35047
  • Doma #1360
    Szerintem nagyon sokan vannak.
    Gondolj csak bele ha a letöltött játék nem jön be akkor mit csinálsz? Letörlöd nem?
    Amúgy gondolj Multira kihegyezett játékokra.
    Szerintem van aki előnyben részesíti a tiszta szervereket és ezért hajlandó megvenni a játékot (akár "kipróbálás" után), mintsem tört szerveren játszon sok tahó csíterrel.
  • Borg
    #1359
    Ez te vagy :) Én eddig minden olyan programot megvettem, ami hosszú távon jónak bizonyult. Az más kérdés, hogy összesen kb 4-5 játék volt ilyen, a 13 év alatt :D
  • Pretorian
    #1358
    Ha mutatsz nekem olyan embert, aki a letöltött programot csak kipróbálja, és utána törli a gépéről, akkor hiszek neked. Én nem ismerek ilyet.
  • Borg
    #1357
    A dolgot úgy is felfoghatod, hogy a termék nincs a tulajdonodban, hanem kipróbáltad csak. Mint az élet megannyi területén, sok más termékkel is eljátszható ugyanez. Nem kell a lopás fogalmából kiindulni. Egy ilyen játék kipróbálási ideje hosszabb lehet, amíg megismered. Ráadásul a demók közel sem alkalmasak a teljes játékélmény kipróbálására.
    Ilymódon pedig minden jogod megvan rá, hogy kritikát gyakorolj felette. A cipőt is felpróbálod mielőtt megveszed, és ha szar minőségű, kényelmetlen, akkor ezt kimondhatod róla, utána pedig otthagyod, és nem veszed meg.

    Max akkor jogos a felháborodás, ha elloptad, használod folyamatosan, és közben fikázod. (de akkor meg elég erős logikai bukfenc van benne)
  • neuro
    #1356
    Itt nem arról van szó, hogy a warez verzió alkalmas-e vélemény formálásra, hanem arra, hogy a warez verzió kipróbálása után van e JOGOD véleményt alkotni egy olyan termékről, amit elloptál.

    Ha valaki letölt egy játékot próbálja ki és ha nem tetszik törölje, de ne kezdje el szapulni, hogy milyen vacak, főleg mert egy filért sem adott érte, és ő még csak hasonlót sem tudna előállítani.
  • Borg
    #1355
    A próbavezetés egy 3 kerekű autóval történik? Nem.
    Tehát a warez verzió tökéletesen alkalmas a játék kipróbálására, és vélemény nyilvánításra. Mivel az teljes, és teljesen tükrözi a végterméket, amiért aztán pénzt adsz.
  • Pretorian
    #1354
    Nem, qrvára nem gondolom. A játékokból kiadják a demót, kipróbálod, tetszik vagy nem. Az autót meg (jó esetben) nem lopod el, mielőtt fikázni kezded a gyártókonszernt. Nem jó a példa, ne haragudj...
  • Bucser
    #1353
    Lesz demo. Az autók esetén pedig van próbavezetés. Úgyhogy warez byebye.. szerintem ezt majd ki is lehet írni a topicra ha megjelent..
  • Borg
    #1352
    Ez azért vicces volt, nem gondolod?
    Majd akkor egy autógyártót sem fikázhatsz a szar autói miatt, amíg nem veszel egyet?
    Ennyi erővel mindenki fejestugrana valami hulladék megvételébe, és csak utána kezdene el gondolkodni. Ja várj, ez sokaknál így is van..
  • Pretorian
    #1351
    A legnagyobb arcuk meg mindig a warezosoknak lesz, akiknek meg sem pördül a fejükben, hogy esetleg be kéne ruházni az eredeti verzióra, és csak utána osztani a fejlesztőket, ha valami nem tetszik. Ha nem veszem meg a játékot, szerintem nincs jogom fikázni azt.
  • Pretorian
    #1350
    Akik CoD-al játszanak, azok nem hiszem, hogy élvezni fogják a játékot, hanem inkább nyomnak neki egy jó kövér uninstallt a tizedik halál után, és bejönnek majd ide osztani, hogy ez mekkora szar játék. Ugyanez volt, amikor a Flashpoint megjelent, és a sok Counter Strike-os meg Quake-es mikulás megpróbálkozott vele, aztán hamar rájöttek, hogy itt nincsen rocket jump meg unlimited ammo, és elkönyvelték hogy a játék szar.
  • Szekig
    #1349
    Énnemtom...
  • Mr Csé
    #1348
    tudnak egy szart :)
  • Fürtös
    #1347
    bezonybezony!
    Majd keresik égre földre hogy milyen csitet használunk:D
    Dühöngenek majd és törik a billentyüzetet...
    aztán 1 hét mulva rájönnek hogy semmi keresnivalojuk itt mert ezek a játékosok tudnak löni,célozni,taktikázni rejtözködni
  • Sanyix
    #1346
    Eleinte, aztán elmegy a kedvük a pistikéknek :)
  • f2d
    #1345
    Na úgylátom, hogy ennek a Vér Istvánnak negyon fel kell kötnie a gatyát, ha bizonyítani akar, mert nemsokára mindenki őrá vadászik.
  • Borg
    #1344
    "Elöre látom 5 percenként fogom hallani:csíííííterrr!!! "

