35047
  • Mr Csé
    #960
  • Seaweed
    #959
  • [NST]Cifu
    #958
    Fogadjunk hogy ugrásra készen álltatok mind a hárman, hogy egy percen belül leosszatok... :DDDD
  • Seaweed
    #957
  • Kandurex
    #956
    na fasza, hárman is megmondtuk neki a frankót
  • Kandurex
    #955
    Starforce -nak van softwares fajtája is! (azzal védték a HOMMV beta classot, amit csak a kiválasztottak tölthettek le)
  • Seaweed
    #954
    Miert esne ki?! Lockon 1.1-nek is van netes terjesztese es Starforceos attol meg!
    (Szergejek megirtak rendesen az SFet ;))
  • Reaper
    #953
    Miért is?
  • [NST]Cifu
    #952
    Tételezzük fel, hogy neten terjesztik majd (én zavarónak találom ezt a csöndet a kiadóval kapcsolatban), ez esetben a StarForce kiesik ugyebár...
  • Seaweed
    #951
    Starfost nekije!
  • [NST]Cifu
    #950
    A FADE egy eléggé durva megoldás volt, teszem hozzá nem is teljesen hatástalan. Viszont azóta sem igazán látni más játékokban. Miután jelenleg még az sem biztos, hogy milyen formátuban és ki lesz a kiadó, még korai a védelemről beszélni, lévén ez főleg a kiadó reszortja.
  • dronkZero
    #949
    Kicsit leült a BF2 topic, aztán páran átszabadultunk ide, rontani a levegőt... :P :)
  • Dexantreal
    #948
    húúú bazze......nem is vettem észre...mi lesz itt,ha kijön a játék?
  • dronkZero
    #947
    Na igen, az még szép lesz.
    OFP CDkulcs+CDcsekk volt, vagy csak CDcsekk?
    (Szar lenne, ha DVDn jönne ki, és indításonként meg akarná nézni, hogy benn van-e a lemez... Egyrészt utálom az adathordozókat, másrészt nincs DVD olvasóm :) )
  • 0Fritz0
    #946
    Ilyen lájtos OFF-okkal még szép! :)
  • SötétBarom
    #945
    Egyet szeretnék hozzáfűzni...

    "Original copies do not FADE!"
  • JohnnySmith
    #944
    áhh mire végig olvastam 130+ feltti hozzászólást :) Tényleg azt hittem hogy kijött :)))
    BF2 és OFP összehasonlításhoz csak annyit fűznék hozzá hogy a 2játék MÁS.
    A BF2 modhatni egy könyebben játszható és ebből kifolyólag populárisabb "OFP".
    Kár ezen vitatkozni.

    Ja és perpill 2.ak vagyunk a top10ben :)))

  • neuro
    #943
    az alap ofp még csúnyább, mégis majdnem minden nap játszok vele még most is...
  • Fenrir
    #942
    Ebben a játékban nem a hiperszuper grafika a lényeg hanem a realizmus és jó játékmenet.
  • Zsolo007
    #941
    Egyébként szerintem borzalmasan bénán néz ki a katona a képen...
  • Bucser
    #940
    Bocs igaz nekem már későn volt mikor írtam:D Annak is örülök, hogy sikerült megfogalmazni azt a mondatot:)
  • Fenrir
    #939
    Az nem SVD? :)
  • Seaweed
    #938
    csak ugy: nyami

  • Seaweed
    #937
    Jaja SVD Dragunov puver!
  • SötétBarom
    #936
    tpM91-nek énis remélem h nem lesznek problémái, és igen jól érzed, S754es a lapom.

    Goodnite & Goodfight.
  • [NST]Cifu
    #935
    Egyfelől hajnali egy van, szóval kvantummechanikáról csak nem vitatkozhatunk, másfelől meg a lényeg a lényeg, tpM91-nek remélhetőleg AMD 2200+ procival sem lesz problémája a futtatással.

    BTW felteszem neked S754-es alaplapod és procid van, mert azok magasabb frekivel ellensúlyozzák az egycsatornás memóriavezérlőt (az S939-es procik kétcsatornás memóriavezérlővel rendelkeznek).
  • SötétBarom
    #934
    Nekem nemtommilyen magos van és 2000Mhz-en fut!

    Ez egy hülye vita nem?
  • [NST]Cifu
    #933
    Nekem Winchester magos A64 3000+ van, az 1800Mhz-en fut alapból.

    (hogy lent miért 1830-at írtam, azt nem tudom... későre jár, megyek is aludni.. :D)
  • SötétBarom
    #932
    Khm, 2ghz..
  • Seaweed
    #931
  • [NST]Cifu
    #930
    AMD 2200+ van az aláírásodban, az AMD-nél nem a valós Mhz-et kell nézni már jóideje (én azért nem írtam külön, hogy 2Ghz-es Intel vagy 2000+ AMD proci, mert kapkodtam már a fordítással), hanem az XYZ+ jelölést, szóval no para. ;)

    Egy A64 3000+ is alapból csak 1830Mhz-en fut. :)
  • SötétBarom
    #929
    3ghz, 1gbram, meg egy új középkategóriás kari csak elég hozzá pazmmeg..
  • tpM
    #928
    "Hozzávetőleg egy 2Ghz-es Intel/AMD proci, 512Mbyte ram, 64Mbyte-os Dx9-es videokártya körül lehet a játék minimális futtatásához szükséges gépigény."
    Basszus nekem csak 1800-as procim van :(
  • Fürtös
    #927
    Véééérpistikéééék????
    Arma-ban???
    HÖHÖHÖHÖÖÖ
    Jöhetnek! De a BF játékosok is kössék föl a gatyót mert itt nem ugy mennek ám a dolgok mint müanyagföldén!
    Játszottam BFet pár hétig...hááát ha igazán csapatjáték lenne akkor még be is venné a gyomrom de 3 hét alatt 2x volt 30 percnyi szorakoztato játék mikor össze birtunk hozni 1 kisseb csapatot ami jol összedolgozott...igaz 3 perc mulva le is csitereztek:D
    Nameg OFP ben nem akad fent a t72 az elsö bokorban hanem legázoja...pedig 5 éves:D
    Ezzel szemben OFP ben Néha fél orát ücsörögsz 1 helyben ha zászlovédelemre vagy beosztva de mégis jo mert érzödik a csapatfeeling keményen!
    Az igazi csapatjáték pedig CTI ben mutatkozik meg,majd bambulhattok az elsö cti mecssen,jéééé ilyen is van?
    Vérpistikéknek pedig ilyen tipusu játékban nem sok esélyük van:D aki nem ésszel játszik az nagyon hamar elpatkol mifelénk...
  • [NST]Cifu
    #926
    #647-es hsz.-t olvastad?
  • Bucser
    #925
    OFP-ből kiindulva: Nagy lesz. Ez megfelel?
  • tpM
    #924
    Engem a leginkább az aggaszt ,h nincs még semmit sem tudok az ArmA gépigényéről :\
  • Bucser
    #923
    Adjatok egy SDV-t egy ellenséges snipert egy heti hideg élelmet és én elvagyok az ARMA-va is:D persze ehhez kell a legalább 3000-es látótáv:D
  • [NST]Cifu
    #922
    Köszi szépen, be is raktam!
  • neuro
    #921