33535
  • ColdFire
    #4036
    tudom, most rossz dolgot csinálok, merthogy warez, de légyszi segítsetek :o

    A repack verziót kell letöltenem, vagy a simát?

    Microsoft Flight Simulator X Deluxe-Razor1911
    Microsoft Flight Simulator X Deluxe DVD1 REPACK-Razor1911
  • litlebubu
    #4035
    És gratula a Condor Hungary Scenery-hez,nagyon ütős!
  • Clidey
    #4034
    Köszi Apci! :)
    Season greetings!
  • chicco
    #4033
    Klaszz a video Tibcsi
  • Ombika
    #4032
    Nah ma jutottam oda el,hogy Vista 64 bit fel +SP1 ,de meg most se volt idom kiprobalni 4 napi pialas utan! :)
  • adam944
    #4031
    A Mega Airport Budapestnél leszállás után engem örökké az 52-es kapuhoz küld,ahova nem lehet beállni,mert fák meg kiszolgálóautók vannak az út közepén.Nem lehet valahol beállítani,hogy leszállás után a 2-es terminálhoz küldjön? (pl 33-as kapuhoz)
  • adam944
    #4030
    Én is szeretnék Boldog Karácsonyt,és sikerekben gazdag Újévet kívánni mindenkinek!
  • Admiral
    #4029
    Valamint, Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Minél Kevesebb Összetört Boeing-et kívánok Mindenkinek!
  • Admiral
    #4028
    Az ilyen esetekre mindig fel kell készülni... :) Amikor már látod hogy rossz helyre tenné a gépet a robot (ILS kijelző mit mutatott?), akkor gyorsan lekapcsolod, max. tolóerő, airbrakes 0%, flaps vissza párral, és átstartolás...
  • Brikó
    #4027
    Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok minenkinek!
  • kolszal
    #4026
    Ha mind a loc, mind a gs megvolt, akkor passz, ha nem akkor nem volt megfeleő sceneryd hozzá
  • Hypo #4025
    Igy hirtelen arra tudok gondolni hogz az ILS rossz helyre mutat.
  • adam944
    #4024
    Ma mentem (illetve csak mentem volna) egy Madrid-Frankfurt távot. Minden rendben volt,eltekintve pár nagyobb széllökéstől. Amikor ugye kb 50-60 t.mérföldre vagyunk a reptértől,akkor megadja,hogy melyik kifutóra kell majd leszállni.Ekkor én mindig megnézem a térképen a kifutóm ILS frekvenciáját,és a Segédletekben leírt dolgok alapján beállítom az automatikus leszállást,mert ugye nagy a köd tél révén. Be is jön minden,megvan a leszállási engedély,erre az automata le akarja tenni a két kifutó közé,ahos semmi sincs,csak gurulóút.Ez miért volt? (természetesen crasheltem)
  • Clidey
    #4023
    Kicsit OFF

    Egy rövid Condor film... (93MB)
    Kapitány úr, lehetne ugyanezt nagyvassal a nyáron? :))) Remélem szilveszterkor találkozunk a reptéren!

    Kicsit ON
  • Papirzacsi
    #4022
    Sztem ne oktasd ki. Most okosított fel mindenkit reggel, hogy ő nagyon tapasztalt, nincs szüksége gyakorlásra, mert már repült utasként cessnán, 767, és 757-es gépeken.
    És nem is értem ,hogy egy ekkora tapasztalatú embernek, hogy nincs önálló elképzelése arról ,hogy miért is nem tud leszállni...
  • Admiral
    #4021
    Nem tudom hogy milyen géppel akarsz leszállni, ha Boeing 747-el, akkor pár tipp: air brake legyen 35-40% -on, Flaps-et fokozatosan növeld 25-re. (Sebességnek megfelelően.) 220 csomós sebesség alatt ki tudod engedni a futóművet, amikor ennyire lelassulsz, tedd meg. Az ereszkedés során kb. 40-45% N1-el kell menni ilyen beállításokkal. Gondolom ILS megközelítést csinálsz. Próbálj meg nem lecsúszni az ILS jelzőkről, ha mégis, finoman korrigálj. Ha netán túl gyorsan süllyednél, akkor adj tolóerőt, és/vagy csökkentsd az air brake-et. Az írásodból arra következtetek, hogy túl gyorsan mész (tolóerő + airbrake beállitás!), és nem állítottad be megfelelően a flaps-et.
  • adam944
    #4020
    Na,ez az amit nem tudok.Szerintem ezntúlmindig kell telefonálni...
    Igyekszem nem túl gyakran újrarakni a gépem
  • w77d
    #4019
    aham, de akkor onnatól megint az eredeti serialt használhatod egy jó ideig a telepítésnél, nem kell mindíg telefonon aktiválni?
  • adam944
    #4018
    Nem.Igazából nem serialt adnak,hanem egy másik kódsort ---->#4015-ben írtam,hogy egy 9 szer 6 számjegyből álló sorozatot diktál be az automata,és azt egy direkt erre a célra való helyre kell beírni a telefonos segítség menüpontban.
  • Ombika
    #4017
    8800 GT/GTS is legyuri a GTX-et sok esetben,bar ahol szamit a sok mem ott jobb 768mb(GTX)!!

