5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #4199
    nem játszok már pontra, pont kijelzőt kivettem, és a combo mambot meguntam. Mivel style-zok, ezért a graffity-t szeretem, mert akkor lehet normálisan style-zni, nem pontra játszani. Az mellett hogy minél több dolgon csináljak trükköt, az mellett meg lehet ;) Szóval style és graffity rulz! (bár mostmár graffity-be se figyelem néha a végeredményt, inkább csak magamat figyelem :|, de combo mamboba már tényleg semmit nem nézek, sztem hülyeség :S, max 1-2x lehet pontra menni)
  • ViktorMSC
    #4198
    mer már unom a graffet
    egy kis combo mambo is belefér
  • ViktorMSC
    #4197
    naná ati
  • ViktorMSC
    #4196
    Balu:ne csak graffitizél mát
  • ViktorMSC
    #4195
    CSASZTOK
  • Fido4life
    #4194
  • nesster
    #4193
    ?
  • nesster
    #4192
    Internet után PS-t veszek :D:D:D
  • nesster
    #4191
    Internet után PS-t veszek :D:D:D
  • nesster
    #4190
    Internet után PS-t veszek :D:D:D
  • Code92
    #4189
    hát de épp ez az h. ps2-n nem találom a plussz 2 pályát lehet h. ki kell nyomni a classsik módod maxra majd próbálkozom
  • AtiRadish
    #4188
    Az összes secret tape biztos nem ,mert nekem a classic mode 60/60 . Az összes gapnél meg általába még egy adag embert szokott beadni. De amúgy egyszerűen ahogy Balázs mondta: csak ps2-őn van az a 2 pálya.
  • LPandN
    #4187
    Classic modeban van, de lehet hogy akkor adja ki ha elérsz valamit, például összes secret tape megvan, vagy összes gap. Lehet h. ilyen elrejtett pálya.
  • Code92
    #4186
    hát ez érdekes kicsit keresgéltedm de nem nagyon találtam free skate-ban atlantát (lehet h. rosszul nézegettem) megnézem mejd még1szer
  • LPandN
    #4185
    Atlanta ésMarseilles.
  • Code92
    #4184
    2 kimaradt pálya?? és melyik az a kettő?
  • Balumann
    #4183
    "mindegyiket ps2-n tolom mert kissé nehéz megszokni pc-n " - Ezt hogy érted, olyan sok különbség nincs a pc-s és a konzolos között. Ha irányításra gondolsz akkor meg pc-hez is kapható gamepad ;) . Bár hogyha lehetne, én a THAW-ot nyomnám PS2-n, billentyűzettel (mert állítólag lehetséges, úgy tolják a PS2 online-on a jobbak ha jól hallottam). És a videok alapján a ps2-es thaw-ba sokkal jobb pár dolog, például nem lassul annyira a revert-től ha leérkezésnél csinálja, stb., na meg az a 2 kimaradt pálya... :(
  • Balumann
    #4182
    Nekem is úgy tűnik hogy a thps 4 az egyik legnehezebb. Azért is mert nem lehet leszállni és mindig figyelni kell, nem lehet kicsit se pihenni a komboknál. Bár mikor én még a thps 4-el játszottam nagyon béna voltam, és nagyon sokat szenvedtem vele (lehet hogy ez miatt is tűnik, hogy még nehezebb volt :D)
  • AtiRadish
    #4181
    Talán a legnehezebb "story mode-ja" a THPS4-nek volt. Ott voltak küldetések amin lehetett izzadni, meg ugye ott 190 küldetés volt. A thug1 óta nagyon megkönnyítették a játékmenetet sztem.
  • Code92
    #4180
    hehe én a tony-kat mindegyiket ps2-n tolom mert kissé nehéz megszokni pc-n
    de ezért nincs is bajom a thug1-el meg persze a ma végigtolt thaw-val sem volt túl sok
  • nesster
    #4179
    10x-er elolvastam de csak most akadt fenn rajt a szemem. Te is thug1ezel?:D:D
    Marhajó nagyon sokan játszanak és szépen apránként lehull a lepel mindenkiről!
