10998
  • Richard90
    #431
    neketek hogy tetszik a játék?
    nekem nagyon nem jön be... lehet hogy azért mert joystick-kal lehetelen irányítnai mert rángatja a csávó a kormányt össze vissza
    de ez az én véleményem (maradok a toca 3-nál :))
    ja és az irányítás és nehézkes (bár tudom valaki ezt kedveli )
  • tehen_m
    #430
    thx
  • obe
    #429
    disable damage elől vedd ki a pipát
  • tehen_m
    #428
    Milyen beállítás kell ahhoz, hogy törjön az autó?
  • lac coo
    #427
    Istenem, de rég hallottam pit-radiot :)))))
  • Istencsászár
    #426
    :)))) ezt már réges rég tudjuk, gémszarnak mit köszönsz, h utolsónak leközölnek egy hírt ?:DDDDDDd
  • reaper4
    #425
    hi
    kormánnyal nyomom és nagyon tetszik :)
    biztus fel fog idegesíteni később, de most még kira :D
  • hitch
    #424
    THX GAMESTAR
  • hitch
    #423
    A 10Tacle beállt a sorba, és sokadikként úgy döntött, szakít a StarForce csapatával. Így a remekbeszabott autós szimulátoron egy sokkalta inkább felhasználóbarát másolásvédelmi rendszer kap helyet. Ennek neve egyébiránt SecurRom. Aki többre kíváncsi az FIA GT vb-sorozatát képernyőre varázsoló játékról, az görgessen lentébb, és máris tépheti annak demóját
  • Istencsászár
    #422
    csinálj képet hogy mi az a nagy sötét :i
  • george4
    #421
    Allitottam a monitor fenyerejen, de meg mindig sotet a lambo cockpit! Vga driver csere is volt!
  • Boxster
    #420
    Mar meg vagyok kicsit kavarva, 'felepitesileg' most vegulis hova is tartozik
    ez a GTR2?
    - Eredetileg ugy tudtam hogy az rFactor engine-re epul
    - Viszont olvastam nemreg egy hozzaszolasnal hogy a GTL-es engine forraskodjat vettek meg
    - Nem ertek a MAS-hoz meg hasonlokhoz, de ezen teren meg allitolag GTR-re hasonlit?

    1. Most akkor vegulis kepessegek teren mire lehet majd szamitani?
    2. Eler(het)i az rFactor-t fizika stb teren?
    3. Es bovitmenyek szempotjabol mi lehet majd a legjobb alapanyag, honnan varhatok konverziok? Meglevo rFactor, GTR, vagy pedig GTL palyak?

    Eleg sok kerdes felgyulemlett :)
  • ToMy_
    #419
    vmiért nálam a fékpedál (logitech momo racing) érzékelésével gondok vannak: ugrál, kihagy, pluszba rádob féket. hirtelen megijedtem, mert hallottam arról, hogy logitech pedáljai elég silányak és hamar feladják a küzdelmet. ráteszteltem rfactorban, gtr1-ben, gtl-ben, de ott tökkéletes.



    Nalam is ez volt, en is beszartam , de egyszer-ketszer ujradefinialtam az iranyitast (azaz ujra beallitottam a gaz es fek tengelyeit) oszt egyszercsak eltunt ez az effekt...
  • ladislaoca
    #418
    És mi a lényeg?
  • zoltang
    #417
    A demo-ban miért a Barcelona-i pálya van? A 2004-es szezonban nem szerepelt ez a pálya.

    FIA GT Championship Calendar

    2004 Calendar
    Rounds Date Country Circuit
    1 28/03/2004 ITA Italy Monza
    2 18/04/2004 ESP Spain Valencia
    3 02/05/2004 FRA France Magny-Cours
    4 16/05/2004 GER Germany Hockenheim
    5 30/05/2004 CZE Czech Republic Brno
    6 27/06/2004 GBR Great Britain Donington
    7 01/08/2004 BEL Belgium Spa-Francorchamps
    8 05/09/2004 ITA Italy Imola
    9 19/09/2004 GER Germany Oschersleben
    10 08/10/2004 UAE United Arab Emirates Dubaï
    11 14/11/2004 CHN China Zhuhai
  • webibebi
    #416
    megjelent ez?vagy csak fog?
  • lac coo
    #415
    Gondolom lázasan írod az új RFM-et :))))))
  • lac coo
    #414
    Nem SF..

