33535
  • alert
    #3956
    Szerintem ennyire nincs elmélyedve a témában :D

    8800GTX a neve az egyik videókártya gyártó cég jelenlegi csúcstermékének. Ez tömören azt jelenti, hogyha veszel egy ilyen nagyon drága kütyüt, akkor nagyon szép és gyors lesz a játék. Persze ez önmagában nem elég. Kell hozzá megfelelő gyorsaságú számítógép stb.
  • alert
    #3955
    Egyetértek :) a látvány a valóságban egészen más sőt nevezhetjük rosszabbnak is. Mindenki elvan itt szállva hogy anisotropic filter meg anti aliasing és tűéles kép a távolról... meg kéne nézni mit látni fentről egy átlagos napon :)
  • Ombika
    #3954
    Jezusom ekkora ba...m kerdest se hallottam meg ! Google a baratod es kiirja sot van 1 rakat teszt is magyarul is akar!! De leirom neked azert,de enyhen off a tema!!

    Tipusok: Nvidia GeForce G80 (8800GTS/GTX/ULTRA)
    memoria orajel: 900 Mhz
    GPU orajel : 575 MHZ
    768 ddr3 memoria van rajta

    Tobbi az szaraz anyag lenne neked! :)
  • enebali
    #3953
    Nekem most lesz meg másoltan, de mielőtt játszanék, felerősítem a gépet, mert a mostanin élvezhetetlenül menne: 1,7 Ghz, 512MB RAM, ATI Radeon XPress 200M series stb...
  • enebali
    #3952
    El tudná mondani valaki, mit jelent a 8800GTX. Azt tudom, hogy a videókártyával kapcsolatos, és A full grafika működédéhez szükséges.
  • Hypo #3951
    :))))
  • w77d
    #3950
    eleve abba gondoljatok bele, hogy sokan akik nem konyítanak a repüléshez simán repülnek akár 737-essel is, pedig azt sem tudják melyik kapcsoló mire van! az életben meg a képzett pilóták pici hibája (lehet akár 1 db kapcsoló is) katasztrófát okoz! Én megpróbáltam azt, hogy össze-vissza kapcsolgattam a műszereket és mégsem zuhantam le :)
  • Hypo #3949
    Hat igen nem repszim a valosag:) de termiken kivul nem nehez am szintbe maradni foleg cessnaval jol kitrimmelve hozza se kell erni annyira joindulatu kis gepek azok, bar en a megjelenesre gondoltam foleg, hogy a rengeteg grafikai tweak mellett megnezhetnenek egy elo repulest is:) es akkor meg az iranyitasrol ne is beszeljujk.
    Persze en nem is varom el egyenlore egy szimulatortol hogy egy az egyben adja vissza, persze fsx mar eleg jol megkozeliti de csak kozeliti a valosagot, ami szerintem sokkal rondabb esetek tobbsegeben mint a computeres megjelenes
  • Ombika
    #3948
    Az meg mindig nem szazezres tetel es nemcsak fsx-nek ,de sima FPS jatekra se a legjobb,max alacsony felbontasban!! :S
  • wolfaud
    #3947
    Ebbe igazad van de mindig egy kicsit fejlesztettem g4200 emet lecseréltem 6800 ra, az 1,7 procimat 2,8 asra majd azt erre a 6300-masra
    stb stb
  • wolfaud
    #3946
    Ebbe van igazságod! nekem az első fura erzesem az volt mikor pár honapja elmentunk seta repulni cessnaval és oda adta a pilota hogy én vezessek! egyszeruen nem tudtam a magasságot tartani az a sok termi meg minden. Ez egy kicsit az fsx-ben is modellezve van de ott sokkal kevesbe!
  • Hypo #3945
    :) jo meglatas bar szerintem azert ennyire nem veszes a dolog, bar elnezve a kulfoldi forumokat, neha olyan megjelenitesi hibakat ronak fel fsx nek ami meglepodnenek hogy eletben sokkal rosszabb.

    nekem van ppl iden lett meg tavaly kezdtem es ha pl egy szep nyari napot veszunk az egbolt tiszta es mesz 2000 labon tokol kornyeken olyan szarul latni hogy csak na fsx ben sokkal jobb:)) es ez benne a vicc hiszen arra torekedik a felhasznalok tobbsege hogy minel elethubb legyen a jatek csak kozben az elethu fogalma valahogy eltorzult, lattam mar eleg sok screenshotot fsx bol es csak nagyon kevesnek van koze a valosaghoz szerintem eletben sokkal rosszabb amit latsz mint amit latni akarsz fsx ben.
  • eyecandy
    #3944
    935.000 -Ft :)
  • Brikó
    #3943
    Jelenleg a PPL-t cirka másfél millából lehet kihozni (kedvezménnyel)...
  • Ombika
    #3942
    Lenti konfigod nem igazan nagy erteku PC!!! :S
  • w77d
    #3941
    tényleg az engm is érdekelne, hogy az Ageia fizikai kártyája számítana valamit?
  • wolfaud
    #3940
    Azon gondolkozok hogy lehet hogy olcsobb lett volna lerakni a jogositvanyt cessnara! ha kiszámolom mennyi pénzt költök csak azért a gépre hogy menyen ez az egy játék normálisan és még most se megy :( be kellene megint ruházni 2 darab nvidia 8800gtx re QX6850-es procira uj alaplapra és ha igazán élvezni szeretném akkor egy full hd-s projektort is kéne venni
  • wolfaud
    #3939
    Probálta már valaki olyan gépen az fsx-et amibe 2 video kártyavolt??
    menyivel javitja az fps-t? ezek a fizikai gyorsítok érnek valamit az fsx-szamara??
  • wolfaud
    #3938
    Nem a játékok általában nem szereti hanem az fsx jobban fut nvidian
  • w77d
    #3937
    basszus mennyibe kerülhet egy ilyen?
  • litlebubu
    #3936
    Ezen biztos hibátlanul futna az FSX!
  • adam944
    #3935
    Meg van rendelve,pénteken jön az új gép!

