33535
  • chicco
    #5843
    Miért nekem tetszik a Szenvedő szerkezet Magyarban is.
  • ToMy_
    #5842
    Control és .

    de tényleg menj be néhány órára is...
  • i robot
    #5841
    Ha azt akarod hogy ne guruljon el keress egy olyat hogy:
    PARKING BRAKE (parkoló fék)
  • Papirzacsi
    #5840
    Kezdj el inkább bejárni a magyarórákra!
  • gabor940825
    #5839
    angolul van és nem tudom hogyan kellene mert az tom hogy a CTRL+E-vel lehet bekapcsolni csak nem tom ki kapcsolni hogy amikor benyomom a féket egyhelyben álljon és amikor nem fékezek akkor ne induljon el mert a motor le van állítva
  • Papirzacsi
    #5838
    Leáll az, ha nekigurulsz a falnak.
  • Clidey
    #5837
    MotORT......

    Amúgymeg...megnézed a billentyűzetkiosztást!
  • gabor940825
    #5836
    Hogyan lehet leállítani a motrot?
  • Hypo #5835
    Hat ennel tobbel nem tudlak segiteni http://www.realenvironmentxtreme.com/
  • bbccc
    #5834
    Valaki tudna információt adni erről a Real Environment Xtreme kiegészítőről? Mikor jelenik meg pl. Előre is köszi
  • alert
    #5833
    Ez nem az, ez kiiktat egy csomó autogen objektumot. Én olyan redukált textúra megjelenítésről beszélek, ami úgy gyorsítja meg a progit, hogy a textúrák méretét lefelezi így óriási memóriát szabadít fel, de nem nyúl bele a megjelenített tárgyak formájába és helyébe. Mindegyik fellelhető az avsim.com-on és ott nincs rossz link.
  • bbccc
    #5832
    Ez a Real Environment Xtreme kiegészítő mikor jelenik meg? Vagy már megjelent?
  • Hypo #5831
    http://wcm.flightxpress.de/files/0407/AutogenDescriptions.zip
  • Scouser
    #5830
    Belinkelnéd őket mert én eddig csak rossz linkeket találtam és érdekelne! Légyszíves:)
  • alert
    #5829
    Volt már egy párszor. Ha elolvasod a topicot, akkor futtatni is fogod tudni szaggatás nélkül, közel max grafikán. Amúgy ajánlom mindenkinek a redukált felhő, autogen és víz textúrákat, mert a különbség szinte észrevehetetlen és rendkívül megdobja az FPS-t, az autogen csúszkát maxra teheted.
  • chicco
    #5828
    mondjuk az accelerationt is crackeled pl
  • bbccc
    #5827
    Hypo: privát üziben tudnál valami infót adni?
  • Hypo #5826
    ezt ugy tudod kikerulni hogy megveszed:(( tudom nem erre vagytal es szemet vagyok hogy nem adok megoldast de nincs warez.\\ google keress ra''
  • bbccc
    #5825
    Sziasztok!

    Feltettem az FSX-et és most tenbném rá az Acceleration Expansion csomagot, csak azt írja, hogy előtte aktiválnom kell az FSX-et és csak utána tudom feltenni a kiegészítőt. :S a játék crackelve van. Ezt hogyan lehet kikerülni? mert igy nem tudom feltenni a kieg.-et.
  • Hypo #5824
    Ertema fusztraciodat, vegre megvan a nagy gep es akkor fsx szaraxik, hat ez van, en mondjuk elotte olvasgattam volna forumokat es akkor rajossz hogy azoknak az embereknek akiknek az a celjuk hogy minden slider a maxon azok mind mind zsakutcaban csucsulnek.

    Mi lenne peldaul ha mondjuk repulnel es a repules miatt nyomnad a game-t, hidd el egy kompromiszzumos beallitasal nagyon szepen el lehet vele tolteni az idot, tudod olyan mintha ferrarid lenne de max 60 al mehetsz tudom szar erzes de en elveznek egy ferrarit 60 ig is:)

    Szoval szerintem jatsz probald megtalalni az optimalis beallitasokat.
    Es ha az a lenyeg hogy 30 fps folott nyomjad akkor meg jatsz fs2004 el tele addonokkal ai forgalommal nagy komplez gepekkel siman ott van az fsx nel.

