5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Atti12
    #4159
    nem hallottam ilyenről
  • LPandN
    #4158
    Azt kérdezném, hogy tudtok-e olyan clant vagy crewt aminek az a neve hogy .bc vagy .bc! vagy aminek ez a rövidítése. Légyszíves segítsetek!!!
  • Balumann
    #4157
    hasonlít arra ami thug 2-be volt philodelpthian. 2-3 perc után túllépte a miliárdot a pont, aztán negatív eredetményt írt ki.
  • Caleb OoOff
    #4156
    Nekem nagyon cheat-gyanús
  • nesster
    #4155
    Szerintem BMX-el könnyebb pontokat szerezni, mert kevesebb trükk van és nagyobbakat számol.
  • AtiRadish
    #4154
    De vazz, hogy lehet az h. megyek vagy 5-6 kört azokon a "banán-félcsöveken" és 2 milliárdot csinálok? Sztem szinte senki se tudta ezt, de mindenki meg tudja csinálni mert puding nagyon. De ez valami bug lenne h. így megy fel a szorzó??
  • LPandN
    #4153
    Jó.
  • AtiRadish
    #4152
    Itt egy bicajos videó, nem tom hányan tudtátok ezt, de sztem nem sokan. Töltsétek le mert nagyon kíváncsi vagyok mi róla a véleményetek
  • Atti12
    #4151
    hollywood, ruhabolt
  • good charlotte
    #4150
    és hol lehet azt kapni? mert én nem találom
  • Balumann
    #4149
    banner alatt katt a "Tony Hawk's American Wasteland honlap (FAQ, segítségek, leírások, trükkök, képek, letöltések) Olvasd mielőtt kérdezel! (készítés alatt)" nevü feliratra, és ott az oldalon olvassgass!
  • Evin
    #4148
    Az UFO ruhát vedd meg.
  • good charlotte
    #4147
    sziasztok lenne egy kis problémám hogy Santa Monicán vissza küld ALva hogy vegyek egy örült ruhát megvettem a pandát és azt hogy lehet felvenni? mert amikor megvettem nem vette föl hanem csak megvette és rajta maradt a régi ruha mit csináljak??
  • Prince of Máté
    #4146
    neem félreértettél.W,A,S,D gombokat a nyilak heylett értettem h azzal kanyarodsz meg midnen a többit én a numpadon csinálom
  • nesster
    #4145
    azokba a szerverekbe nem tudok belépni (TH -ug1-2, -aw) ahol a ,,szerver leirásba'', (hogy milyen játék megy a szerveren hányan vannak fenn stb) nem irja ki az IP-t, ahol kiirja ott már csak refused lehet. és sajnos a te szervereidnél nem irja ki :(
  • nesster
    #4144
    aha :( akikkel szeretnék játszani sose tudnak bejönni
    Nem tudom mi lehet a baj
  • Atti12
    #4143
    láttam a servert, és mint mindig nem tudtam belépni :( valamiért nem tok belépni a szerveredre :(
  • nesster
    #4142
    ma fenn voltam thawon (biztos beteg vagyok :)) és csináltam szervert EastLa-n, feljött az összes pro skater meg külföldi klánokból pár ember és csak ment a sinen. megy->kidobja a sin->vmilyen grab trükk + Front vagy Backflip->továbbmegy->Sticker->sin kidobja...->a másik végén megfogja a deszkát dob egy hátraszaltót és visszafordul :D:D:D
  • Balumann
    #4141
    na meg ha slideolsz és megnyomod a spin transfer gombot slideolás közbe, akkor dropdown-ot csinál. Na ilyen félcső tetején slideolsz, akkor a lejtő irányába, így lemegy, revertel leht kombot folytatni akkor, ha ilyen csak sima korláton, akkor így ledobja magát a földre, és manuallal kell folytatni. Ha kötélen slideolsz fen, és alatta van egy lejtő, vagy félcső leérkező, elhaggya a kötelet, és bank/acid dropot csinál.
  • Balumann
    #4140
    A spin transfert a "spine transfer" nevü spin gombbal lehet csinálni. Felugrasz a félcsőn ott ahol a másik oldalon pár méterre, vagy aoznnal van a másik oldalán egy másik irányú, vagy legalább 90 fokkal elfordított félcső leérkező.
