33535
  • Solt
    #6245
    Ez valami elképesztő....
  • perko
    #6244
    Elnézést, de a #6104 ben tévesen írtam, hogy a Real Environment Xtreme $60. Nos csak $39.94 az ára. Pedig ugyanezen az oldalon néztem korábban is.
    Kicsit mellbevágott, hogy a mérete 4.04GB. Lassan már nemcsak CPU-val nem lehet bírni az FSX-et, de HDD-vel sem.
    Egyébként gyönyörű.
  • Hypo #6243
    eleg csak elkuldeni a texturakat aztan be is zarhatod es indithatod fsx et
  • alert
    #6242
    Multiplayer-hez ajánlott EZT végigolvasni.
  • Robez84
    #6241
    Nálam is ugyanezt csinálta!
  • Mocca08
    #6240
    Sziasztok, egy kerdes. FEX-et felraktam, müxik szepen, ha ranyomok az Install Theme-re betölti a temakat rendesen. DE: vmiert amikor utana ranyomom h RUN FSX akkor minden beallitas marad a regiben. Vki felhomalyositana ha vmt nem jol csinalok?:)
  • adam944
    #6239
    Igen, van. IVAO a neve. Az oldalon regisztrálj, majd töltsd le az IVAP nevű programot, és olvasd el, hogy hogy kell használni. A magyar rész annyi, hogy ha pl. Ferihegyről indulsz, akkor Team Speak-en keresztül hozzákapcsolódsz a magyar irányításhoz, de a leírásban minden benne van.

  • félix1995
    #6238
  • Robez84
    #6237
    Van multi az FSX-ben?
  • félix1995
    #6236
    Sziasztok. Segitsegeteket kerem mipedig van az FSX-ben olyan multiplayer szakasz amiben vannak magyarok?A valaszotakat elore is koszonom!
  • andrash
    #6235
    Bocsi ki tudnád nekem ezt fejteni bővebben?
  • Hypo #6234
    Megoldas1
    reinstall.Net Framework
    - Install in cleanboot
    - Reinstall MS Visual C++ Runtime libraries both 2005 and 2008
    - Reinstall MSXML
  • andrash
    #6233
    Segítsetek
    Telepítettem a Microsoft Flight Simulator X és a végén mikor már majdnem kész ezt írja:
    Error 1935.An error occured durring the installation of assembly Microsoft FlightSimulator.SimConnect
    publickeyToken="67c714424d61b5b version=10.0.60905.0"type="win32 processorArchitecture="x86". Please refer to help and Support for more information.HRESULT: 0x800736e7.

    András
  • litlebubu
    #6232
    Köszönöm szépen! :-)
  • Shortstop
    #6231
    r betű és után az ó ill. a - gombokkal tudod növelni és csökkenteni
  • Rue East
    #6230
    hogyan lehet működésre bírni az idő gyorsítást, h ne a menüt kellejen előhívni mindig és ott turkálni benne, hiába nyomkodom az R betűt semmit se csinál
  • ofp
    #6229
    Állítgattam egy keveset és erre jutottam:

    Lehet vacakolni élsimítással stb., de nálam nemvolt túl nagy jelentősége. Tehát anizotróp szűrés-ON, élsimítás-ON. A többi beállítás lényegében megegyezik Alert leírásával. Viszont egyértelmű 2 kulcs fontosságú csúszka van a SCENERY COMPLEXITY és az AUTOGEN. Nálam az autogen már elég szépen belenyúlt a teljesítménybe, de nem annyira mint a scenery csúszka.. A scenery complexity kulcsfontosságú beállítás, ez addon scenery esetén !RENGETEG-et! lassított nálam. Ezt normál-ra állítottam. Addon scenery tulajdonképpen maga a probléma rengeteget lassít. Aerosoft Ferihegy-et próbáltam, normál feletti beállításnak értelme nem volt.

    A lényeg:

    autogen: very dense (dense-re állítva nincs nagy gyorsulás látványban viszont szebb a very dense.)
    scenery: normal

    Ami még érdekes a TARGET FRAME RATE. Lekorlátoztam 25-re, így neki állt ingadozni 25 alá. Amikor viszont kikapcsoltam unlimited-re, akkor 35-40-ről ingadozott lefele, de soha nem ment 25 alá!

