33535
  • pateszi
    #5924
    Az FSX kiegészítők fejlesztéséhez szükséges programcsomag és dokumentáció.
    Ha nem akarsz add onokat fejleszteni, valószínűleg nem lesz rá szükséged.
  • FlightSim
    #5923
    Üdv! Azt szeretném megkérdezni, hogy a FSX SDK az milyen program?
  • Smicy2
    #5922
  • Hypo #5921
    legalabb mas is okkulhat, de ha nem akkor privatba
  • Ombika
    #5920
    Hova kuldhetem a kepeket es beallitasokat, mert ha mindet belinkelnem ide, eleg off lenne?!
  • Ombika
    #5919
    Leulhet 1-es!!! Viszlat!!

    MAjd , ha nem szolsz hozza baromsagot ! Vagyis SOHA NEM FOGOK ,mert nincs miert!! UTSO HSZ volt neked!!
  • Clidey
    #5918
    És úgy érzed ennek folyományaként bármilyen hangnemet megengedhetsz magadnak velem szemben?!

    Akkor felvilágosítalak: az, hogy melyik topikban mit kaptam és miért, semmi közöd nincsen. Itt most erről a topikról van szó!

    Utoljára mondom, vegyél vissza az arcodból, míg nem késő. Semmivel se leszel szarabb ember s a kezed se fog vélhetőleg letörni ha csak ennyit beírsz ide: bocs.

    Kiváncsian várom vajon képes leszel-e rá...
  • Ombika
    #5917
    Minősíthetetlen viselkedésért a Felhők Felett c. topikban (házigazda kérésére)

    Szerintem inkabb ezzel torodj !!

    Ha vmit nem ertesz ne szolj bele baormsagot ,koszonom!!
    MEghozza innen kozdodik: #5883 HSZ

    REszemrol amen!!

  • Clidey
    #5916
    Ki vagy te hogy ilyen hangot engedsz meg magadnak velem szemben, he?! Vegyél már visszább az arcodból!

    Egy bocsánatkérést elfogadok...
  • Hypo #5915
    "...Ebben hol van lefuttathato benchmark , de most komolyan?"
    Miben?

    De lezarhatjuk:)
  • Ombika
    #5914
    Nem vitaztam csak ezt a felkialtojeles ....-ot akartam rendbe tenni,h mirol hablattyol itt! :) De reszemrol tobb HSZ-e nem erdekel! Erre benchmark hulyeseggel veded.. :) Ebben hol van lefuttathato benchmark , de most komolyan? Vagy en vagyok nagyon vak vagy fogalomzavarban szedvedunk?! :) Szerintem zarjuk le itt.
  • Hypo #5913
    fsx.cfg t is meg a ingame beallitasokat es driver beallitast,
  • Hypo #5912
    en hulye probalom lehuteni a vitat erre en kapok:)))

  • Ombika
    #5911
    De konyorgom ki beszelt FPS tesztrol(Lex....m fps-t ennel a jateknal,20 es 30 kozott legyen ,aztan jovan)?! Nyugodt vagyok csak nemerted te sem, hogy en miert kertem jack kepeit! :)

    Kuldom a kepet delutan!! Peace
  • Hypo #5910
    A blura, probaltam utananezni, kuldjel mar egy kepet a jelensegrol nalad es a beallitasaidat, na meg vga driver stb.
  • Hypo #5909
    Nyugi, nyugi:) Annyit probaltam mondani, hogy pl vga testnel ugye nem a latvanyra mennek csak, ennyi. Nalam is lockolva van 29 re nekem ez jott be a beallitasaimal, es elegedett vagyok:)
  • Ombika
    #5908
    Jah csak felbaxott,h felhoztam a blur temat es erre okorseget irnak ra! REszemrol tema lezarva ,torodok inkabb a sajat problemammal,h mitol homalyos ez a r...k! :)
  • Shortstop
    #5907
    van / volt másnak is olyan problémája hogy mikor betöltené a pályát akkor fekete képernyőnél megáll és mutatja továbbra is hogy 100% de nem megy tovább?
    mi erre e megoldás?
  • 0blueman
    #5906
    na?
  • JackDow
    #5905
    Hagyd Jackass! Ő futassa csak a banchmark-ot, mi meg repülünk inkább :-)))
  • Ombika
    #5904
    De basszus te sem erted mirol van szo , kit erdekel fps itt a latvanyrol van szo! Azert van lockolva,h a gep ne azzal torodjon, hogy vmikor 120 fps aztan meg visszaesik 20-ra ,igy egyenletes es nincs ugralas es proci folos kihasznaltsag szerintem!! Igy oks? :)