    De gondolom kerül bele egy két finomság mint a mentés védelem ... meg ilyenek :))))
  • hitch
    #413
    Bocs nem akarom elrontani a jókedvet,de ugye ez nem starforce-os lesz,vagy igen??
  • lac coo
    #412
    Ami tetszik : 200 %-os törés
    pszihopata AI :)))
    hangok ( visszaváltások hihetelenek )
    a kerékvető durván kerékvető !!!! Ez 10 pont !
    a kavicságy kavicságy , vágások kizárva :)))

    Ami nem: FFB nálam elég gagyi ( de lehet csak bele kell túrni PRL-ben)

    Hát Lupo-t nem veri :))))) De nagyon élvezetes ! :))
  • lac coo
    #411
    Épp kérdezni akartam megy-e ? :)))))

    (hangokat gyorsan lopd ki amíg még lehet :)))))
  • k8bal
    #410
    ezt hogyis? :)))
  • Alexease
    #409

  • Mik
    #408
    sim módban mentél?
    amúgy most mit mondasz? a legjobb rF mod-ot veri fizikában? (nem, nem a zondára gondoltam :)))))), megane vagy akármi.... :PPP )
  • JuanG
    #407
    a lényeget nem mondtad csak...
  • JuanG
    #406
    esőben jól ment 30fps fölött, de nem full grafon, 9700pro-val...

    lamboval 1:37:5 körül mentem...
  • ladislaoca
    #405
    GTR 1 után szerintem nem akkora dobás! Apró finomítások vannak benne! (grafika, hangok animációk stb).
  • george4
    #404
    Lehet a monitoron, de nem akarom elallitani, mert mas programoknal jo! Megneztem mar a jatek konyvtaraban a Config.ini, Gamedata/Settings.ddb, UserData/username.PLR filekat, de sehol nem talalom, hogy hol lehetne allitani!
  • Istencsászár
    #403
    Vagy monitoron, ha nem akkor nem valami minőségi monitor, vagy a vga driverben...
  • george4
    #402
    A cockpit is sotet!
  • k8bal
    #401
    kapcsold fel a reflektort :c
  • george4
    #400
    Hol lehet allitani a jatek fenyerejet, mert nekem sotet?
  • mucius
    #399
    vmiért nálam a fékpedál (logitech momo racing) érzékelésével gondok vannak: ugrál, kihagy, pluszba rádob féket. hirtelen megijedtem, mert hallottam arról, hogy logitech pedáljai elég silányak és hamar feladják a küzdelmet. ráteszteltem rfactorban, gtr1-ben, gtl-ben, de ott tökkéletes.
  • lac coo
    #398
    Most töltöm.....Ha veri a Lupo-t akkor megveszem ! ;))
  • Istencsászár
    #397
    Mennyit mész? szárazon, ferkával
  • GPx8
    #396
    fps-et=fps-ed
  • GPx8
    #395
    Mennyi az fps-et esőben és milyen vid.kártyád van?
  • JuanG
    #394
    köszi! Kipróbáltam esőben is...fun :DD...és télleg nincs ablaktörlő, az esőcseppek meg gagyik :(((
  • Alexease
    #393
    Lehet hogy szivatni akarjak az ISI-t?! Mivel a GTR2-ben azert mar durvabban kidolgozott a korites (idojaras, animaciok, pilota, pitmunkasok stb.), a grafika es a fizika mar megegyezik (elvileg), es ha igy marad, ugyanugy modolhato lesz...
  • Alexease
    #392
    Feltettem en is;)
    Az elso meglepetes, hogy nem vedtek le semmit a programban (autok, palyak, hangok, texturak, gdb, car stb.)?!?!

    Raadasul meg az elozo MAS packerrel megy - nem az uj rFactorossal?! Bar meg el sem inditottam - meg csak piszkalgatom;) - de valaki tolhatna ala palyat a GTR-bol (nekem nincs fent), mert lehet hogy menni fog;)