33535
  • haflac
    #5884
    ez a gép elég lenne az fsx ilyen minőségű futtatásához?
    Alaplap ASUS P5K
    Processzor INTEL Core2 Quad Q9550 2.83GHz 775 BOX
    GEIL Ultra 4096Mb DDR2 800Mhz KIT 2* (azaz8GB Ram)
    SAPPHIRE HD4850 512MB DDR3 Sapphire Edition PCIE
    SAMSUNG 750GB F1 7200rpm 32MB SATA2
    NEC AD-7200S Fekete
    Ház ASUS TA-B71
    Táp CHIEFTEC GPS-550AB
  • Clidey
    #5883
    Mivel lockolva van az fps-ed ezért túl sok mindent nem lehet megállapitani ezekből a képekből...szerintem.
  • JackDow
    #5882
    Szasztok!

    Jackass szólt hogy tegyek fel pár képet, amit az én beállításommal produkál fsx!

    Íme:

    swiss3
    swiss
    sample

    Üdv: JackDow
  • alert
    #5881
    Ötletem az nincs sajna, de anno amikor én is megcsináltam valami hasonlóval vesződtem. Az érzékenység és a gráfok állítása megoldotta valahogy.
  • nyaflaty
    #5880
    Üdv. Nem tudom hogy használja e itt valaki a freetrack nevű progit. Én csináltam hozzá egy gagyi 4 ledes sapit és tökéletesen működik is csak fsx-ben annyi a bajom hogy a forgás bólintás fejdöntés műxik rendesen de az előre hátra oldara le fel mozgáz annyira érzékeny hogy nem tudok a repülőben amaradni hanem a reptér vmelyik sarkába megyek ha egy kicsit is megmozdítom a fejem. Az érzékenységet levettem minimumra de így se lett jobb. Van vkinek erre vmi ötlete esetleg megoldása? Köszi előre is
  • Hypo #5879
    :)))) minden nem lehet tokeletes bar az a srac gepenek a baja, nekem a pingpong labda meretu fenyekkel van csak bajom de az mar zavart az osszes scenery-juknel
  • Papirzacsi
    #5878
    Az, főleg a fák árnyékai.
    Egy fs9-es verziónak jobban örülnék.:-(
  • Hypo #5877
    YMML impressziv
  • Hypo #5876
    ok ok, akkor rakj be kepet, illetve fsx beallitasokat is ird le vagy arrol is kepeket, driver beallitas stb szoval minden infot hatha megtalaljuk mi a gond.
  • Ombika
    #5875
    Koszonom, de vannak tapasztalatim a regi videokartyamra emlekezve(7900 gtx ott tokeletes volt minden) , most meg a legbrutalabb van es rossz, szal tudom, h nem hulyeseget beszelek es nem az elvarasom nagy, hanem vmi gebasz van, de nemtudom a megoldast! Rakok be kepet majd ugy a leg1szerubb!
  • Hypo #5874
    A blur altalanos problema, illetve egy csomoszor tul nagyok az elvarasok. eloszor is visibility-t erdemes lejebb vinni mert ritkan lat el a valosagban is az ember fent olyan messzire, emlekszem tokol folott repultem igazi cessnaval nyaron, felho semmi az egen es olyan volt a tavoli videk mint ha tejfelben lenne.

    Szoval eleinte egy bizonyos blur engem is zavart amit optimalizacioval meg tudtam szuntetni, a tavoli dolod egy mas kerdes, en par screenshoton lattam ossz vissz olyat hogy a messzeseg is tueles, ehhez ket dolog kell egy jo nagy visibility eros gep es egy kis trukk mivel a screenshotnal nem kell hogy 25-30 fps legyen es a kepet utolag lehet elesiteni, szoval ne hidj mindennek amit latsz kepeken.

    Sokan panaszkodnak a blura es amikor bekluldnek kepet rola kiderul hogy az nem is az.

    javaslom ennek a topicnak az atnyalazasat.



    Blurr
  • Ombika
    #5873
    Nem az a gond azt alapbol felkinalja, hanem a homalyos tema miatt kerdezem!
  • Hypo #5872
    Nem! Ha neked az van akkor az fsx.cfg fileban be tudod allitani.
    [DISPLAY]
    WideViewAspect=True
  • Ombika
    #5871
    Te 16:9-es tftvel jatszol?
  • Hypo #5870
    Nem lattam meg a gepet, de szerintem amiko kivalasztod a gepet alul ahol a skint lehet valtoztatni az egyben a payload is
  • Hypo #5869
    valoszinu a cargo pilotban ha van ra lehetoseg:)
  • zsoltfireman
    #5868
    Sziasztok,

    Érdeklődnék,hogy FSX Aerosoft F-16 felfüggesztési konfigurációin lehet e változtatni,és ha igen hol????

