33535
  • alert
    #5723
    Csatlakozom Hypohoz már csak azért is, mert a 32bites oprendszer nem kezel ~3GB memóriánál többet :) Ugyanakkor 64 bites oprendszeren egy csomó program és játék nem működik.
  • Hypo #5722
    Hat csak annyiban szamit hogy mennyi ramod van 4 giga es+ nal a 64 bites vista a jobb valasztas
  • wolfaud
    #5721
    Masban van szerepe 64 vagy a 32 bites vistaban?
  • alert
    #5720
    Nem. Többen írták külföldi fórumon, hogy 1-2 FPS-t hozott, de gyakorlatilag semmit, az is valószínűleg más miatt volt.
  • wolfaud
    #5719
    Nekem se tul jo az angolom de a missionok is eleg jol magtanitottak a Cessna repulesig csak elolvastam melyik gomb mit csinal es meg tudtam tanulni!
  • wolfaud
    #5718
    Számít valamit az fsx gyorsasagan hogy Vita 32 vagy 64 bites van fent??
  • Zsebenyi
    #5717
    A segédleteket már más ajánlotta, ezen kívül barátod a Youtube, egy csomó videó, videósorozat van fent az FMC-ről!
  • ReviSeDani
    #5716
    öööö háát fel tudtam szálniemg elindulni meg minden ( mire rájöttem) , de nem tudom kezelni a Navigációt meg a többi iylesmit meg hát igen a bill.se megy nagyon
  • Papirzacsi
    #5715
    Bár már nagyon halványan emlékszem csak, de láttam az alapok cd-t, és azt kell mondjam, eléggé felületes a repülés alapjait tekintve.

    ReviSeDani:
    Nem értem amúgy mi a probléma. Nem világos, hogy az fsben melyik billentyű mit csinál, és ezért nem megy a dolog, vagy pusztán annyira nem vagy képben az alapokkal, hogy elképzelésed sincs mit kéne csinálni, ahhoz hogy repülj?Ha elöbbi akkor írhatunk egy bill.kiosztást, ha utóbbi akkor lehet el kéne olvasni vmi könyvet.;-)
  • ReviSeDani
    #5714
    háát akkor vagy megrendelem a CD-ket és onnan tanulok vagy keresek egy ember vagy go katonaság vadászpilótának és onnan már menne:D:D:DD:
  • alert
    #5713
    Azt eddig is tudtuk, hogy magyarul nincs semmi. Illetve nem igaz, mert aki már tud repülni valamennyire, annak nagyon sok hasznos leírás van magyarul, de kezdésről valóban nincs magyar anyag. Illetve talán az ITT található oktató CD-k. Ezek megrendelhetők és magyar nyelvűek, de az alapokra tanító változatot nem ismerem, csak a fedélzeti számítógép programozása verziót.
  • ReviSeDani
    #5712
    legalább egy video ami elejétől megmutatja vagy valami , de semmi sehol semmi
  • ReviSeDani
    #5711
    értem :):) de akkor is :):) D: valami magyar lehetne hozzá
  • alert
    #5710
    Mert nem játék :) szimulátor. Ugyanolyan, mint az igazi repülőgép.
  • ReviSeDani
    #5709
    áéááááááá feladom segitség nélkül ez nem megy keresek valakit aki segit.... nehéz játék
  • ReviSeDani
    #5708
    hááát most már én is fizetnék , annyira nem értem hogy mit akar mert angol hogy az nem igaz ... miaz hogy 75ktm vagy mi :S:S:S:S :D:D:D kajak nem értem pedig jo játék dee nem tom ennyire még nem volt nehez egy játék se
  • alert
    #5707
    Ja amúgy az Segédletek között is van egy magyar leírás a banner alá kell kattintani :D
  • alert
    #5706
    Hupsz rontom a bizniszt sorry :D
  • alert
    #5705
    Hmm akkor miért nem rendeled meg innen az FMC CD-t? :) Nekem megvan, ebből meg lehet érteni és magyar nyelvű. PMDG-n keresztül mutatja be.
  • Papirzacsi
    #5704
    10000Ft/óráért vállalom!Sálóóóm
  • w77d
    #5703
    rohaggyak meg én még fizetnék is ha valaki megtanítaná az FMC használatát :D
  • alert
    #5702
    Nincsen magyar leírás sajna. Nagyon összetett ez a repülés dolog, nincs vállalkozó szellem, aki lefordítana mindent. Én szívesen megtanítom neked az egészet, szoktam repülgetni, az óradíjam 4000ft/óra és akkor aláígértem egy átlag oktatónak ;)
  • ReviSeDani
    #5701
    ooo kösszi szépen emg is nézem most :):) majd irok hasikerült valalmi :)
  • alert
    #5700
    Várd meg a joysticket mert anélkül nehéz lesz. Mission-t felejtsd el. Menj a LEARNING CENTER-be és ott a LESSONS fülre. Ott kezd el az elejétől szépen sorban. Először néhány oldalon keresztül leírja az elméletet, amit tudni kell, majd bevisz a játékba és lépésről lépésre halad előre. Először csak egyenesen kell repülni és nem is kell a semmi másra figyelned, később megmutatja hogy működik a gázkar, stb stb szisztematikusan. Közben írja is a képernyőre, hogy mit csinálj. Ennél jobb segítséget nem fog tudni adni senki. Magyarítás nincs.
  • ReviSeDani
    #5699
    Kössz az oldalt Alert , de ezen sem tudok kiigazódni . Egyszerüen csak ugy tudom ha mondják ugy meg is tudom jegyezni vagy valami magyar leirás kéne de sehol semmi :S:S
  • ReviSeDani
    #5698
    kösszi szépen, de nekem még nincs a joystikom hétvégén jön meg és addig a gombokkal kell menni és a MISSION -> Tutorials 1 ben azt a kis repcsit kel vezetni és nem ndul el sehogy :S:S:S és am nincs hozzá magyarositás ?:SS :)
  • alert
    #5697
    A beépített oktató mód miért nem jó? De mondok jobbat. Az FS FlyingSchool-ban aztán tényleg minden benne van, jókis cucc. Ezzel jól meg tudod tanulni.
  • ReviSeDani
    #5696
    Sziasztok ! Segitséget szeretnék kérni , egy olyan emberre lenne szökségem aki segiteni tanulni a repülést az FSX-ben mert elég ramatyul megy és jo ez a game és szeretném megtanulni ha valaki segitene akkor az irjon lécci .... Dani
  • Clidey
    #5695
    Ahogy elnézem előző hozzászólásod, hozzád is kéne egy...
  • Clidey
    #5694
    Apci, LOL!
  • gabor940825
    #5693
    szerintem egy teljesen más repülőt (F-22-t) 100 MB-os kicsomagolva
  • alert
    #5692
    Minden letölthető géphez mellékelnek egy leírást, amiben le van írva, hogy hova kell másolni a fájlokat. Nem mindegy, hogy repülőt töltesz le festéssel vagy pedig csak festést, mert a festés csak egy meglévő repülővel működik, önmagában nem.
  • adam944
    #5691
    Csak festést szedtél le, vagy teljesen más repülőt?
  • gabor940825
    #5690
    Valaki írja le részletesen hogyan lehet betenni repülőket a játékba. Mert én betettem a Sim objects/ airplanes mappába de a játékban nem volt ott
  • Papa01 #5689
    Értem, köszönöm. :)
    Alapból kezeli, tehát nem kell állítani semmit?
    És ugye a 3D cockpit nézetben kéne működni?

