi
    #1722
    De mindez túrót ne mér egy jóféle forszfídbekes usb-s kapanélkül.
  • Papirzacsi
    #1721
    Nos igen, de ne feledjük, hogy elötte a clidey hompédzsről kell letölteni az alapszoftvert a szántóföld 2000 prof editiont, és a hozzá tartozó gazgenerátor98-at, illetve a parasztskin 2.3-at.
  • Clidey
    #1720
    Feltéve ha letöltik és feltelepítik a Zacsiszájtról a Kapa v2.0-át, melyet aztán neten keresztül aktiválnak...
  • abelino
    #1719
    Thx az infot!
  • Papirzacsi
    #1718
    Jobban járnának, ha dobnák a szemétbe az egészet visszafizetnék a szarul sikerült fsverziók árát ( volt egy pár, mind...), és elmennének belőle kapálni, az talán professzionálisabban menne nekik...