35047
  • Fürtös
    #1320
    Ok bocsánat!
    Most nézem csak, ha a mechwarriort szereted akkor annyira rossz ember már nem lehetsz.:D
  • Zsolo007
    #1319
    20 éves vagyok, és nálam sem a grafikáról szólnak a dolgok, közel sem, de az az igazság, hogy vannak határok. Leülök én nagyon régi gámával is játszani (transport tycoon :)), ha annak hangulatos grafikája van, és ez nagyon gyakran nem egyenlő a csili vili graffal, a grafika olyan legyen, hogy visszaadja a hangulatát a játéknak. Namost ez az interstate valami rohadt rondta már bocs(és legfőképpen azért mert a mai grafokhoz szokva egyszerűen nem jutnék odáig, hogy bele tudjak mélyedni, hiszen a grafikán keresztül érzékeled a játékot...). Ilyen kinézethez nem ülök le játszani. Battlezone2-t vagy 2 éve toltam végig. OFP pont ma került fel....gyönyörű játék az még ma is :). Nem akarok nekiállni példálózni hogy mennyi "ronda" játékkal szoktam játszani. :)

    UI.: Ne általánostís kérlek. Sokunkra nem igaz ez. Többünkre mint hinnéd ;)
  • Fürtös
    #1318
    És ezeknek pedig semmilyen grafikája nem volt csa a feelingje...
  • Fürtös
    #1317
    ez a hozzáállás a baj veletek...
    Tul régi...Tul csunya...
    Már rég nem azt nézitek hogy 1 játék milyen élményt vagy mennyire tud magába szippantani...
    Adok neked 1 tippet...Nem tudom mennyi idös vagy de szerezed be ezt vagy a battlezonet (vagy az OFP.-t) és rájössz majd az elsö 2 pálya után ,hogy egy játék nem a grfikájátol lesz jo...
    Hiszen gyermekkorában is mindenki játszott katonásdit tüzoltosdit papás mamásosdit
  • Zsolo007
    #1316
    thx a linket, de ez már túl régi, túl csúnya. Nem bírnék vele játszani...