    Köszönöm a segítséget:
    Papa01
  • Hypo #5688
    Elvileg mennie kell
  • Papa01 #5687
    Sziasztok!

    Megtudnátok mondani azt, hogy a demo-ban működik a TrackIr? Mert nálam sajnos nem magy...

    Köszönöm a segítséget!
    Papa01
  • chicco
    #5686
    Aszem ez ilyen gyorsan nem fog menni,hogy BP-Mockba .Kezd el talán 1 kis géppel valami megfelelő nem forgalmas reptéren.Tanuld meg mi micsoda azután mehet a nagyobb gép)vannak sulik is érdemes figyelgetni.(vadászgép.
    A "MOTROT" nem tudom mi de evvel az erővel rakd ki a vasmacskát oszt majd beakad valahol.
    Bill kiosztás 5652 hsz.
  • gabor940825
    #5685
    És ehhez a játékhoz semmilyen magyarítás nincs?
  • gabor940825
    #5684
    Hogyan kell repülőket betenni? Letöltöttem egy F-22-est és egy videót is néztem róla (hogy hogyan kell betenni), de nem sikerült. Valaki légyszives mondja el hogy kell. És még 3 kérdés. Hogyan kell leszállni, mert ha már le vagyok szállva a földre nem áll meg hanem megy tovább, valószinűleg a motrot kell leállítani, de hogy. Ehhez kapcsolódik a 2. kérdés a gamepadon a gépek irányítása hogy zajlik ha megnyomom valamelyik gombot de a billentyűzeteset is leírhatnátok, mert némelyiket tudom már de nem mindet. 3. kérdés: Hogyan kell megtalálni a várost például free flightban találtam olyat hogy honnan hova útvonal (Budapest-Moszkva) de honnan tudom melyik Moszkva? Melyik jelzés mutatja? Ennyi kérdésem van egyelőre