33535
  • Mocca08
    #6125
    rendben köszi szepen, igen az angol megy, na akkor forumozgatok tovabb + a tutorial kifejezetten jo ötlet volt thx.
  • Hypo #6124
    ja persze ez alap:))) en csak azert ondtam mert a joy axis beallitasokat ki tudja a regibol copyzni bele az ujba.
  • Supersix
    #6123
    Dokumentumokban azt hiszem csak a scenery meg grapics meg ilyen configok vannak legalábbis nálam!Még egyszer köszi a texture-t Hypo tökéletsen muukodik :)
  • pateszi
    #6122
    Persze, de szerintem az fsx.cfg az a fájl, amit egyáltalán nem érdemes újratelepítés esetén átvinni a régi FSX-ből. Ha bármikor kitörlöd, a következő indításkor az FSX újragenerálja. A tweakek persze elvesznek, de azokat is érdemes újraírni-már ha valaki egyáltalán piszkálja. FSX+SP2-re nem is tudom, hogy van-e komoly leírás, ami alapján érdemes az fsx.cfg-ben módosítani. Az SP1-hez javasolt tweakeknél írják, hogy SP2-nél nem érvényesek...
  • Hypo #6121
    hat azert megemlitik az fsx.cfg ben is:)))
  • pateszi
    #6120
    Szia,
    A joystick beállítása nem az fsx.cfg-ben található. Fejből nem tudom, de ha tudsz holnapig várni vele, megírom a pontos nevet. Ha nem, akkor a documents and settings/xxx mappában nézz körül.
  • Supersix
    #6119
    Értem!Köszönöm :)
  • Hypo #6118
    1: fsx.cfg-t erdermes elmenteni documents and settings/xxx/flightsimulator files/

    2.http://library.avsim.net/download.php?DLID=92558

    3: FEX en valassz egy theme-t vagy random, sky, water, clouds texture, aztan legeneralja a texturakat fsx nek aztan fsx ben meg mondjuk real time weather es latnod kell sokkal szebbek a felhok a viz minden ha nem akkor nalad a gond nem a fexben.

    #d lights jo progi bar addon gepekkel nem feltetlenul muxik jol, amugy fizetos szoval nem kene kuldozgetni :))
  • pateszi
    #6117
    Szia,
    A magyar nyelvű kézikönyv valószínűleg az a kis füzet, amit a játékhoz adtak. Olyan leírás, amiből mindent megtudsz ami az FSX-hez kell, nem létezik magyar nyelven. Itt a fórum FAQ részében találsz egy csomó hasznos infót és érdemes böngészni a neten tutorialok után. A program learning center része nagyon jó, persze ahhoz tudni kell valamennyire angolul. (Ha már egyetemre jársz, ez nem jelenthet gondot.)
  • Mocca08
    #6116
    Jo ok, es a magyar nyelvü kezikönyvet hol lehet beszerezni, azt nem tudja vki?
  • Supersix
    #6115
    Sziasztok!
    Lenne pár kérdésem:
    1.) Az Fsx joy beállításokat hova menti a gép gondolom ez egy config fájl lesz, csak mert úgy néz ki format lesz a gépemen és semmi kedvem nincs újra beállítani!
    2.) Ismer vk egy nagyon megbízható ha lehet ingyenes oldalt ahol be lehetne szerezni egy normális Malév texture-t Boing-hez csak mert amiket én találtam mindenféle fájl át irogatós meg nem volt műszerfal dolog volt vagy ha van valakinek egy komplett gépe ilyen festéssel azt nagyon megköszönném ha valahogy el juttatná hozzám!
    3.)A FEX úgy változik ahogy én állítom a grafikai beállításokat vagy az egy fix dolog? Csak mert nálam maxon van a weather effect meg majdnem minden de nem igazán úgy néz ki a dolog amire én számítottam!
    Végezetül: Kipróbáltam egy Shockwave 3D Lights Redux nevű progit ami élethű fényeket ad a gépeken a navigációs és stb lámpáknál plusz a reflektroroknak!Nekem nagyon bejött ez a kis progi mert tökre nem tetszett eleve ahogy microsoft megcsinálta egyáltalán nem volt élethű szerintem!Ha kell valakinek el tudom küldeni!
    Köszi előre is!
  • Ombika
    #6114
    Marpedig igenis fizetos! Keress ra googliban!
  • Mocca08
    #6113
    Sziasztok, most rendeltem meg az FSX Gold progit es rögtön egy kerdesem is lenne: hallottam h van hozza magyar nyelvü kezikönyv, de az enyemben nem volt. Nem tudjatok honnan lehet letölteni? Esetleg megvasarolni? Mert tenyleg szeretnek megtanulni >repülni< es bar egyetem utan tervbe van veve Malev pilotasuli, addig is jo lenne nem csak fel-le szalldogalni. Köszönöm!

