10998
  • zoltang
    #311
  • obe
    #310
    köszönöm ,akkor csurgatom is le
  • zoltang
    #309
    Nekem lejött és ez tényleg a GTR2 demo.
  • 3P
    #308
    Köszi, megnyugtattál... :) Lassan nekem is leér.
  • 3P
    #307
    Köszi. De ezzel nem engem minősítettél, hanem saját magad. Részemről befejeztem a reagálást a hozzászólásaidra. Ez már annyira alpári, hogy nincs kedvem ilyen alakokkal még csak vitázni sem.
  • obe
    #306
    tehát nem fake, lehet szedni?
  • PLackó
    #305
    Fogd már be. Úgy tűnik az oviban is szünet van :S
  • mucius
    #304
    ez bezony a rííl gtr2 demo.
  • Alexease
    #303
    Mi van itt?! Lassan kellene egy hazigazda, mert kezd a szintvonal gyokalatti lenn...:/
  • Djemba
    #302
    EHE MI BAJOD VAN?KIABÁLLÁST LÁTOM EGY NAGY .... VAGY JÁTSZOD AZ ESZED DE MÉRT SEMMI NEM VAGY
  • 3P
    #301
    Fejezd már be tényleg a kiabálást!
  • GPx8
    #300
    50-60K között.
  • Djemba
    #299
    DE MOST KEZTEM EL 17% VOK
  • Djemba
    #298
    NEKEM 65 K JÖN
  • mucius
    #297
    nahjó, elkezdtem szedni 10 szálon, így már jön 400k fölött.
  • mucius
    #296
    x@aros 45k-val jön. 56%-nál van. ha lejött majd nyilatkozom.
    az hogy gamespotnál mikor jön ki hivatalosan a demo, az semmit nem jelent. :) más forrásokból rendre fél napokkal előtte jönnek ki az elvileg premier cuccok.
  • 3P
    #295
    De miért kell kiabálnod?
  • Djemba
    #294
    VALAKI SZEDJE LE ÉS MONDJA MEG JÓ E ?
  • Djemba
    #293
    LEHET SZEDN A DEMOT DE ÉN INKÁBB VÁROK 18:00
  • Djemba
    #292
    AZT ÍRTÁK 512 MB LESZ DE KIJAVÍTOTTÁK 312 MB
    A TELJES JÁTÉK DVD LESZ MERT MÁR VAN DVD BORÍTÓJA A GAMANEAK
  • z0ty4
    #291
    Hivatalosan 18:00-kor jön ki

    Sztem kamucucc
  • DonManó
    #290
    nem azt írták h 512 mb lesz a demo???
    legalábbis én úgy olvasta...
  • mucius
    #289
    demo
    csak nagyon lassú.
    de ha fake, akkor mosom kezeimet (312mb-be úgyse hal bele senki).
  • Mik
    #288
    viszont a teljes játék már lehetne egy dvd :))
  • Laceee
    #287
    no pánik , a demo miért legyen 512 han 312 is elég , nem a méret a lényeg
  • Djemba
    #286
    itt már valami van mért vették ki azt a 200 mb??? valamit talán kijavítanak vagy mi?
  • Djemba
    #285
    312 mb
  • Djemba
    #284
    a demo 321 mb lesz most néztem nem 512 de mért??????
  • lac coo
    #283
    No meg a hangok ....
  • Mik
    #282
    jó hát alig van olyan játék amihez ne lenne patch ;)

    a tobbség már sokat nyomatta az első részével, gondolom ezért várják már ennyire izgatottan a folytatást és ilyenkor mi másról lehetne beszélni mint az újdonságokról (rF tulajok előnyben;) )
  • Alexease
    #281
    Azert az alap GTR-ben volt problema rendesen;) A patch-ekkel javitgattak;)

    Amugy nem tudom miert izguljak ennyire tul ezt a GTR2-ot:) A grafikai engine mar tavaly debutalt az rFactorban, a GTL-ben, egyeduli ujdonsag az eso es a CubeMaps (ez az aszfalt tukrozodes, ez is benne van az rFactorban, csak meg nincs engedelyezve:D). Az hogy 2x annyi polygonbol allnak az autok, azt max az fps-unk bukja;) Esetleg meg a z auto beallitasok lehetnek erdekesek, de az rF-hez mar annyi MOD jott ki, hogy valszeg azt is ki veseztek:)
  • Mik
    #280
    a netkód izgat mindenkit legkevésbé mivel már a gtr1-ben sem volt sok gond az online játékokkal, itt mindenki főként a fizikájára kiváncsi..netkód pff másodlagos
  • lac coo
    #279
    Gondolom lesz legalább olyan jó mint rFactor, mivel ugyanaz a motor, az meg ugye elég jól sikerült...Netkód miatt ne aggódj..!
  • csimpok
    #278
    Nem tudom, de az állításomhoz ennek semmi köze.
    Így pont az egyik legfontosabb dolog, hogy mennyire jó a netkód, mennyire lesz alkalmas online versenyek, ligák lebonyolítására, na ez nem derül ki.
  • Mik
    #277
    miért a gtr 1 demojában volt multi rész?
  • csimpok
    #276
    Kár, hogy nem lesz online mód a demóban, pedig a multiplayer elég fontos része a szimulátoroknak.
  • lac coo
    #275
    Nemhiszemszerintemnefelújításhanemteljesen újjáépítettpályákvannakbennemárcsakazújefektekmiattisabelsőnézetténylegszépcsakkárhogynincsablaktörlőlapátazmegesőbeneléggázlesz.
  • Djemba
    #274
    nekem a belső nézet nagyon tetszik a képek alapján ott van tiszta élethű csa ha jól tudom 2004 páylák lesznek benne felujítva
  • Istencsászár
    #273
    Lehet tudja, bár akkor nem kérdezne, de biztos rájönne ha 1 kis időt rászánna vagy utánnanézne, de persze mindig könnyebb, ha más csinálja meg helyettük, és inkább kérdeznek egyből, ha nem megy valami, azt toporzékolnak ha ezt meg merjük mondani neki, a végén meg te vagy a bunkó:D
  • lac coo
    #272
    Amúgy meg BSZ, Duddits !