5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • littleNorbi
    #4119
    HÁT a magyarítás nem lett nagy alkotás !
  • Balumann
    #4118
    *skate ranchen
  • Balumann
    #4117
    anniyszor láttam már ezt az unalmas utat skate ranchen..., nem szeretem valahogy :D
  • Balumann
    #4116
    próbáld hogy kitörlöd a profile-t, aztán újra berakod a thaw-ot, és akkor újra alapra tesz mnden beállítást, minent újra lehet beállítnai. És utána csak a quality-t, meg azt állítsd, hogy milyen felbontás legyen. (attól függően, hogy mennyire akad a játékban neked)
  • AtiRadish
    #4115
    Itt egy új videó,akit érdekel nézze meg; természetesen a tőlem megszokott vakító szar minőségben:( Aki tudja h. mit kell csinálni a gamecammel h. ne vegye fel ilyen fényesen az segíthetne nekem.(csak a THAwnál van ilyen problémám)
  • Balumann
    #4114
    Azért ide is belinkelem, mert nem mindneki nézi a thaw.cjb.hu -t asszem itt :|

    Megpróbáltam lefényképezni az összes (nem special) manual, és slide trükköt. Nézzétek meg, és ha valamit kihagytam volna szóljatok. Majd ez megy a "KEPEK" részbe az oldalon :/

    manual trükkök
    slide trükkök
  • LPandN
    #4113
    Ja. De legalább örülj hogy elmúlt a "Chicago-korszak"!! Végre!

