5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #4078
    THUG 1 van pc-re is... :D
  • Kouta
    #4077
    nah végigvittem a game-et!!! jó de sztem a thug1 jobb lehet!! az a baj hogy csak konzolra jelent meg!! :(
  • Gary
    #4076
    va n = van
  • Gary
    #4075
    Használd a keresőt a lap alján és akkor kidobja, hogy a #2252 hozzászólásban le va n írva, hogy BMX-nél a feeble alapból a BAL SHIFT-en van!
  • Balumann
    #4074
    nem ismerem a bmx-es trükköket annyira, de ezek alapján sztem rálehet jönni, sőt én mondjuk magamtól is rájöttem úgy 1-2 óra próbálkozás után. ugrasz, revert gombbal kicsit hátradölsz a levegőbe, és akkor a medence szélén megáll tire tap-al.
    feeble -t nem tom, de sztem nem lehet olyan nehéz, hogy külön gomb is van rá :)
  • Kouta
    #4073
    elolvastam még mielőtt kérdeztem volna de csak az van ott hogy a másik revert gombot nyomjam!! milyen másik revert gombot ha jól tudom egy van belőle??!!
  • Balumann
    #4072
    banner alatt a szövegre katt, "Tony Hawk's American Wasteland honlap (FAQ, segítségek, leírások, trükkök, képek, letöltések) Olvasd mielőtt kérdezel! (készítés alatt)" és itt olvasgass
  • Kouta
    #4071
    elmagyarázom neki hogy deszkázok!!
    amúgy hogyan kell a bmx-el tire tap-et meg feeble grind-ot csinálni??!!
  • Balumann
    #4070
    bárkinek ezt mondod hogy göri, mindenki a görkorira fog gondolni, ha nem tudja hogy deszkázol.
  • Kouta
    #4069
    + én gördeszkázok és mi így hívjuk a haverokkal
  • Kouta
    #4068
    gördeszka benne van hogy gör mondjuk ezért göri mindegy! amúgy már megvan a feladat köszi
  • Balumann
    #4067
    ja, és grafika nem = grafity -vel -.-
  • LPandN
    #4066
    Odamész hozzá Create a graphic és olyat csinálj amiben minden stílusból van egy.

