33535
  • pateszi
    #6407
    Szia,

    Az FSX teljeskörűen két magot használ ki. A másik két mag kihasználtsága az idő nagyobb részében 20% alatti.
    Az FSX-nek a minél magasabb órajel a fontosabb.
    (Ha meg akarsz válni a 8500-astól, engem érdekelne. Bár ha csak az FSX miatt gondolkodsz a cserén, szerintem nincs szükséged a quad procira...)
  • pateszi
    #6406
    Szia,
    Az ATC menüben minden elhangzott üzenetet elolvashatsz. Ha megállítod a játékot, van időd elolvasni és megérteni az üzeneteket. Az ATC menü a Scroll Lock billentyűvel (ha nem állítottál mást be rá) hívható, vagy a kneebordról. (Érdemes a joysticken is beállítani a könnyebb eléréshez)
  • PlayBanosh
    #6405
    Sziasztok!
    Valószínű egy amatőr kérdéssel fordulok hozzátok, bocsi.
    Mivel az angol tudásom még csiszolásra szorul, nagyon jó lenne, ha az adott misszióról és az irányítók által közölt infókról valahogy meg tudnám jeleníteni a leírást. Van ilyen funkció az FSX-ben? Ha nincs, akkor meg lehet valahogy "ismételtetni" az irányító utasításait?
    Köszi előre is!
  • McKalton
    #6404
    kösz, akkor egyenlőre nem keresem :)
  • Hypo #6403
    Captain Sim forumon irtak, hogy nemsokara lesz airac frissitis hozza de meg jelenleg nem letezik navdata
  • McKalton
    #6402
    Volna egy olyan kérdésem Captain Sim-es 757-es géphez honnan lehet letölteni friss airac frissítést? a gyártó honlapján a support lap átmenetileg nem működik. Valaki tud tippet adni ez ügyben?
  • [HUN]FaTaL
    #6401
    Rossz verzió, és az tulajdonképpen az első dvd hibája, szedd le a normális verziót. De a warez tiltott az sg-n
  • joco22
    #6400
    Másolt dvd-é első részével semmi baj nincs csak a másodikal!
  • Hypo #6399
    masold at mind a ket dvd tartalmat egy usb vinyira vagy valami lasabbra mint a sima hdd es onnan installad
  • Hypo #6398
    eredeti?
  • joco22
    #6397
    nem karcos
  • Zsebenyi
    #6396
    Mi az, hogy nem megy? Ha karcos pl. akkor sem megy. :)
  • joco22
    #6395
    Hy! Lenne egy ksi problémám a játékal még pedig az hogy a második dvd-ét nem teszi fel a dvd lemezről és nem tudom miért van ez. Tud valaki ebben segíteni nekem? Úgy van ki írva hogy nem kell hozzá power iso meg deamon tools sem!
  • Hypo #6394
    hat amennyire ki kene annyira nem, de azert valamelyest segit
  • Zsebenyi
    #6393
    Nekem Saiter szarvam és pedálom van, csak ajánlani tudom. Sajnos az enyém is garanciálisan hibás volt, de csere óta minden tökéletesen működik! Most veszek hozzá kapcsolótáblát is ha kidobják piacra. Sőt, már van hozzá kijelző is!
  • Zsebenyi
    #6392
    Urak! Nem tudjátok véletlenül, hogy az FSX teljeskörűen kihasználja-e a Quad procikat? Most még E8500-asom van, de lehet lecserélném valami csúcs quadra.
  • g0a
    #6391
    sztem saitek x52 is eleg nem kell a pro... nekem ilyen van, 3 honapja van meg nagyon strapabiro pontos hotas virtualis repulesben nagyon sokan hasznaljak sztem erdemes ra gyujteni ne fogod megbanni ha megvezsed en innen rendeltem : pixmania
  • crossy104
    #6390
    Köszi a segitséget.A gáz problémát megoldotta a joy.újratelepitése, viszont a joy tetején lévő kis kar eddig a switch wiew volt, amit forgatva nézhettem minden irányba, de az most nincs.Milyen parancshoz állitsam be? Sehol simcs ilyen beállitás a billentyűzetnél.Előre is köszi.
  • Ombika
    #6389
    Nalam pl, anno kormannyal akadt ossze, de az volt a lenyeg,h nelegyen bedugva usb-be es ugy minden okes volt!
  • Papirzacsi
    #6388
    Annyit hozzá, hogy nálam mikor két joy volt bedugva, akkor rendszeresen felülbírálták egymást az fsx-ben (fs9-ben nem), pedig határozottan csak az egyik joy volt beállítva neki, úgy hogy a másikat ne is lássa, mégis rendszeresen összeakadtak.
  • Papirzacsi
    #6387
    Meg kéne nézni a vezérlőpult/játékvezérlőknél a controler jelét, lehet hogy ugrál.
    Vagy nem használsz véletlenül másik eszközt is? Gamepad, kormány, usb vibrátor, vagy mit tudom én... Lehet azok okozzák a galibát.
  • crossy104
    #6386
    Sima küldetés.Áll a gép a kifutón,felszáll.eng.-re várva állitgatom felszálláshoz a gépet, ill. az AP-t,de egyszer csak magától felugrik a gázkar 50%-ra.Más: leszálláskor hiába veszem le a hajtóművet 30%-ra, pár másodperc múlva visszateszi 50-re.Rettenetesen idegesitő.
  • Hitman73
    #6385
    Ezt akartam én is mondani. Egyszer nekem is volt ilyen, de a joy újrakalibrálása és egy restart gép segített rajta.