    U.i.: Sokat emlititek FEX-et is, az letölthetö valahonnan? Gondolom az mar nem fizetös. 3Ghz Intel, 2Gb ram, 256 mb Gef 8600 eleg hozza?
  • Shortstop
    #6112
    sajnos úgy sem ezért állok értetlenül, de mindegy. lehetne rosszabb is:)
  • JackDow
    #6111
    ahogy mondtam úgy sem?
    akkor passz. Írd ki a frekiket és kézzel vidd be amikor kell. Így izgalmasabb is kicsit. Reptérnél meg eljárás szerint érkezz és az tuti rávezet a pályára.
  • Shortstop
    #6110
    direct módban persze világos, de a többiben sem tudom elmenteni (a másik 3)
  • JackDow
    #6109
    Nem igazán értem a kérdést, de megpróbálok válaszolni. Mit értesz az alatt, hogy "ezzel a móddal"? A direct gps módban benne van, hogy direkt, azaz egyenest oda. Ott egyetlen route van AZ EGYENES indulótól-érkezőig. A routokat elméletileg elmenti FSX, az , hogy a te módosításaidat is nem tudom, de ha ugyanazt akarod repülni akkor a flight plan módban nyomj a LOAD-ra ne pedig újraterveztess vele. Így sztem azt kell kapnod amit te módosítottál.
  • Shortstop
    #6108
    következő kérdésem az lenen hogy ha ezzel a móddal beállítottam a route-okat akkor azt valahogy el lehet menteni? Direct-GPS módban még a játékban sem hozza be a route-okat. VOR-ben sikerült de menteni nem tudom, mindig visszaadja azt amit ő beállított alapból.
  • Ombika
    #6107
    I7 920 vs FSX eredmenyek!
  • Ombika
    #6106
    Ezeket es a videokat mar millioszor megneztem. :P Kivancsi lennek milyen fps-eket produkal?! 60 dodo azert nem keves erte!
  • L Viper #6105
    Itt vannak szép képek.
  • perko
    #6104
    $60.95
    FSX only.
    FS9 Version Coming Soon!
  • Robez84
    #6103
  • Ombika
    #6102
    Amit linkelt az regisztracio, arat nemlattam mennyi lenne?! :O
  • JackDow
    #6101
    Még nem
  • Ombika
    #6100
    MEgvetted mar? :)
  • JackDow
    #6099
    kirrrrrrrrráááááááááááály
  • alert
    #6098
    Megjelent a Real Environment Extreme.
  • Shortstop
    #6097
    basszus erre nem gondoltam. köszi :)
  • JackDow
    #6096
    Készítettem néhány képet a FEX (HD minőségű) felhőiről. Hm nem rossz.

    FEX HD
  • JackDow
    #6095
    megfogod a piros vonalat egérrel és húzod ameddig akarod
  • Shortstop
    #6094
    flight route-ban hogy tudok waypointot hozzáadni?
    a lentebbi képen a kifutópályára kelet felől szeretnék érkezni (többször voltam ott életben és akkor mindig K-ről volt), és ezért szeretnék valami pontot bejelölni azok mellé amit a gép automatikusan kiválasztott magának.
    szóval hogy oldható ez meg mert biztos van rá valami megoldás!
    előre is köszi a segítséget

  • Jeppe
    #6093
    Sziasztok! Nálam aza probléma áll fent hogy van egy amd 5000+-os procim(2.6GHz) és ebből a játék csak egy magot használ a másik csak kb8-10%-on megy ezért nagyon akad.Mit lehet ezzel kezdeni?
  • Ombika
    #6092
    4 magbol csak 2 magot hasznal ki rendesen, masik 2ot 20%-osan regen csinaltam tesztet keresd meg , alul a kereso!
  • wolfaud
    #6091
    meg mondjuk cross fire-t vagy sli-t?
  • wolfaud
    #6090
    A 4 mag ra gondoltam meg a 64 bites rendszer
  • Ombika
    #6089
    Sp2 dx 10-es! 2 magot hasznalja most is nezd csak meg!
  • pateszi
    #6088
    Talán az FS11?
  • wolfaud
    #6087
    Tud valaki vlamit arrol hogy van-e vagy lesz-e olyan kiegészítő amivel az fsx kihasználja a 64-bitet illetve a több magos procikat meg a dx 10-es videokartyakat illetve a Vistara optimalizálják?
  • Hitman73
    #6086
    Szia!

    Tényleg jó képek. A beállításokat please
    Mármint az FSX belieket ...

    Hitman