33535
  • Ombika
    #4076
    Dx 9 ugye ezek a kepek?

    33 fps eleg hihetetlen amugy,mivel ha megnezed regi tesztemet ahol Quad-al nyomtam es GTX-el......
  • w77d
    #4075
    1280x1024 8XQ AA, 16XAF



    a fraps bmp-ként ment, de mivel azt nem lehet ide beszúrni, ezért jpeg-be konvertáltam, ami rontott a kép minőségén!
    de a lényeg, hogy ha sok objektum van a képen akkor hány fps van!
    Ezért kérlek csinálj pár képet nagyváros fölött is, hogy lássuk mit tud a kari :)
  • Ombika
    #4074
    A masik pedig,hogy a 24" TFT-m nativ felbontasa 1920/1200 lenne,abban lenne igazan durva,de hat ki gyozi azt VGA-val!! :))
  • Ombika
    #4073
    Mit varsz vazze 400 meterrol???!! Looollll
  • w77d
    #4072
    elég elmosódottak a talaj textúrái, és ahoz képest, hogy nincs sok objektum elég kevés a 16 fps! ennél a gtx-em jobban muzsikál!

    csinálj létszi képet new york fölött is! Ja és a scenery fülnél tolj mindent maxra egy teszt erejéig :)
  • Ombika
    #4071
    Nah elkeszult teszt,vegre 2 het szenvedes utan meglett eredmeny!!
    Saitek X-52 vs Vista (64 bit) profil szivas meg mindig!

    C2D 3100 Mhz
    4 giga ram ddr2 800 Mhz cl 4.4.4.12 idozites
    8800 GTS G92 512 ddr3
    Vista 64 bit

    Fsx vs sp2 semmi kiegeszito!
    A kepek 1650-1200-ba keszultek 32 bit,full-full minden(forgalom stb)!

    -Dx 10 pipa
    -anti-aliasing
    -filtering:anisotropic

    Aszem nem lehet panaszom fps-re ilyen durva beallitasok mellett vegre! :)


    Tapasztalat: Elesebb texturak,arnyekok,fps javulas... Csekkold meg es ird le velemenyed nyugodtan!


    1. kep
    2. kep
    3. kep
    4. kep
    5. kep
  • bondi
    #4070
    Megoldottam, van olyan hogy "selection inc - dec", és ha előtte megnyomod bármelyik "bug"-ot, vagy pl. a simulation rate-t, akkor azt tudod növelni vagy csökkenteni. Viszont az airspeed gombhoz nem tudok semmit beállítani, mert nem is találok ilyet :P Azt is csak egérrel lehet tekerni??? Ezek olyan kis hülyeségek, nem is értem, hogy akik csinálták sosem repültek vele???
  • pateszi
    #4069
    Szia,
    Igazad van, én is megnéztem közben, furcsa, de tényleg csak az "Altitude bug select" található.Marad az egér...
  • bondi
    #4068
    "Altitude-bug szintén hozzárendelhető gombokhoz (növel-csökkent). X52-nél kipróbáltam,"

    Na ez nálam nincs, pedig X-52 plusz egy G25 is rá van akasztva a gépre, de egyszerűen csak az "Altitude bug select" funkció van a beállítható gomboknál, és sehol nem találom a csökk-növelés változatait...
  • adam944
    #4067
    Igen,köszi,már tegnap megoldódott.Inaktív voltam.Kipróbáltam,kicsit azért bonyolultabb neten nyomni mint egyedül (főleg TeamSpeakkel)

  • m814
    #4066
    Hello.
    Amennyiben régi az IVAO regisztrációd, és régóta nem is repültél, akkor elképzelhető hogy inaktiv vagy.Ellenőrizd hogy szerepelsz-e a tag névsorban.Ha nem, akkor kérned kell az ID-d reaktiválását.
    Figyelem!Nem újra regisztrálni!
    Valamint novemberben volt egy jelszó frissités.Használd a jelszó emlékezetetőt.

