33535
  • L Viper #6085
    Gyönyörű képek.
    Ennek kapcsán lenne egy kérdésem: A galériád 1. oldalán a Port01-02-03 screenek melyik kiegből vannak? Azok ugye FS 2004-es képek? Nagyon jól néznek ki!
  • dvdrw111
    #6084
    Ezt csak úgy írom!!!Aki szereti az F-14-est annak tudok a játékhoz adni egy modot.thx
  • dvdrw111
    #6083
    Csáá!!Egy olyan kérdésem lenne hogy billentyűzettel rossz vele játszani?
  • Robez84
    #6082
    Nekem most elvileg az Ultimate Terrain X USA érkezik meg...Hát remélem nem fogok csalódni! Bár néhány képet láttam, nem volt rossz.
  • adam944
    #6081
    Tényleg nagyon jó képek. És ez a 3 kieg mennyire FPS-gyilkos? És szerinted hogy futna az enyémen?
  • pateszi
    #6080
    Ez a konfiguráció kb. az alsó határ, amin egyáltalán érdemes a játékot kipróbálni. Kompromisszumok árán elég jól futtatható az FSX, de a komoly nagy gépekről és az igazán részletesen kidolgozott nagyobb repterekről le kell mondani, ott 10 fps alá megy a játék még visszafogott beállításokkal is. Főleg kis gépekkel és kisebb repülőterek között szoktam repkedni(amíg nincs meg a következő gépem), így magasabb grafikai beállításokkal is viszonylag szép a látvány. Természetesen GEX, FEX, UTE és egyéb igazán komoly, a látványt javító kiegészítőkkel még nem próbálkoztam, valószínűleg abból csalódás lenne. (A galériámban találsz FSX képeket.)
  • Hypo #6079
    koszi:)
  • Robez84
    #6078
    nekem is hasonló sz.gépem van neked szépen megy a játék? mert nekem néha nagyon beszaggat 12-15fps. 7600GTm van meg 3200+os proci.
  • pateszi
    #6077
    Pompás képek, gratula!
  • Robez84
    #6076
    Nagyon zsíír képeid vannak!
  • Hypo #6075
    A kerdes mennyire szeretned a valosagot szimulalni.

    Repter megtalalasaban segithet a terkep, a gps, ha elotte felkeszulsz az utra amit repulni akarsz, radio iranyitas..stb

  • Hypo #6074
    FE adja a sky texturakat es a felhozetet, ha real time weathert allitasz be vagy van egy kulso idojarasgeneralo progid ( activesky) akkor o az idojaras alapjan rakja a texturakat es felhozetet.

    ActiveSky Flight Enviroment es Ground Enviroment egyutt nagyon jol mukodik es nagyon szep latvanyt kaphatsz.


    Pictures
  • Robez84
    #6073
    Sziasztok..
    Amikor csak szabadon repülök és le akarok szálni egy reptérre azt be tudom állítani valahol hogy az iránytűm mutassa az irányt? mert ezzel van a legtöbb gondom ha freeben repkedek sohasem tudom merre van a reptér pontosan és hogy mikor kell lassítanom meg ereszkednem! THANX előre is!
  • Shortstop
    #6072
    active sky?
    az is valami külön progi?

    meg egy kérdés amivel nem nagyon vagyok tisztában:
    -Ha én reális környezetben szeretek repülni (időjárásra gondolok) akkor mit tud nyújtani az environment, mert ahogy láttam abban előre definiált időjárást látok, és körülményeket. (remélem érthető mire gondolok)
    Vagy én látom rosszul és a kettő dolog kiegészíti egymást?
  • Hypo #6071
    en a randomot szoktam hasznalni legeneralja a texturakat es kesz utana johet fsx, bar en elotte active skyal legeneralom a valos idojarast aztaqn indul fsx
  • Shortstop
    #6070
    Flight Environmentnek tényleg 15percig kell betöltenie? vagy miután kiválasztottam a témákat installálnom kell vagy egyszerűen mehetek a Launch FSX gombra?
  • Hypo #6069
    FSX hez meg tuti nem jelent meg, epp ezen megy az orjonges a forumon, hogy mindenutt ment a nagy kampany screenshotok millioi aztan meg semmi kezelfoghato......
  • Hypo #6068
    flight1.com
  • Robez84
    #6067
    Hali!
    A Flight Environment-et hol lehetne legjobb áron megvenni, mert érdekelne ez a kieg. Üdv
  • Ombika
    #6066
    Nah egyik oldalon 64 dodoert lattam ,mashol meg 49-ert! Eleg huzos ar amugy!
  • alert
    #6065
    Sorry benéztem ITT lehet majd megvenni, de még csak coming soon..
  • JackDow
    #6064
    jaja csak itt is az van hogy Unreleased, úgíhogy ennyit a megjelenésről
  • adam944
    #6063
    itt meg lehet venni.

