10998
  • lac coo
    #271
    Most nézem fent a bannerban a Lister-nek milyen állat a koszolása oldalt a kerék előtt és hátul a levegő beömlőknél ...

    Azért skinekben világbajnok a SimBin ....
  • Alexease
    #270
    De az vicc az egeszben, hogy ma mar kotelezo a szamitogep es az angol, a hagyomanyos human dolgokat hanyagoljak, de ettol fuggetlenul, a legnagyobb resze olyan sotet mint a segglyuk;) Persze, tisztelet a kivetelnek;) Csak annyira furcsa, hogy neha tomegevel esnek be, elvileg kotelezoen szamitastechnikat es angolt tanulo gyerekek, de mintha valami fogyatekos intezmenybol szoktek volna meg:)) Es ismet, tisztelet a kivetelnek;)
  • lac coo
    #269
    Olyanokat már nem tanulnak.
    Csak programozást, meg számítógépismeretet , ilyeneket....
  • Alexease
    #268
    Gondolom, az altalanos iskolaban meg nem tartotok a vesszonel, a nagybetuknel, es a fogalmazast sem igazan gyakoroltatok?
  • gamerboy91
    #267
    Mégha a világ legrealisztikusabb játéka is lesz nemhiszem h minden ember rögtön 10-e akárhányezer-ért rohan megvenni.
    Én ha meg is veszem majd ha lemegy az ára és kipróbáltam a warez/demot verziót.

    És az én hozzászólásommal egy "kis ideig" hibernáljuk a warez témáju hsz.-eket!


    És most beszélgessünk a gémről......
  • Djemba
    #266
    ez lesz a világ legjobb autós gamae élethű lesz benne minden a képek alapján de holnap este megtudjuk de nem fogunk csalódni még 22 óra
  • 3P
    #265
    És ezek után mondják még, hogy ha nem SF3-as védelem lenne a játékokon akkor is megvennék...
    Mindegy nem megyek bele egy warez/eredeti játék partalan vitába.
  • lac coo
    #264
    Gondolom multi nem megy warezzal ? ...
  • gamerboy91
    #263
    hurrá!
    Bár az GTR 1 is Securom lett volna.
    De azért holnap a demo hatása után Én is meggondolom h bolt vagy wana...
  • GPx8
    #262
    Nem azért copyztam be a hírt, mert, hogy nagyon warezolni akarnék, ha jó a cucc, úgy is megveszem, gondolom lesz annyi pénzem... Persze őszig még sok minden történhet. Ha még keménykedik a Gyurcsány öcsi, akkor lehet, hogy nem veszek semmit, főleg nem itthon...
  • 3P
    #261
    Reménykedem én is hogy nagyon jó lesz a GTR2, a GTL már nagyon jó előjel, így talán joggal bizakodhatunk.
  • lac coo
    #260
    Ha GTR demo nem olyan nagyon jó, Te akkor is megveszed ! :)))

    Volt már autós játék amit nem vettél meg ...? ;)))
  • grebber
    #259
    Ez jó hír nagyon :D
  • Alexease
    #258
    Csak ugy... A megjelenes: 2006. nyar ;) Szerintem a szeptember 30., az mar meteorologiaban es a csillagaszatban is osz:)))))
  • Istencsászár
    #257
    nem, semmi extra... már előre látom:D "nem megy mer kiirja hogy virtual emulatoin detected" :DDDDD szép lesz ahogy ide bezuhan a tudatlan hadsereg :D:D:D:D
  • Alexease
    #256
    De ez meg hogyan?! "... the demo version available today ..." :)
  • Alexease
    #255
    Es milyen az uj SecuRom?:) Az is ugyanugy feltelepul a gepre mint az SF3, bar nem annyira driver szinten;) Biztos volt mar Te gepeden is SecuRom-os jatek (erdeti vagy tort), nezd meg a ..\Document And Settings\"TeNeved"\SecuRom\ konyvtarat:))) Az sem tudjuk, milyen lesz az uj, lehet hogy huzosabb mint az SF3;))))) Esetleg nem lesz annyira genyo, hibas stb. Bar engem nem izgat, ha a demo nagyon jo lesz, en ugy is megveszem;)) A GTR2 topic-ot meg adminolja az aki raer;)))))))
  • GPx8
    #254
    From AutoSimSport Wires: "Informed sources have revealed to AutoSimSport that Starforce has been dropped from GTR2 - both the demo version available today and the final release version scheduled September 30th. Sources reveal that 10Tacle have, instead, opted for securrom, which our source reveals as a "Sony solution".

    Forrás
  • Djemba
    #253
    2006. 09. 30 jön ki hivatalosan de magyarországon csak október november között de már októberben lelehet szedni csak crack nem lesz
  • Mik
    #252
    engem sem érdekel a honosítás, ne bántsál már ugyanazon a véleményen vagyok mint te :))))
  • Alexease
    #251
    Engem a honositas egyaltalan nem izgat:) Ilyen tipusu (autos)jatekba teljesen felesleges a Magyaritas;) A nagyreszet ugy sem lehet leforditani, vagy egyszeruen nincs ertelme;) Miert jobb a Bukkano, Huppano, Pukli mint a Bump, ReBump stb.?!:))))))) Ez mar csak gorcsoles:( Aki meg a Play, Options, Race es hasonlo szintu szavakat nem erti meg - szamitogep hasznalat mellett! - az meg vegyen epitokockat!
  • Alexease
    #250
    Sajnos jogiszabalyozas van ra, igy bizonyos mertekig kotelesek;) Es a kiadonak sem mindegy, a teruleti megjelenesek, penzugyi tervek miatt, hogy nem egyseges verzio jelenik/jelenhet meg mindenhol.

