6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • GrimReaper78
    #561
    nooooooooormáááális??

  • csgj
    #559
    jól van, menni fog... csakhogy sokáig fog tartani mire lejön az 512-es netemmel :(
  • Magiszter
    #558
    3gb hely kell neki meg több mint 1 giga lesz??? Aztabetyármindenit-hogyafényégessemeg!!!!

    Denekem már tutkóziher hogy fullon is menni fog:
    # AMD Athlon™, Pentium® 2.2 GHz (3 GHz ajánlott) ------>3,2 gigsó prescot
    # 512 MB RAM (1 GB ajánlott) -----> 1 giga 400-as (már amikor)
    # NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families / ATI® Radeon™ 9/X families ----> gf6600gt 128 mega
    # 3 GB háttér --->80 giga csak elég lesz. majd felrakom 26.6x :DDDDD
  • Magiszter
    #557
    From GameStar:

    Dark Messiah of Might & Magic Demo gépigény!
    [2006. augusztus 08. @ 15:03 - Forcecaster] (kommentek: 25)
    Nem ez még mindig nem a demó, ne essék semmi félreértés, csupán kézhez kaptuk így megérkezte előtt a rendszerkövetelményét. Nos elnézve bizton állíthatom, hogy aki ki akarja próbálni, annak minden gond nélkül össze is fog jönni, de azért csak csekkoljátok magatok a gépigényt. Na és persze a demó mérete, ha minden igaz több mint 1 GB. Természetesen a demót még várjuk és amint kint van rögtön átcsaljuk a saját szerverünkre. Addig is kitartás.

    Ne lepődjetek majd meg, ha esetleg ezt a hírt nem találnátok meg a megjelenés után, majd akkor egy hírbe belezsúfolom az egészet.

    Íme a gépigény:

    # AMD Athlon™, Pentium® 2.2 GHz (3 GHz ajánlott)
    # 512 MB RAM (1 GB ajánlott)
    # NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families / ATI® Radeon™ 9/X families
    # 3 GB háttér

    LINK!!!
  • Magiszter
    #556
    CSAK JELENJEN MÁR MEG!!!!
    [számolja a perceket]
  • csgj
    #555
    jaja, olyan lesz
  • Newfronter
    #554
    Ja csak nem voltam tisztába, hogy milyen stílusú RPG. Sajnos inkább "beszélős" kategória, amit nem szeretek. De ez a játék az elmondásaitok alapján inkább a hack'n slash fele húz.
  • csgj
    #553
    ezaz! eszembe jutott, hogy mennyire vártuk még az Oblivion topicban az Oblivion megjelenését. :) néhányan azon paráztak, hogy el fog e indulni a gépükön, sokan (köztük én is) meg már összevissza üvöltözve várták a gamet :D
  • Newfronter
    #552
    ÁÁÁÁ! Csak ennyit tudok mondani, anno az Enclave nagyon bejött!
    Máris csatlakoznék a játékot várók táborába! :)
  • Magiszter
    #551
    Hol!? hol!?
  • Magiszter
    #550
    Sohaaaaaaa!!!!

    Csupán jelenleg nem vagyok eléggé... hogy is mondjam.... beszámítható állapotban. Tudni illik dolgozom, és az agyam most egy tál gyümölcs-zselé szintján üzemel (már 3 hete féléves zárást csinálunk). Szóval ne tessék hergelni a lestrapált oroszlánt :DDDD
  • Árnyvadász
    #549
    Betegek.
  • Thanatos
    #548
    feladod? :D
  • Magiszter
    #547
    hadjuk= lövészárok :DDDDDD
  • Magiszter
    #546
    Jó hadjuk! Lényeg a lényeg, várjuk a játékot és nagyon nagyon :DDD
  • Thanatos
    #545
    vagy nem :D
  • csgj
    #544
    tök igazat beszélsz. Mindenki nyugodjon meg, fent lesz a mai nap folyamán, és ez a lényeg. aztán letöltjük, és irgalmatlanul jót fogunk vele játszani xD
  • Thanatos
    #543
    izé, msot tényleg nem vágom miről beszélsz...
    a gmt az tőlünk egyel balra van, tehát amikor gmt-ben 18 óra van akkor itt nálunk már 19...
    ettől függetlenül ha te mindent gmt-ben vagy akármi msában számolsz mert hogy internet hejjehajj akkor váljék egészségedre :D
  • Esrohnoil
    #542
    Az időzónát csak azért kell figyelembe venni, mert nem a mi óránk szerint teszik elérhetővé. Ehhez semmi köze a netnek.
  • Magiszter
    #541
    Te vagy egy pöttyet eltévedve. Az internet világában nincs olyan hogy időzóna. Ha akarom akkor letöltöm 18:00 perckor pl a 3dgamer oldaláról. Szóval ha bolti megjelenés lenne ennyire pontosan időzítve akkor valóban.