    Az újra aktíválást a [email protected] vagy a [email protected] levélcímeken kérheted.
  • kolszal
    #4065
    Hello, próbáld ctr+c, ctrl+v kombinációt, ne te írd be a kódot. Ismerős probléma.... (Ha így sem megy passz)
  • adam944
    #4064
    Illetve mégsem teljesen tiszta.Belépek FSX-be,ahogy a segédlet írja,de amikor Connectelni akarok,akkor kiírja,hogy Error:No such VID/Password,pedig beírom a megfelelő helyre az IVAO-s Member ID-met,és az IVAN Passwordomet. Miért nem megy?
  • adam944
    #4063
    Jó,megvan,végül is csak szép nagy piros betűkkel vlt odaírva,hogy FSX
  • adam944
    #4062
    Kezd uncsi lenni a Single repülés,de neten meg nem akar menni.Az IVAO oldalán leszedtem az IVAP-ot,de a telepítésnél csak FS2002,és 2004-es kliens közül lehet választani. Rosszat szedtem le,vagy mi van?
  • pateszi
    #4061
    Hali,

    Reverse-thrust: F2
    Leállítása: F1
    Gondolom, hogy joysticken is be lehet állítani.

    Altitude-bug szintén hozzárendelhető gombokhoz (növel-csökkent). X52-nél kipróbáltam, hogy tekerőgommbal hogyan működik, de sokkal lassabban lehetett beálítani a tekeréssel, mint az egérrel. (Persze lehet, hogy a profilkezelőben módosítható a forgatás sebessége, de nem néztem meg.
  • exTrem
    #4060
    Ez elég off komment volt :). Szerintem mindenki ismerei ezeket a prodáktokat a fenti cls-el elgyütt. Csak megjegyzés a Cls A330-340-es gépei nagyon realisztikusak mint modell és fizikai tulajdonságokban, de az fmct akkor sem tartalmazza ... Nagy kár ......
  • bondi
    #4059
    Lenne két kérdésem is, sikerült vkinek beállítani a reverse-thrust-ot egy gombra? Vagy hogy használjátok ha szükség van rá?
    A másik ilyen kérdés, hogy az altitude-bug beállítható-e szintén gombra, vagy csak a műszeren tekergethető egérrel?

    Aki szeretne élethűbben repülni Airbussal, annak feltétlenül ajánlom a CLS Airbus pack-jét:

    CLS A330-340

  • bondi
    #4058
    Ha szeretnétek szebb grafikát, textúrákat, teljesítmény csökkenés nélkül, akkor ajánlom ezt:

    X Graphics

    A Simmarketen akartam venni egy textúra turbózót, és ott commentelte vki, hogy az egy kalap sz@r, helyette inkább ezt ajánlja. Nekem negyon bejött, ha uncsi, egy csomó féle stílust lehet beállítani. Alapból is lényegesen szebb lett minden az FSXben!

    BUÉK
  • alert
    #4057
    A dobozos verzióval mindig várnak részben a nyomdai dolgok és sokszorosítás miatt másrészt pedig azért, hogy a program kiforrjon. A megjelenés után a sok user egy csomó hibát felfedez amit rögtön patch-ek orvosolnak vagy silent update formájában lecserélik a weboldalon a fájlt. A dobozos verziónál ezt nem lehet megtenni így ha azonnal ki kelle adva a felhasználók vásárlás után rögtön tölthetnék le hozzá a service update-eket stb... pedig annak az a lényege ugyebár hogy megveszed gyönyörködsz a cd-ben meg a kézikönyvben :D feltelepíted és minden szép és jó.
  • Brikó
    #4056
    Köszi, New York-ot rögtön megnézem.
  • Brikó
    #4055
    Ha megjelenik a dobozos verzió, akkor megveszem és kipróbálom, a képek alapján káprázatos...

    Tényleg, mi az oka, hogy sokkal előbb van letölthető verzió, mint "dobozos"? A nyomdai és csomagolási munkák miatt, vagy a sokszorosítás az oka?

    Ha lenne olyan opció, hogy letöltöm, kifizetem, majd ha megjelenik a dobozos, akkor a különbséget kell csak kifizetni, már nyomnám is a gombot...

    A Ferihegy scenery-t is bánom, hogy nem vártam meg a dobozos verziót:-(
  • Ombika
    #4054
    MAr teszteltem nemsokara megosztom kepeket tapasztalatot! :)
  • w77d
    #4053
    default scenery: New York
    Add-on scenery: Venice
  • alert
    #4052
    Aerosoft - Venice garantálom :) de több mint 20 FPS-ed lenne 8800GTS-el. 8800GT-t nem ismerem.
  • Brikó
    #4051
    Sziasztok!

    Szavazásra kérném fel a jelenlővő Urakat: melyik a legrészletesebben kidolgozott város (nem repülőtér!), ami valószínűleg a legjobban megdolgoztatja a hardvert?

