33535
  • Papirzacsi
    #4317
    Miért erölteted az fsxet? Ott az fs9 az jobban elfut rajta, olyan kiegészítőkkel, amitől szebb mint az fsx.
  • Kferro
    #4316
    Köszönöm a választ.
  • w77d
    #4315
    talán a leg minimumab beállítással el tudod indítani, de ezt sem garantálom! Sajnos kegyetlenül kevés a géped hozzá :(
  • Kferro
    #4314
    Köszönöm a választ. Kicsit, na jó nem kicsit, elszomorít.
    Amúgy valamilyen szinten elfutna rajta? Tehát ha nem a legszebb grafikát választom, akkor vajon játszható e?
  • w77d
    #4313
    egyértelműen nem
  • Kferro
    #4312
    Sziasztok!

    A kérdésem az volna, hogy érdemes e az FSX-szel foglalkozni ilyen konfiguráció esetén?

    AMD 3500+, 1 G RAM, X800 256MB.
  • i robot
    #4311
    Itt nagyon nem ugrál. 50 és 40font között mozog. (így is hiány van sok helyen)
  • w77d
    #4310
    jah, és ami nagyobb baj, állandóan hullámzik! 4hónapja mm-ben 9 ezer, 2 hónapja 18 ezer, aztán 14 ezer, most 9 ezer de az eladásokból itélve (megint elfogyott) megint menni fog fölfele
  • i robot
    #4309
    Köszi! KB 14000 itt. Ezek szerint mindenhol van ára.
  • w77d
    #4308
    attól függ, van ahol 9ezer, van ahol 18ezer
  • i robot
    #4307
    Mondasz valamit, kérdőre is vonom.
    Mennyiért vágják az emberhez a Deluxe versiont?
  • w77d
    #4306
    a Microsoftnak dolgozik, direkt csinálta, hogy megvedd a gamet :D
  • i robot
    #4305
    Barátnőm meglepett szülinapomra az Acceleration-el. Holnap mehetek megvenni az FSX-et.
    Kiváncsi leszek erre az acc... hatásra!
  • Ombika
    #4304
    Dx 10!! :)
  • exTrem
    #4303
    Gyönyöru shotok :) én még csak álmodozni merek, hogy majd egyszer ...
  • JackDow
    #4302
    Ez elég fura kérdés neharagudj! Milyen választ vársz erre úgy őszintén?
  • McKalton
    #4301
    jó ezek a kiegészítők de honnan van ennyi pénzetek ezeket mind megvenni. Darabáron 10-15e forint egy gép egy scenerey. Habár ténylge jók de nagyon drágák.
  • Ombika
    #4300
    Kinnt a fomenunel allits fullra mindent es ugy nezd meg,hogy nalad mennyi FPS! Ne allits a reszletesben semmit se!
  • JackDow
    #4299
    értelek, azt majd csak este tudom átküldeni, mert most melóban vagyok. Engem inkább a táj érdekel pár ezer láb magasan. Az épületek úgyis csak a ground-on érdekesek.
  • w77d
    #4298
    én a te beállításaidra vagyok kíváncsi :D
    azt írtad, hogy teljesen fullon van nálad, és jól fut, ha én fullra rakok mindent, akkor kegyetlenül szaggat :)

    ezért lettem volna kíváncsi, hogy neked a settingsben főleg a scenery fülnél meddig vannak húzva a csúszkák, mert gyanúsan kevés épület és fa van a képeiden
  • JackDow
    #4297
    édekes mert én látok olajfinomítót, épületeket , templomot , stb.-t nem tudom ire gondolsz pontosan????
  • JackDow
    #4296
    milyen objektumra gondolsz? Én csak a settings menü elején húzok fel mindent fullra. A részletes beállításoknál csak a frame rate-t húzom feljebb és az antialising-et pipálom be. Többit nem piszkálgattam, mert volt amikor játszadoztam vele de vagy nagyon lelassult vagy nagyon összemosott lett minden.

