33535
  • bbccc
    #4437
    Csatlakozom az előttem szólóhoz
  • w77d
    #4436
    bár nem tudom milyen videokártyád van, de ahogy a procit és a memóriát nézem, nem lehet túl komoly
  • w77d
    #4435
    komplett új gép kell, mert így nem hogy mediumon, hanem minimumon sem fogod futtatni!
  • pateszi
    #4434
    Jó kis játékos billentyűzet, ha sikerül repülési adatokat is megjelenítened vele írd meg légyszíves.

    Az X52 kijelzőjén a zónaidőkön és stopperen kívül tudomásom szerint nem lehet mást kiíratni. Létezik hozzá valami hackelt meghajtó? (Meglepne...)
  • wolfaud
    #4433
    Valaki probalta mar ez a Pillenyuzetet??
    Logitech g15 van rajta lcd-kijelző
    az komoly lenne ha mondjuk az lcd-kijelzojen par adatot meg jelenitene mind pl a magassag, hdg, sebesseg stb

    http://www.logitech.com/index.cfm/keyboards/keyboard/devices/3498&cl=hu,hu

    tenyleg
    Valakinek az oran kivul sikerult a Saitek X52 joystick lcd-jen mast is kiiratni?
  • wolfaud
    #4432
    NA a két gép közötti fps külöbség
    A következő beállításokkal: Graphics Custom, Aircraft: Medium High,Weather: Custom Traffic Low
    1280x1024x32 Target Frame rate ultimate Filtering Bilinear Anti alising nincs bekapcsolva Global texture ? High

    Budapest Airport illetve budapest Sceanary betoltve ferihegye a kifuto pályán álva egy Beechcraft Baron 58 G1000 gépben ülve
    fsx ala az sp1 telepitve!
    a Régi gépemen 18.1 fps az ujon 22.5
  • Ombika
    #4431
    En mar vegleges sp1-et is hasznalok es eleve dx10 miatt muszaj volt vistat tennem,de ha 4 giga ramod van,akkor nincs tul nagy gond!!
  • wolfaud
    #4430
    Tehat azt mondjatok hogy nem lesz lassabb a vista 64 bit alatt az fsx?

    ui.: azert van kulombseg a ket gep kozott 3dmark06 ban a regibe 4789 csinalt

  • adam944
    #4429
    Arra akkor spórolnod kell. Duplamagos proci mindenképp kell,meg legalább 2048 ram,és még sorolhatnám...
  • zsoli03
    #4428
    sziasztok! Tehát nem sok esélyem van hogy élvezhessem az fsx et.
    És mi az amit kéne változtatni a gépemen?
  • wolfaud
    #4427
    minden tuning minden bealitas nellkul a 3dmark06 11725 -öt csinalt akinek hasonlo configja van vagy e6850-e az irja mar meg nekem neki menyit csinal kivancsi lennek!!
  • wolfaud
    #4426
    Tudja valaki hogy mi az a Memori Rampe mert azt kell kapcsolgatnom
  • Ombika
    #4425
    Mindenkepp vista 64 bit!!
  • wolfaud
    #4424
    Na Bios frissites utan van valami kapcsolo amivel a bios lat 4 vagy 3 gigtat de ha 4 re van allitva akkor a windoz xp csak 2ot lat :( ha 3 ra akkor 3 mart! :((

    Mivel hasznaljam szerintetek az uj gepemen a az FSX-et rakjam fel a vista 64 bites verziot akkor ugye mar a windoz is latja vagy xo-alatt hasznaljam
    Mert azt hallottam hogy vista alatt lassabb :( mi ebbol az igazsa)?
  • Ombika
    #4423
    Sajnos szinte semmi!!
  • zsoli03
    #4422
    sziasztok! nemsokára meglesz az fsx -em, szerintetek mik az esélyeim ezekkel? :2600+ 1.60 ghz 512mb ram
    Nekem elég max fél teljesítményen is.
  • Kferro
    #4421
    Akkor ezek szerint semmi akadálya, hogy készítsek képeket.
  • pateszi
    #4420
    Tudsz vele újból játszani, de bizonyos játékidő után a demo mindig ki fog dobni, hogy vedd meg a teljes játékot.
    Sebaj, amíg nem lesz meg a teljes verziód, ezzel is lehet repkedni, gyakorlásra alkalmas...
  • pateszi
    #4419
    Gratula az új gépedhez. (Az aláírásodban megtartod a régi konfigot?)A 32 bites oprendszer max 4 GB memóriát tud címezni 32 biten, amiben bele számít van a VGA-n lévő memória is, esetedben 768MB. Tehát ez nem BIOS, hanem oprendszer függő.

    Itt találsz egy nagyon jól megírt cikket, ezúton is köszönet a szerzőnek, fLeSs-nek.
    PH cikk: Processzorok 64 biten

    Nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy a tiédhez hasonló erős konfigurációk esetén érdemes áttérni a Vistára, lassacskán, ha lesznek hozzá jó driverek,teljesítményben és látványban előnyösebb lesz az XP-nél. A 64 bites változat kérdőjel a számomra, tesztek alapján nem sok helyen látszik az előnye, biztosan sok programmal nem működik együtt megfelelően.
    (Csak érdekességként írom, hogy az ósdi számítógépemen az FSX+SP1 hasonló FPS-sel fut XP és Vista alatt...)
  • pateszi
    #4418
    Szia,
    Nekem néhány nekifutás után sikerült, bár az Eiffel torony képem még hiányzik.