  • Yamato1
    #5867
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem! Hol tudom átírni a REPÜLŐGÉP vételi árát?
    Mivel a Cargo Pilot-al akarnék repkedni és elég idegesítő ez a drágaság :D
    Tiszta Magyarország!
    Köszike:D
  • Ombika
    #5866
    Van mar 1 kis tapasztalatom ilyen tern ! :)
    Dx 10tol nem szebb grafiakt varnek,hanem nemi fps javulast pl! Anno mikor 7900 gtx volt csont nelkul gyonyoru volt hatterem es nemvolt elmosodva, vettem G92 GTS-t es szar volt! Most van az emlitett 2 kartya es rossz! :( Jah es gts-em melle 4.3 GHZ C2D e8400 proci volt ! Most 3600 mhz-es c2d-t hasznalok !! Szal ez vmi fos fsx beallitas kerdese lesz! Bar Jana szerint, akinek 16:9es kepernyoje van azoknal surubben fordul elo, en ezt nem hinnem, bar mar semmiben se bizok! :(

    Amugy rengeteg kep van fennt akik pl kiegeszitoket gyartanak es ott se homalyos a hatter, de kerd Jana-t , hogy mutasson 1-2 durva kepet es 8800 GT-je van, akkor hogy is van ez most?! :(
  • litlebubu
    #5865
    Az sem mindegy,hogy milyen a procid és, milyen lapba dugdosod ezeket a kártyákat! Egyébként nagy külömbségre a DX10 miatt ne számíts! A képek,amiket az MS dobált, az parasztvakítás. Én nagyon nem vettem észre külömbséget, talán a vízfelszín kicsit szebb. Talán! Mondjuk nekem nincs ilyen problémám, mint neked, szép a táj!
  • Ombika
    #5864
    Van itt olyan koztetek aki 16:9-es monitort hasznal FSX-hez dx 10 alatt? Tudna mutatni par kepet! A heten beszereztem 280 GTX vs 4870 vga-t, de meg mindig ugyanazzal szevedek, hogy a taj korulottem k....a homalyos akarmit is csinalok! ELEGEM VAN!!
  • Sanyi141
    #5863
    ÁTnézem őket este időm úgyis van most :)))
  • Sanyi141
    #5862
    Köszi:) és bocs az OFFért
  • alert
    #5861
    Szia! Sorolom az alternatívákat. A megoldást megtalálod:

    - ebben a fórumban
    - a FAQ-ban
    - a letöltött repülőgépek fájljai között a mellékelt leírásokban
    - google-ben
  • Sanyi141
    #5860
    Sziasztok!

    Engem az érdekelne hogy a letöltött repülőgépeket hogyan lehet betenni a Flight Simulator X-be ?

    A segítséget köszönöm.
  • i robot
    #5859
    Bótbó!
  • Papa01 #5858
    Szia,

    Én innen rendeltem meg a goldot 10% kedvezménnyel:

    http://cdgalaxis.hu/PC/15572/flight-simulator-x-gold-edition.html

    Az F-16-os kieget én is megszeretném venni, csak várom, h a forint 250-260 körülire erősödjön, mert szerintem alapból is eléggé drága a kiegészítő...


    Üdv:
    Papa01
  • zsoltfireman
    #5856
    Sziasztok,

    Érdeklődnék,hogy honnan tudom beszerezni az FSX-et
  • zsoltfireman
    #5855
    Kint van!
  • dobaky
    #5854
    Sziaztok lenne egy eladó Microsoft Flight simulot x-em és egy Logitech Freedom 2.4 Jostick. A kettő együtt 20 ezer
  • McKalton
    #5853
    thx
  • Hypo #5852
    gondolom aerosoft oldalarol, regisztrald a dobozos verziot es akkor be tudsz lepni es letolteni a javitast
  • McKalton
    #5851
    köszi, végülis a dobozos verziót rendeltem meg a wingbest.com -ról, ami alapból 1.2-es verzió a frissítéseket hogy, illetve honnan lehet letülteni?
  • Hypo #5850
    1. igen
    2. igen
  • McKalton
    #5849
    szeretém megvenni az aerosoft.com oldaláról a Mega Airport Budapest FSX letölthető verzióját. Lenne pár kérdésem az egyik a legfrissebb verziója az 1,40-es ha jól tudom ugye?
    a másik ha ezt felrakom az fsx+acceleration pack-omra (sp2) akkor az 1.2 verzióhoz képest jelentősebb javulás várható? mert jelenleg csak egy "próba" verzióban van meg de áldoznék rá. köszi a válaszokat előre is
  • Scouser
    #5848
    Sziasztok! Vsync-et ATI kártyával hogyan lehet bekapcsolni? Nem működik a catalys-ban történő beállítása. Esetleg nincs valami parancs a cfg file-ban?
  • PLackó
    #5847
    köszi,majd próbálom.
    Még egy kérdés: Nem vontathatom ki magam a gate-től a földi személyzettel mint a valóságban?
  • Clidey
    #5846
    Igen Apci, csak az a baj, hogy nemcsak a szerkezet szenved hanem mi is! :D
  • Papirzacsi
    #5845
    Csinálsz egy flgihtplant Budapest-London majd csinálsz egy másikat London-New York közé.
  • PLackó
    #5844
    üdv!
    hogyan tudok a flight planner-ben közbeiktatni egy 3. repülőteret is a kezdő és a célállomás között?
    (pl. budapest-new york között szeretnék felvenni utasokat londonban is)