10998
  • Duddits
    #1
    First information to GTR 2 - FIA GT Racing Game
    (19.08.2005)
    GTR - FIA GT Racing Game, the success hit from the house SimBin, gets a successor. This was confirmed opposite SPEEDMANIACS.DE on the Games Convention. Likewise became first information admits 2 GTR.

    With the several times distinguished running simulation GTR - FIA GT Racing Game cleared SimBin both in the print and on-line range by the dozen maximum valuations. Considering large success a continuation is therefore close lying and would be consistent.

    Which at best admits so far however only speculation or Insidern was, is now official. In the context of the presentation of GT Legends by one of the producers, SPEEDMANIACS.DE also the development was confirmed by GTR 2.

    For SimBin the work on the GTR successor is thereby challenge and stimulus at the same time, because one would like to put and to past success tie the measuring pole again more highly.

    A completely new engine promises 2 still more realism and breath-robbing Rennfeeling in GTR. And who knows SimBin white that it does not concern with this announcement empty promises.

    Owing to the official FIA GT license participate naturally also again all running and distance data of the current season. Those are however long not still all innovations. Even if the developers do not want to keep themselves at present still somewhat covered and anticipate the official announcement, GTR 2 apart from improvements on technical side is to convince also contentwise with still more content than the predecessor.

    An exciting career mode and a clearly improved accesibility are here mentioned as first examples to experienced GTR professionals and to beginners of arranging title.

    When GTR appears 2, which season data are used and with each quantity of further details for the play are in the coming weeks to count. (MK)


    http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.speedmaniacs.de%2Fnews.html%3Fid%3D1370%26fla%3D5&langpair=de%7Cen&hl=it&ie=UTF-8&oe=UTF-8&prev=%2Flanguage_tools
  • Istencsászár
    #2
    leaglább lényeget ilyenkor magyarul irdle:D hamár 1 topicot nyitsz neki lehet nemmindenki olyan pro angolos mint te..
  • HPt
    #3
    hát én olvasásiszinten elég jól tudok angolul de ebből a google fordításból alig értek valamit :D
  • Goth
    #4
    he? ez milyen nyelven van? ;D
    Isten áldja a fordítóprogramokat ^^
  • Duddits
    #5
    És sem vagyok pro..
  • k8bal
    #6
    Jó kérdés!!
    plzz vmit írj le magyarul hogy mi a lényeg!
  • Lanya
    #7
    Sziasztok.
    Aztszeretném kérdezni, hogy valamelyikőtöknek megvan-e, ez a játék image fájlban?

    Válaszotokat előre is köszönöm. Ciao
  • Istencsászár
    #8
    sok érdemleges dolog nincs benne csak a szokásos szöveg:
    -GTR2 uj engint fog kapni ami jóval realisztikusabb lesz
    -a liszensz megfog eggyezni az adott évben lévővel vagyis 2006? seson lesz benne
    -valami olyan hogy a szimulátor rész sokkal professionálisabb de a kezdőknek lehetősége van a könnyű fokozatra is...
  • HPt
    #9
    yay
  • csimpok
    #10
    Hali!

    Hol tudom letölteni a programot?
    A demóban ki lehet próbálni a kamiont?

    :)
  • Istencsászár
    #11

    Agyilag minden renben?
  • csimpok
    #12
    lol
  • Duddits
    #13
    Istenem!! Ne már!!! Mi van a fórumon! Tényleg vannnak ilyen hülyék?!

    csimpok meg szerintem viccből mondta, mert ott a vigyori mögötte.
  • HPt
    #14
    hello csimpok! :D

    csimpok viccből mondta, igen :)
  • k8bal
    #15
    neeeeeeeee
    még hány ilyet fogok látni ma?!
    már az elöbb a Way of Crime - a magyar GTA! -ban lereagáltam egy ilyet!!

  • DJ Bee18
    #16
    erre ez illik:
    bazmeg
  • MikX
    #17
    Csak mondjuk nem ennyire durván...
  • Stotoo
    #18
    remelem nem basszak ela repulogepek iranyitasat ugy mint SA ban
  • Duddits
    #19
  • K.András
    #20
    Ezért érdemes volt topikot nyitni, gyakorlatilag semmit nem tudni egy db kép nincs pedig az nem sok :P, grat!
  • Duddits
    #21
    És?! Majd lesz... Ennyi erővel kár volt nyitni az NFS: MW-nek is topikot nyitni a NSF:U 2 után... Semmi kép nem volt róla... Meg lehetne sorolni...
  • k8bal
    #22
    Ne foglalkozz evvel a f... formával!
    mert ez ilyen! ami van abba beleköt!
  • grebber
    #23
    Vajon ez lesz-e a 3. "feltörhetetlen" game?
  • Duddits
    #24
    Reméljük nem!!
  • k8bal
    #25
    melyik az első kettő?
    Az SC3 meg a? ?
  • grebber
    #26
    Egyenlőre a második a Worms 4.Bár azt lehet hogy...egyenlőre semmi jele.
  • [HUN]FaTaL
    #27
    ez sem igaz mert ottvan még a trackmania sunrise:) azt sem törték fel
  • k8bal
    #28
    Meg a CRC-t se!
  • Duddits
    #29
    CRC még nem jött ki külföldön... Majd talán ha kijön.
  • [HUN]FaTaL
    #30
    crc csak itthon jött ki de ez már nagyon off. én várom a gtr2-t:) gtr-t csak singleban játszottam
  • jani3793
    #31
    Sziasztok!
    Amd Sempron 2800+
    Asus K8n
    radeon 9200SE
    700mb ram
    Win XP SP2
    Nem tudom úgy megcsinálni,hogy menjen.Feltettem a két cédét daemonnal.Utána Starforceban disable cd és node,Miniimage kód és nem indul(insert cd?!)lehúztam a dvd-ről az adatkábelt biosban se volt benne.nem tudok rájönni miért nem akar menni.Az a poén,hogy p4-es gépen semmi problem nem volt ugyanezzel a videokarival,tehát vmi alaplap nemtudommi lehet.azon ment.de az enyémen és a hasonló konfigurációjú amd-s gépén haveromnak se megy.Aki tud segíteni annak KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!
  • jani3793
    #32
    remélem a 2-vel nem lesz ilyen amd-intel izé.de az 1 után nem tudom elképzelni,hogy grafikailag és fizikailag mit tudnak javítani.Előre is kíváncsi vagyok.
  • Duddits
    #33
    És ezt mér ide írod? Ez a 2. résznek a topikja, nem az 1.-nek.
  • jani3793
    #34
    Bocs ,de máshol nem válaszolnak!!!DE ha észrevetted írtam a kettőről is na de ez mellékes.
  • kigyi
    #35
    De van egy GTR másképp topic!
    Azt én nyitottam és ott elég sok mindent olvashatsz az 1. rész telepítésével kapcsolatban.
  • Csibu7
    #36
    légyszi valaki kulcsot adjon meg!!!!!!!!!!!
  • Duddits
    #37
    Ez a 2. rész topikba! Húzzál a másik topikba!
  • Duddits
    #38
    ...topikja...
  • ÁjjLe BoBBi
    #39
    egy újabb értelmes topic, annál is értelmesebb hsz-ekkel.
  • ÁjjLe BoBBi
    #40
    neked kéne pár év pihentetés az sg-től.
    vagy nekünk tőled(?)