33535
  • oneal1
    #1473
    hali!!

    Megvan a játék, próbálom telepíteni, kijelölöm hogy hova tegye fel a játékot és utána csak fekete háttér az install ablakban...
    nem csinál semmit!:(

    help!:)
  • Ombika
    #1472
    Oks akkor igy jartam! THX
  • Brikó
    #1471
    A 26-on maximum felfelé igazítok -))
    Sorry, de olcsóbban nem fogom odaadni, hiszen majdnem teljesen új, inkább visszaviszem.
  • Ombika
    #1470
    Nem pesti vagyok es 26-on meg kellene igazitani! :P
  • Brikó
    #1469
    Én holnap reggel elhúzok (elrepülök:-)) Németországba, vasárnap délután jövök vissza, addig filózzál rajta. Ha kell, akkor okés, ha nem akkor hétfőn visszaviszem.

    (Ha esetleg kell, akkor még ma este is el tudom vinni valahová Budapesten)

    Üdv

    Brikó
  • Ombika
    #1468
    HAt az ,h van e baja az nem izgat hisz garis csak az erdekelt,h miert adod el ilyen gyorsan pedig istenitik!! Igaz mar a Pro uton van belole! :P
  • Brikó
    #1467
    Igen, főleg az a gondom, de ha arra gondolsz, hogy van-e valami hibája, vagy olyan tulajdonsága a joy-nak, ami miatt nem lehet az FS-hez használni, akkor a válaszom az, hogy nincs...
  • Ombika
    #1466
    Amugy csupan az a gondod ,hogy nemtudod kihasznalni osszes gombjat?! :PP
  • Brikó
    #1465
    Rokonom dolgozik ott...
  • Ombika
    #1464
    Visszaveszik mire fel,ilyet se hallottam meg!!
  • Brikó
    #1463
    A boltban (MediaMarkt) visszaveszik, már le van dumálva - csak éppen ott kell levásárolni.
    De amit mondtok, az igaz, részemről az ár 26 000 Ft.
  • Ombika
    #1462
    Jogos!!!

    Amugy en kattognek rajta realis ar elleneben!!
  • Air
    #1461
    Nem akarom rontani az uzleted, de 30-ert boltban is meg lehet venni, bontatlan csomagolasban, zsir ujan.
    A tied, hiaba 3 hetes, hasznaltnak minosul es legalabb 30%-ot veszit az ertekebol, ahogy kihozod a boltbol. Sajna ez van. Ha el akarod adni, hatarozz meg realis arat. Szerintem max. 22e.
  • Brikó
    #1460
    Beírom ide hátha mást is érdekel:
    Saitek X52, 3 hetes, garanciális, 30 000 Ft-ért eladó.
  • Ombika
    #1459
    Mennyi idos es mennyiert adod?
    Johet priviben is!
  • Brikó
    #1458
    Ha el tudom adni az X52-t, akkor lesz...
  • Ombika
    #1457
    Van itt vkinek ilyen ?
  • Brikó
    #1456
    Bécsben cakkum-pakli megvan 300 euróból, és van rá garancia... Az E-bay től kicsit félek, sok ismerősöm ráfázott már - persze ellenpélda is van.
  • Laska123
    #1455
    http://ops.precisionmanuals.com/wiki/FSX_FPS_Guide
  • alert
    #1454
    Használtan nézd e-bay-en mondjuk. Ezt lehet venni használtan ha nincs szétnyúzva.. nem sejelt hogy hamar tönkremenjen. Úgy megúszható az egész 50-60 körül.
  • Brikó
    #1453
    Most nézegetem az árakat, Bécsben a legolcsóbb itt.
    Nálunk 110 000 körül jön ki pedállal a Pilotshopban.
  • Papirzacsi
    #1452
    Baxa a csőrömet már egy ideje egy probléma. 6600GT-m van, és ha bekapcsolom az itself sádót, akkor nálam látványosan nem működik a dolog, viszont rohadtsok FPS-t zabál. Szóval van még itt vki ,akinek 6600GT-je van, vagy más kártyája, és a fent említett funkciót bekapcsolva a gép nem vet saját magára árnyékot?Elég zavaró, hogy az amúgy tök szar progi egy-egy használható, és amúgy már régóta hiányzó funkciója nem működik.
  • Brikó
    #1451
    Szia!
    Én nem szeretnék két gépet egyenlőre hálózatba kötni. Egy gépet használok, ahoz viszont két monitort (mindkettő digitális módban meghajtva), nagyon sok programnál (főleg Adobe alkalmazások) nagyon kényelmes, hogy két "asztalnyi" területre pakolhatom ki a menüket, szabadon húzgálhatom az egeret mindkét monitor között. Valami ilyesmit szeretnék megvalósítani az FS-ben is. Így is szükség van az Általad ajánlott programok valamelyikére? Ahogy nézegettem őket, mindkettő hálózati használatra van kihegyezve. Alapból viszont az FS-ben nem találtam ilyen beállítási lehetőséget...
  • Sotasos
    #1450
    Sziasztok, tanácsot kérnék tőletek: amd turion64x2 dual core tl-50, 1gb ram, geforce go 7400 (128/512mb)noteszgép mennyire bírkózhat meg a játékkal? Ha nem, akkor fs2004-et fullosan kiegészítőkkel viszi legalább? Régen sokat játszottam vatsimen, végül abbamaradt, még mindig 2004en játszák vagy lassan áttérnek x-re?

