5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #3957
    ez nem igaz, 1 másodpercel se tudtam tovább manualozni meg slideolni, meg natasozni
  • LPandN
    #3956
    Hát a chc a csitelés, mert ugyanis könnyebb a balance.
  • Balumann
    #3955
    ja de azon csak 4 gomb van felül, az biztos elég thaw-ba, próbáltad valamelyik th-ba? :|?
  • Evin
    #3954
    Szerintem olyat vegyél,amelyiken két botkormány/kar van.
    Nekem a Maxfire G09D van, de néha hiányzik a 2.kar.
  • Balumann
    #3953
    mármint elöl mindenképp 4 gomb, ott a normális gomboknál.
  • Balumann
    #3952
    Lehet veszünk egy gagyibb gamepadot, genius. 2 fajta van, az egyik 2 ilyen joystick féle karos és 4 gomb (+ még 4 elöl), a másik pedig 1 ilyen karos, és 6 gomb + 4 elöl.
    Az egyik az ez: Genius maxfire
    A másikat nem tom :D
    Mik használatosak gamepadnál, hogy vannak (ha valaki tudja). Melyiket érdemes, vagy mindergyik jó, elég a 4 gomb ott elöl? :D
  • Mattheus66
    #3951
    thx, de mi az a chc mod? és honnan szedem le? :)
  • Balumann
    #3950
    egyébként ha kivitted, és megtaláltál midnen gap-et akkor aktív lesz a cheat menü, és akkor betod kapcsolni ezeket a dolgokat, amiket írtál
  • Balumann
    #3949
    chc módot rakd fel, azzal van egy pár dolog. Engedélyez debug menüt és csomó dolgot leht kapcsolgatni. Mondjuk, a cheatek meg a legtöbb dolog csak single-ben működik. Ami így nagyon zavaró, és idegesítő, és ami miatt letöröltem, hogy bárhova kiugorhatsz, nem dob vissza a játék. A másik hogy multiban meg free skate-be mindent össze-vissza szinez :(
  • Evin
    #3948
    Van pár cheat a www.planettonyhawk.com oldalon.
  • MimaSKATE
    #3947
    NEM!
  • Mattheus66
    #3946
    most nem lehet 1 kicsit szórakozni? pl moon gravity
  • MimaSKATE
    #3945
    no csíííít
  • Mattheus66
    #3944
    De má kiakasztottam sokszor és most funnolni szeretnék SINGLE-ben.:) pls
  • zsakosfrodo2
    #3943
    Nem kell csitelni xD LoL
  • Mattheus66
    #3942
    Hi all nemtudjátok mért nem mennek a csítek? beirom opciokba, de játék közbe nem ttom sehol benyomni. elöre is köszi
  • AtiRadish
    #3941
    Mit akartál már felrakni Balu??
  • Balumann
    #3940
    jaj de jó ez a cjb tárhelyszolgáltató...... korlátlan tárhely, de 4 megánál nagyobb fájlokat nem lehet felrakni... :/
  • nesster
    #3939
    nekem a thps 1 és a 3 nincs meg, ha nagyon unatkozok majd megszerzem :D
  • Atti12
    #3938
    mondjuk én is jtszottam thps1 en kivül mindegyikkel pc-n. Igaz csak singlebe mert akkor még nem volt netem :)
  • Balumann
    #3937
    jó neked :D
  • MimaSKATE
    #3936
    jah
  • Atti12
    #3935
    ugy hogy azok az emberek szerintem minden th val játszottak. konzolon is :)
  • Mattheus66
    #3934
    Baluman kösz a tanácsot semmi akadás :)
  • nesster
    #3933
    vááááááá hogy bírnak emberek megcsinálni 100milliókat, én meg nem tudok 20mill felé jutni? 3napja dolgozom rajta...
  • Balumann
    #3932
    Ati Radeon 6.1 -es drivert, meg a DNA optimalizálót rakd fel, nekem megoldotta naggyából az akadást, bár teljesn simán azért nem megy... :S
  • Mattheus66
    #3931
    hi all! lenne 1 kérdédem: a faq-ban irja a game akadozását, és azt szeretném kérdezni h van már erre +oldás? előre is köszi
  • MimaSKATE
    #3930
    nm:D
  • Balumann
    #3929
    köszi :D
  • Balumann
    #3928
    rohadt lassan haladok, majdnem másfél napig csináltam azt ami eddig kész van, és még csak most fogom csinálni abonyolultabb részét, a letöltéseket, meg ezeket :S
    örülök ha 1 hét mulva kész lesz... :S
  • MimaSKATE
    #3927
    ez nagyon jó teccik;)
  • Fido4life
    #3926
    Zsííííííííííír !
    NAgyon jónak néz ki, mondjuk nekem aa cjb-s oldal gyorsabb, és nincs feketecsík se, de ha már jobban haladsz valamelyikkel, mehet a bannerba ,-)
  • Balumann
    #3925
    Na elkezdtem csinálni a THAW -nak egy honlapot, még csak a forum meg "a játék" rész érhető el. Nem valami jól haladok, de inkább lassan és szép oldalt akarok csinálni. végülis nyár van, van idő
    www.thaw.cjb.hu

    Regeltem egy tk-s címet is, innen is elérhető, így sztem jobb a címe:
    http://thamericanwasteland.tk
  • nesster
    #3924
    ela....
  • MimaSKATE
    #3923
    xD beverly?
  • nesster
    #3922
    új rekem van: 20mill de azt hittem hogy több lesz mert 230x95 (vagy ilyesmi) volt :'( nem baj, de legalább kerek szám :D
  • MimaSKATE
    #3921
    :)
  • nesster
    #3920
    na, jó a videód mima de végülis az a sok indy 900 meg kickflip backflip, én kivettem, de visszarakom... ügyes vagy
  • MimaSKATE
    #3919
    =]
  • Balumann
    #3918