33535
  • sacithepower
    #6447
    Sehol nem jelenik meg . A menüben sem , és a játékban sem :(
  • Hypo #6446
    http://forums1.avsim.net/index.php?showtopic=240476
  • wolfaud
    #6445
    Van valakinek I7-es Procija kiváncsi lennék mennyivel gyorsabb fsx-be
  • Hypo #6444
    Javaslom azert mindenkinek a FAQ-ot es a mellette talalhato remek leirasokat magyarul!!!! Illetve az ivao.hu tankonyvek reszet es a vacchun.hu pilotak nal levo anyagokat.

    Persze ha ezek utan is kell segitseg es tudok szivessen segitek.
    Azert nem art elotte ugy kb eldonteni fejben mit is szeretnetek a szimulatoral.

    Sokan egybol 737 esel es abbol is valami bonyolultabb kiegeszitovel kezdik, ami nem minden esetben a legjobb ut, hiszen elsore annyi informacioval kell megkuzdeni hogy a sikerelmeny csak nagyon sokara erzodik.

    Az is fontos hogy mennyire a valosaghoz legkozelebbi szimulaciot szeretnetek vagy csak felfedezi kicsit repkedni stb.

    Nalam ez ugy nez ki csak ugy mint az eletben tipusrol tipusra probalok haladni. Eloszor kezdtem a cessnaval, vfr repulesek, aztan johetett az ifr es szabalyai( ez meg most is tanulas alatt van)
    aztan egyre tobb tipusal ismerkedtem meg, eloszor manual atrag kinyomtat, tutorial megcsinalva, iskolakorozes, addig addig amig mar biztosan ismertem a gepet es a rep tulajdonsagait, aztan johetett egy hosszabb kirandulas..stb

    Aztan az ember atul a nagyvasakra ami teljesen mas elmenyt add. Es ott aztan meg tobb informacio gyakorlas szukseges. Persze ez nem jelenti azt hogy ne lenne jo elmeny egy kis piper-el valami vizmosasbol felszalni es a fak koronait surolva megismerni british columbiat:)) sot az csak az igazi felfedezes:)

  • radiatorcso
    #6443
    felvettelek
  • [HUN]FaTaL
    #6442
    Nekem is segíthetnél, most kezdtem a játékot, nem értek még semmit :D
  • meggabor09
    #6441
    jó csak valahogy cseréljünk msn címet
    küld meg privátban és felveszlek
  • radiatorcso
    #6440
    ha kezdő vagy szívesen segítek msn, ha épp ráérek, többekkel megtettem már:)
  • Shortstop
    #6439
    autopilot nekem is kicsit zűrös. beállítok neki mondjuk 8000 lábat aktiválom és elkezd csökkenni a magasságom... A throttle részbe ezután bele se mertem menni
  • meggabor09
    #6438
    nem játszok online azaz neten csak offline azaz csak úgy repkedek A-ból B-be, B-ből C-be
    csak haverom így csinálja hogy felszáll és kattintgat a panelon és fordul a gép tehát az az automatapilótás cucc is érdekel meg hát a rádión mondják hogy menj ilyen magasra akkor a panelon kattintgat és felmegy olyan magasra
    tehát engem végül is ez érdekel
  • Zsebenyi
    #6437
    pateszi: köszi, nekem "sajnos" XP-m van, akkor marad a DX9

    Zetor: konkrétan mire vagy kiváncsi? Hogy a valós életben hogyan csinálják? Vagy arra, hogy az FS-ben mit kell csinálni? Igazából ott elég egyszerű a fónia hacsak offline repülsz, hiszen a gép beszél helyetted.
  • meggabor09
    #6436
    sziasztok
    nemrég kezdtem a játékot és azt szeretném kérdezni hogy van-e valakinek leírása a rádiózásról vagy valahol ez le van írva?
    saitek x52-vel tolom
  • Dokitudor
    #6435
    Bocs most nézem, hogy 6431-et ír ki én a 6432 est céloztam
  • Dokitudor
    #6434
    Sziasztok! Ha nem gond akár a fórumban akár privátban kérném a konkrét tapasztalatodat ezzel a konfigurációval. Gép csere előtt vagyok. Természetesen végig olvastam November óta mind a 80 oldalt és csak ezután jelentkeztem be. Rengeteg hasznos információt olvastam. A kérdezőknek adott több válasz esetén is parázs vita alakult ki. Teszt eredményeket is közöltek külföldi oldalakról. Persze főügg a beállításoktól is. A vfr-t szeretem és ezért ha váltok akkor nem szeretnék úgy járni ahogy pár oldallal előbb a kérdezők vásárültak, majd azután érdeklődtek, hogy miért nem megy a játék. Előre is köszi
  • [HUN]FaTaL
    #6433
    Várjál pár percet mielőtt felszállsz és, akkor megjelenik, legalábbis ez volt a tapasztalatom.
  • sacithepower
    #6432
    Üdv!
    Olyan kérdésem lenne , hogy ti tapasztaltatok e már olyat , hogy egy repülőgépen nem jelenik meg a textúra? Addon repülőgépeknél fordul elő csak /pl.:L-159 , A-10 , F-22/ , viszont néhány addon gép pedig tökéletes. Vista64et használok. Intel Q9450, 4giga ram , Gainward HD4850es karival , szóval ez nem jelenthet gondot!
    Ha valaki tud segíteni legyenszives írjon!

