33535
  • Willenbrock
    #4397
    FSX Delux Editionra milyen S.packokat kell telepíteni?A sima SP1-és 2 mehet rá?
  • bbccc
    #4396
    Hát emberek. Ha valaki megtanulja kezelni a robotpilótát, ezek közül is a navigációs robotpilótát akkor az aranyat ér :)
  • Ombika
    #4395
    #4111 Hsz inkabb meg mindig ezen ragodj,de nemfogom elorol kezdeni es meg te magyarazol loooll! Off vege!!
  • Ombika
    #4394
    A te benyogeseid mikor nem is neked szoltam,jezusom...
  • V43 1105
    #4393
    Srácok, meséljen nekem valaki, milyen ebben a játékban a multi? :o Ti szoktatok multizni? :o
  • Willenbrock
    #4392
    Most telepítettem a FSX Delux Editiont és nem tudom hogy erre is rá kell-e telepíteni a SP1-et és 2-t a gyorsabb futás stb. miatt.Érdemes rátelepíteni vagy ez már eleve tartalmazza ezeket?
  • matya00007
    #4391
    Az lesz, érzem, hogy valami van eddig okés is volt, de a reinstall utántol tök mindegy hogy Xp vagy Vista ezt tudja. Lehet hogy csak ezek az uj driverek (Videókártya) teszi ezt vele mert egyszerűen nem tudom belőni az élsimítást meg a bizsergés megszűnését. Régi driverrel és Xp-vel anno ment.
  • alert
    #4390
    15FPS fs2004 alatt??? Ott MINIMUM 30-40 FPS-nek kellene lennie a te konfigoddal Budapest scenery-vel, FL300-on meg vagy 150-nek :D Valami nagyon nem jó ott. Ha nem értesz hozzá szerintem mutasd meg valami számítógépes srácnak azt a gépet...
  • Hypo #4389
    Jaj mar megint te istenem:} sk
  • matya00007
    #4388
    Ja ez a 15 FPS fs2004 alatt, ráadásul nem nagyon megy 20fölé még FL300-on sem valami baj van itt úgyérzem.
  • matya00007
    #4387
    Köszi Peti, hát igen a proci, azt kifogom cserélni sztem hamarosan, sajna a húzás nem megy valamiért én is olvastam hogy lehet ezeket szépen, de egyszerűen max 13%-ot enged, utána már nem indul, de ez off.Bár most annyira elegem lett az Fs-ekböl, nemtudom mivan, reinstalláltam már oprendszert mindent, az élsimítást nem tudom beállítani, volt már nchanser minden, a táj Ferihegy körül majd szétesik bizsereg,mindezt kb 15 FPS-en Online fagy, nemtom még mi lesz ebböl. (:
  • Ombika
    #4386
    NEm en is,kizarolag ugy megy,ha epp fut! :)))
  • alert
    #4385
    A szűk keresztmettszet nálad a proci. Ez elég gyengusz egy ilyen konfighoz, hogyha FSX-ezni szeretnél. Vagy cseréld le e6850-re esetleg 4 magosra vagy húzd fel 3200MHz körülire (nekem is így van megoldva) és máris lesz legalább 15 FPS-ed a Budapestnél. Persze töltsd le a legfrissebb Budapestet, mert rengeteg optimalizációt tartalmaz, kb +10 fps-t eredményez. A napokban fog megjelnni egy újabb frissítés ahogy korábban említettem, abban lesz város is + kis repterek + mégtöbb optimalizáció.
  • matya00007
    #4384
    Nekem is megfordult a fejemben csúszkahuzogatáskor (((:
  • w77d
    #4383
    itt csak én vagyok olyan sznob hogy fullon akarom futtatni?? XD
  • matya00007
    #4382
    Azt nem is akarom hogy fullon fusson csak szeretnék vele repülni.
    A configom Asusp5b deluxe, 8800GTS 640Mb 4Gb Geil ultra e6400 proci
  • Tomo15
    #4381
    Melyik billentyükkel tudom állítani FOV-t? Kerestem össze vissza, de sehol nem találtam. Előre is köszi!
  • adam944
    #4380
    Acceleration meg Mega Airport Budapest.
  • w77d
    #4379
    azért lát csak annyit neked a vista, mert 32bites vistád van. én ezért vettem meg a 64bitest, tudom is mind a 4 gigát használni.

    Az fsx alapból nem dx10-es.