    Az már más kérdés hogy kapsz-e letöltési szálat és ha igen akkor mikor. AZért mondom hogy megjelenés +1nap nem a világ vége. És ha holnapra elavul a grafikája akkor hát Istenem! Játszom egy sz*r gagyi játékkal. De fülig ér majd a mosolyom :DDDD
  • Pretorian
    #540
    Áhhh, ne izguljatok. Gamestar valszeg már este 9 felé átrántja lokálba, oszt' lehet tölteni.
  • Esrohnoil
    #539
    Holnapig elavul? LOL :D
  • Thanatos
    #538
    erre ne vegyél mérget :)
    hallotad már azt a szót hogy fileplanet exclusive? :P
  • Methylisocloro
    #537
    egyénként nagy disznóság hogy azt mondták ma jön ki a demó, aztán este hatkor teszik ki.
    én ma már nem tudom letölteni, holnap meg már nem érdemes mert addigra elavul a grafika :(
  • Methylisocloro
    #536
    A fejlesztők saját szerverén tuti hogy fent lesz :)
  • Thanatos
    #535
    el vagy tévedve bartátom..., mi gmt+1 ben vagyunk azaz 19:00kor fog nálunk kijönni ugye..., namost hogy te 0 perc alatt kapsz szálat annak pont 0 az esélye...
    ilyen gameknél min fél óra ha mákod van, ha nem akkor több :P
  • Magiszter
    #534
    18:00 GTM szerint akkor kb 19:00-ra már kapsz is letöltési szálat (jó esetben) vegyük azt hogy 400Mega akkor az mondju kegy 2Mb-es kapcsolattal ha terhelt a szerver akkor 20:00-ra már lent van. De ha nem vagy szerencsés akkor 21:00 vagy 22:00. Tehát jobb ha inkább holnap esel neki :D én azt fogom tenni ha komoly ez a 18:00-ás megjelenés.
  • Thanatos
    #533
    aaz simán jó
    este 7 + 2 óra sorbanállás: aki siet már kezdheti is tölteni :D
  • HRaVeN1
    #532
    nforce fórumon 18:00 GMT írnak.
  • Magiszter
    #531
    talán este 8-9-10 körül. de én addigra már az igazak álmát fogom aludni. Már msot kivagyok. Vagy ha mégsem akkor meg könyvet olvasok. HA 8-ig megjelenik akkor 12-1-ig játszom vele az tuti :DDDD
  • csgj
    #530
    nemnem... ma biztos fent lesz vhol :) de tényleg tuti!
  • Magiszter
    #529
    optimista vagyok: szerintem ezzel már csak holnap fogunk játszani
  • Serpa
    #528
    barátságos méretet szeretnék letölteni.
    amúgy gondolom a sokat látott videóban lévő pályát lehet majd megnézni.
  • haxoror
    #527
    A fizetősök ALATT vannak az ingyenes szerverek, görgesd lefele az oldalt
  • csgj
    #526
    hát igen, a fileplaneten tuti fent lesz.Sőt, sztem is ott lesz először. csak kár, hogy eddig semmit sem tudtam onnan letölteni. leszedtem már onnan letöltő progijukat, meg regisztráltam is, de még mindig csak fizetősen íja ki... :(
  • Magiszter
    #525
    Én is
  • Methylisocloro
    #524
    remélem igazad lesz
  • Magiszter
    #523
    Amúgy meg pl a Legósztárvórsz demóját is este rakták fel úgy tudom. Lehet hogy ezt is csak délután-este rakják fel bárhova is.
  • Magiszter
    #522
    Nem nem. Csak a Fileplanet-nek van meg a joga ahhoz hogy ma legeslegelőször tőle tölthessen mindenki. Magyarán szólva felteszik oda és onnan szerzik meg majd a többiek szerintem. Ja és nem csak a memberszek tölthetik hanem mindenki más is, csak győzzed kivárni a szabad letöltési szálakat majd :)

    Amúgy néztem a fájlplenetet is és ha mát lehetne tölteni tőlük akkor szertiem 72-es betükkel lenne kirakva.
  • Methylisocloro
    #521
    hogy érted hogy nincs fent sehol?
    ma csak a fileplanet-re teszik fel és egy ideig onnan is csak regisztrált tagok tölthetik
    szvsz