    A heten mar nemlesz teszt masnapossag miatt + erom nincs Vistat telepiteni ,marpedig dx10 izgatja fantaziam! :S
  • w77d
    #4016
    és onnantól kezdve az lessz a serialod? tehát a régi már érvénytelen?
  • adam944
    #4015
    Hát,nekem az volt tegnap,hogy a telepítés után ugye kéri a serialt.Én beírtam ami a tokban volt,és akk kiírta,hogy ez a serial már "elhasznált".
    Kiírt vmi 9 csoportból álló számsort,amit be kellett nyomkodni a telefonban az automatának.Aztán kapcsolt egy csajt,megmondtam a problémát,visszakapocsolta az automatát aztán az dikált egy kódot.
  • w77d
    #4014
    jah, hogy automatával beszélsz aktiváláskor?
  • Brikó
    #4013
    Igen, van egy határ, amikor megelégeli az aktiválást:-)
    De ha telefonos aktiválást választasz, akkor az automatán keresztül gond nélkül le lehet ívelni a dolgot. Én is a napokban futottam bele ebbe...

    OFF
    Ombika, ha magadhoz térsz az re-install okozta fáradalmakból, csörögjél mán rám...
  • w77d
    #4012
    micsoda? ha sokszor telepítem fel, akkor nem fogadja el a serialt? és ilyenkor hogy oldódik meg? a telefonon mit kellett mondani nekik?
  • Bucser
    #4011
    "és amikor kijöttem az U.S.A-ba akkor kb 9-órát ültem boeing 767-esen és 5-órát 757-en"

    gondolom nem a pilótafülkében és nem fogtad a botot:)
  • Papirzacsi
    #4010
    Ne nevettess!!! #3980 alapján elképzelésed sincs arról, mit kéne csinálni...
  • Hypo #4009
    Active Camera
  • adam944
    #4008
    Ha leszeded a Game Spy-t,akkor nem kell keresned senkit,mert amikor bejelentkezel,akkor iad egy csomó szervert,rákattintasz amelyik neked szimpatikus,beállítasz pár dologt és mehet.


    A székhúzogatásról nem tudok semmit,de az utastérbe nem lehet kimenni,de asszem van valami kiegészítő hozzá,de nem biztos. (talán fspassengers?)
  • félix1995
    #4007
    Mégvalamit szeretnék kérdezni!Hogyan lehet az utastérbe vagy hogyan lehet a széket hátrébb huzni hogy ugy tünjön mintha tényleg az ülésbe ülnék.(Az utastérre azt gondoltam hogyan lehet az ülések között mászkálni???)Elöre is köszönöm!!!
  • félix1995
    #4006
    Nem kell gyakorolni!Én igazábol repülök cessnán és amikor kijöttem az U.S.A-ba akkor kb 9-órát ültem boeing 767-esen és 5-órát 757-en.És nekem megvolt csak ujra kellet telepitni a gépet és kiirt vlamit és nem indult el.Itt kint lessz majd karácsonyra egy vadonatuj kurva jó gépem és karácsonyra kapom meg a hivatalos flight simulator x-et.Alig várom.Csak akkkor még nem multiztam és elfelejtettem nagyjábol a lépéseket.Köszi szépen a Segitséget!És ha letöltöm a game spyt akkor nem kell ismeröst keresnem hogy játszon velem???Hanem akkor kad egy csomo embert???Elöre is köszi!!!
  • Papirzacsi
    #4005
    Azthiszem először szét kéne nézni az fsx multiplayer menüjében...
    Nem szükésges gamespy, csak elég ha találsz vkit aki játszik veled multiban. De korábbi hszeidet nézve lehet elöbb gyakorolgatni kéne offlineba picit, hogy ne ess le 5 perc után. ;-)
  • félix1995
    #4004
    ok köszi szépen!!és hol lehet venni game spyt???vagy le lehet tölteni is???Elöre is köszi!
  • adam944
    #4003
    Hát,először is nem árt,ha van Game Spy accountod.Ehhez le kell szedned a Game Spy Arcade nevű szerverprogramot,amiben inygen csinálhatsz accountot.Kapsz nevet meg jelszót,ezt bepötyögöd az FSX Multiplayer meüpontjának erre kitalált részeibe,csatlakozol és mehet.
  • félix1995
    #4002
    Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni hogy hogy lehet multiplayerbe játszani???Elöre is köszi!!
  • mcsaba
    #4001
    Sziasztok, az FSX-ben azt szeretném beállítni hogy a külső nézetben és virtual cockpit nézetben a forgás ami most a Space és az egér gombbal müködik az egér harmadik gombjával és az egér mozgatására müködjön, mert így egy kézzel is tudnék forogni, de ha a Space-t is kell nyomjam akkor minkét kezem lefoglalja. Találtam a beálításoknál egy olyat hogy Mouse View Direction, ebből három darab is van, mindegyiknél megpróbáltam betenni az egeret, be is tette de a joystick részhez, viszont továbra sem müködik, ha valaki tud kérem segítsen, Köszi.
    Kép a beállításról
  • adam944
    #4000
    Basszus,tök jó,annyiszor telepítettem már fel fsx-et,hogy a mostani aktiválásnál kiírta,hogy túl soxor használtam a serialomat,úgyh telefonálnom kellet a microsoftnak. De megoldódott :D
  • w77d
    #3999
    majd írd le az új gts hogy muzsikál!
    az a baj, hogy most nem tudom, hogy jobb-e mint a gtx, mert ha igen, azonnal cserélném!
  • w77d
    #3998
    a proci nem semmi :)
  • Ombika
    #3997
    Meghozta onmagam jezuskaja nekem is! :)
    24" Samsung TFT
    8800 GTS G92-es legujabb szeria
    4 Giga geil ultra

    Vistaval kezdek,ha lesz idom!

    UDv