33535
  • alert
    #4597
    Hát azt nem tudom hogyan csináltad, mert a progi nem enged telepíteni Acc pack-ra SP1-et ugyanis az már SP2-t tartalmaz. Szerintem kezd elölről azt a telepítést és vagy:
    FSX > SP1 > SP2
    vagy
    FSX > Acc pack
  • i robot
    #4596
    Sziasztok! Feltettem az Acceleration packot és a SP1-et. Erre a gépek nagy része nem jelenítődik meg. Csak kis darabkában pl nincs se szárny se törzs, de a pilótát és a fülke belsejét látom. Olyan is van hogy csak a lámpák villognak és ennyi. Drivert már frissítettem, Vista is új, ujra raktam az egész game-t. VALAKI PLS HELP!
  • JackDow
    #4595
    Sziasztok,

    FSX -ből régóta hiányolt Active Camera szerű programot fejlesztettek ki az oroszok. Teljesen free, és nagyon egyszerű használni. Akit érdekel a tesztképeimet ITT megnézheti, vagy letöltheti a programot: http://www.arccpro.narod.ru/index_page20.htm

    JackDow
  • pateszi
    #4594
    Szia,
    csak tippként: a globál textura felbontás nagyban befolyásolja a 3d-s cockpit kinézetét, ezenkívül a beállítások-repülők menüjében is magasra kell a részletességet állítani.
    A tiédnél sokkal gyengébb gépen is be lehet szépre állítani a pilótafülke megjelenését. Érdemes próbálkozni a különféle beállításokkal mindig csak egyen-kettőn módosítva, míg megtalálod a neked megfelelőt. Ez akár játékról-játékra változhat aszerint, hogy a legszebb képi megjelenítést, vagy sok fps-t akarsz. Még egy tipp: zoom ha billentyűzetről állítod: space+egérgörgető.
  • mustar
    #4593
    q6600@3ghz, 2giga 1066os ram, 8800gts 512, ds4es lap.
  • w77d
    #4592
    a képi megjelenítés nagyban függ a számítógépedtől. Írd le milyen konfigod van!
  • mustar
    #4591
    ja és a másik, hogy hogyan lehet akár a virtual akár a mezei cockpit viewban beállítani, h tényleg szépen és olvashatóan nézzenek ki a műszerek, mert pl virtualban nagyon mocsokul néz ki az egész. összahasonlítottam az enyémet és egyes youtube videókat és messze elmaradok. a beállításoknál pedig be van pipálva vagy fel van húzva a csúszka.
  • mustar
    #4590
    teljesen kezdő vagyok még ebben a játékban és a beállításokkal és testreszabással akadtak gondjaim. 1920x1080ban játszom egy fullhd tv-n és szeretném úgy beállítani a képet, hogy lehetőleg ne csak két műszert lássak a műszerfalból (cockpit view) és a virtual cockpitben is szeretném jobban átlátni a dolgokat, úgy gondolom ez valahol benne kell lennie a játékban. a másik, hogy hogyan lehet belőni, hogy egérrel tudjam mozgatni a belsőnézetet szintén virtualban. előre is köszi
  • bondi
    #4589
    Valamit elnézhettél.
    LHBPt tedd legfelülre a scenery beállításoknál. MyTraffic legyen a második. Nálam is úgy van , és műxik. Ja és frissíts 5.1b verzióra.

    Itt egy link, ahol részletesen le van írva minden:

    My Traffic support forum
  • w77d
    #4588
    most kapaszkodj meg, fölraktam a mytraffic x-et és ferihegy visszaállt default sceneryre
    azonkívül egy darab igazi légitársaság nincs még a játékban :(
  • Hypo #4587
    :))
  • bondi
    #4586
    Ahhoz kell az SDK , SDKsp1, és SDKsp2.
    De ez csak a toolbox eléréséhez fontos. A MyTrafficnak annélkül is működnie kell, ha a leírtak szerint raktad fel.
    Ferihegyen sok Malév gépet kell látnod, Dubaiban meg sok Emirates repcsit :)))
    Ha nincsenek, akkor vmi gond van ...
  • w77d
    #4585
    na de most meg föltelepítettem és semmi változás a játékban. Azt írja a füzet hogy kéne egy extrák menüpontnak lenni a szimulátor menüben, de nincs
  • w77d
    #4584
    végre megoldódott a Mytraffic x problémám! Írtam az Aerosoftnak, ők kérték a rossz serialt és egy fényképet az eredeti játékról, elküldtem nekik és egy órán belül kaptam az új serialt :)
  • Hypo #4583
    saitek.com forumon

    a ch pedal igen feket is be tudsz allitani
  • bondi
    #4582
    Elfogadta, fel van telepítve, csak mivel Simmarketes, ott nem találtam az 1.4es updatet, az Aerosofton meg képtelen voltam beregelni, hogy kapjak egy support download linket.

    A CHh pedálok jók? Mármint anyagra, megbízhatók? Nekem pl autós szimekhez BRD pedálom van, ami nagyon komoly fém, és strapabíró mint állat.
    A másik, hogy nem csak rudder, hanem fék funkciót is tudnak, ha jól értettem a leírást?
  • Ombika
    #4581
    Viszont ha jol lattam femruddal van megoldva,ami nem hatrany bar nem rangatni kell! :) Hol olvastad,h sok a gyari hibas?
  • Hypo #4580
    Ch yoke es pedalt hasznalok en is, a pedal szerintem nagyon jo, a yoke se rossz nekem keves rajta a gomb, saiteknek van egy hasonlo de azzal meg sok a gond allitolag sok a hardware hibas.