    Köszönöm Saci
  • pateszi
    #6431
    Ja, csak Vista alatt látható ez az opció...
  • pateszi
    #6430
    A grafikai beállításoknál találsz egy kis ablakot, ahol be lehet pipálni a directX 10-es megjelenítést.
  • Zsebenyi
    #6429
    Lehet hülye kérdés, de hogyan lehet "aktiválni" a DX10-et? SP1-SP2 fent van, 8800-as kártyám van, szóval minden adott. Vagy ez automatikusan bekapcsolt?
  • Nagay
    #6428
    Ime
  • Hypo #6427
    Nekem fsx el nem jott be, van meg rajta javitani valo, es hat fps!! Fs9 el mar jobb volt de igazan akkor mukodott jol ha pont ugyan olyan monitort kotottem ra 3 at, kulonben erdekes dolgokat produkal.

    maga a cucc plussz 3 monitor hat nem tudom inkabb egy 32 vagy nagyobb full hds lcd meg olcsobban is kijossz es szerintem sokkal jobb elmeny, foleg ha vc ben szeretsz repulni.

    Bar van par kieg aminel van kulon 2d widescreen panel es hat eleg jol nez ki 32 es lcdn LEVELD cockpitje.
  • Ombika
    #6426
    Rakj fel rola fotot please! :)
  • Nagay
    #6425
    Még nem volt időm elmélyedni, benne, de csak a 28” monitort ismeri fel, a két 30” Samsungot nem látja. a hétvégén lesz időm erre is. Ha érdekel, beszámolok tapasztalataimról. A többit privátban.
  • adam944
    #6424
    Nekem sem volt változás Vistán,maradt az XP. Accelerationnal nálam is akadnak az add-on repterek, de rájöttem arra ,hogy az Acceleration a 3 új gépen kívül semmilyen újítást nem hozott, csak nagy FPS gyilkos,és erre a 3 gépre nekem nincs is szükségem. Ha pedig néha akarok repkedni pár napig az F18-assal akkor felrakom aztán elvagyok vele, de nagyon ritkán használom.
  • radiatorcso
    #6423
    Nálam simán ment Vista alatt full beállításokkal, amíg fel nem raktam az Acceleration kiegészítőt.:( így a kiegészítő repterek már nagyon akadnak alacsony beállításnál is. Esetleg ötlet?
  • Zsebenyi
    #6422
    Na most legyél okos! :D Végső esetben annyit aláírok, hogy a puding próbája az evés, magyarul max. lesz egy fél nap veszteséged az oda-vissza installal de az is lehet, hogy Neked is be fog jönni a Vista.
  • Supersix
    #6421
    Nekem bejött a Vista!Nagyon nagy ellenzője voltam de egy ilyen configon Intel Q23GHz 4GRam HD4850 a 64es Op. jobban ki tudta használni és jobban teljesített!Például a később berakott scenery-nél akadás mentesen ment minden, ami nagy szám és érdekes jelenség volt :D
  • Zsebenyi
    #6420
    Szerintem semmiképpen, főleg ne a 64 bites XP-t! Én eddig FS-nél szinte csak panaszkodni hallottam Vistásokat plusz én is 2x is megpróbálkoztam vele! FPS növekedést senkinél nem láttam még, pedig csak pár FS-es haverom.
  • zstomi
    #6419
    Sziasztok!
    Érdemes az Xp-t 64 bites Vistára cserélnem?
    Észrevehető teljesítmény-növekedés érhető el?
    Köszi a segítséget.
  • Zsebenyi
    #6418
    Kiindulva mondjuk a hasonló rendszerű FSPassengers nevü szoftverből lehet, hogy az elején kell megadnod, hogy milyen módban játszol a pilótáddal? A karrier módokban általában tényleg csak egy kisgépre van pénzed az elején és 1000 év, míg eléred a nagygépes bevételeket. Általában van ellenben olyan mód is, hogy eleve baromi sok pénzzel kezdesz és akkor bármilyen gépet meg tudsz vásárolni (FSPassengersben ezt úgy hívják, hogy "easy" mód).
  • Zsebenyi
    #6417
    Nem mondod, hogy megvetted! Te egy Isten vagy! 1000 éve gondolkozom rajta, de eddig senki nem tudott a tapasztalatairól beszámolni, így "csak" 2 monitoron tolom. Meg tudnálak keresni MSN-en vagy bármi más módon?

    Sajnos segíteni abszolúte nem tudok... :( Mi a gondod amúgy vele?
  • Nagay
    #6416
    Sziasztok! Van valaki, aki három monitoron tolja az FSX-et? Gondjaim vannak a TripleHead2Go-val.
  • Clidey
    #6415
    Tanulj meg először magyarul.
  • Papirzacsi
    #6414
    Aerosoft.com, és annyit kaphatsz amennyit akarsz.
  • pateszi
    #6413
    Máshol érdeklődj, ebben itt nem fogsz segítséget kapni.
  • crossy104
    #6412
    Sziasztok! Feltettem a Cargo Pilot kieget, de nulla pénzt dollár/forint/ ir ki mindenhová. Igy nem tudok semmit sem venni.Valahol olvastam, hogy az elején annyi pénzt ad hogy egy kisebb gépet lehet venni kezdésnek.Kell valamit állitani a progiban? Előre is köszönöm.
  • andras120
    #6411
    Heló nem tud valaki Aerosofthoz cd kulcsokat.
  • PlayBanosh
    #6410
    Megoldódott a problémám azóta, köszönöm a segítséged! Üdv!
  • PlayBanosh
    #6409
    Köszi szépen, de valamilyen oknál fogva nálam az ATC MENÜ ablak teljesen üres marad annak ellenére, hogy az irányító mindent elmondott már.
    Lehet valami nincs beállítva nálam?
  • Zsebenyi
    #6408
    Köszi! Az az igazság, hogy több helyen ugyanezt olvastam, így ma este nekiülök és "agyonhúzom" a procit. :) Quad akkor egyenlőre kimarad az életemből.