    Nade elég az OFF!-ból
  • Icebird
    #1315
    Amíg nem tudsz tovább építgetni egy játékot olyan szintre amit elbírsz képzelni és amire vágysz, minél közelebb a valósághoz de játszhatóság keretein belül téve azt. Más játék neve fel sem fog merülni ami alkalmasabb lehetne jelenleg mint az OFP. Aki ezzel egyet ért annak itt a helye, aki meg nem az menjen vissza ahonnan jött!
  • Fürtös
    #1314
    http://www.3dgamers.com/news/game/interstate76/
  • Fürtös
    #1313
    Interstate 76 sürgösen pótold!
  • Thanatos
    #1312
    tévedés, a világ nagyrésze oylanokból áll akik még vagy nemhallotak számitógépről, vagy nincsnekik, vagy csak annyira utálják hogy semmi közük hoz gyk :P és csak a 2. legnagyobb rész a lámáké :DDD
  • Sanyix
    #1311
    De jóltévecc :)
  • Zsolo007
    #1310
    Az interstate nekem nem ismerős, de a Bzone2 igen, anno mikor végigtoltam nem bírtam felfogni miért bukott meg :(. Da van még jópár. :(
    Dehát a világ nagyrésze úgytűnik lámákból áll, ez van.
  • joebacsi
    #1309
    0-4-1: Disembark, ha jóltévedek, nem? :)
  • Fürtös
    #1308
    nem ide akartam hanem ofp topickba...
    sry.
    Zsolo a battlezone 2 ért és az interstate 2.részéért a mai napig sajnálkozom...
  • Zsolo007
    #1307
    Tudod hány eredeti ötlet bukott el a láma userek tanulni nem akarásán?
  • pedro870
    #1306
    Hát Fürtikém, még az a szerencse, hogy nem derült ki pontosan, hogy kinek írtad :)
  • Fürtös
    #1305
    0-1-1
    0-1-6
    0-4-1
    0-4-4
    0-7-2
    0-7-5
    0-3-5
    Na keményvonalas láma barátom mig ezekröl nem mondod meg hogy micsodák ofp ben addig ne fikázd a játékot és föleg ne tekintsd magad keményvonalasnak...
    Addig is mig rájössz mehetsz vissza BF ezni de ügyelj rá hogy szigoruan olyan szerverre menj ahol 12 év alatti a korhatár ott talán életben maradsz 4-5 másodpercig...
    Felejtsétek már el végr ezt az idiota fikázást...
    Egyébiránt 12 katona irányitását nem lehet egyszerübben megoldani,anno a battlezone 2. részét is az ilyen kis siránkozok miatt cseszték el mint te...
    Mert abban is ezt a sémát követték irányitás terén csak a sok kis láma sirt h neki ez tul bonyolult...
    Ha pedig ez neked bonyolult akkor BF helyett is menj inkáb passziánszozni...
    Ha pedig ezek ellenére is keményvonalas ofp-sne vallod magad akkor nézz fel a serverre és meglátjuk mit tudsz:D
    Megyek is megtisztitom az RPK.-m nehogy beakadjon a löszer mert akkor kénytelen leszek Puskatussal leápolni keményvonalas fejecskédet
  • Sanyix
    #1304
    Eredetileg is ofp 1.5-nek készült. Amúgy ahogy láttam hogy új menü volt a kommunikációra, de a régi is tökjól használható volt, legalábbis nemtom hogy tudták volna jobban megoldani.
  • Bucser
    #1303
    soha nem is mondták, hogy OFP 1,5 nél több lesz:) Arr ott a game 2:)
  • Isegrim
    #1302

    Háááát, megnéztem az MP demo videót... a használhatatlan menü az AI katonákhoz maradt, a hangok vérgagyik, némi grafikai láncfelvarrás látszik, de nem sok. Lehet, hogy egy csomó dolog csak placer amíg elnem készül a teljes, de ez így egyenlőre max. OPF 1,5nek tűnik.
  • Bucser
    #1301
    JA mivel az OFP esetén előbb felírták a serialt és csak utanna adtak ki és minden egyes serial nyilvan van tartva túlképp.
  • Sanyix
    #1300
    Ofp-hez nem sikerült 5 évig serialt generálni, és valószínűleg már nem is fog sikerülni :)
  • JohnnySmith
    #1299
    De legalább 5.ek vagyunk úgy hogy nincs még játék :)))
  • Bucser
    #1298
    NEm eza szívküüüüldiiiiiii
  • JohnnySmith
    #1297
    Mi ez iwiw ? :DDDD
    És ne WoWozzál annyit mert beleőrülsz :DDD
  • Fenrir
    #1296
    Kár, volt egy ilyen nevű osztálytársam :)
  • Bucser
    #1295
    Nem nyert:) Hódmezővásárhelyi/Szegedi vagyok:)
  • Fenrir
    #1294
    Hmm, te nem jártál véletlenül középiskolába Csepelen a Kossuthba? :)
  • Thanatos
    #1293
    és ha a jót is visszaviszed? :D és beleragasztasz másik serialt ami télle gnem jó :D
  • Bucser
    #1292
    Azóa szoktak rá ,hogy dobozon belül van a serial:D a Fólia alatt. Ha meg nem működik a seral visszaviszem a boltba hogy cseréljék ki...
  • Mr Csé
    #1291
    ja az emberek leleményesek a boltokban leirják a serialt a doozrol :(
  • dronkZero
    #1290
    OFF
    Ja, hogy mást ne is említsünk, rögtön a CS-hez (Half-Life-hoz) volt egy magyar fejlesztésű progi, ami frankón generált egy kulcsot, leellenőrizte, hogy a valve-master szerver megeszi-e, ha nem, generált egy másikat... amíg jót nem talált. Lett így vagy 2-3 eredeti HL kulcsom... :] Aztán a Valve bekeményített, először csak az egy IPről próbálkozások közti időt növelte meg (ez jelentősen lelassította a keresést), aztán meg csak a ténylegesen eladott HLkulcsokat fogadta el...
  • Mr Csé
    #1289
    más gaméknál rendszeres :) itt miért lenne kivétel?
  • Sanyix
    #1288
    Ja ha kiadja a serialját...
  • Mr Csé
    #1287
    megveszi azt összeakad egy wrezossal :)
  • Sanyix
    #1286
    Szánjad rá a párezret, mert nem tudsz olyan serialt találni, amivel nem akadsz össze senkivel. A magyar szerverre találhatsz jó serialt (merthogy szinte mindenki eredetivel nyomja, bár külföldi szervereken is inkább eredetivel nyomják, ott se hiszem, hogy lehet gond. A dxdll teljesen független a szervertől. A magyar szerveren most AP5Gold megy, a cti porton meg ugye az ofphu_cti.
  • dronkZero
    #1285
    Így fogok tenni a közeljövőben. (Mármint: letöltöm, felteszem, meg játszok vele) Addig is kénytelenek vagytok hallgatni a faszságaimat :P :))

