33535
  • alert
    #5763
    A 16:9-et is kezeli torzítás nélkül, de csak magát a 3D tájat illetve ha virtual cockpitben "vezetsz". A 2D paneleket elnyújtja csakúgy, mint minden széles képernyő esetében.
  • Clidey
    #5762
    Megbocsátunk...most utoljára. :P
  • leonforce
    #5761
    a felso kepen ertem..
    ha behuzhato akkor bocsesz....!
  • leonforce
    #5760
    Aha..
    Es akkor hol van a"vasnak"pl.a futomuve..? :))
  • panther112
    #5759
    Üdv, a 16:10 mellett 16:9-es arányt is képes hor+ módban megjeleníteni torzítás, levágás nélkül az FSX? Esetleg valaki próbálta is? Köszi.
  • Ombika
    #5758
    Flight Environment X
  • Robez84
    #5757
    mi az a FEX?
  • Hypo #5756
    Azert FEX-el is legalabb ennyire szep
  • Hypo #5755
    Hat van benne valami, ugyanis erte a fejlesztoket nem egy kritika a rengeteg screenshotal kapcsolatban, ugye nemelyiken nem latszik a prop ergo olyan beallitasokkal nyomtak amik mindenre alkalmasak csak repulesre nem, aztan ott a sharpen dolog is szoval majd ha mar kint lesz meglatjuk mennyire fogja az fpst rontani.

    REX VIDEO
  • Ombika
    #5754
    Igen mivel nem is ezzel kellett volna,hanem a 280-assal kiprobalni es tuningolva,ami mar elerheto aron van 68-ert! DE en meg mindig palyazom 1 ilyen vs 4870x2 tesztre! Egyik kari mar megvan,masikra meg palyazok! Jelzek ,ha van teszt! :)
  • JackDow
    #5753
    Szasztok,

    tegnap volt módom kipróbálni FSX-et Asus PCIe ENGTX260TOP/HTDP/896MB VGA-val.

    Beállítások ugyanazok mint amit eddig használtam 1280*1024, full grafika.

    Alap scenery+FSglobal default super3000 repgép (full srceen) 145 - 170 fps, max visszaesés 70 fps-ig.

    DE DE és DE

    megaairport heathrow + wilco airbus A320 = ground 4.8 - 7.5 fps,
    2000ft 11.2 - 15.0 fps

    Úgyhogy megint nem veszek új kártyát :-) mert semmi értelme!!!

    JackDow
  • Ombika
    #5752
    Azaz Alert!! :)
  • pateszi
    #5751
    További képek vannak még a galériában.
  • pateszi
    #5750
    RedBull AirRace 2008:




    Az AirRace scenery Clidey és Papírzacsi remek munkája. A Budapest kiegészítő a MegaAirport Budapest 1.4 változata, Kozma András és Orosz Péter készítette.
  • Robez84
    #5749
    A felhők kidolgozottsága lenyűgöző! Nem olyan sablonos mint az eredetiben...Nagyon zsíír!
  • Balumann
    #5748
    Értem, köszi :(
  • alert
    #5747
    Nem is nagyon fogsz sajnos. Sokat beszélgettünk erről a topic utolsó negyedében. Talán azok alapján valamit tudsz javítani, de télleg ne várj csodát.
  • Balumann
    #5746
    Hello mindenkinek! Most próbáltam ki a játékot, és nagyon tetszik. Gondolom utáljátok az ilyen fajta kérdéseket, de tudnátok ajánlani nekem egy jó kis grafikus beállítást? Mert van egy pár beállítás, és nálam azért mégsem néz ki szépen a játék. Nem várok nyilván csodát, örülök hogy megy, csak azért hátha többet is tud, és ne pixel házak legyenek, a víz meg csak egy nagy kék textúra. Szóval hogy érdemes beállítani egy gyengébb gépen, mint amilyen nekem is van? :)
    Próbálgatom természetesen én is, de eddig nem jutottam sokra.
  • Clidey
    #5745
    I hope the best, guys! :)
  • Ombika
    #5744
    Van video is fennt tekintsd meg batran! :)
  • alert
    #5743
    Ha szerencsénk van talán jól meg tudták ezt kerülni. Az új cloud sdk-nak az a lényege, hogy rengeteg darabból áll a felhő, így ha fel van húzva a 3D csúszka, akkor abszolút nem látsz felhő "lapokat". 2004-ben is működött már ez valamennyire.
  • Clidey
    #5742
    Ezek a felhők valóban szívdöglesztőek így az állóképeken, de tartok tőle, hogy mozgásban eléggé illúzióromboló lesz, ahogy forognak felénk/mennek el mellettünk a naaaaagy poligon-lapok... :(
  • Ombika
    #5741
    Monitor mar jon,mivel ps3-hoz kell amig nemtalalok jo arban lcd tv-t! :) Utana ugyis azon akarok majd repkedni,ha lesz jo vas ala ! :D
    A hasonlo gep naluk max annyiban jobb,h 4870x2 ,tudod cpu-ban(4.3 Ghz) maximalista voltam! :)
  • alert
    #5740
    Többeknek van itt hasonló gépük, szerintem várd meg, amíg megjelenik :)
  • Ombika
    #5739
    Az a baj ,megint elkovettem 1 hibat vettem Dell 24" tft ujbol S-IPS paneleset es mar megint ak urva hardvereket nezem,probalnek esszeruen gondolkozni,de 4870X2-ot latom meg mindenben en okor!! Ahhhh !! :))

