33535
  • rooney8
    #3796
    Pedig elindult. És játszottam is vele.



    Régebben még raktam is be képet. És ha levettem minimumra a garfikát tök jól ment.
  • kiskorúbézoltán #3795
    Ööö, nem a vidkari a 256-os?
  • w77d
    #3794
    a Faq-ból idézek: "A futtatáshoz szükséges minimális hardver, amin ki lehet próbálni a játékot, de nagy grafikai élményre ne számítsunk az 3GHz-es processzor, 1GB memória, valamint egy minimum 256 MB-os videókártya"

    tehát a leírt gépen kötve hiszem, hogy egyáltalán elindul!
  • w77d
    #3793
    256mb ramon? el sem szabadna indulnia!
  • w77d
    #3792
    hát, nem tudom, próbáld meg, de ne várj túl sokat és még lehet hogy így is csalódni fogsz
  • Pystee
    #3791
    Sziasztok, köszönöm a válaszokat. Még lenne kérdésem: hogyan tudnék Windows Media Playerrel lejátszható videókat készíteni az FS-ben a repülésekről? Előre is köszönettel: Pystee
  • rooney8
    #3790
    Azon a gépen? Minimumon biztos hogy jól menne. Ha az én gépem (Intel Celeron 1.70 Ghz, 256 Mb RAM, ATI Radeon 9550) minimumon egész jól megy, akkor az övén biztos hogy jó lenne minimumon.
  • mama2
    #3789
    AMD Sempron(tm) Processor 2800+. Ezt írja a sajátgép általános menűpont. Ígse futna el?
  • w77d
    #3788
    sajnos minimum grafon is kegyetlenül szaggatna! mondjuk azt nem írtad milyen procid van, de a vidkártyából és a ramból itélve nem túl erős :(
  • Strami11
    #3787
    hat mint mar irtam nem vagyok ezekben a dolgoban nagyon profi, de hogy kapal valaszt a profik elott is (..:)) szerintem menne rajta, igaz nem a legsimabban de minimum, kozepes grafikan szerintem elmenne.
  • mama2
    #3786
    nekem egy giga ramom, Geforce 7600GT 256mb DDR2 videókártya. Elég lenne?
  • Solt
    #3785
    nagyon! :( még a 2004-hez is... bár azt meg lehet próbálni...
  • [HUN]FaTaL
    #3784
    a gepem nagyon keves a jatekhoz ugye?:(
  • [HUN]FaTaL
    #3783
    joyyal esetleg?:D
  • mama2
    #3782
    Még kérdés: Az ajánlott minimum konfig megegyezik a FAQ-ban lévővel? És ha billel nem lehet irányítani akkor mivel lehet?
  • adam944
    #3781
    Talán még egy 3 GHz-s belefér...
  • Ombika
    #3780
    Procit huzni kellene 3200Mhz-re kb es vga-n se artana,akkor 10-15 FPs fullon ,ha minden okes XP alol!!
  • bbchris
    #3779
    Ahh szal gagyi , akkor marad a sima repülés .
  • adam944
    #3778
    Sziasztok!
    Csak az lenne a kérdésem,hogy egy ilyen konfigon milyen minőségben futna az FSX? :
    -MSI P35 Neo3-F
    -775-ös Intel core duo 2,33 GHz(4Mb Cache)
    -500GB SATA2 Samsung 7200 16MB
    -DDR2 2048MB Kingmax
    -nVidia 8600GT 512MB DDR3
    -450W-os Codegen táp

    (azért ez a konfig,mert számoltam,és ennyire van pénzem)
    És még annyi,hogy egy ilyen géppel meddig tudom (mármint dátum) akadásmentesen nyomni az új game-ket,mert a mostani,2002-es konfigomat pl a Pro Street kiakasztja a legrosszabb beállításokkal.
  • w77d
    #3777
    a 4 giga nem felesleges! sok játék díjazza (pl a colin dirt nél megszűnt a "lagzás" amikor a +2gigát bepakoltam!)
  • Ombika
    #3776
    Ilyen arak mellett siman kell venni!!
  • exTrem
    #3775
    Nem szereti az AMD-t az fs ez tapasztalat :). Fs2004 a lenti konfiggal nekem szépen fut fullon kiegészítokkel. Néhol van egy kis akadás de nem vészes. Mindesetre, mindenféleképpen duo coret vegyél !
  • eyecandy
    #3774
    Szerintem is inkább Intell procit vegyél és videókártyának ajánlom a 8800GT-t nagyon jól teljesít. A 250GB szerintem nagyon hamar kevés lesz, nem sokkal tönn az 500Gb Samsung. A 4G memória nem felesleges? Hozzáértők véleménye?
  • Papirzacsi
    #3773
    Slew módban, szóval az nem űrrepülés, hanem egy kalap szar.
  • bbchris
    #3772
    A Youtube-on láttam űrrepülést is az FSX-ben ez hogyan lehetséges , vagy ez egy más játék ?
  • Hypo #3771
    Mar megvalaszoltam egyszer, mivel nem eredeti a dvd igy altalaban a masodik dvd n telepites kozben crc hibaval kilep a progi cab 16 os file altalaban de van akinel mas.