    Kössz
  • alert
    #1449
    Vagy amit nagyon reklámoznak mostanában az a Matrox Triple Head 2 Go elosztója de ez barátok közt is 80 rongyot kóstál és még egy bika gép se árt mellé a széles látószög miatt. És monitort nem adnak hozzá :D



  • alert
    #1448
    Persze hogy tud gyakorlatilag bármit megcsinálhatsz csak gép teljesítmény kérdése nameg pénz... Arra számíts hogy 2-3 monitor után nem árt még egy videókártya és egy dual-core proci 5 fölött meg egy másik számítógép és legyenek hálózatba kötve :D De amit a legtöbben használnak mezei userek is az az hogy a normál gépeden a szimpla FS van, a videókártyád második kimenetén (ha van) a megközelítési térképek jelennek meg egy "ócsó" monitoron, egy laptopon vagy másik számítógépen hálózatba kötve pedig az elsődleges gépen lévő FS egyéb műszerei pl FMC vagy overhead panel, így gyorsan lehet azokat kapcsolgatni. Persze a hálózatos megoldáshoz meg kell venni az FSUIPC és WideFS progikat mert működő crack nincs az utóbbihoz, de megéri mert marhajó. Ilyenkor pl a TeamSpeak-től kezdve az IvAc-ig a Squawkboxon át egészen a VoiceChanger-ig amik mind zabálják a procit átteszel mindent mondjuk a laptopra így a fő gépnek csak az FS-el kell foglalkoznia tehát maximális a tejesítmény mégis megkap minden adatot helyi hálón át. Mindez persze leginkább akkor számít ha online repülsz és sok proginak kell futnia.



  • Brikó
    #1447
    Köszi a választ.
    Tud olyat az FS, hogy egyszerre két monitort használ? Valami olyasmire gondolok, hogy egyiken a cockpit, másikon spotplane nézet?
  • alert
    #1446
    Elvileg a mienkből is két külön verzió lesz.. FSX-re ne vegyél scenery-t egyelőre, mert a legbrutálisabb géppel is max 5 lesz az FPS ilyen szintű sceneryben :)
  • Brikó
    #1445
    Szomorú...
    Vasárnap jövök haza, csak egy kiállításra megyek. Azt hiszem, akkor maradok egy Mega Airport Frankfurt-nál, arra már úgyis régen fáj a fogam... Csak még azt kell eldöntenem, hogy melyik verziót vegyem meg. Félek, hogy az FSX-re írt változat futtathatatlan lesz a jelenlegi gépemen.
    A tiéteket itthon is meg lehet majd vásárolni? Egyaránt telepíthető lesz az FS9-re illetve az FSX-re is, vagy lesznek külön-külön verziók?