    Én letérek a sínről, mostmát többet air pontot tok csinálni, és láss csodátmost szereztem új rek 27 mill.^^
  • Balumann
    #4112
    jah, ez a játék szórakozásra van, ha komolyan oda figyelek, akkor nekem se megy... :S
    A másik, hogy olyan rossz nézni, hogy felmegyek egy netre, magyarokhoz, és megállás nélkül nyomják a CM-eket, a végén meg "A KURVA ÉLETBE ELEGEM VAN MÁR, MINDJÁRT SZÉTRUGOM EZT A SZART"... :D (egyrészt szerintem hülyeség ebbe a játékba komolyan, koncentrálva pontra menni, de hogy ez miatt még idegesnek is lenni, ami miatt ráadásul mégjobban nem megy...aztán már csak fokozódik.
    Mostmár majdnem mindenki east la-n játszik, de a magasmetro sínt még nem nagyon láttam hogy elhagyták volna... :D Majd talán később... :S
  • Atti12
    #4111
    én még mindig sajnálom azt a 103 millemet
  • Balumann
    #4110
    :D
  • Fido4life
    #4109
    Én meg úgy vagyok vele, hogyha a pontra hajtok, állandóan elbénázom, ha pedig csak levezetés képpen nyomok egyett, mindig meglepődök az eredményen..:D
  • Balumann
    #4108
    sőt estem én már asszem 94 millt is, bár nem túlságosan érdekel ez már (bár eleinte se érdekelt. Mindig úgy voltam vele, hogy bemegyek kicsit improzok, aztán jól kezdtem, és utána meg már nehéz megállni hogyha soknál tart :| . Style-zni viszont akkor sokkal érdekesebb (na meg így szinte nemidegesítem fel magam sose, hogy milyen kurva sokat elvesztettem:) Azzal meg hogy kivettem a pont kijelzőt, megelőzöm, hogy nehogy véletlen arra gondoljak hogy húdesok, akkor már csináljak mégtöbbet! :D
  • Balumann
    #4107
    én se tom, gondolom hogyha van, akkor valami hekkelt, jobb balance vagy valami ilyesmi :/ de én szerintem nincs, illetve videok alapján nem látom hogy valamelyiknek is furcsa lenne a balance-je (gondolok azokra akik többszáz millt csinálnak, én is megcsináltam 71 millt, és azért nézve a videokba, azért azok jobban játszanak sokkal, úgyhogy ebből kiindulva nem használnak semilyen ilyen különlegességet. Meg én tudtommal a mc-be nem is lehet használni módokat, mintha így hallottam volna, és nem is láttam még THUG 2-be graffkore-s vagy valamilyen különlegességet, THAW-ba se láttam hogy használna valamelyik valamilyen módot.
  • LPandN
    #4106
    Mi az a bb cas? (a cas-t tudom mi)
  • Balumann
    #4105
    nem hiszek ebbe a bb cas-ba
  • MimaSKATE
    #4104
    luke nem bb cassal van?:S
  • Balumann
    #4103
    THAW - BaluHuNTeR - style video
    méret: 75.03 MB (78,674,956 Bytes)
    hossz: 15:20
    Mint mondtam, nagyon sok vágás található benne, ilyen sok klippből áll. Sztem azért nézhető, de majd csinálok folyamatosabbat!
  • Balumann
    #4102
    holnap már remélem kész leszek vele
  • AtiRadish
    #4101
    kb mikorra készülsz el vele??
  • Balumann
    #4100
    áh sry, inkább nem rakok bele bugokat, mert rohadt hosszú lenne :-( majd a következőbe talán, úgyis tudom már hogy hogy tudok jobb videot csinálni. Mind1 ezt már megcsinálom
  • Balumann
    #4099
    ajjaj jó hoszú lesz a videom, lesz vagy 15 perces :S
  • Balumann
    #4098
    sry innen törlöm
  • Balumann
    #4096
    Luke összes videoja ami a filefront-on van
  • AtiRadish
    #4095
    Luke 834mill Skate Ranch.
    De a thug2 -be meg Luke 1800milliót csinált New Orleanson!!!
    K.O.
    Ejha
  • nesster
    #4094
    tudok egy-két adatot:
    Wiezel: 550mill Ela
    Erik: 117mill Ela
    Trial: 300 valamennyi Kyoto
    Meg még biztos van jópár MC-s.
  • Balumann
    #4093
    nem, Skate rencen nekem volt egy videom több mint 900 millről :D
  • LPandN
    #4092
    700 biztos nem mert ugye aminek a kyoto-i rekje a legnagyobb nem?
    De én tok több embert is. Erik is átlépte már asszem.
  • Balumann
    #4091
    NortX.MC vagyis trial kid lépte át, többszáz mill a rekje, nem tom pontosan. Most ő sajna egész nyáron nem lesz, mert trialozik. Asszem 600 vagy 700 mill körül van a rekje, de nem tom pontosan, majd nyár után megkérdezzük ;)
  • AtiRadish
    #4090
    Abszolút hülye kérdés de csak úgy nagyjából tényleg szeretném tudni rá a választ:Mo-n elért legnagyobb rek. mennyi???
    Aki úgy érzi h. övé a legnagyobb az nyomja már be a fórumba.(mindegy melyik pálya csak ugye nocheat pls). Nem tom Mo-n van-e olyan aki átlépte a 100milliós álomhatárt:P
  • LPandN
    #4089
    Új rekem van. 25 mill ELA.
  • AtiRadish
    #4088
    Na ok.
    A múltkori videód is nagyon tetszett, amin főleg East L.A.-n mész.
    Tőled kaptam ihletet:p. Na várjuk a köv. nagy szeretettel én és a haverjaim.
  • Balumann
    #4087
    meg most egy normál videot csinálok, amibe style-zok, már van pár nagyon cool felvételem, csak még kevés. De lehet a végére rakok bugokat, mert mondjuk a style-ba is van egy pár olyan, hogy a bugokat használom ki a játékban. Például Downtown -ba 4 helyen is van olyan, ahol kilehet meni a pályán és visszadob :D vagy több. Azokat belerakoom például.
  • Balumann
    #4086
    ok majd hétvégén lehet csinálok videot amikbe vannak bugok. De ha akarod, akkor felmehetünk netre is, és mutathatok is.
  • nesster
    #4085
    ugyanezt tudom mondani :)
  • AtiRadish
    #4084
    Na Balu csinálj már te is erről videót!(ha nem túl nagy kérés)
    Kíváncsi vagyok nagyon melyik pályákon lehet még ilyeneket.
  • Balumann
    #4083
    óh, hát a downtowni bug kivételével mindegyiket ismertem, mondjuk beverly -n nem mentem bele ennyire mélyen, nem mentem tovább. De ennél vannak jobb bugok is :D
  • AtiRadish
    #4082
    Na feltöltöttem a vidit:
    http://files.filefront.com/Outside_in_THAWwmv/;5283853;;/fileinfo.html
    Ez nem ilyen trükközős, de érdekes "dolgok"/bugok.
    Utána kíváncsi vok a véleményetekre.
    Balu majd hozzád is feltöltöm.
  • Balumann
    #4081
    légyszi a www.thaw.cjb.hu -ra linkeld fel a videok-ba, az előző videot is linkeld be. Olyan formába ahogy az előtte lévő videokat linkeltem be a forumba :) És akkor ha bárki videokat keres, ott megtalálja. És nem itt kell visszakeresni
  • AtiRadish
    #4080
    Na összedobtam egy vidit megint, ez kicsit másfajta, de ezt is érdemes csekkolni. Majd holnap feltöltöm + belinkelem!!
  • Balumann
    #4079
    THUG 1 - PC topic
    [URL=http://www.torrentspy.com/torrent/731666/Tony_Hawk_s_Undeground_PC_RiP]Torrent link mielőtt kérdeznéd ^^, máshonnan nem lehet letölteni[/URL]