    Egyébként én nem értem hogy egy deszkás mitől göris? A göris az görkorizik.
  • Balumann
    #4065
    odamész egy grafity-shez, és ott kérdezi asszem :/
  • Kouta
    #4064
    tudom mi a feladat csak nem tudom a graffitit berakni neki
  • Kouta
    #4063
    bárhol a játékban hol lehet beállítani a graffitit a görisemnek??
  • Balumann
    #4062
    mondanám hogy a www.thaw.cjb.hu -n kérj segítséget, de erre nekem nem jön be... :/
    Rakj képet, és valami pontosabb feladat fordítást légyszi, mert így nem tom melyik... :/ (pályát is mondj)
  • Kouta
    #4061
    hogyan lehet megcsinálni azt a feladatot ahol Hector mondja hogy rakjak be új grafikát de nem tudom hol lehet a grafikát berakni a görisemnek??!!
  • nesster
    #4060
    A zene tényleg nagyon jó illik hozzá, a kép tényleg nem a legjobb de a tartalma kárpótolja. Ügyes :')
  • Balumann
    #4059
    lol :D vágásilag jó = jól összevágtad :DDD
  • AtiRadish
    #4058
    Szám címe:Zebrahead - Hello Tomorrow
  • Balumann
    #4057
    megnéztem, és jó videó nagyon. Összetételében, vágásilag is jó.
    Amiért tényleg jó, hogy talán ugyan úgy játszol mint a többi, aki bénázik egész nap east la-n a sinen, meg beverly-n azon a kis részen, meg körbe-körbe, te kigyakoroltad a levegőbe hogy tudj rendesen trükközni. És végülis így lehet jól továbbjutni, csak így tovább :). Sztem azt érdemes gyakorolnod most, hogy ha csak simán mész, nem ilyen levegőbe, kisebb ugrásnál vagy flippeknél is forogj, és a spin gombbal forogj, mert akkor pontosan 180-at fog forogni. És azért is ad pontot, meg látványos is. Tehát minden ugrásnál, mégha sinen is ugrasz, vagy korláton, akkor is nyomd meg az előre + flip vagy oldalra+flip mellett az spin gombot egy 180-ashoz ;)
    Meg amit még fontos, hogy azt is begyakorold, hogyha kicsit másfele elmész véletlen, vagy másfelöl mész, akkor is visszatudj térni az útra, vagy esetleg több útat gyakorolj és akkor azt is tudd váltani.
    Ezt pontszerzés szemszögéből nézve írtam, és ezt gyakorlod amiket mondtam, akkor sokat fogsz tudni csinálni :)
    Bár én mondjuk ettől már elpártoltam hogy utakon mennyek, és pontot szerezzek, illetve szinte sose voltam ez mellett, inkább impro melett játszottam, tehát nem begyakorolt utakon. Illetve mostmár azt se, stylezni próbálok, tehát látványra. Én a pont kijelzőt is levettem már, mert tudom hogy úgyis csak idegesít ha ottvan :)
    Szóval grat a videóhoz, jó lett. Rakd fel a thaw -os oldalamra is, a forum/videok-ba.
  • Atti12
    #4056
    zene: 5 (megmonthatod a számcímét ;))
    A baj csak annyi vele hogy körbe körbe mész jól begyakorolt utakon . Nem tudom eldönteni hogy ez egy improw videonak, vagy pedig egy high score videonak készült, mert ha high score videonak, akkor az a baj vele hogy nem csinálsz annyira sok pontot, ha pedig imprownak akkor pedig az hogy körbe körbe mész. Ha legközelebb videot csinálsz akkor próbálj arra törekedni hogy mindig más utakon, esetleg ott helyben találd ki hogy merre mész.
    Ui: Jó lesz
  • AtiRadish
    #4055
    Na ,feltettem a videót:
    http://hosted.filefront.com/Atiradish
    Itt érhető el az egy szál videóm.A minőség az nagyon gagyi mert egyetlen egy játékból nem tudok normálisan felvenni a gamecammel és az pont a THAW:(
    Na töltsétek,nézzétek és utána ostorozzatok:D
  • Balumann
    #4054
    jah ma este felrakom a magyarosítást az oldalra
  • Fido4life
    #4053
    jah, a filefront az jó..
  • Balumann
    #4052
    meg lesz :P
    filefront.com -ra töltsd fel légyszi
  • AtiRadish
    #4051
    Csátok!!
    NA én is összeügyködtem egy videót majd holnap feltöltöm haverommal.
    Nem sok,kb. 43mega szóval lécci szedjétek le és majd mondjátok el a vélményeteket mert tényleg érdekel mások véleménye.
    Szal akkor majd holnap belinkelem.
    Előre is thx
  • Balumann
    #4050
    :D
  • Evin
    #4049
    Sajnos nem lehetett, mert csak annyit írhattam vissza, mint az eredeti szöveg volt. Azért néhol félrefordítottam néhány szöveget, hogy némileg érthető legyen a dolog. :P
    Egyébként szerintem az is egy jó megmérettetés, hogy ilyenkor kitaláld mit kell tenni. :)
  • Balumann
    #4048
    majd felrakom és megnézem ;) Mondjuk a story-t már nem nagyon tom leellenőrizni sajna, nem hiszem hogy újra végigfogom vinni, habár kitudja. Próbáltad egyébként kiegészíteni is, vagy csak szószerint lefordítani? Mert én ha szószerint lefordítottam a küldetéseket angolról, akkor is hiányosnak találtam pár küldetést ami elég sok elakadást okozott :S
  • Evin
    #4047
    Bocsi ezért az OFFért:
    MGS-t negyon nehéz lenne olvasni szerintem ékezet nélkül.
    Inkább arra gondoltam, hogy valaki kiszedte az összes átvezetőt egy videóba, hogy majd ahhoz csinálok feliratot. De előbb a 2 legyen kész.
    ON

    Köszi. Csak kár, hogy nem jött össze a 100%.
  • Sarapetike
    #4046
    szép lett az uj oldalad!!!!! :)csináld meg a MGS forditást is nem baj ha nincs ékezet tegyél (') ilyen jelet az is jó lesz az MGS Substance forditás meg egyszerüen ku..a jó csak igy tovább
  • Evin
    #4045
    Akinek még aktuális a dolog:
    Kész a fordítás. Elérhető nálam vagy a Magyarítások Portálon.
    Már most szólok, hogy nem 100%-os, de mindent lefordítottam, amit csak lehetett.
  • Balumann
    #4044
    ááá akarom mondani mind2 szélén... :S
  • Balumann
    #4043
    csak olyanon lehet ami ilyen vastagabb, és mind2 szélén lehet slideolni. Tehát pont nem a cső, hanem például a hídon az a betonkorlát, tehát lehet a szélén meg a közepén is.
  • nesster
    #4042
    j :)
  • AtiRadish
    #4041
    Erre gondoltam ja.De például valaki meg tudja úgy is h. csak egy slide cső van és nem sínpár,és ő ott is tudja ugyanezt. Na mindegy megyek kipróbálom.
    Kössz Balu.
  • Balumann
    #4040
    például East LA - magas metro sinen?
    az egyszerű, csak bekell gyakorolni. nyomod amerre van a másik sin, ugrásé s azonnal slide, utána másik irány, ugrás és slide azonnal.
    Régen én is mindig elrontottam, de mostmár szinte sose rontom (mindig másik irányba ugrottam a 3. vagy 4. után, belegabaj(ly?)odtam és rosz irányba ugrottam.

    Vagy nem erre gondolsz?
  • AtiRadish
    #4039
    Hi!
    Valaki biztos tud nekem segíteni. MEgpróbálom pontosan körülírni a dolgot h. pontosan mire is gondolok.Na szóval láttam már th-s videókban,meg asszem a Tiédben is Balu h. egymás után nagyon gyorsan slide-ot "váltotok",és oldalt pedig kiírja h. shuffle bonus+100.Na ezt h. kell megcsinálni??
    HA valaki el tudná ezt nekem magyarázni megköszönném.