    Viszont látom, hogy frissült az FAQ...
  • ColdFire
    #1444
    az a film nagyon jó!!!
    Bár a megvalósításról:
    ha te 30 fajta embert lemodellezel 50 fajta ruhában, és 40 fajta mozgással, akkor rájössz, hogy nem is olyan könnyű ez ;)
    bár ennyi idő alatt ennyi embernek meg lehetett volna csinálni... :|
  • alert
    #1443
    Az attól függ mennyit maradsz Németországban :D De még nincs kész. Napok kérdése... a dobozos verzió viszont pár héttel a letölthető után jelenik meg.
  • Brikó
    #1442
    Szia Alert!
    Szerdán utazok Németországba, van arra esély, hogy ott meg fogom tudni venni a legújabb Budapest Scenery-t dobozos verzióban?
    Néztem az Aerosoft honlapját, de ott még nem szerepel az előrendelhetők között...
    Brikó
  • flashh
    #1441
    Igazából nem értem,hogy miért nem lehetett megoldani kicsit élethűbbre ezt a programot.Én például szívesebben néztem volna a vízen úszó hajók helyett EMBEREKET,mert ebben a programban egy darab ember nincsen.Szerintem legalább a repterekre kellett volna tenni pár embert,legalább szöszmötöltek volna ott valamit.....Erről a dologról Stephen King Langolierek-je jut eszembe,abban is az emberek tűntek el a reptérről és elég nyomasztó volt az egész..........:)
  • alert
    #1440
    Nekem konkrétan az volt hogy bizonyos hangok tűntek el... De ha nálad külön hangkari van akkor zicher hogy nem ez a gond. Próbáld meg hogy a BIOS-ban kiiktatod az integráltat és akkor mi történik aztán pedig hogyha a rendeset iktatod ki és minden az integráltról megy. Ha a kettő egyszerre működik az nem javasolt mert összeakadhat, persze elméletileg így is mennie kell de sosem lehet tudni.
  • danussio
    #1439
    egy emu-1212-es hangkártyám van, asio drivert használ, alapvetően klasszisokkal jobb és erősebb kártya mint egy átlagos, de be van mellette kapcsolva az alaplapi hangkarim is, mert azt használom mikrofonbemenetnek. viszont minden hanglejátszást az emu kártya kezel. nem hiszem, hogy az lenne a baj, hogy nem bírja a sok csatornát. neked ugyanez volt a problémád? (volt hang, aztán eltűnt, és mindez csak a pilótafülkében? ráadásul az airbusnál úgy emlékszem semmi para nem volt)
  • alert
    #1438
    Alaplapi integrált hangkártyád van? Akkor szokott ez lenni vagy ha rossz a driver vagy nincs fent driver. Az FS nagyon sok csatortát használ és integrált hangkari esetén ha a gép úgy ítéli meg hogy nem bírja akkor elkezdi letiltani őket hogy ne terheljék a procit. Anno nekem is ez volt és egy normális hangkari megoldotta.
  • Ombika
    #1437
    Vista elvileg tamogatja tobb magos procikat ,de meg mindig beta es en nem tennem fel helyedben ,de ha minden igaz nekem is osszejon C2D es akkor kiprobalom en is mi a helyzet!!
    Alap,h procko cserenel uj winfost dobsz ra! :))

    De ha vmi giga Ds3 v hasonlo lapot vettel +30% siman kisajtolsz belole plane ha E6300-as lottel!:)

    bocsi a szlengekert!!

    u.i:Mem idozitesekkel is tudsz meg jatszadozni de inkabb priviben!!
  • kirby76
    #1436
    jah, 667-es memcsaim vannak.
    Uj vinfos? :) Vista-val nyomulok, de probaltam XP-vel, ott sem mas a helyzet.
    Amugy probalgattam meg tegnap este, es ha nem Customize-on allitgatom az ertekeket, hanem pl. beallitom Medium High-ra az osszes "csuszkat" egesz jo(20-25fps) mioseget kapok.
    Szal' bocs, lehet, hogy en voltam turelmetlen, es nem forditottam eleg idot a finombeallitasokra.
    Amugy probaltam huzni a procit(10-15%-al), de nem valtozott semmit a BIOS-ban kiirt ertek...mintha nem lenne ra hatassal az overclocking.
  • danussio
    #1435
    ja, és fs2004-nél szintén ugyanez
  • danussio
    #1434
    halihó! miért van az szerintetek, hogy ha cockpit, vagy virtual cockpit nézetben vagyok akkor 2-30 másodpercen belül elhallgat a motor hangja, majd a többi zörej is, és csak akkor jön vissza, ha kimegyek külső nézetbe? aztán ha visszamászok a pilótafülkébe visszajön a hang, de megint eltűnik rövid időn belül. egyedül az airbusnál nem volt még ez a problémám.
    van ötletetek?