    -Asus P5B alaplap
    -Intel core2 duo E6850 3,00 GHz
    -2048 MB DDR2 (később lesz több)
    -MSI ATI 2600xt diamond 512MB


    Amúgy nem tudom,miért mondjátok,hogy az ATI-t annyira nem szeretik a játékok,mert mindenki (többek között én is) meg vagyok vele elégedve.
  • Brikó
    #3934
    Persze a blokkot is vidd magaddal...
  • Brikó
    #3933
    Nyugi, elhisszük...
    De Te is hidd el, hogy ha visszaviszed és szépen elmondod a gondodat, érvekkel alátámasztod, hogy így nem használható a cucc, akkor biztosan ki fogják cserélni...
  • w77d
    #3932
    aki nem hiszi el, hogy tényleg megvettem és azthiszi, hogy így akarok warezolni, annak természetesen lefotózom az eredeti dvd-t ;)
  • w77d
    #3931
    amúgy ha esetleg nem oldódna meg a dolog, nem tudnátok egy cracket vagy serialt hozzá? Azért így ez nem minősül szerintem wareznak, mert kifizettem a teljes árat érte, de nem működik!
  • w77d
    #3930
    az fsx és a vista is eredeti! nem volt korábban fent semmi illegális aerosoft termék! Az fsx volt fent ez előtt mondjuk másoltként, de h ott lenne a hiba, akkor az eredeti fsx-et sem tudtam volna föltelepíteni és aktiválni!
  • push back
    #3929
    a sérülésen ne múljon ...
    csinálj rá sérülést! ;-)

    ---

    igazából én is tanácstalan lennék, mit lehet ilyenkor csinálni. az a baj, hogy szoftvertermékekre meglehetősen sajátságos feltételek vonatkoznak. érdemes lenne a licence feltételeket átolvasni, talán lesz ott valami iránymutatás erre is. (ugye maga a szoftver vélhetően "jó", de a használatához szükséges kulcsot nem fogadja el. kérdés, hogy arendszer többi eleme mennyire "tiszta", azaz maga az FSX illetve az oprendszer. simán el tudom képzelni azt a helyzetet, hogy ebben a kiegészítőben olyan "védelem" van, hogy kiterjed ezekre is. vagy lehet, hogy valami korábbi, szemét registry beállítást talált (korábbi telepítések maradványai), ami miatt baja van. szűz gépen szinte 100%, hogy működne).
  • w77d
    #3928
    szerintem nem fogják becserélni, mivel nem sérülésről van szó, hanme a gyártó/forgalmazó rontott el valamit! De azért holnap megpróbálom visszacserélni!
  • Brikó
    #3927
    Miért nem viszed vissza, hogy cseréljék be?
  • alert
    #3926
    A mytraffic-ot nem az Aerosoft csinálta hanem 1 ember, de több kiadó is forgalmazza. Neked annak a kiadónak kell írnod, amelyik a media marktnak eladta. Ha ez nem az AS volt, akkor hiába írsz nekik :) Rajta van a dobozán...
  • w77d
    #3925
    tulajdonképpen a Media Marktban vásároltam meg, de azért írtam az Aerosoftnak, mert csak van valami közük hozzá! Vagy a serialokat a magyar forgalmazó rakja bele?
  • alert
    #3924
    Ha az Aerosoft-tól vásároltad meg, a support fórumba írj le mindent (a serial-t ne) egy új topic-ba és kérni fogják, hogy vedd fel velük a kapcsolatot e-mail-ben (azon amit adnak) és a többit ott megbeszélitek.
  • w77d
    #3923
    írtam az Aerosoftnak, de csesznek válaszolni :(
    A magyar képviseletnek is írtam már, de onnan sincs semmi válasz! sztetek ilyenkor mi a teendő? (előzmény a 3919-ben)
  • Ombika
    #3922
    Ha nincs igen!
  • push back
    #3921
    huhh,... nagyon pörögnek az események.
    nekem hasznos, mert mint kezdő, egy csomó beállításról nincs még fogalmam.

    viszont az fsx.cfg-ben ezt nem találom sehogy:
    [JOBSCHEDULER]
    AffinityMask=...

    ezt nekem kellene létrehoznom???
  • Ombika
    #3920
    En pl nembirom elviselni elsimitas nelkul! :S
  • w77d
    #3919
    de ilyet, majdnem 9000ft-ot fizettem a mytraffic x-ért és nem fogadja el a dobozban lévő serialt
  • alert
    #3918
    Ki mit néz. De nem gondolom, hogy egy sima él tesz szebbé egy scenery-t.
  • w77d
    #3917
    mondjuk élsimítás nélkül elhiszem, hogy repeszt nálad! én 8x aa-t használok, mert szerintem csak úgy szép egy játék grafikája!