35047
  • I.C.ram
    #1160
    OFPben is volt célkereszt, mégse lőtt senki csipőből :)
  • Bucser
    #1159
    csaklehet változtatni valahogy szerintem... Elég buta hiba lenne a fixed látószög...
  • Mr Csé
    #1158
    :I csaknem
  • joebacsi
    #1157
    de folyamatosan?
    videókban is ekkora a látószög :/
  • Mr Csé
    #1156
    rázumoltak :)
  • joebacsi
    #1155
    jah, kicsi látószög, és batárnagy fegyver :/
    (amúgy nembánnám ha elhagynák a célkeresztet, és csípőtüzelésnél kicsit kitágulna a szórás, aki meg célzottan akar lőni, annak only ironsight, kicsit megdobná a hangulatot...ahogy RO-ban is történt :))
  • Bucser
    #1154
    Ha a menü mögött ugyanúgy folyik egy csata mint eddig akkor tőlem akár egy banán meg egy PS 3 is lehet a menü maga:D
  • Bucser
    #1153
    én örülök, hogy talán lesz értelme esetleg leengedett fegyverrel közlekedni és a felemelt fegyver kitakarja a látóteredet:) (pláne ha ilyen szépen fel van építve a cucc:D)

    Viszont mekkora állat lesz sarok mögül kihajolni TrackIR-al?? Haverok eddig mindig kiröhögtek amikor FPS-ben megpróbáltam a sarok mögé nézni:D most már lesz értelme:D
  • neuro
    #1152
    kicsit fura (szokatlan) a perspektíva
  • [NST]Cifu
    #1151
    Új képek egy demóverzióból.

    Pár képszemezet:

    [center]
    75%??? Remélem viccölnek a srácok...


    TrackIR rulz! :D


    A hiv. fórumban egyeseknek az a baja, hogy a menü nagyon konzoljátékos...
    Van benne valami, azért az OFP laptop-menüje egy fokkal hangulatosabb volt...



  • JohnnySmith
    #1150
    És milyen jó lenne ha full VBS1-et kapnánk ArmA-nak :) Még story sem kéne semmi csak adják az egész cumot devkittel 1üt 10k ért :)))))))) Na jó bilibe lóg a kezem :))
  • Sanyix
    #1149
    Eredetileg úgyvolt, hogy a vbs2 a game2-re épül (bár sztem inkább fordítva lesz) :)
  • [NST]Cifu
    #1148
    Nem arról volt szó, hogy a VBS2 nem a Game2 motorját kapja, hanem egy továbbfejlesztett VBS1 motort? Nekem valami ilyen rémlik, de akkor az félrevezetés volt. (Dezinformáció!!! A mocskok! :DDDD)

    Amúgy meg ha a Game2 esetén az ArmA-t vesszük figyelembe, lehet inkább ki kellene perkálni a 100+ $-t majd a VBS2-őért inkább?
  • pedro870
    #1147
    vbs2 béta hónapokon belül hadseregeknél?

    Ami azt jelentené, hogy a game2 fejlesztése nem is áll rosszul...
  • joebacsi
    #1146
    a képen lévő belső egy tigrisé :)
  • dronkZero
    #1145
    Steel Thunder C64?
  • Borg
    #1144
    És mi van a shermannal? Ha jól emlékszem az volt az első tankos.
    Sima kis vektorgrafikás cucc volt, még a korai 386-os korszakban, 92-93 tájékán.
  • f2d
    #1143
    Erről kppintották az OFP-t.
  • Icebird
    #1142
    Azt tudni kell róla hogy nem csak tankkal lehetett, hanem gyalogosként is. Mondhatjuk ez volt az első amiben jármüveket is lehetett használni.
  • f2d
    #1141
    Király.
    Én is írtam ebbe a topicba az általam jónak tartott tank szimekről egy-két gondolatot. (#506 hz)
  • JohnnySmith
    #1140
    Ebben meg biztos voltam....
  • Icebird
    #1139
    1 kampány küldetést 2 perc alatt átlehet nyomni annyi före amennyire akarod. Kár ezen aggodni:)
  • JohnnySmith
    #1138
    Én is azt mondom, hülye dolog hogy kampányt csak 2 ember nyomhatja.... jó lehet korlátozni meg minden de nem 2re hanem 6ra...
  • [NST]Cifu
    #1137
    Azért ha nem csak 1 haverod van... :)
  • Icebird
    #1136
    minden ilyen játék őse:)


    Muzzle Velocity
  • f2d
    #1135
    A képen látható interior nem biztos, hogy harckocsié, de ha mégis, akkor inkább valami II vh-s lehet. Mármint szerintem.
  • f2d
    #1134
    A modern harckocsikat pl Challanger2, Leopard2, Leclerc, stb. a vezető kormánykerékkel irányítja. Ez nem a hagyományos értelembe vett kormánykerék, inkább alakra a gokartok és F1-es versenyautók kormányához hasonlít. A Leclerc mbt kormánykereke kimondottan olyan mintha valami versenyautóból kölcsönzték volna.
  • [NST]Cifu
    #1133
    Elég sok harckocsit kell kormányal vezetni.
  • Sanyix
    #1132
    Asszem a Leopard 2A6-ban is valami kormány szerűség van :)
  • neuro
    #1131
    én még ember belseJéről sem láttam képeket :))

    valamelyik régi videóról azonban úgy rémlik, hogy megmaradt a béna izgő-mozgó célkereszt és a mégbénább fekete iron sight :( de még az is lehet, hogy az csak valami kezdetleges béta verzió volt
  • SötétBarom
    #1130
    Egyetértek.. A kampány coop tökéletes 2 emberrel.. Mondjuk ettől függetlenül h én így fogom nyomni, támogathatna több játékost is, csak úgy jóval egyszerűbb lenne végigtolni.. És ez ugye itt nem a diablo, h lehet kompenzálni monsták szintjének emelésével a sok játékost.. Sokjátékos coopra lesz rengeteg addon mission úgyis, szal tökmind1..

    Egy a lényeg, legyen benne sport skoda
  • Icebird
    #1129
    tényleg nem is láttam még ArmA képet tank belselyéről, lehet hogy csak külső nézet lesz?:))
  • dronkZero
    #1128
    Nem lehetetlen, csak a szervezkedésre fordított idő nő meg hatványozottan... Inkább a játék bármikor, gyorsan, egy haverral, mint a tökölődés, egymásra várás, "jajmostnemérekrádejólennehamegvárnátok".
    Sok emberrel meg irány egy multis server.
  • dronkZero
    #1127
    OFF
    Szakértsétek már meg ezt kérlek!

    (Csak nekem tűnik a világ legnagyobb baromságának? Vagy tényleg létezik olyan tank, amit _kormánnyal_ kell irányítani?!)
  • [NST]Cifu
    #1126
    Ez utóbbi nem olyan lehetettlen...
  • [NST]Cifu
    #1125
    Erre reagáltam. Nehogy már csak két emberes legyen!
  • dronkZero
    #1124
    Egyébként sem gáz ha max csak két személyes a coop. Egy kampány, nem folyamatosan a gép előtt ülve egy-két hétig is eltarthat, aztán szervezz már össze fix 4-6 embert _minden_ estére, hogy végig legyen tolva a kampány...
  • lammaer
    #1123
    Persze legyen multi is :)
  • lammaer
    #1122
    Jó az a kooperativ mod, személy szerint én örülök ha van ilyesmi. Más a feelingje mint egy netes multinak :)
  • SötétBarom
    #1121
    Egy korábbi interjúban utaltak erre.. Sztem a 2 player az a koop kampány..