    Lehet akármilyen géped, az fsx soha nem fog teljesen fullon futni :D

    amúgy milyen konfigod is van?
  • matya00007
    #4378
    köszi, az fentvan, mármint az SP2.
  • Papirzacsi
    #4377
    Ha felteszed az sp2 tartalmazza a dx10-et, vagy az acceleration. attól függ mit teszel fel.
  • matya00007
    #4376
    És bocsi még egy kérdés. Látom neked is Vistád van és 4gb ramod. Neked mennyinek látja a Vista? Most ezzel is szenvedek, 3007Mb-ot lát csak a Vista.
  • matya00007
    #4375
    Köszi a gyors választ, igen sajna az acceleration nincs még fent, az oprendszer az Vista. Akkor ide kötődik a második kérdésem, alapbol az FSX az nem dx10.-ben szalad?
    Bocsi csak az FSX-el most kezdek ismerkedni, egyszer már felraktam csak nem értettem, hogy egy elég izmos gépen miért nem fut el rendesen, de most ujra nekiálltam és megpróbálom optimalizálni.

    köszi Matya00007
  • i robot
    #4374
    Csak az acceleration van fent? Nekem csak az, repültem egy kört London felett de a Temze még mindig üreges itt-ott.
  • adam944
    #4373
    Tegnap megszereztem az Accelerationt. Felraktam,minden ok. Akkor jött a meglepetés,amikor csak poénból Ferihegyről indultam egy F-18-assal. Fent van ugyanis a Mega Airport Budapest is. Namost a kettő kiegészítő úgy kihúzatta a gépem,hogy 5 FPS körül voltam felszállás előtt...
  • w77d
    #4372
    2 ok lehet: vagy nem vistád van, vagy nincs fönt az acceleration
  • exTrem
    #4371
    Learning Center-t csináld végig és menni fog a robotpilóta eállítás.
  • matya00007
    #4370
    Sziasztok!

    Nem tudjátok az miért lehet, hogy nálam a beállítások/display menüben miért nincs olyan beállítás, hogy preview directx 10?
    Köszi előre is.
  • bbccc
    #4369
    Sziasztok!

    Énis nagyon nagy Flight Simulator X rajongó vagyok :) Több mint 200 landolás és kb 100 órányi repülés van a hátam mögött. Szinte már mindig le tudok tenni bármilyen gépet első nekifutásra úgy,hogy a valósághűség a legnagyobb fokozatra van állítva. De még ígyis szoktam pár olyan dolgot olvasni a landolásrol amit eddig még nem tudtam. Meg a navigációzást se nagyon vágom :) hogy miként jussunk el egyik reptérröl a másikig. Max beállítom az útirányt és közbe nézegetem a GPS-t. És a kifutópálya jó szögben elkapását se műszerekkel méregetem be. Szemmérték azt ennyi :D (nemtom ti hogy vagytok vele) Nade lenne két kérdésem. Az egyik az,hogy miként lehet helyesen beállítani a robotpilótát? pl egy adott útvonal követésére, mert én má sokat szenvedtem vele , eredménytelenül. A másik kérdés az,hogy szerintetek egy ilyen gép konfig mellett milyenre állítsam be az FPS-t? : proci: Intel Pentium 4 2,9GHZ VGA: GeForce 7600 GT Ram: 1,5GB (Ahogy elnézem, a ti konfigjaitokhoz képest ez nyúlfing XD)
  • JackDow
    #4368
    Szép képek, főleg a Pilatus tetszik, nekem most ez a best of repcsi. Milyen configod van?
  • Ombika
    #4367
    Te mar megint mit irogatsz,o geperol volt vazze nem a tiedrol! Jajj istenem...... :))))
    Kferro : Hat ,ha 40 fpsel megy nala,megneznem azt a grafikat milyen jo is az! :)
  • Hypo #4366
    Szeretem ezeket a "pixel hegyeket" :)


  • Kferro
    #4365
    Azért ne túlozz. Nem pixelhegyekről van szó.
  • Solt
    #4364
    Próbáld meg értelmezni amit írtam!
  • Ombika
    #4363
    Milyen jo is repulni a pixelhegyek kozott ,vegulis.......
  • Solt
    #4362
    Egyetértek! :) Inkább jó fizika és randa látvány, mint szép látvány és kaki fizika! :))
  • Kferro
    #4361
    Hááát, nem tudom, de nekem egy szimulátornál sosem az számított, hogy iszonyat gyönyörű legyen, meg becsináljak a látványtól. Egy FPS-nél igen, ott fontos, de itt nem. Inkább az minél élethűbb fizika, a minél valósabb szituációk...stb. Na de én még C64-en nevelkedtem. :)
  • w77d
    #4360
    de szerintem pont ez a játék, ami a grafikán alapul, hiszen hiába repülgetsz pixelek között, nem érzed valósnak. gyönyörű realisztikus grafikát inkább érez valósnak az ember
  • w77d
    #4359
    ha felrakod maxra a textúra részletességet, akkor tű éles, tehát nem csúnya
  • Kferro
    #4358
    Hát, ez is egy vélemény. :) Nekem a játékélmény fontosabb, mint a grafika.