35047
  • Esrohnoil
    #1000
    Bár tényleg megoldhatnák h. pl behúzódik az AI egy fa mögé...
  • Esrohnoil
    #999
    Nagy a zaj a háttérben... Én a tankot sem hallottam. :)
    Az AI meg sosem tökéletes... De lehet h. csak bepánikolt a katona. Megnézném te mit csinálnál mikor lő rád egy M1-es. :)
  • tpM
    #998
    Jaa.. tűzharc is folyik ? nem is hallottam semmit :), de akkor is az már durva mikor az M1 megy és az Ai meg AK-val lövi
  • Isegrim
    #997
    Hali, kérdés :

    A AA-ban milyen lesz a sérülésmodell? Marad a korábbi vicc, a HP-alapú, sokat lövöm akkor meghal, vagy lehet számítani olyan szépségekre hogy adott páncélvastagságot soha nem visz át, pl, egy 30milis gépágyú? Ez az az effekt ami halálra idegesített az OPFben...

    Mert enélkül a grafikán túl nem tudom hol lenne nagy előrelépés a OPF-hez képest..
  • Esrohnoil
    #996
    Arról nem is beszélve h. a domboldalra hasalva lett leadva az a néhány lövés. :)
  • Zsolo007
    #995
    Namost te is jössz....

    Válasz: #973
  • [NST]Cifu
    #994
    Hallottál már puskalövést többszáz méterről, különösen ilyen dimbe-dombos tájon? Nem olyan egyszerű kiszúrni a pontos irányt. Az meg a pláne, ha közben már tűzharc folyik, mert akkor végképpen reménytelen a torkolatdörej alapján felfedni a mesterlövész irányát. Ami még szép effekt lenne a realitáshoz, az a torkolatnál keletkező légnyomás miatt a földről felszálló por (persze csak ha a cső a föld közelében van).
  • Esrohnoil
    #993
    Lehet h. nem hallják honnan lőnek. :)
    Röhögnek is rajta mikor a srác mondja h. túl messze vannak, ill. h. lassú a töltény. :D
  • tpM
    #992
    amikor a sniper lövi őket elég hülyén viselkedik az AI. Mérnem néznek a hang irányába ?!
  • Esrohnoil
    #991
    Viszont azt is hallani véltem a szövegelésből h. karakterváltás nélkül is végig lehet játszani a kampányt.
  • Esrohnoil
    #990
    Biztos sok kis amcsi pöcs kérte a karakterváltás lehetőségét...
  • Esrohnoil
    #989
    Eddig nagyon jó. :D
  • [NST]Cifu
    #988
    Ami első blikkre feltünt:
    -az animációk kidolgozottabbak az OFP/RES félékhez képest.
    -ez a karakterváltogatás továbbra is sucks...
  • [NST]Cifu
    #987
    Amit le lehet szűrni az eddigiekből, azok alapján nem lesz T-80 alapból az ArmA-ban. Az ok az, hogy az északi erők viszonylag elavultabb orosz technológiával rendelkeznek, ellenben nagy tömegben vetik be őket. Szóval mehetsz T-72-essel (T-72B? vagy T-72M1?) M1A1 ellen, csak éppen csapatostól, sok lúd disznót győz elven.

    Ugyanakkor megjegyzem én eddig csak M1A1-et láttam ArmA képen, M1A2-őt nem. ;)
  • tpM
    #986
    kijött egy új ArmA videó!ftp://www.gamepark.cz:8021/ofpd/videos/armedassault.wmv
  • Bucser
    #985
    te öreg fikázás helyett cisnálj egyet...
  • Icebird
    #984
    Ez a játék egy régi álmomat valósította meg, minél valóság közelibb környezet, egységek, járművek bevonásával vívni egy csatát. Akár gyalog bokorról bokorra lopakodva becserkészni egy tankot, ahol egy eltévedt lövés is "elaltat", akár egy tankban ülve attól parázva mikor tesznek alád szertetcsomagot, csöveznek meg, vagy épp kapod nem várt irányból az ellenséges tank, APC, heli áldását. Tudva azt hogy ha egyedül maradsz, csapatodat hátra hagyva, ugyan olyan gyenge vagy és esetlen bármi legyen nálad vagy szuper technika alattad.
    Egyre több játék jön ki aminél már a jármű használat is alap, viszont a realitás talaját mindegyik elhagyja. Akár a Söldnert, Joint ops, akár a BF-et vesszük egyik sem a realitás útján halad, és sosem lehet így méltó vetélytársa egy ilyen játéknak. Ezenkívül egyik legnagyobb erénye hogy míg az előbb felsorolt játékoknál csak reménykedhetünk hogy nekünk megfelelő folytatást, modot kapunk, vagy akár játék stílust, addig az OFP-ben mi magunk valósíthatjuk meg elképzelésünket, részévé válhatunk, mindenki tehet hozzá egy kicsit, amit aztán játék közben viszont lát. Egy példa, tegyünk bele Mi2-öt hogy a keleten is legyen egy kicsi fürge heli ha már nyugaton van Little Bird.:) De változtassuk meg a fizikáját, nem olyan fordulékony mint kéne. Tegyünk bele több fegyvert, szebb katona modellt, és ezentúl tudjon gurulni és balra-jobbra kihajolni. Cseréljük ki az éjjellátót amitől már nem folyik ki a szemünk:) Csináljunk saját szigetre, saját pl front jellegű pályát stb.
  • Seaweed
    #983
    RHS T-80-asban
  • Sanyix
    #982
    Még mindíg nemláttam t80-t egyik arma-s képen sem, sem videón. Mibe fogok én így üldögélni, és osztani az áldást? a t72 vs m1a2 csata se lenne valami egyenlő, legalább a t80-t rendesen el lehet látni kiegészítőkkel :)
  • [NST]Cifu
    #981
    Egy kicsit még visszatérve a TrackIR-re: a Naturalpoint weboldalán is feltünt már a támogatott játékok között.
  • SötétBarom
    #980
    Mármint a jobboldali..
  • SötétBarom
    #979
    #967es sokkal jobb.. Itt túl debil feje van a bal oldali tagnak.. Lehet látni h nem éli bele magát a szituba..
  • tpM
    #978
    Nah, mégegy uccsó :) banner_final_version
  • Zsolo007
    #977
    Szavazzunk! Mer' az jó :)
  • [NST]Cifu
    #976
    BTW ha ennyi bannerjelölt van, akkor tarthatunk egy szavazást, hogy melyik legyen, vagy alternatívaként mondjuk hetente másik banner lesz fent.