    Mar nem emlekszem pontosan a GTR kiadasi sorrendjere, de valahogy tipikus volt: Nemet+Benelux, Francia, Angol, Kelet-Europa, Amcsi. :)))
  • Mik
    #249
    engem nem a honosítás izgat, hanem az hogy csak aut.kuplung mellett olyan legyen vezetni mint a gtr-t stab.helppel :P
  • GPx8
    #248
    Remélem nem kezdik el erőltetni a honosítást megint a múltkori sem volt vmi sikeres...
  • Mik
    #247
    akkor megint lehet kimenni embereknek megvenni....^^
  • Pitti
    #246
    nem is biztos, hogy a kiadó úgy kézben tudja tartani a kiadási időpontokat a világon mindenhol...pl németeknél tuti előbb a polcokon lesz mint nálunk, oszt európa ezis azis...:)
  • Alexease
    #245
    Bar nincs nagy bizalmam, de szerintem megegyszer nem hibazik ekkorat kiado, Ok is tudjak mi a hatranya;) raadasul, azota azert a 10tacle is "nagyobb" lett. bar, a GTL is csuszott rendesen...:(
  • Pitti
    #244
    jahh, ez a 6-8 hónap pont elég arra, hogy elég infó legyen a játékról ami miatt nem vesszük majd meg... úgyhogy nem túl jó ez a koncepció, dehát...ők tudják
    A GTR mikor megjelent, verhetetlen volt minden fórumon, aztán jöttek a negatívumok... így utólag örülök, hogy nem vettem meg, pedig ha kapásból megjelent volna elsők között veszem meg.
    Általában az ilyen "hirtelen felindulásból" vett játékokat megbánok :)
  • Alexease
    #243
    Akkor talan szolj a kiadonak, hogy a szeptember veget hozzak elorebb nyar kozepere, mert TE jatszani szeretnel vele
  • Mik
    #242
    -.-
  • GPx8
    #241
    A hazai megjelenésre azért qrva kiváncsi leszek! Megint várin 6-8 hónapot, hogy 12ezerért megvehessük?
  • Djemba
    #240
    Nme bánnám ha nyáron adnák ki mert már akarok vele játszani
  • lac coo
    #239
    Na meg képzeld magad az én helyembe: évekig F1-et toltam, aztán megfertőződtem valami vírussal és áttértem kasztnis autókra...
    De mivel szinte csk rF-el játszom, életemben nem mentem még igazi , kasztni túraautó versenyt mert nincs ilyen rFactorhoz ! :)))

    Szal végre megtom milyen egy Porscheval Ferrarik ,Listerek , BMW-ék stb ellen menni !
  • lac coo
    #238
    Melyik szimulátort fejlesztő cég tört fel ?...
  • Alexease
    #237
    X ev alat nem sikerult feltorni - vagy csak nem probalkoztak elegge;)
    A GTR nem volt azert annyira szar, csak nagyon jot, vagy inkabb nagyon pontosat akartak, nem vettek figyelembe a fizikai engine hianyossagait, nem kototttek kompromisszumokat, igy olyan lett, amilyen;))))

    A GTL meg valoban jo lett, ott mar tuningolgattak egy keveset, ami nem ment a vezetesi elmeny es a verseny rovasara.
  • lac coo
    #236
    Fel kell törni ! :)))


    A GTR szar volt azt tudom, de a GTL-t nem kell szégyelniük, gondolom ebben egyetértünk, főleg , hogy az még a régi fizikai-motor...Ahoz képest meg egyenesen csoda amit kiadtak ! Persze anno a GTR és a GTL demoja is elég gáz volt ...
  • Alexease
    #235
    "Plusz lesz honnan hangot lopni !": Nem lehet. A GTR/GTL parosbol sem lehetett, a SimBin erosen vedi!

    "...miért ne lenne viszonylag teljes a demo,...": Uzleti fogasbol;) A GTR soskaknak nem tetszett, legalabb is huzamosabb hasznalat utan elojottek a problemak, igy egyszerubb ha ismet vakitanak egyett az uj dolgokkal, de az igazi tesztet a kivancsisagra bizzak es a veglegesre;)))
    De lehet, hogy csak azert gondolom igy, mert a SimBin az utobbi idoben kompromitalta magat;)))))
  • Istencsászár
    #234
    Teljesnek teljes lesz, csak mely funkciók lesznek használhatóak ill. nem.
  • lac coo
    #233
    Na , ne legyetek gonoszak :)))))

    A GTR2 azért elég ütős lesz, már nem a csilli-villi dolgokra gondolok, hanem a fizikára..GTR-t nem szerettem de GTL-el már nagyon-nagyot alkottak a fiúk !

    Plusz kicsit nehezebb átírni a dolgokat, így talán végre nem lesz egy autónak 50 féle , egyedi fizikája izlés szerint :))))

    Plusz lesz honnan hangot lopni !

    Amúgy nem értem miért ne lenne viszonylag teljes a demo, a videok alapján azért elég jól egyben van már .
  • Alexease
    #232
    Es a 100%-osan tukrozodo szaraz aszfaltot sem...;)