    Eiffel torony

    Nálam az jött be, hogy mindent a robotpilótával irányítottam, autothrust+sebesség+magasság+kormányzás, kivétel a leszállásnál, ott korrigálni kellett az irányon.Ha szép szabályos fordulókat végzel állandó sebességgel, esetleg méred az egyes oldalakon megtett időt, nem térsz el nagyon egyik irányban sem. Érdemes a hosszú oldalon nagyobb távolságot hagyni, úgy több lehetőséged marad irány és magasság korrekcióra. A zöld nyilakhoz mindig minél közelebb kell elhaladni, ha túl messze vagy, érvénytelen a kör. (Azt hiszem, hogy meg lehet egyszer ismételni.)
    Szóval nem tapasztaltam bugot, leszámítva, hogy nem tudom milyen közel kellene a fotós körnél a toronyhoz repülni ahhoz, hogy a fénykép is meglegyen.
    (Néhány másik küldetésnél azt vettem észre, hogy a zöld nyilakkal jelzett helyeken nem történik semmi, míg kissé mellettük elhaladva sikeres a küldetés.)
  • i robot
    #4417
    Havernak is ugyan ez a gondja támadt tegnap. Szerinte is a bioszt kell frissíteni, akkor jó lesz.
  • Kferro
    #4416
    "tegyél már be egy képet"
    Ok, este megpróbálom. Szombaton reptem vele legutóbb, akkor a demó kiírta, hogy lejárt a próbaidő, vegyem meg a teljes verziót. Azóta nem próbáltam, így nem tudom, hogy ha este elindítom, enged e még használni, azaz a korlátozás az összidőt korlátozza, vagy egy elindítás utáni használatot?
  • bbccc
    #4415
    Sziasztok!

    Valaki meg tudta csinálni a Párizsi légibemutatós küldit? Amikor egy Airbus-szal kell repkedni. Azt írja,hogy ugy repüljek el a reptér felett hogy a sebesség legyen 330 csomó a magasság pedig 500 láb.
    Mind a kettő megvan és tök egyenesen repülök el a reptér felett és Mission Failed. Nem tetszik neki. :S:S:S millioegyszer probáltam, azt teszem amit leír és mégsem jó. Esetleg valami ötlet? Valakinek sikerült már?
  • ceas
    #4414
    Pontosabban?:)
  • w77d
    #4413
    nebazzmá, emiatt vettem meg az eredetit :D
  • Papirzacsi
    #4412
    De persze lehet kapni itt-ott olyat is, ami felmegy a másikféle verzióra is. :-)
  • ceas
    #4411
    Hát igen, sejtettem:P Azért kösz
  • w77d
    #4410
    csak kizárólag eredetire megy fel
  • ceas
    #4409
    Nem engedi az acceleration-t installálni, mert az alap nincs aktiválva. Van esetleg valami mód felrakni valahogy?
  • wolfaud
    #4408
    Remélem ha egyszer mukodni fog ezzel a configgal mar normalisan fog futni az FSX ha mar ennyi penzt beleoltem a hardver feljesztesbe
  • w77d
    #4407
    akkor ott tényleg hardweres a bibi :(
  • wolfaud
    #4406
    Ezzel nincs is hiba de maga a bios nem látja!!!!
  • w77d
    #4405
    32 bites oprendszer soha nem fog neked 4 gigát látni, ezért kell a 64bites
  • wolfaud
    #4404
    En 2 szer multiztam es nekem tetszett Jo benne hogy lehetsz az iranyitotoronnyal de a multinak szerintem akkor van ertelme ha jo paran összegyültök vagy Interneten keresztül játszani!
  • wolfaud
    #4403
    Szia nem csak te én is Ilyen Sznob vagyok ezert ruhaztam be most egy uj gepre!
    Asus commando alaplap
    Q6600 Proci
    Asus 8800gtx 768mb
    Kingston 4x1gb ram
    De pechemre összeraktam és a 4 gb rambol 3mat lat a bios ezert vissza is vittem hogy csinaljanak vele valamit
  • w77d
    #4402
    tegyél már be egy képet
  • Kferro
    #4401
    Kicsit állítgattam a grafikán. Elkezdtem szépen mindent feljebb venni, s az eredmény? A számomra döbbenetes 60-70 fps! És egyáltalán nem ronda.
  • w77d
    #4400
    az add-onok is jók! a deluxe ugyanaz mint az alapjáték csak két plusz repülő van benne! ennek semmi köze az add-onokhoz és patchekhez!
  • Willenbrock
    #4399
    Valahol azt olvastam hogy az alapjátékhoz készült kiegészítők nem jók a Deluxhoz.Akkor ez csak az add-onokra igaz?Amúgy-még nem számoltam meg-de úgy tűnik mintha nem is lenne benne több külsetés mint az alapjátékban,pl.Red Bull versenypálya is csak 1 van benne ha jól látom.
  • w77d
    #4398
    perzse hogy mehet