5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #3997
    menni fog az. Sztem rossz revert gombbal próbálta ^^
  • Caleb OoOff
    #3996
    [email protected] a címem
  • Caleb OoOff
    #3995
    Bocs, elfelejtettem elolvasni
    De a wallflip amugyse megy, mert már próbálta nálam olyan is aki végignyomta...
    Úgyhogy lécci, küldjetek el mentést ami e küldetés után van... (Mert azért végig szeretném vinni)
    Köszi
  • Fido4life
    #3994
    kiszámoltad...
  • Balumann
    #3993
    azta pont annyi Á betüt írtam hogy 1 sort beterítsen teljesen, de ne új sorba tegye :|||
  • Balumann
    #3992
    nézz a bannmer alá
  • Balumann
    #3991
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Tony Hawk's American Wasteland honlap (FAQ, segítségek, leírások, trükkök, képek, letöltések) Olvasd mielőtt kérdezel! (készítés alatt) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Itt mindent megtalálsz, wallflip meg egyszerű csak a játékban nem írja le rendesen. Olvasd az oldalt
  • Caleb OoOff
    #3990
    HELLO! Van egy kis gondom a Story modedal...
    Annál a küldetésnél, ahol meg kell tanulni Wallflipezni, sehogyse sikerül. Ez biztosan bug, mert mások is próbálták már nálam akik végigvitték, és nekik se sikerült, úgyhogy légyszi, ha tudtok valami kódot (pályaugrás. küldetés vége, stb.), akkor szóljatok!

    *KÖSZI*
  • Atti12
    #3989
    én uyg vezsme hogyha elesek nem számít reknek, én is estem már 103 millt :)
  • MimaSKATE
    #3988
    eLA
  • MimaSKATE
    #3987
    30 millt vesztettem:S
  • LPandN
    #3986
    Hát Vans parkon lehet jókat csinálni én láttam nagyon jókat onnan.
  • Balumann
    #3985
    mondjuk engem a 71 mill rek se igazán izgat, mert nem ez a célom hogy elérjek valamennyit. Hanem az hogy minél látványsoabban tudjak játszani. És minél több pályán (nem mondom hogy minden a kis szar pályák miatt, ahol egyáltalán nem lehet sem pontra, sem style-ra játszani (chichago, és vans park...)
  • Balumann
    #3984
    külön jegyezd meg hogy mennyi a reked ami siker és mennyi az esett
    Én is estem már 97 millt mondjuk :D Én nem számítom reknek
  • Fido4life
    #3983
    Illetve, nézőpont kérdése..
  • Fido4life
    #3982
    Jah..
  • MimaSKATE
    #3981
    ha elvesztekm a combot és rekk lett volna az számít?
  • Balumann
    #3980
    kb. 2 éve játszok th-kkal és még most is van nagyon sok midnen amit nem tudok megcsinálni, ne mond hogy egyszerű ^^
    arcade játék, nem deszka szimulátor. Ne úgy mond hogy nem jó grafikájú és alapból nem jó annyira, hanem fogalmazd meg hogy miért, illetve a magad nevében mert másnak lehet hogy tetszik ^^ Storija tényleg nagyon könnyű, ha tudod és érted a feladatokat 2 nap alatt nem sok erőfeszítéssel kilehet akasztani legnehezebb fokozaton. És ha jól tudsz játszani már, tehát egy másfél év után már élvezhető.
  • Fido4life
    #3979
    Én még nem vittem végig..
  • PallMall
    #3978
    ez a játék túl egyszerű, meg nem is annyira élvezthető, ncisnen túl jó grfkája sem, meg alapból nem volt jó annyira....
  • MimaSKATE
    #3977
    basszus:D ma thawon elkezdtem csakorolni skate ranchon elvesztettem 26 millt utánnan east la-n elvesztettem 27 mill:S és a rekkem is 27 szal 1 mill kellet volna még:S:D
  • LPandN
    #3976
    Ja meg volt az AW után a Pro Skater 4
  • Evin
    #3975
    Bár én a 2-vel kezdtem, végül minden TH játékot kipróbáltam, beleértve az 1-et is(emu).
  • Balumann
    #3974
    én msot letöltötem 2 nap alatt
  • LPandN
    #3973
    Nekem 3 volt az első amivel játszottam, aztán az Underground 2, aztán az American Wasteland, és most elvileg jönne az Underground 1 de már 81órája nem tölt semmit.
  • MimaSKATE
    #3972
    D:
  • Atti12
    #3971
    nekem is 2 volt és mindegyiekt toltam ami utána következik
  • MimaSKATE
    #3970
    :)
  • Balumann
    #3969
    Nemsokára kész leszek a tippek és trükkök oldallal, holnap vagy holnap utánig, és utána a képek jön. Ha valaki akar képeket felrakni, ha csak párat, akkor küldje el. Ha saját albumot szeretne, akkor megcsinálhatom hogy iframe-be alatta jelennyenek meg az illető képei, albuma. Aki ezt szertné, az csináljon egy tárhelyre egy albumot, html-ba. Photoshoppal nagyon egyszerű, csak kikell választani a mappát amibe a képek vannak, és csinál egy egész albumot, kis képeket is megcsinálja :) És csinál html -t, azt meg feltöltitek egy ingyenes tárhelyre, vagy elkülditek nekem tömörítve és felrakom azt. Szóval küldjetek ha akartok. Multis képeket külön rakom, tehát ami multiban van készítve, ne tegyétek egybe a nmormálakkal :) Azokat singlebe csináljátok vagy úgy hogy csak egyedül vagytok benn a szervern :)
  • Balumann
    #3968
    nekem a 3 :/
  • Fido4life
    #3967
    Nekem a THPS 1 Demo :D A 2-vel még nem is jáccotam D:
  • MimaSKATE
    #3966
    :D
  • xy21
    #3965
    Nekem is:D
  • MimaSKATE
    #3964
    nekem is a legelső th-m az a 2 volt:)
  • Evin
    #3963
    A thps2-vel kezdtem, és akkor annyira rászoktam a bill.-re, hogy gamepaddal csak esek kelek. Egy másik játékhoz vettem anno a gampadot, és mostanában -a Tony Hawk kivételével- általában kozolról átírt játékokhoz szoktam csak használni.
  • MimaSKATE
    #3962
    jah régen én is ugy tudtam h csalás de mégsem
  • Balumann
    #3961
    mc-sek is tudták hogy azt használom, mégse mondták hogy csalás mikor játszottam velük. Kirugtak volna ha azt a csalást használom, főleg hogy a fuq-thps-en azt írták hogy csalás. De ha megnézed alatta írták hogy az csak single-be.
  • Balumann
    #3960
    mert van benne debug menü, és ott lehet állítani a csalást, de csak single-be működik, ők meg nem próbálták ki sztem.
  • LPandN
    #3959
    De akkor márt mondja ezt mindenki?
    Dead, Satan, Esn...
  • Balumann
    #3958
    ez volt az első amit kipróbáltam, hogy valamilyen csalás van-e benne neten. Ha lett volna akkor egyből töröltem volna még akkor.