    Már kérdeztem ugyan, de frankón lehet multizni törttel, vagy inkább már tényleg szánjam rá azt a párezer forintot, és vegyem meg? (A technikai része érdekelne, nem az erkölcsi :P) Multi megy azzal a grafikai tuning cumóval, vagy ez be van szabályozva szerver oldalról? Valami dxdll a neve... OFPhu AddOnPack5 kell még, vagy már elavult az a leírás? Ha kell, akkor honnan? OFPhuCTI-t találtam...
  • Bucser
    #1284
    Hát ha már ennyire offolódunk a tiszta beazonosítás végett:

    Voltam [HUN]Bucser, [HUN]BUtcher, (SHU)Butcher, [SHU]Butcher, Bucsika, HUNBucsika [HUN]Butchika és 102Vo_Bucser játéktól függően hol:D

    Asszem OFP serverre anno siman Bucser neven mentem fel:D vagy talán [HUN]Bucser néven:) nem tom már:D

    A becsületes nevem meg Fülöp Gergely foglalkozásom: Fórumpiszkoló szakmunkás:D
  • samsal
    #1283
    Csak, hogy belepofázzak én is: :)
    Csillagképek - hangulatos, de soha sem tájékozódtam velük
    Dinamikus időjárás - iszonyat nagy fíling és egy beállt heavyarmort a leszálló köd szenzációsan mozgalmassá tud varázsolni. (ez csak azoknak mond valamit aki már volt fent a sccene-n)
    Dinamikus hang - realitásérzet a köbön
    Görgős menü - nekem már első ránézésre tetszett és 5 év alatt kb 2x nyomtam mellé (igaz, akkor ordítva káromkodtam :D)
    Látótáv - mindent visz. Ez fogott meg a legjobban az ofp-ben.

    Most más ilyen szánalmas, de a játékélményt igencsak feldobó részlet, amikről ment az adokkapok, nem jut eszembe. :)

    Végezetül a topic. :)
    Fanatikus vagyok. ArmA a polcomon lesz. Ha egyszer végre kint lesz.
    Nekem bőven elég, ha több ojektum lesz a nagyobb szigeten. Vasat meg kell vennem akármi is lesz a követelmény. :(
  • dronkZero
    #1282
    Ha már Bucsereknél tartunk... Valamelyikőtök nem az ősCSés [HUB]-os Bucser(vagy Butcher)?
  • Sanyix
    #1281
    Hűha asszem nekem is rémlik valami ilyesmi, bár nembiztos hogy jól emléxem :)