    Vélemény?
  • [NST]Cifu
    #975
    Na szépen vagyunk. Mindenki arra vár, hogy engem jól kiosszon... :)
    A kör közepén állok... körbe vesznek jó barátok...
  • Kandurex
    #974
    Szélesítsd egy kicsit még!
  • Zsolo007
    #973
    Én nem csinálok bannereket, mert nem értek hozzá(de attól még esztétikai érzékem lehet, még akkor is ha ez esetleg különbözik másokétól). Én nem fikáztam a munkádat, hanem kinyilvánítottam a véleményem. Nem a készítővel volt a bajom, nem személyeskedtem, csak leírtam, hogy a felhasznált anyag (a katonáról készült kép) szerintem nem néz ki jól. Ha megsértettelek bocs.
  • Mr Csé
    #972
    téleg mindig nigga hal meg elöcör :D
  • neuro
    #971
    mutass már egy bannert, amit csináltál plz. olyan jó lenne ha én is fikázhatnék egy kicsit mások munkáján
  • Zsolo007
    #970
    Nah ez sokkal jobb :). Úgytűnik csak egy kis ösztönzés kell ide :)))
  • dronkZero
    #969
    Nem, hát nem tudod az örökérvényű szabályt? Mindig a nigger* hal meg először! :)
    (Rengeteg amcsi akciófilmre igaz! :P)

    *semmi bajom a színesbőrűekkel, de ez a "szólás" ezzel a kifejezéssel használatos.
  • Mr Csé
    #968
    mé néger van elöl? pozitiv diszkriminácio? :D
  • tpM
    #967
    Nah, unatkoztam és csináltam egy bannert :D

  • dronkZero
    #966
    ?
  • Zsolo007
    #965
    Korrekt, bár a füst vicces :D. Egyébként e jelenlegi előtt egy tankos volt nem? Nah nekem az tetszett :). Egyébként a jelenleginél mindenképpen jobb.
  • 0Fritz0
    #964
    Sajnos "nem jön át".
  • dronkZero
    #963
    Ez esetleg?
  • Zsolo007
    #962
    Nem úgy értem. Én is sokat OFPztem, nagyon kedveltem/kedvelem.
    Nem grafikailag csúnya, hanem a beállása szar. Ez az egyik a másik meg az ha már grafról van szó: nem olyan részéről készítek bannert a játékban ami nem néz ki jól (mert egy bannerban az esztétika fontos)

    És ez borzalmas. Katona balra néz, fegyver kéz előre, de az ujjai körbefollyák a fegyvert, a könyöke meg úgy néz ki mint ami el van törve 8egészen pontosan a ruha), ráadásul a kép többi része el van mosva, hogy a katonán legyen a fókusz.

    Egyszóval borzalmas kép. (a katona tök esetlenül, ügyetlenül néz ki, nem úgy mint egy katona...)

    Azt azért hozzátenném mégegyszer, hogy engem nagyon nem izgat a grafika egy játékban, de ha valami nem néz ki jól azt nem mutogatom ilyen módon...
  • JohnnySmith
    #961
    Cifu úgy érzem téged rendesen osztanak :)))) Nem baj nagy vagy megbírod. Bevallom én is várom hogy valamiben kiigazítsalak ;)) Ez eddigi ismeretségünk során 1x sikerült:)))))