    Köszönettel:

    Brikó
  • pateszi
    #4050
    Hali,
    Várható volt, hogy nem úszod meg a saját profil kialakítását.

    Ombika,
    Írsz majd a 8800 GTS-sel szerzett tapasztalataidról? Az előző teszt-eredményeid is érdekesek voltak. Vista 64 bit +FSX jól müxik?
  • Ombika
    #4049
    Raadasul van .pr0 fajlom,de arra is azt irja ki,hogy failed to open file! :(
  • Ombika
    #4048
    Olvastam es emlekeztem is,h volt hasonlo,de a megoldasra abszolute nem emlekeztem! THX
  • push back
    #4047
    Zoli!

    Köszönöm a segítségedet.
    Azt hiszem valahol megette a küldeményed egy szpem szűrő!
    De az előzőben leírt módon sikerült profilokhoz hozzájutnom.

    Még egyszer köszönöm szépen!

    Balázs
  • push back
    #4046
    sorstárs!

    te olvasod is a fórumot?
    (lásd: 3975, 3989, 3992 és az adott válaszokat)

    rajtam az segített, hogy regisztráltam a SajtTek hivatalos fórumán, majd letöltöttem pár ott csatolt profilt. (sajnos most azért nem tudom rögtön el is küldeni, mert nem, vagyok még pár napig annak a gépnek a közelében).

    ha regisztrálsz, akkor te is le tudod szedni őket (pár oldalt kell végig nézz hozzá, vagy ügyesen keresel a fórumon). itt nézelődj:
    http://www.saitekforum.com/forumdisplay.php?f=73

    ha nem boldogulsz, akkor január 2-án el tudom neked küldeni én is.

    üdv, jó repülést:
    balázs
  • Ombika
    #4045
    Picit off,de hatha tud vki segiteni!

    Vista 64 bit es X52 profile kellene .pr0 kiterjesztesu,mert enyem nembirja megnyitni ! Vkinek akad ilyen?
    Regi .dat kiteresztesu nemjo,mert SD6 mar nem ezt kezeli!

    THX
  • Hypo #4044
    :}} ezen mar ossze ne vesszunk :) en hallottam eredeti disck 2 problemarol is sot egyik ismerosomnel is megtortent, nalam semmi gond nem volt az eredetivel, egyszer kellett a supportot hivnom
  • Papirzacsi
    #4043
    Konkrétan a W betűs tevékenységből adódó fs install problémáról beszélek. Nem véletlenül készült csak az első lemezből repack.De egyesek még ezért a hiábért is a kettes lemezt okolják.
  • Hypo #4042
    hat ahogy olvasom az angolul beszelok nem is halljak mert ok folyton disc#2 rol beszelnek.....ahulye suketek mi:}}}}}
  • Papirzacsi
    #4041
    A második dvd-s hiba, az igazából első dvd-s hiba, de csak csöndben, nehogy meghallja valaki.
  • Hypo #4040
    Nem akarok vitazni annyit nem er de ezek a forumok nem warezrol beszelnek
    01

    Vagy:
    FSX Disc #2 wont detect or read, or wont install properly
    This seems to be a problem some users are having. It is hard to tell where the issue lies, although it seems to be either software related (other software not the actual software on the FSX disc itself), or hardware related (DVD drive not reading the disc properly).

    To try solve this issue, follow these steps in order. If the problem is solved after step 1 (for example) you do not need to follow the instructions following that step. if not solved, move to the next step in the chain.

    1. Some DVD readers can take up to 2 minutes to detect disc #2 (for reasons unknown). If the disc appears not to be detecting, just leave the computer for a few minutes and come back and check. Some users have reported that the disc #2 finally detects and installs correctly several minutes after inserting the DVD into the drive.

    2. Manually browse the Disc #2 file contents in either Windows Explorer, or by accessing the DVD through the "My Computer" option and check the files on Disc#2 are actually different to those on Disc #1.

    3. If you have the hard drive space available, copy the contents of both DVDs to a temporary folder on your hard drive, and install the product from the hard drive copies.

    4. Read this Microsoft Tech article and follow instructions > http://support.microsoft.com/kb/290301
  • w77d
    #4039
    nem, a második dvd-s hiba kifejezetten warez probléma
  • ColdFire
    #4038
    aham, értem!
    köszi!
  • Hypo #4037
    Hat a masodik dvd vel igy is ugy is elofordul hogy nem megy fel az install, de allitolag eredetinel is elofordul....