    Hat igen,azert jolenne tudni ,h erdemes e megint ujra pc-vel nekilatni ennek a REX-nek vagy,majd 1 ev mulva?! :D
  • Hypo #5738
    Szepek a kepek, rengeteg van belolulk mar, csak a progi erkezne mar meg, amugy van magyar vonatkozasa a programnak Tim ez egyik fo fejleszto magyar szarmazasu az edesapja magyar iden nyaron volt is itt pesten.
  • alert
    #5737
    Szerintem az üzleti titok :DDDD
  • Ombika
    #5736
    Kozben olvastam,mivel cegnel blokkolva van sok oldal,de kerestem 1 alternativat! :) 40 dolcsi meg turheto is ,ha jol olvastam! De meg arrol nincs hir,h ok milyen gepen futtattak!! :)
  • alert
    #5735
    Most olvasd el a news szekciót az oldalukon :) amúgy soha nem ígértek semmit :D csinálják és hírezik. Már megvan a licensz a FlightSim Store-al is.
  • Ombika
    #5734
    MAr miota igergetik! :(

    ERdekes en sose tallakoztam kompatibilitasi problemaval,pedig feszt turkaltam anno a progikat es telepitettem! :)
  • wolfaud
    #5733
    hat nem lettem okosabb de lesz valamikor olyan patch hogy az fsx 64 bites rendszert kihasznalja? vagy az mar az uj Flight Simulator ba lesz?
  • pateszi
    #5732
    Az utóbbi kettőt csak screenshotokról ismerem, de lenyűgözőek. Jó lehet részt venni ilyen minőségi projektekben.
    Előbb új gépet kell beszereznem, de amint az meglesz, már veszem is a kiegeket.
  • alert
    #5731
    Maradjunk csak a Budapest, Velence, Manhattan-nél :)
  • w77d
    #5730
    bámmeg milyen gép kell alá? XD
  • pateszi
    #5729
    Holnap teszek majd néhány képernyőképet, bár a low-end gépem nem alkalmas arra, hogy a BP scenery minden kis részlete szépen látszódjon.

    Alert, az Aerosoft kiadványain dolgozol? Mega repterek, Velence, Párizs, Monaco, Swiss prof. stb?
  • alert
    #5728
    Gondoltam érdemes megemlíteni a Real Environment X nevű kiegészítőt, amivel aztán kihozzák a DX10 adta lehetőségeket időjárás és víz terén az FSX-ből. Mielőtt bárki spekulálna, ezek normál screenshotok, nem fotosop :) Érdemes ráklikkelni a képekre és teljes méretükben csodálkozni őket :) Szerintem 1-2 héten belül megjelenik.











  • w77d
    #5727
    pár képet tudnál készíteni működés közben?
  • alert
    #5726
    Nem megy a max, a régebbi photoshop, néhány fontos scenery tool, és szinte egyik VB program se, amit VB6-al írtam a fejlesztéshez, tehát gyakorlatilag azok, amikkel dolgozom (scenery-ket gyártok) :) nagyrészt a régebbi játékok se kompatibilisek vele, az újakkal viszont általában nincs gond. Akkor botlik az ember problémába, ha játékon kívül sokmindenre használja a gépet és néha keresgél aprócska progikat, pl MP3 konvertálásra vagy mindenféle hülye dologra, pl e-mail backup, password recovery, stb. Az ilyen kis tool-ok között sok van, amelyik nem moccan meg 64 biten.
  • pateszi
    #5725
    Sziasztok,
    Kipróbáltam a RedBull AirRace 2008-at FSX alatt. Hibátlanul működik, ajánlom mindenkinek, jó kis scenery, köszönet érte a készítőinek.
    A telepítő FS2004-hez készült, tehát kézzel kell bemásolni a mappák tartalmát a megfelelő helyekre. Ezt leszámítva (FSX+SP1-en) a Mega Airport Budapest 1.4 változattal hibátlanul megjelenik minden.
    Érdemes kipróbálni!
  • Ombika
    #5724
    Pl?