    Meg milyen benchmark ezt se ertem, itt nincs benchmark , hogy na akkor lefuttatok 1 mapot , mint pl ut3 vagy quake3-ban aztan kidob fps erteket, mert ennel a jateknal nem errol van szo?! Szerintem , akkor 2 kulon velemenyen vagyunk,de mi vagyunk a helyes uton JackDowal, DE ha tevedek SORRY!!
  • Hypo #5903
    Nem tisztem vedeni senkit, de lehet o arra gondolt hogy benchmarkhoz teszthez ne legyen lockolva az fps.
  • Ombika
    #5902
    Te mekkora lama vagy ez vmi HIHETETLEN es itt is egeted magad! :) Jack is nagyot nevetett rajtad! :) Ez nem FPS jatek ahol 555 fps kell ....
  • Clidey
    #5901
    Ami neked baromság nekem nem az. Egy Ferrari végsebességét is félgázra odahegesztett gázpedállal mérik bizonyára. De nem vitázom, te úgyis ezerszer jobban tudod nálam zöldfülű tejfölösszájú kezdőnél.
  • Shortstop
    #5900
    -akkor most valami építő komment lesz a következő remélem.

    hozzájutottam egy joystickhez de az a gondom hogy a játékban hiába játszok a holtjáték ill. az érzékenység csúszkával gyakorlatilag irányíthatatlan a játék mivel a legapróbb mozdulatokra is agresszívan reagál.
    szóval hogy működik ez?
  • i robot
    #5899
    Saitek Pro Flight Yoke
    Szinte ingyé van!
  • 0blueman
    #5898
    Mostanában azon gondolkozom, milyen lenne kötelékben repülni. Akinek van kedve, szóljon és csinálhatnánk valami műrepülő klubféleséget.
  • Hypo #5897
    :)) persze ismerem ezt a megoldast, de csak annyit akartam mondani hogy ha nagyon sok addon van fent belassithatja, en nem szoktam kikapcsolni az addonok arra a helyre koncentralodnak amerre repulok szoval hadd menjenek csak:)

    De egy friss fsx ugyebar mozgekonyabb mint egy agyonpakolt ennyi. Fs2004 nel is igy van de ott a mostani hardwerek megbirkoznak vele, fsx nel is majd ez lesz vagy fs11 nel:)
  • Shortstop
    #5896
    Hello mindenkinek!

    Abban szeretném segítségeteket kérni hogy milyen joysticket ajánlotok a játékhoz, mivel a mostanin (Logitech Rumblepad) lassan kezd élvezhetetlen lenni a játék! Nem akarok csillagászati összegűt, se gagyit, inkább az aranyközépút érdekelne!

    Előre is köszönöm!
  • JackDow
    #5895
    Egyébként alapsceneryvel alapgéppel már elértem ezzel a beállításokkal 170 feletti fps-t tartósan. Néha esett csak vissza 80 körülire, de hát alapscenery nem egy nagy wasistdas.
  • JackDow
    #5894
    Igazad van, a felesleges unlimited fps ront a helyzeten !!! ha a sok addon miatt lassul be géped akkor a scenery library-ban vedd ki a pipákat onnan amit nem használsz. Ezután érdemes újraindítani fsx-et (TAPASZTALAT!) és akkor már nem olvassa be a sok felesleges dolgot (sztem) mert nem vagyok programozó, nem tudom hogy működik ez a dolog. De igazából ez nem hoz akkorra változást mint gondolnád, inkább csak a betöltés gyorsul meg.

    JackDow
  • JackDow
    #5893
    Köszönöm :-))) csak a shotok kedvéért repültem egyet majd legközelebb komolyabb gépekkel fotózok. Egyébként meglepő de PMDG és WILCO gépekkel se esik vissza nagyon fps csak néha, gyors nézetváltásoknál (max 22-23-ig). Ami viszont megcibálja a rendszert az az FTX ORBX ausztrál photoscenery. Ott elég gyakran visszaesik 22-23-ra de még élvezhető.
  • Papa01 #5892
    Sziasztok!

