33535
  • Papirzacsi
    #5965
    IE7 is. :-)
  • pateszi
    #5964
    IE 6 is széthúzta. Nagyon bosszantó volt.
  • Hypo #5963
    Firefox 3.0.3 al is szethuzta a kerdojelek sokasaga az oldalt.
  • Hypo #5962
    Milyen gep?
  • alert
    #5961
    Töröltem. Milyen böngészővel húzta szét -csak kíváncsiság-? Nekem a google chrome-al jó volt és én állat elfelejtettem megnézni a többivel mielőtt töröltem :)
  • Weasel22
    #5960
    Sziasztok!Kezdő játékos vagyok, és az lenne a kérdésem, hoyg a leszállásnál hol kell bekacsolni azt a funkciót hogy mondja az automatika a magasságcsökkenést és az idevaló többi dolgot?
  • Papirzacsi
    #5959
    Eléggé idegesítő ez az értelmes hsz, ahogy széthúzza a topikot. Alert lehetne törölni?Thx!
  • Papirzacsi
    #5958
    Itt a rövidke leírás az fs természetéről.
    "Az fs úgy működik ,hogy van két gomb, a decrease selection, és az increase selection. Alap beállításban "ó"(vagy ü?) és a jobb shift melletti "-". Alap esetben ezekkel változtatod a zoom-ot a nézetekben. Na most ez egy többfunkciós dolog, ahogy a neve is mutatja. A kiválasztott funkciókat tudod vele változtatni, legyen az alapesetben a zoom, időgyorsítás, OBS, mágnesek állása stb. Na most az "R" billentyű egy ilyen funkció(időgyorsítás) meghívására szolgál, ahogy a mágnesekére az "M", a sugárhajtóművek indítására a "J", az OBS beállításra a "V",COMM frekikre a "C", NAV frekikre az "N" és még folytathatnám. AZ utóbbi billentyűknek a régi fsekben volt nagy létjogosultsága, de az egér megjelenésével ezek gyakorlatilag már kihaló félben vannak.

    Na most akkor összegzés képpen úgy működik a dolog, hogy megnyomod az "R" billentyűt, majd a decrease, increase selection gombokkal tudod változtatni az időgyorsítás mértékét. A Backspace megnyomásával kilép a funkcióból (időgyorsításból) és újra zoomként működnek a gombok. Értelemszerűen újabb időgyorsítás érték beállításához újra meg kell nyomni az "R"-t."
  • Papirzacsi
    #5957
    De! Az R megnyomása után a decrease/increase selection gombokat kell nyomogatni. AZ Index pilóta forum repszim topikjában nem is olyan régen írtam az fs ilyen tulajdonságairól egy rövidet. Keresd meg, aztán ha megtlaáltad ide is bemásolhatod.:-)
  • Hypo #5956
    probald mas gombra tenni, en nem hasznaltam soha nem tudom hogy mukodnie kene
  • Shortstop
    #5955
    igen de akkor nem csinál semmit. nem gyorsít, lassít semmi. csak köszöni elvan. vagy kell mellé nyomni mást? görgőt meg a +/- próbáltam
  • Hypo #5954
    key assigmentnel lehet beallitani, ha jol emlekszem alapbol az R gomb talan.
  • Shortstop
    #5953
    igen a gyorsításra gondoltam.

    ok, pótolom
  • Hypo #5952
    rate? a gyorsitasra gondolsz?

    barmilyen reptere mesz es elohozod az ATC windowt tudsz komunikalni a ground, tower, mindenkivel, vagy kikeresed az adott repter frekvenciait, azt a map en megtalalod ha rakattintasz a reptere a feljovo ablakban minden inof megtalalhato, javaslom olvasd at a learning centert.
  • Shortstop
    #5951
    lenne pár kérdésem:

    hogy tudom a simulation rate-et állítani billentyűzetről? -egérrel elég macerás sajnos.

    miért van az hogy csak az aucklandi reptérrel van rádiós összeköttetésem?

    3000m feletti területen felszálláshoz van valami extra teendő mert airbus és boeingekkel Bolíviában nem tudtam felszállni

    -egyelőre ennyi. :) előre is köszi ha válaszol vki
  • Hypo #5950
    Billentyu szar felejsd el, kormany se er sokat bar jobb mint a billentyu,
    lehet kene egy sima joy, mivel van az oldalra valo dontes, van az fel le dontes, es van meg egy harmadik a rudder, ez a harom mozgasi irany van a repuloknel, es pl kisgepnel mind a harmat hasznalaod egyszerre.

    javaslom megnezni a assigments beallitasoknal eloszor is hogy felismerte e a joyt illetve hogy a megfelelo tengelyek vannak e beallitva.