    De ha van vmi tuti beállításod akkkor oszd meg velem!
  • w77d
    #4295
    most néztem meg az új képeket, ott sem túl gyakoriak az objektumok! A scenery fülnél a settingsben, hogy vannak beállítva a csúszkák?
  • w77d
    #4294
    egy árva objektumot nem látok a képeiden
  • w77d
    #4293
    az objektumok gyakorisága és a textúra részletessége is??
  • JackDow
    #4292
    Fullra van húzva minden csak a target frame rate van 25-ig felhúzva
    1280*1024, ha erre voltál kiváncsi.
  • w77d
    #4291
    milyen beállításkkal repülsz??
  • JackDow
    #4290
    kösz
  • JackDow
    #4289
    Ez nem egy Piper hanem egy Pilatus PC12 (flight1). Nagyon profi kis gép, imádom pedig nem rég van meg. Egyszerű kezelni, jó repülési tulajdonságokkal, nagyon komoly navigációs berendezésekkel IFR-VFR re egyaránt alkalmas. Csak ajánlani tudom.

    A Vista mindenképpen kell a DX10-hez, és megéri a látvány magáért beszél. Igaz 4Giga ram alatt nem tudod kihozni belőle, amire képes mert alapból sok ramot eszik. Nekem 8800 GT alapon, E6600 proci 3.0Ghz -ig húzva, és az említett ramokkal full-full-on ilyen. Gondolkozom 8 Giga ramon és proci nyúzáson még, de egyenlőre ennyi. Ahhoz, hogy az fps tartósan 20 felett legyen sajnos elkerülhetetlen lesz a változtatás. :-(

    Ez az FSX rákfenéje, hogy gigamega config kell hozzá, viszont ha megvan nem hazuttolja meg magát.

    Tegnap feltettem az Austria Professional kiegészítőt, ami bámulatosan realisztikus. Akit éredekel ITT megnézheti az első probaképeimet.

    JackDow
  • pateszi
    #4288
    Gratula a képekhez, nagyon szép a látvány.
  • Ombika
    #4287
    Majd rakok be eredmenyt uj procival 3700/3800 mhz + megrangatom GTS-t is! :)
  • gviski
    #4286
    Köszönöm a sok segitséget remélem igy már menni fog...
  • wolfaud
    #4285
    ez egy Pipper amivel repulsz?
    Megeri a vistat felrakni?? kihasznalja mar a dx10-et?
  • wolfaud
    #4284
    Mert most akarok venni 8800gtx-et meg procit
    kezd telelenni a .. om az fsx-el hogy vagyonokat kell ra kolteni de szerenem ha mar full fullba menne mormalis fps-sel de van egy olyan erzesem hogy ezzel se fog :(
  • bondi
    #4283
    Guruk segítsetek!!

    ha online is szeretnék repkedni, akkor Vatsim vagy IVAO??
    Előnyök, hátrányok stb...
    Köszi előre is!
  • JackDow
    #4282
    Azt nem tudom melyik jobb de nekem 6600-as C2D van és Ombika segítségével simán megy 3 GHz vagy a felett és tűrhetően muzsikál vele FSX Vista alatt.

    ITT néhány shotot láthatsz vele (FS Global+Active Sky)
    /4GB Ram + 8800 GT/
  • w77d
    #4281
    E6850, nem használja ki teljesen a négy magot a program ha jól tudom
  • bandikabp
    #4280
    Szia!

    Van egy nagyon régi weboldal, de a tartalma a mai napig nagyon jó kezdőknek. A navigation menüpont alatt le van írva végig egy példarepülés magyarul. Persze ezt ne akard használni egy PMDG modellben, de az alap 737-hez, és az alap navigációhoz kiváló.

    http://ruczi.tripod.com/

    Az fs2004-ben volt egy olyan opció, hogy be lehetett kapcsolni az ILS pályát. Ez azt jelentette hogy a képernyőn négyzetek jelennek meg, merre van az ideális pálya, és pontosan a közepébe kell vezetni a gépet. Ha ezzel megtanulsz leszállni, utána sokat kell még gyakorolni enélkül is! Majd amikor már úgy érzed hogy századszorra is biztosan megy, akkor kapcsolj be egy kis szelet stb. Én annak idején elmentettem egy olyan állást, ahol nagyjából a siklópálya elején voltam és csak a végső megközelítés volt hátra. Ezt töltöttem be kb. 100x. Ez csak alapgépeknél jó igazán, PMDG és társainak elég rossz a mentése.

    Üdv
  • wolfaud
    #4279
    Fsx-hez melyik a jobb proci E6850 vagy q6600
  • exTrem
    #4278
    képeket majd pls mutass :)