    Vegyél fel msnen légyszi, priviben elküldöm a cimemet.
  • Code92
    #4178
    Kössz Baluman sikerült.
  • Atti12
    #4177
    #4167 --> letudtam :)
    #4174 --> ugyan ez a probléma nálam is :(

    és nekem sincs gamecam logo alul :|
  • nesster
    #4176
    ohh :(
  • LPandN
    #4175
    Ha csinálsz egy graphicot akkor ott van hogy tags, meg ilyesmik és abból kell belerakni az összeset.
  • AtiRadish
    #4174
    Nekem a thawnál meg van halva a game cam.Annál az egy játéknál nem tudok normálisan felvenni mert világos szar az egész . Már mindennel szarakodtam brightness,meg minden anyámkínja de sehogy nem tom átállítani.Amúgy nekem a thug 1nél se jött be a game cam felirat.
    NA szal asszem a legújabb német verziójú game camem van,lehet azért nincs ott.
    Amúgy angol nyelvű de valamié német verziót írt ki downloadnál :S
  • nesster
    #4173
    fújdföl xD miért nem kérdezted? :D én viszont kérdeznék: hogy vetted ki gamecam-ból hogy ne irja ki alul a sarokba a gamecam logót?
  • Code92
    #4172
    de ott hol lehet kiválasztsani h. hollywood santamonica és a többi mert lehet láma vagyok de nem igazán találom ezeket
  • Code92
    #4171
    kössz ezt megpróbálom
  • Balumann
    #4170
    lol ezt viszont elfelejtettem leírni az oldalamra :-/
    A legközelebbi graffos csávóhoz menny oda, és csinálj egy olyan graffity-t, amibe minden városi stílusból van. Tehát rámész, crate, és ott kiválasztod hollywood, beraksz róla felülre egy fejet, aztán alá mész és beverly hills, és akkor úgy mindegyikből raksz bele.És utána visszamész oda.
  • Code92
    #4169
    hy lenne egynagy kérdésem. Elakadtam downtownban ott h. egy hector nevű srácad egy olyan missönt h. santamonicaban downtownban hollywooodban és beverly hillsben az összes greffescsávó nak firkáljak ahová mondja na most downtownban amikor a busszal szemben lévő ház tetején van a srác akkor nem találom a helyet ahová grefitizni kéne.
    Hector meg v.mi "dude......blablabla"-tír ki ha dumálok vele éscsakazt lehet válaszolni h. "ok i'll make one" de már minden városban csináltam a greffessrácoknál egy mintát magamnnak plz vakaii segíítsen előre is köszi
  • Balumann
    #4168
    http://www.letssingit.com/ ;)
  • AtiRadish
    #4167
    Le tudtad tölteni??
    Mert ha nem sikerül el tudom küldeni
  • AtiRadish
    #4166
    persze ,próbáltam de nem dobta ki a google
  • Balumann
    #4165
    Meglehet találni dalszöveg alapján, pár szót kell megérteni a szövegéből angolul, és az alapján.
  • AtiRadish
    #4164
    Jajjjj, gecc lebuktam:D.
    Ha tudtam volna h. magyar ember is tudja annak a számnak a címét akkor nem kellett volna wieselnek e-mailt írnom, h. megmondja mi a szám címe :S.
    Szólhattál volna Nano. :P
  • nesster
    #4163
    390SantaMonicaWiesel :D
  • nesster
    #4162
    Thursday - War all the time
  • Atti12
    #4161
    a zene tényleg nagyon jó, nem tod mi a címe, vagy esetleg nem tudja valaki? :D
  • nesster
    #4160
    Én csak a zenére figyeltem, mert az nagyon jó! :')