    Így hírtelen ennyi jutott eszembe. + még annyi, hogy csökkentett méretű textúrák fent voltak.


    kép1
    kép2
  • alert
    #6228
    Ha egyenként kitörlöd őket, akkor igen.
  • Shortstop
    #6227
    viszont lenne még itt valami.
    nagyon sok repülő lett letöltve nekem amiket próbáltam a játékhoz adni de mostanra kicsit megkavarodtam őket illetően. újratelepítés nélkül az eredeti állapotot vissza lehet valahogy állítani?
  • alert
    #6226
    3 ledes volt, de már nincs meg és nem használom. Akkor építettem, amikor csináltam azt a magyar cikket is róla, de csak próbálgattam. Nincs időm ezzel se foglalkozni sajnos.
  • L Viper #6225
    Igen az FS 2004-ben nálam is minden fullra van húzva, azt bírja a masinám.
    Az FSX-et kell finoman konfigolni. Pár év és nem lesz ezzel sem gond.
    Anno az FS 2004 is pont így döcögött az akkori aktuális gépemen.
  • Hypo #6224
    igaz bar en akkor is ova intenek minden maxra rakasatol mivel egy par dolognal semmi ertelme, nem is latszik.
  • Ombika
    #6223
    Arra celoztam volna,h neked most a sajat magad gyartott van es hasznalod? Hany ledes?
  • Shortstop
    #6222
    hát még én :)
  • wadamhun
    #6221
    köszi. még csak fs9-ben nyomulok, és egyébként is még a gépet sem újítottam fel. minimumra húzott csúszkák tömkelege kíséretében 4-5 fps-sel pedig elég nehéz bármit is csinálni...:)
  • alert
    #6220
    Nem feltétlenül, mert az FS2004 teljesen más. Az alapvető csúszkák ugyanazok, de jól mondod, több közülük még nincs FS9-ben. Azonban ha FSX fut a gépeden, akkor nagy valószínűséggel FS2004-ben minden rakhatsz max-ra, amit csak akarsz :) ott nincsenek felesleges dolgok, mert a számítógépek teljesítménye ma már túlnőtte a limitjeit. Egyedül talán az árnyékok tudnak gebaszt okozni ott is.
  • Hypo #6219
    Na orulok:))
  • alert
    #6218
    Nem. Sosem használtam boltit csak volt szerencsém kipróbálni.
  • Ombika
    #6217
    Kozben igazad lett! :) Erre nem is gondoltam volna! Amugy te hasznalsz "bolti" TrackIR-t meg?
  • alert
    #6216
    Sanszos. De nekem pl rémlik, hogy a bétában is hasonlóan nézett ki. Először azért nem telepítenék újra win-t :) inkább valami másik FSX verziót, lehet hogy azzal lesz a gond, ha pedig nem, akkor ez legalább kizárva.
  • Shortstop
    #6215
    megvan a megoldás nagyon szépen köszönöm! :)
    Window Blinds kavart be
  • Ombika
    #6214
    De szerintem itt nem ilyen gond lesz, hanem vmi osszetettebb problema, ha mar neki csuszka se jelenik meg! A vegen meg winfost kell ujraraknia! :)
  • alert
    #6213
    A vizuális témát az XP-re értem. Tehát az eredeti kék XP windows témát használod-e vagy valami classocit ami olyan, mint a win98? Mert azok a csúszkák és egyebek olyannak tűnnek, mintha az FSX nem használna semmi vizuális opciót. Ez nem valami kalóz verzió vagy béta? Úgy kellene hogy kinézzenek a csúszkák és az ablakok, mint az én képemen.
  • Hypo #6212
    talan jobb eger gomb a desktopon appearance es effects, ha a winfos vizualis dolgaira gondolt.

    a gond hogy a kepeden teljesen mashogy neznek ki a csuszkak mint nalunk.
  • Shortstop
    #6211
    jajj ezt szerettem volna elkerülni :)
  • Ombika
    #6210
    Nem tudom mire celzott ezzel a vizualis temakkal kapcsolatban!

    Probaltad feltenni ujra FSX-et nullarol es regeditbol is kitorolve ami utana maradt esetleg?
  • Shortstop
    #6209
    6188-as kommentben írta.
  • Hypo #6208
    ?? ezt nem ertem
  • Shortstop
    #6207
    megtaláltam, köszi.
    sajnos ez sem segített.
    amit Alert mondott azt nem tudod hogy kell keresnem? a vizuális témák engedélyezése vagy letiltása
  • Hypo #6206
    Illetve ez is jo http://www.exmixer.com/FS9Settings.shtml