    Amiatt kérném a segítségeteket, mert a Captain Sim-nél őszi leárazási akció van és vettem néhány típust 2004 és FSX alá.

    Lehet nem kellett volna.

    Ugyanis egyik Addont sem tudom használni.

    A Mig-21-es ugyan fel megy, de nem látom a típusok között. Lehet hogy én vagyok a béna,de pl az is érdekes, hogy amikor a Startmenüben a Readme-re akarok kattintani, kiírja, hogy a fájl nem található...(A C:\ gyökér könyvtárá hivatkozik, persze nem oda telepítettem.) Az egész gépen rákerestem nyoma sincs a user_manual.html nevű fájlnak....

    F-104: Na ez is érdekes, mert az email-ben megkapott order number-re azt írja hogy nem létezik náluk ilyen... érdekes a 21-esnél nem dumált.

    A 3. kiegészítő az XLoad volt SFX alá, ott amikor az exe állományt futtatni akatom ezt írja ki:
    ERROR 41: Windows XP Service Pack 2 must be installed prior to XL18_117 installation.

    Ezzel nem nagyon tudok mit kezdeni... nekem SP3 van a gépemen és az XLoad MINIMUM követelménye az SP2...

    No, itt fogyott el a türelmem, és gondoltam írok a support-nak,hogy segítsenek. A support oldalán ki van írva hogy átmenetileg nem elérhető upgrade miatt... szép.

    Tegnap írtam be a fórumba, még csak válaszra sem méltattak..(eddig.) :(

    Van esetleg ötletetek mit lehetne tenni??

    Olyan szépek azok az addon-ok... :)

    Köszönöm a segítségeteket előre is:
    Üdv: Papa01
  • Hypo #5891
    Szepek a kepek jo scenery. A lockolt fps -el semmi gond. nem az a jo ha neha felugrik 60-90 re aztan meg le, legyen mindig 30 fps es minden ok akkor.
    A blur egyik oka peldaul az is amikor unlimiteden nagy visiblity mellett a kartya feleslegessen van leterhelve.

    Az egy masik dolog hogy en azt tapasztaltam fsx nel hogy friss installnal egy ket addonal gyonyoru de amikor jol megpakolja az embert akkor mar nehezebb ugyan azt a latvanybeli minoseget tartani akkor mar elo elo fordul nehany blur, vagy lassabb textura betoltes.

    Fs2004 nel az addonok szama mar akkora hogy majdnem minden szamomra erdekes dolgot lefednek es meg a minosegen se latszik ugy higy fs9 tobbet fut nalam egyenlore, de latvanynak nem rossz az fsx.
  • Ombika
    #5890
    Milyen baromsagot irsz te? Nem fps-re megyunk ra, hogy 220al menjen,hanem a latvanyra!! A hetvegen teszek fel en is kepeket, hogy milyen retek az enyem jobb gepen! :(
  • pateszi
    #5889
    Nagyon szép képek, gratula. Ilyenkor látom, hogy érdemes lesz gépet fejleszteni.
    Elég hűvös lehetett azon a sárkányon...
  • JackDow
    #5888
    értem. Én Vista 64bit alatt használom fsx-et 4 giga RAM -al.
  • haflac
    #5887
    a feltüntetett konfig sajna csak a leendő gép a mostanit inkább nem említem
    athlon3800
    1gb ram
    9600xt
    ezen xpsp2
    de az újra a 8gb ram miatt vista 64bit
  • JackDow
    #5886
    Szerintem ilyen config-al röhögve eléred ezt az eredményt, de mivel nem próbáltam nem merek rá megesküdni. Én NVIDIA vga-t használok annak a beállításait ismerem de nem lehet annyival bonyolultabb az ATI sem. FSX-en belüli beállításokban tudok segíteni.

    JackDow

    ui: milyen oprendszert használsz?
  • JackDow
    #5885
    A lock-olt fps a beállítások része. Ilyen minőségű látvánnyal repülök 30 fps körül. Ne haragudj, de nem értelek ezen kívül mit akarsz még megállapítani?

    JackDow