  • Hypo #4579
    Az nem lesz jo szerintem , mert a mereskedelmi reszet nem o intezi.

    Eloszor probalj ide irni [email protected]

    Akkor ha jol ertem megvetted simmarketen es intallalasnal nem fogadja el a serialt?

  • Brikó
    #4578
    Szia!
    Én csak a Yoke és a pedál kombinációt használom, de az élmény is sokkal nagyobb, mint joystickal repülni.
  • bondi
    #4577
    Használ itt vki CH joyokat? Most akarok kintről rendelni Yoke-ot, pedált és Throttle Quadrant-ot, ha esetleg vkinek van közeli infoja róluk, nagyon érdekelne!
  • alert
    #4576
    Sajnos az Andrásnak szintén semmi köze az oldalhoz, mint ahogy nekem se. Az értékesítést teljes mértékben a kiadó végzi. Az AE-nál ne Shaun-nak írj, hanem az [email protected] címre.
  • Ombika
    #4575
    Okes ,majd irok,h hanyan jelentkeztek es megadom pass-t is!
  • JackDow
    #4574
    Nekem lenne kedvem de csak 9 fele jó. Skype-n értekezünk ha hazaértem.
  • bondi
    #4573
    Hát ez az, én is így gondolnám :) Az Aerosoft oldalon nem tudtam megvenni, 3 browserrel is próbálkoztam, de nem ment. Ezért lett Simmarket, ahol egyébként minden mást venni szoktam. Most be akartam regelni a fórumukba, tegnap meg is tettem, de nem vagyok aktív, nem tudok postolni...lol. Vmiért nem kamázza a gépem az oldalukat :P
    Az a röhej, hogy a Hypo által leírt emilre is írtam, de még arra sem voltak képesek válaszolni.
    Gondoltam megkeresem inkább Kozma urat, aki készítette, és neki megadom a kódot, hátha hamarabb célbaérek.
  • Ombika
    #4572
    Multiba lenne kedve vkinek VFR-ezni,ha nyitok 1 szobat ma este?!
  • i robot
    #4571
    HI! Miért van az hogy eltünt a Jetranger egész szerekzete és csak az ülések latszódnak és a pilóta?
  • Ombika
    #4570
    Ha 4 giga ramod van,akkor egyertelmuen Vista 64 bit,en is ezt tettem!!
  • wolfaud
    #4569
    Valaki válaszoljon hogy VIsta 32 vagy Vista 64 -et rakjak a gépre melyik jobb a fsx-nek?
  • alert
    #4568
    Lehet hogy hülyeséget mondok, de rémlik valami hogyha simmarketen vetted akkor ott kell belépni az accoutba és ott érhetők el a frissítések. De erre biztosan csak az Aerosoftosok tudják a választ. Ha megvetted anno a terméket, jogosult vagy az update-re, az lényegtelen, hogy melyik kiadótól vásároltad meg. Tehát van megoldás :)
  • Solt
    #4567
    Leszállás oldalszélben...
  • Hypo #4566
    Szerintem 1.40 jo lett es fps javulaxst is tapasztaltam 1.30 hoz kepest, bar a legnagyobb ugras 1.20 utan jott az nekem meg jatszhatatlan volt.

    a kisreopterek jok en vartam oket bar tokol nem lett az igazi nekem fs2004 ben jobban tetszett anno
  • Hypo #4565
    remelem segit, mondjuk en az aerosoftol kozvetlenul vasaroltam
  • bondi
    #4564
    Köszönöm!!!
  • Hypo #4563
    support forumbol
    ts best to copy and paste the e-mail address and serial key from the order page into the installer when asked as the are both case and spelling sensitive.

    Example if my account e-mail was [email protected] then entering [email protected] into the installer would fail.

    If you still have problems please send the serial key to me at [email protected] mentioning this thread so I can check it out for you and if necessary issue you a new one..
  • bondi
    #4562
    Na én sem tudtam beregelni az LHBPt az Aerosoftnál... Download verziót vettem a Simmarketen, és most cseszhetem, nem lesz Lakitelki adótornyom meg Szabadság hidam ?:))
    Uazt irta, nem jó kulcs vagy emil, valószínüleg csak az ott vásárolt termékeket lehet beregelni, amit baromságnak tartok. Ha esetleg vki jártas az Aerosoft forumon, mert 4 óra alatt nem kaptam arra sem aktiválást :P, megkérdezné hogy ilyenkor mit köll tenni az egyszerű embernek?:)
  • alert
    #4561
    Ne kis füzetecskében lévő címre írj. Ki adta ki? Aerosoft? Vagy más volt a kiadó? Annak írjál. Illetve a készítőnek közvetlenül.
  • w77d
    #4560
    engem még mindíg az basztat, hogy megvettem a MyTraffic X dobozos verzióját és nem jó a benne lévő serial, egyszerűen a telepítő nem fogadja el. Írtam arra az e-mail címre, ami a kis füzetecskében van, de nem válaszolnak, pedig már 2 hónapja kérdeztem!! Mi a fenét tegyek még??? Sajnos nem volt olcsó, de nem tudom fölrakni :(
  • alert
    #4559
    Itten boxed edition lhbp-ről lehet csak szó kérem
  • Clidey
    #4558
    :D:D:D:D:D:D:D thx!

    Akkor lécci Zacsinak virágot az öltözőjébe (lehetőleg tulipánokat, az a gyengéje), nekem meg egy mezei konyakmeggy is megteszi... :D:D:D:D:D:D:D:D