    Amit tehetsz felmasolod a dvd tartlmat egy ideiglenes dirbe, elkezded onnan az installt, ha megint kiirja akkor a dvd isobol kimasolod azt a filet es felulirod a vinyon levovel. es igy tovabb...

  • Ombika
    #3770
    Talalt!
  • wolfaud
    #3769
    Tényleg az fsx a nvidiat is jobban kedveli mint az ati-t?
  • alert
    #3768
    FAQ-ot olvastad?
  • joco22
    #3767
    valaki segíthetne a játék telepítésében mert van vele egy kis gondom nem eredeti a játék és a második dvd mindig ki ír egybmp hiba üzit! Valaki írja már le hogy is tudnám fel tenni a játékot
  • Papirzacsi
    #3766
    Állítólag az AMD procit nem szeresse a program. De egy kérdést, ha megengeded. Miért akarsz FSX-re váltani? Veszel egy ilyen gépet, akkor
    az fs9 úgy fog fullon, kiegészítőkkel futni, mint ahogy mindig is kellett volna, most lehetne kiélvezni mindent amit tud. Az fsx viszont kiegekkel nem lesz az az igazán élvezhető program.
  • Pystee
    #3765
    Sziasztok! Régóta FS2004-el repülök, most szeretnék váltani FSX-re. Kérdésem az lenne, hogy az alábbi konfigurációval szépen menne az FSX, fizetős scenerykkel, pár add-on dologgal mondjuk?

    Alaplap: ASUS M2N32 SLI Deluxe
    Processzor: AMDX2 5600+
    VGA: ATI HD2900XT 512MB (tesztek szerint jobb a 8800GTS 640MB-nál)
    4GB DDR-II RAM
    250GB Winchester

    Segítségeteket előre is megköszönve: Pystee
  • litlebubu
    #3764
    Ugye! Kritikán aluli munka!
  • Clidey
    #3763
    A két kép a sötét betonról még kis szódával elmegy, de a többi az okádék. És ezért elkérni 20EUR-t...hááát...hogy egyesek mennyire ne legyenek tisztában saját munkájuk minőségével...
    Még free-be se tölteném le nemhogy még pénzt is adjak érte...
  • litlebubu
    #3762
    Komolyan mondom,némelyik kiegészítő készítőnek elment az esze! Ezek közül a textúrák közül szerintetek melyik is a "Photoreal" ?
  • Hypo #3761
    Ez erdekes mert en meg pont gyorsulast es smooth megjelenest tapasztaltam acc felrakasa utan, nekem jobb lett tole az fsx
  • alert
    #3760
    Üdv mindenki! Csak egy infó, hogy tesztelések után azt lehet elmondani, hogy az Acceleration pack több helyen főleg scenery-k esetében mintegy 20%-al rontja a teljesítményt, mert más a rajzolási algoritmus. Ez annak érdekes, aki fotorealisztikus scenery-ket használ, pl Heathrow, Budapest, stb. Budapestről annyit, hogy nemsokára megjelenik egy patch, ami számottevően megnöveli az FPS-t az FSX-es verziónál. Ez persze akkor érzékelhető, ha a rendszer amúgy elég erős az FSX optimális futtatásához (intel core2duo procikról és modern videókártyákról beszélünk).
  • Ombika
    #3759
    Nem kell ide februar ,sok szerencsesnek mar van nagykerbol elofoglalasbol es teszt is van ,nem is 1db! Meg ,ha gyorsabb is nehany gamesban +2%-al hurra, megeri kiadni erte +40rugoval tobbet vegulis logikus! :))

    Arrol nem is beszelve ,hogy 65nm miatt jobban birja tuningot!!
  • Willenbrock
    #3758
    Sikerült lerepülnöm a Red Bullos pályát realisztikus beállításokkal,igaz kb.20X ra,a 6-os kaput-a bal késest-sokszor elcsezstem.Meg a touch&go sem mindíg jött össze elsőre.(néha touch&placcs lett belőle.)Kérdésem:Valahonnan tölthetőek-e le újabb Red Bullos pályák,mondjuk a pesti Dunás pálya stb.
  • wolfaud
    #3757
    Nekem csak anyi valaszt szeretnék hogy gyorsabb e és ha igen kb hány százalékkal hogy megéri e beruhazni rá?