33535
  • ellington
    #4237
    köszi, azt hiszem ez volt a gond. alapjáraton a kis négyzet legalján volt a + jel, visszaraktam újra alapértelmezettre, és most középen van. ezer kösz!
  • Strami11
    #4236
    nekem is volt ilyen, aztan mire ujrainditottam a gepet nem volt... :) Lehet hogy a Vista unatkozott vagy valami es o is akarta piszkalni a gepet, aztan a buntetes helyrehozta a procijat. :D
  • adam944
    #4235
    Vezérlőpult--->Játékvezérlők---->kiválasztod a joystickodat és lehet kalibrálni.
  • ellington
    #4234
    nemértem, eddig sose volt ilyen bajom, mostmeg bármit csinálok fs2004ben vagy fsx-ben, meg van őrülve a kormány. felfele húz folyamatosan.
  • Ombika
    #4233
    Alert ! :)
  • Hypo #4232
    Ha nem allitottal te be default flight ot az altalad valasztott geppel, akkor az fsx alap repulesenel ha kivalasztod a cessnat es avc ben ranezel a trimmre felfele van allitva, ezert felszallas elott a trimmet mindig ellenorizd, es pl leallitod a gepet beallitod a trimmet takeoff helyzetbe lekapcsolsz mindent es igy elmented mint default flight akkor utana mindig ez az allapot lesz a kiindulais alap.
  • pateszi
    #4231
    Az Acceleration pack észleli az SP1-et és -ha még nincs telepítve- felteszi. Tartalmazza az SP2-őt is.
  • wolfaud
    #4230
    Nem lehet hogy a Trimet elálítottad valahogy?
  • wolfaud
    #4229
    Illetve arra hogy menyire pontos az utvonal tervezese ha mondjuk megtervezek egy utvonalat a fsx-ben pl Budapest Zadar vor ponntokkal az a valoságban is stimmel e-?
  • ellington
    #4228
    újra feltettem az fsx-et, de a saitekem meg van őrülve. alapállásban felfele akar repülni a repülő, van úgy hogy nem is lehet megemelni, akárhogy döntöm a kart. eddig nem volt ilyen gond.
    a másik kérdésem, hogy az acceleration felrakása előtt fel kell tenni az sp1-et, vagy abban bennevan az is? mert elég furcsán viselkedett az anyahajós missziónál az f/18-as, mintha valami 30 forintos kiegészítőt tettem volna fel (ugrált a fedélzeten, és hasonlók).
  • wolfaud
    #4227
    Csak arra lenék kiváncsi hogy mennyire élethű online játékmod (ivao,watism) az fsx pl kis gépeknél mint pl Cessna mind az irányitás mind az időjárás viszonyok mind a légi irányítás (ha az ember olyan helyen tud repkedni ahol van)
    Illetve menyire alkalmas a fónia gyakorlasahoz?
  • wolfaud
    #4226
    Az Fsx-ben van olyan lehetőség hogy multiplayerben megrendezni egy Redbull Air Race versenyt?? mind páros viadalokat mind egy rendes versenyt??
  • pateszi
    #4225
    Mire vagy kíváncsi? (Pilóta ismerősöktől tudok kérdezni.)
    Külföldi fórumokon azt tapasztalom, hogy sok pilóta szimulátorozik szabadidejében és sok nyugdíjas pilóta is játszik.
    Érdekesnek tartom, hogy azok is FSX-en játszanak, akiknek a profi szimulátorokban a légitársaságoknál rendszeresen vizsgázniuk kell.
  • pateszi
    #4224
    Sziasztok,

    A küldetésekkel kapcsolatban lenne kérdésem.
    Hiányzik még a gyűjteményemből az alábbi három képeslap: Humpback Whale,
    Caspian Sea Monster,
    Airbus Eifel Tower Photo.

    A küldetéseket teljesítettem, de eddig még hiába repkedtem a kérdéses helyeken, ezeket nem találtam meg. Akinek sikerült már,egy visszajelzés kéne, hogy meg lehet találni(nem bugos a küldetés), esetleg a koordináták.

    Itt találhatóak az FSX-ben megszerezhető "jutalmak":
    FSX küldetések
    Itt pedig a képeslapok:
    Képeslapok