    fs2004+flytampa vienna
  • chicco
    #5823
    Nézd meg Frankfurt ,Princess Juliana meg LoWW kiegeket.Szerintem jobb mint az FSX
    Bp -ről nem is beszélve.Hasonló géppel pl Budapest felett fix 29fps ésinden csili vili.
  • Balumann
    #5822
    A FS 2004-ben is vannak ilyen missziók? :) Vagy az teljesen szabad repüléses?
    Rakhatna valaki összehasonlító képeket egyébként, hogy az hogy néz ki módokkal :)
  • w77d
    #5821
    most rátapintottál a lényegre.. mindíg egyre jobbat akarok és mindíg az lesz a vége hogy elszarok valamit XD unom is már mindíg újrapakloni az fs-t XD
  • Papirzacsi
    #5820
    Nem hiszek neked. Hozzászólásaidból az derül ki, hogy 2 hetente veszel vmi új hardware-t, ami miatt 2 naponta teszel új vindózt, mert nem vagy megelégedve vele. Hol van neked időd fsezni?:-P
  • w77d
    #5819
    én pont ezt teszem. fs2004 alatt telepakolva hihetetlen szép kiegekkel repkedek :)
  • Papirzacsi
    #5818
    Persze mindenkinek a saját dolga, de akinek az a fontos, hogy maxon futtasson fs-t, az miért nem használ FS2004-et? Tele van nívós kiegészítőkkel, mindent fullra tolhat, és még így is élvezhetően megy egy mai gépen. Minek szenvedni a default fsx amúgy hányás grafikájával, mikor igazából semmiben sem nyújt többet?
  • w77d
    #5817
    megnyugtatlak nálam sem megy maxon folyamatosan pedig jóval erősebb gépem van...
  • Clidey
    #5816
    Segíteni miben? Vegyünk neked mégjobb gépet?
  • bbccc
    #5815
    Sziasztok!

    Hát nagyon el vagyok keseredve sajnos:( Így hát hozzátok fordultam segítségért. Mert már nemtom mit tehetnék. Már évek óta arra vágyom hogy max grafóval jáchassak ezzel a játékkal. Nemrég megtörtént a nagy gépfelújítás. És max grafika mellett mégsem folyamatos:(:(:( És ez eléggé elkeserít, pedig elég pro gépem van.

    Proci: Intel Core 2 Duo E8400 3 GHZ

    RAM: 2 giga DDR2 800 MHZ

    VGA: Ati Radeon HD4850 512 Mb (a GeForce 9800 GTX szintjén van)

    Szóval fogalmam sincs miért nem megy maximumon, pedig ugy gondolom egy ilyen konfigon már illene.:(:( Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm.
  • Clidey
    #5814
    Én meg nyomtam egy Föld-Hold odavisszát és két műhódat is pályára toltam. Na ezt űbereljétek!
  • Balumann
    #5813
  • adam944
    #5812
    Ha már mindenki így keménykedik, akkor én meg jövő csütörtökön megyek egy LOWW-HESH utat 737-tel, csak a valóságban . Aztán 9 nap ottlét után vissza.
  • Papirzacsi
    #5811
    Oszt? Én egy KSFO-PHNL-t a PMDG 747-tel. Félúton az óceán felett megspékelve egy hajtóműleállással. :-P
  • Scouser
    #5810
    Most repültem egy Heathrow - Liverpool távot, real időjárással egy Baron fedélzetén, óriási volt. ILS approach tökéletesen kivitelezve.
  • Balumann
    #5809
    Csak türelem! 1-2 év és úgy dobják majd utánunk a 8800-asokat meg 4magos procikat :-P
  • 0blueman
    #5808
    sokan örülnének ha olyan gépük lenne, például én
  • Balumann
    #5807
    Én nem akarok pilóta lenni, csak próbálkozok a játékkal :) Ez előtt csak az IL-2 -vel játszottam (mint szimulátor), de abban sikertelenül.
    A rövidebb küldetésekkel próbálkoztam eddig, valamelyikeket sikerült megcsinálni.

    Nekem az ilyen rövid küldetések tetszenek, főleg az air race. De ha veszek joystickot, akkor lehet megpróbálok így flight plannerrel is repülni. Egy jobb géppel azért élvezetesebb lenne, gyönyörködni a kilátásban. :)
  • 0blueman
    #5806
    Nem csinálunk valamelyik nap egy jó kis online találkozót?
  • pateszi
    #5805
    Az avsimen külön kategória van a küldetésekre, jó sokat találsz. Érdemes körülnézni itt is.
    Szerintem jók az alapküldetések is. Végigjátszottad már az összeset?
  • Scouser
    #5804
    Azt ajánlom, hogy vegyél elő egy Európa térképet. Bökjél rá és az lesz a kezdőhelyed és bökjél még egyet és oda fogsz repülni. A távolsághoz mérten válassz egy repülőgépet és döntsed el milyen időjárást szeretnél. Csinálj egy flight plant mondjuk a beépített flight plannerrel (IFR-t hogy irányítsanak az irányítók), aztán ülj bele a repülőgépbe és repülj.

    Jobbára erről szól a játék. Az Air race-t ki sem próbáltam:)