    Hitman
  • alert
    #6384
    Tudtommal ilyen beállítás nincs. Nem valami joystick, kormány, gamepad vagy hasonló zavar be? Esetleg rosszul kalibrált joy.
  • crossy104
    #6383
    Egyszerűsitve a kérdésem.Mit állitsak be, hogy ne húzza folyton vissza középállásba a gázkarokat???
  • [HUN]FaTaL
    #6382
    Felraktam 1-2 kieget és nem tudom még a GPSt sem előhozni, nem csinál shift+3ra semmit, de shift+1-től 9-ig sem. Ezt mi okozhatja?:/
  • crossy104
    #6381
    Sziasztok! Hard-on van minden, mégis felszálláskor 52%-ra teszi a gázt.Folyton belenyúl a program a gázba.Taxizáskor is 52%-ra teszi.Leszállni sem tudok, mert nem tudom teljesen levenni a gázt.Ha mégis leveszem, akkor pár pillanat múlva felteszi 52%-ra.Mitől van? Segitsetek légyszives!
  • Ben007
    #6380
    a kerekeket a g-vel lehet behúzni meg kirakni de ha nem teddet meg akkor alapból mindig kint lesznek
  • csimpok
    #6379
    Sziasztok,

    Van egy MS Sidewinder FFB 2 Joystickem, amelynél a Vezérlőpultban be lehet állítani, hogy milyen erős legyen a középre visszahúzó erő. Viszont ha elindítom az FSX-et, akkor eltűnik ez a "return to center" funkció, és csak az ffb hatásokat lehet érezni, viszont középállásban eléggé lötyög a joystick.
    Utánaolvastam, és azt találtam, hogy a Flight Simulátorok letiltják ezt a funkciót (átírják a driverben beállított FFB profilt): http://support.microsoft.com/kb/224555

    Az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e valahogy az, hogy repülés közben is működjön a középre visszahúzás? (pl. registry buherálással?)
  • nymus99
    #6378
    Köszi, sikerült felszállni, le is váltam, de a termikben nem nagyon sikerült feljebb menni, nem érzem még a technikáját. Egy idő után visszarepültem a reptérre, de odavágtam magam a leszállásnál, talán itt is ki kellene engedni valamiféle kereket? A vit. gépen - úgy emlékszem mindig kinnt van a kis kerék... ??
  • Ben007
    #6377
    CTRL+SHIFT+Y az elindulás a kötél elengedése SHIFT+Y de amikor rámész a mission briefing re akkor ott a középső fül lap közepe fele megtalálod a billeket amik kellenek de a repülés még nekem se megy a vitorlázóval
  • nymus99
    #6376
    Hali, milyen bill. kombinációval indultál a vitorlázógéppel, és megköszönném, ha leírnád a többi itt használatos parancsot is (kezdő vagyok,a gyakorlásnál eddig símán eljutottam, de a vit. géppel nem tudok elindulni... :-()
    Köszi: Nymus
  • [HUN]FaTaL
    #6375
    Sziasztok!

    Először is BUÉK.

    Lenne egy kis gondom :D Felraktam a REX-et és ha egyszerre van víz és felhő a képen akkor ugrál a kép (olyan mintha akadna, de 30-40FPS-em van), ez mitől lehet, és hogyan lehet orvosolni?
  • Ben007
    #6374
    sikerült fellszálnom de az istenért sem akarja elérni a célt mert még azelőtt lezuhan tud valaki segíteni
  • Ben007
    #6373
    de nincs előttem semmi az baj???
  • Shortstop
    #6372
    valami billentyűkombinációval kell huzatni magad. key bindingsbe le van írva de asszem a mission elején ki is írja felül...
  • Ben007
    #6371
    megy a játék de van a tanulópálya amikor a vitorlázóval kell repülni azzal hogy kell felszállni?
  • Strami11
    #6370
    helyedben nem bankodnek ezen, igy megmaradnak a szarnyak, ami nem utolso a fontossagi listan egy repulon.
  • crossy104
    #6369
    Sziasztok! Miért van az, hogy ha full gázt adok, page up billentyű /alap kiosztás/ akkor egy kis idő múlva visszaveszi 50%-ra.Nem marad úgy.Ha a botkormányon adok gázt akkor is visszaveszi a gázt, és ráadásul nem tudom visszavenni teljesen a gázt sem.Előre is köszönöm!
  • Shortstop
    #6368
    muszáj korrigálnom: panelen :)