    Még egy kérdés: a Catalina Day Spa. küldetésben hogyan lehet újraindítani a Cessnát és elrepülni Santa Monica-ig?
    Előre is köszönök minden segítséget.
  • wolfaud
    #4223
    Van itt olyan aki a valóságban is repked??
  • wolfaud
    #4222
    Én ajámlom neked a FSX-et és ott a küldetéseket csináld végig!
  • adam944
    #4221
    A bombákat se hagyd ki! XD
  • w77d
    #4220
    jah, 6db levegő-föld és 4 darab levegő-levegő rakétát visz mindíg magával XD
  • gviski
    #4219
    Alap :-)
  • Admiral
    #4218
    Gyönyörű ez a cockpit, köszi hogy belinkelted :)
    Viszont egy kérdés: a joystickon a piros gomb, a tűzgomb? :DD
  • Strami11
    #4217
    nos... en tavaly aprilisban megvettem az X-et, es 5 napja a 2004et is megvettem. mind2 mas... (szerintem) FSX az grafikaban nagyon ott van, de eromu kell hozza... a 2004 viszont nemi kiegeszitovel szinte ugyanazt a grafikat kepes produkalni csak mondjuk 3* akkora FPS mellett... En orulok neki hogy megvettem, emrt nagyon jo, IVAO-hoz meg aztan plane nagyon ott van (habar meg csak egyet repultem 2004el online) de ha ujratelepitem a gepet (mindig lefagy) asszem nehezen lehet majd a 2004tol elvakaraszni, PMDG, meg egy csomo kieg. nagyon elvezetesse varazsolja. fs2004 kieget termeszetesen fel lehet tenni, hogy mukodik-e az talany...
  • adam944
    #4216
    Hát nem semmi... El tudnám magamat képzelni benne...
  • repvez
    #4215
    A380 virtual cockpit :D
  • zstomi
    #4213
    Köszi! Még kezdő vagyok!:)
  • Hypo #4212
    szep top banner alatt a link:)
  • zstomi
    #4211
    Sziasztok!
    Magyar nyelvű leírást tudok valahonnan letölteni a játékról?
  • gviski
    #4210
    Egyre jobban tetszik, de a w*r*z változattal vannak gondjaim, és nézegetem hátha meg kéne venni, ha a Microsoft Flight Simulator X Deluxe Edition-t venném meg minden ok lesz nem de? ez végülis az alapjáték kicsit tuningolva.
  • gviski
    #4209
    na már kisebb képel kezd menni, de aranyos volt a megjegyzésed :-)Kicsit bele fáradtam az autószimulatorozásba készülni a futamokra és ott 120% teljesiteni..., szóval valami kikapcsolodást kerestem, ezért kezdtem ebbe bele a repülésbe mindig is érdekelt. Elkezdtem már olvasni a FAQ-ba lévő isformációkat, és hát láttom ha már itt pro lesz az ember már csak egy lépés kell hogy valójába is az legyen :-) szóval sry ha kicsit láma kérdéseket teszek fel de biztos vagyok benne hogy csak egy kis gyakorlás kell majd és minden menni fog.

    A FSX vagy a FS2004-rel jobb foglalkozni, mert hallotam ezt is meg azt is meg a két járékhoz való kiegészitések mennyire fedik egymást, szóval egy FS2004 kiegészitést fel lehet e tenni a FX-hez...
  • Strami11
    #4208
    gauages mappa...
  • Papirzacsi
    #4207
    Ha tényleg ennyire kezdő vagy ,hogy a leszállással se tudsz mit kezdeni, akkor nem hiszem ,hogy rögtön Malev, és egyéb gépek után kéne keresgélni. Sztem bőven elég lenne vmi kisgéppel riogatni a virtuális társadalmat. :-)
  • gviski
    #4206
    Letöltöttem a Boeing 787-et és a mappába van egy AB_BDL_Boeing787 mappa és egy Gauge mappa, mi az istent kell csinálni vele? bemásoltam a FSX főmappába de semmi...
  • Solt
    #4205
    Tényleg minden benne van, én napokig olvasgattam mire a végére értem! :)) Tudtommal nem igazán van magyar oldal! Azért nézz itt körül! :)
  • gviski
    #4204
    FAQ-ba :D olvasgatom, de nem tom mit érdemes, ebbe kérek segitséget, a másik hogy valami magyar site nincs ahol gépeket lehet letölteni, pl Malévot
  • Solt
    #4203
    Általában hol szokott lenni a válasz a kérdéseidre? :))
  • gviski
    #4202
    Sziasztok, tegnap óta játszok, és mépg nagyon amatőr vagyok, és a leszálással még gondjaim vannak, van valahol valami profi leírás ezzel kapcsolatba? miket érdemes elovasni és hol tudok egyáltalán ezzelet megnézni? A másik hogy Maleves gépeket hol tudok beszerezni?
  • Brikó
    #4201
    Nem vagy normális:-))))
  • Papirzacsi
    #4200
    Mint Alert említette "vicc az egész". A súlytalanságot egyáltalán nem szimulálja látványosan. Simán kiesik a nézőpont a kabin falán túlra.
    Nem lehet pályára állni, nem lehet "kerülgetni" a földet, és nem lehet visszatérni.
    A captainsim is annyit csinált összesen, hogy slew módban mozgat 3 dimenzióban az "űrben".Mész előre, és folyamatosan süllyedsz, miközben - továbbra is slew módban - a nyilak segítségével tudod korrigálni a pályád, majd egy bizonyos magasságban kikapcsol a slew, és onnantól kezdve siklik a shuttle. Ennyi. Semmi szimuláció, semmi fizika, csak egy csili-vili addon. Hozzáteszem az fsxben a föld még az űrből is hányinger. Ha űrhajózni akarsz, akkor ott az orbiter. Szóval visszatérve az alapgondolathoz: Vicc az egész.
  • JackDow
    #4199
    Én is úgytudom, hogy van hozzá addon (space shuttle) de eddig nem próbáltam. Egy biztos a súlytalanság nagyon látványosan le van szimulálva, de hogyan kell orbitális pályára állni, hogy tudd kerülgetni a földet, hogyan kell visszatérni fogalmam sincs (eddig) :-)

    JackDow
  • JackDow
    #4198
    ASUS P5W DH DELUXE alaplap, E6600 Intel proci (2.4Ghz) 3.0 Ghz, 4 x 1GB RAM párbaválogatott 800 Mhz (de gyorsabb), ASUS 8800 GT 512MB Ram VGA, Maxtor SATA II 120 GB vinyó partíció (amin csak fsx és addon), VISTA 64Bit-es a DX 10 maitt, Zalmann 460W táp, 19" Samsung BF940 monitor, Saitek X52 Joy+throttle. Nagyjából ez a lényeg sztem, amire kiváncsi voltál.

    JackDow
  • adam944
    #4197
    Mit értesz azalatt, hogy nem engedi telepíteni? Mit ír ki? Mit csinál?