  • Ombika
    #6062
    Igen en is nezegettem , de sehol semmi! Jolenne vmi teszt rola! :)
  • JackDow
    #6061
    Megjeleeeeeeenttt????? és hol lehet beszerezni mert a honlapjukon semmi utalás nincs rá !!!

    Alert van egy linked? Köszi
  • RiCSi1234
    #6060
    Imádom! :)
  • Ombika
    #6059
    Dodo miatt nem a legolcsobb most beruhazni ra! :(
  • L Viper #6058
    Ez tényleg nagyon jól néz ki. Elképesztőek a képek.
  • Papa01 #6057
    LViper, köszönöm a tippet, kipróbálom! :)

    Papa01
  • Papa01 #6056
    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat! :)

    Háát, most az F-16-ossal szoktam örömrepkedni (Aerosoft), de a sima motoros sárkány is tetszik.. :) szóval mindenevő vagyok..

    Alert, hogy érted hogy többet tud? Az erőforrás igénye más mint a Flight Environment-é?

    Üdv:
    Papa01
  • L Viper #6055
    Rio de Janeiroban is érdemes kisgéppel, esetleg Ultralight-al egy kört tenned.
    Nagyon szép a tenger, a tengerpart és részletes a város. A környező hegyek is szép látványt nyújtanak. Válassz alacsonyabb napállást és este is nézzél szét. :-)
  • alert
    #6054
    Flight Environment helyett érdemes lehet kipróbálni a Real Environment X-et, már megjelent és fényévekkel jobban néz ki nameg több dolgot is tud. Ja és olcsóbb is! Ha valaki kipróbálta dobhatna infót.
  • JackDow
    #6053
    az én beállításaimmal ugyanazt, talán swiss pro alatt alcsonyan szállva full felhőzet esik 30ról 23-27 ig de nem vészes.

    De ez is csak akkor amikor "áttöröd" a felhőzetet, vagyis amikor benne vagy. Alatta felette nincs változás fps-ben.

  • Shortstop
    #6052
    mennyivel több erőforrásra van szükség az environmenthez?

    vagy kérdezem egyszerűbben. ugyanazt az FPS-t tudja produkálni, vagy jelentősen leesik?
  • JackDow
    #6051
    bocs az előző Papa01-nak szólt
  • JackDow
    #6050
    Hi,

    nekem megvan a Flight Environment X és nagyon real látványt nyújt. HD felhőzet, fényhatások (naplemente stb), eszméletlen élethű víztextúrak tömkelege közül válogathatsz. Én csak ajánlani tudom. Aerosoft switzerland proffessional + Flight Environment X már nagyon élethű hatást kelt. Ha azt együtt megnézi a cimborád, tuti eltátja a száját.
  • Hypo #6049
    Hat sok van a kerdes merre es hogy akarsz repulni, kisgepes repulest reszesited elonyben vagy inkabb nagyvasakat.

  • Papa01 #6048
    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat! Ma kipróbálom. :)
    Addon-okból mit javasoltok?
    Köszönöm a válaszokat:
    Papa01
  • i robot
    #6047
    Érdemes repkedni Svájc-ban. Ott addonok nélkül is jól néz ki minden.
  • Shortstop
    #6046
    http://www.youtube.com/watch?v=4v6O20sBDd4&feature=related