    Ha ugrassz egyet valahol magasba, és utána van egy ilyen félcső leérkező, akkor acid dropot csinál, a kombot utána revert -el kell folytatni. Ha egyenes lejtő van akkor bank drop, itt nem kell revert, és felgyorsít, ezt érdemes sokszor csinálni a komboban!
  • Balumann
    #4139
    jah, az spin transfer
  • Balumann
    #4138
    én is ott irányítom, nyilakkal megyek, és A grab, S ugrás, D flip, QWE a spin gombok, de a probléma az hogy a slide a space-n van... :( Hiába próbálom akármire állítani, állandóan space-t nyomok, mert ott a kisújabb, és arra szoktam meg...
  • Prince of Máté
    #4137
    nekem is ez a bjom th-okkal de átálltam w,a,s,d-re és akkor nem csipog és kényelmesebb írányítani
  • littleNorbi
    #4136
    Nem hiszem a 2. pályán egy csillagos koma ilyet kér...Hogy felugrok a félpipán ésa a másik oldalon lévő félpipán jöjjek le.
  • MimaSKATE
    #4135
    azon de nem mindenki én pl downtownon s gyakorlok meg skateranch pn is
  • AtiRadish
    #4134
    melyik pályán???
    Tippelek :east la
    :D mindenki ott tud sokat
  • MimaSKATE
    #4133
    69 millt vesztettem:( rekk lett volna:S
  • AtiRadish
    #4132
    smith : le+balra slide vagy le+jobbra slide
    hurricane : balra+slide 2x
  • nesster
    #4131
    a Smith és Hurricane slide trükköket hogyan kell megcsinálni?
  • LPandN
    #4130
    ÚJ rek 30 mill ELA.
  • LPandN
    #4129
    Csak tudod a slide és grind trükkök azért nincsenek leírva az edit tricksben mert attól függ hogy hogyan mész rá a padkára. Fel-jobbra nem csak overcrook lehet mert pl. ha sima alapállásban mész oda akkor crooked lessz. Vagy a tailslidenál kijjebb kell ugrani mitha board vagy lipslide-ot akarnál pedig ugyanaz a billentyű.
  • Evin
    #4128
    Hát ha te jobban meg tudod csinálni, csak szólj.
    (Ennyit lehetett, és nem a lustaságomon múlt)
  • Balumann
    #4127
    csesszemeg ez a bajom a billentyűzettel :'(
    ha jobbra + balra egyszerre megnyomom és melette a slide akkor nem veszi, be csak pittyeg :'( .............. -.- ugyan ez bármelyik 2 irányra. Átkell raknom a slide-ot a space -ről :(((( Gamepaddal megpróbáltam, egyből sikerült :( Meg az overcrookot az előre + jobbra-val kell csinálni, azt se tudom megcsinál gamepad nélkül :'(
  • LPandN
    #4126
    a Feeble az balra le egyszerre asszem.
  • Balumann
    #4125
    az a manual spinek, arra gondolsz hogy manual közbe megnyomva valamelyik revert közbe ilyen forgást csinál?
  • Balumann
    #4124
    jah már thaw.cjb-n ís leírta skatebab, bár a double bluntslideot nem nagyon tom lefényképezni, mert az csak váltja, az overcrook meg boardslide-ot azt pedig lefényképeztem azt tudom, valahogy kitöröltem biztos azokkal amiket 2x fényképeztem le, a feeble-t meg nem tom hogy kell, de megkeresem :S
  • littleNorbi
    #4123
    Hogy kell "spin(e)" trükköket csinálni ?
  • LPandN
    #4122
    Hát azért kihagytál párat. Manual: a KP4-es kétszer nyomva ami nem a 360 fingerflip hanem a másik, a manual spinek meg flipek nem érdekesek.
    Slide, Grind: Febble, bordslide, overcrook, double bluntslide, meghát a one footed az mindegyikből van de az nem fontos.
    Remélem nem néztem félre.
  • MimaSKATE
    #4121
    lehet h nem nagy alkotás ez a magyaraositás én spec nem raktam fel és nem is tom mien de nem mondánanám h nem nagy alkotás mert ő legalább tett érte vmit...
  • MimaSKATE
    #4120
    bb cas az az h megvan heckelve a balance és nem annyira ing ki