    Ha ramesz a beallitasoknal akkor fent kivalasztod a joyt, vagy kormanyt,
    aztan a listaban

    1.ailerons ez jobbra balra
    2. elevator ez a fel le
    es lejebb talalod a Ruddert - a foldon pl ezzel kanyarodsz a gepekkel.

    ezekre rakattintva beallitod a megfelelo tengelyt, es mar mehetsz is.
  • Shortstop
    #5949
    nekem úgy tűnik hogy random szerűen jön elő... de legfeljebb majd megpróbálom konkrétan ebből az aspektusból megnézni..
  • Zsike12345
    #5948
    Okés, mondok egy másik hírt. Ha billentyűzettel irányítom, akkor sem fordul el megfelelően. Tehát nem tudom mi lehet. Vettünk botkormányt. Azzal meg nem is lehet irányítani, mert nem engedi valamiért az összes irányt, stb.. Akkor melyik lenne jobb, és használható?
  • Robez84
    #5947
    Beragad a "?-jel" ? XD
  • Hypo #5946
    Le tuod szukiteni mi okozhatja a problemat, mindig elofordul vagy csak bizonyos gepeknel scenerynel?
  • panther112
    #5945
    Ahhoz előbb meg kéne tanulnia írni:)
  • w77d
    #5944
    tanulj meg fórumozni...
  • Shortstop
    #5942
    nemtudok ez ellen tenni semmit ha jól értem. igaz?
  • Hypo #5941
    valami miatt megall lehet scenery gond, nekem flightzone portland scenerynel szokott elofordulni hogy 10 bol 2 szer kilep toltes kozben.
  • Hypo #5940
    :)))) mar elnezest, de egy nem arcade jellegu a repules technikai reszet megfogo jatekot miert akarsz gamepadel iranyitani?? ezt sose fogom megerteni meg a billentyurol a jatekot, kb mintha en szarvkormannyal akarnak quakezni
  • panther112
    #5939
    Nem értem miért nem sikerül fordulnod, ill. miért gyorsulsz túl, a "tanító" mindent elmagyaráz, shift+F10-el el is lehet olvasni. (lehet, hogy F9, nem F10)
  • Zsike12345
    #5938
    Sziasztok! Gamepaddal szeretném irányítani a játékot. Első két gyakorló pálya szuperül sikerült. Viszont jön a harmadik, amikor taxi módján kéne úgymond menni a kifutón, és ott kanyarogni. Ezt nem akarja megtenni. hiába nyomom neki,hogy forduljon, nem akar elfordulni, begyorsul, és muszáj felszállnom. De van, hogy lassan próbálom meg, és akkor sem fordul el annyira, amennyire kellene, csak nagyon kicsit. Segítsetek légyszi, mert így nem tudok játszani vele:(
  • Shortstop
    #5937
    van / volt másnak is olyan problémája hogy mikor betöltené a pályát akkor fekete képernyőnél megáll és mutatja továbbra is hogy 100% de nem megy tovább?
    mi erre e megoldás?

    (-igen volt már a kérdés de a nagy vita között lehet elsiklottatok felette)
  • panther112
    #5936
    tud=ismer*
  • panther112
    #5935
    Dx9, vagy dx10 ajánlott inkább? (ha valaki esetleg tud képekkel illusztrált tesztet, az különösen jó lenne:) ) köszi
  • Shortstop
    #5934
    király, köszönöm!
  • Hypo #5933
    ALT gomb elojon felul a menu es ott van instant replay
  • Shortstop
    #5932
    létetik ebben a játékban vhol visszajátszás?
  • panther112
    #5931
    érdemes* :)
  • Endeawour
    #5930
    Oké...csak én kb fél évente szólok és most törölted egyből...igazad van nem erről szól....csak szerintem akkor mást is törülni kéne...na mindegy gyerünk repülni.
  • alert
    #5929
    Mert most untam meg. Az eddigiekből mindenki levonhatja a konklúziót, minden további hasonló off felesleges.
  • Papirzacsi
    #5928
    És ha belinkelnéd?Akkor csak az tölti le aki akarja.
  • Endeawour
    #5927
    Alert!A többi hozzászólást ,miért nem törlöd?
  • Ombika
    #5926
    DE ez rengeteg kep, ha ide beteszem mind a beallitaoskrol stb-rol , mert ugy 1szerubb, akkor sokan hurrognanak! :) Ezert kernek e-mailt!
  • panther112
    #5925
    Üdv,

    DX10 alatt játszani vele?

    köszi