    Tehát ugyanolyan lesz, mint bármely másik "tömeg"játék.
  • Fürtös
    #1343
    Bezony-Bezony!
    Majd ha egyszer kadják az armát micsoda vérpistike hentek lesznek!Elöre fényezem az RPK-t!
    Jön majd a sok kis gagyi és probálkozik a cod ban bevált taktikájával
    Támadnak majd a Vérpistikék tömegesen!
    Elöre látom 5 percenként fogom hallani:csíííííterrr!!!
  • f2d
    #1342
    Persze tudom, hogy nem a darabszám tesz valamit gagyivá. Csak gonoszkodtam egy kicsit.
    (Sőt az OFP esetében a 3 milliós példányszám éppen azt mutatja, hogy egy színvonalas játéknak is létjogosúltsága van a mai csillogó-villogó, agyonegyszerűsített játék piacon.)
  • Sanyix
    #1341
    A tucatjáték, nekem azt jelenti, hogy ugyanazt a játéktot gyártja több fejlesztő egymás után kisebb módosításokkal. Ilyen a legtöbb mai fps.
  • f2d
    #1340
    A tucatjáték az honnan kezdődik? Ha jól emlékszem Te írtad anno, hogy az OFP-ből kb. 3 millió db-ot adtak el eddig. (Ez igen sok tucatnak felel meg.)
  • Mr Csé
    #1339
    ja a galactic civilizations is szar grafikáju de egyhoszban lejátszik az ember
    vele 4 orát :)
  • Sanyix
    #1338
    Pont eléggé hogy mindent együttvéve egy játék se közelítse meg :) amúgy sem kötelező ezzel játszani, lehet menni tucatjátékozni :)
  • Borg
    #1337
    Nem eléggé :P
  • tpM
    #1336
    Hát.. azér a graf is számít pl. a Flash Fx Unit Replacement 2006 (FFUR) az OFP-t mennyivel feldobja má'?!
    képek :



  • [NST]Cifu
    #1335
    m a grafika a lényeg, hanem a játékélmény, a játék kinézete csak kismértékben emeli a szórakozás színvonalát, azaz sokadlagos szempont.

    Azért ennyire szélsőségesen nem fogalmaznék... :)
  • f2d
    #1334
    Az ilyen hozzászólásokat szeretm!
    Én is midig ezt pofázom. Nem a grafika a lényeg, hanem a játékélmény, a játék kinézete csak kismértékben emeli a szórakozás színvonalát, azaz sokadlagos szempont.
    (Mondjuk az eladhatóságot nagyban növeli.)
  • joebacsi
    #1333
    videokari driver nincs benne egyáltalán, szóval 3ds progikat csak szoftveresen lehet futtatni rajta, amit meg hát nemminden progi támogat...
  • Bucser
    #1332
    Megfelelo driverek felpakolasa utan semmi gondja nem volt... van hozza directX meg driverek. Meg hangot is kapott:D A legnagyobb gondja, hogy hardvereket is csak emulál de a Chaos gate ment vele gond nélkül. nem tudpom a BZ menne-e.
  • Zsolo007
    #1331
    ÉS elviszi? Nekem is van VMware-em, de elég lassú lesz a benne futó windóz (98). Én programozni szoktam rajta, és még a kurzor is késik benne...nem is gondoltam volna, hogy játékot is elbír...
  • Bucser
    #1330
    VAn egy alternatív megoldás erre a problémára... VMware Workstation a neve.. létrehoz egy szimulált számítógépet a gépeden (majdnem bármit tud utánozni)adhatsz neki ramot adhatsz neki vinyohelyet előre lefoglalva és azon a helyen azt csinál amit akarsz.. nekem van igy telepítve win95-öm és csak egy gombnynomás hogy legyen XP-m megint. A WH40K chaos gate-el jatszom igy.
  • joebacsi
    #1329
    nekem ilyen esetekre van egy 6 gigás vinyóm kilencvennyóccal :)
    (bár elsősorban hála a májkroszoft jó terméktámogatásának, ami a saját top gémportos ff-es kormányához képtelen volt xp-s drivert kiadni...)
  • neuro
    #1328
    néha nekem is előjön a nosztalgia és megyek egy kört a Last Ninja-val és a Lost Patrol-al :)
  • dronkZero
    #1327
    Hát, ahogy érzed. Én még mostanában is C64ezek, ha úgy tartja kedvem. Ahhoz képest egy 320x200x256 már gyönyörű... :)
  • Zsolo007
    #1326
    Hát lehet hogy igazad van. Az is lehet, hogy ha annak idején játszottam volna vele, akkor most szivesebben leülnék, mert tudom, hogy mi van a graf mögött, de így már nem kezdek neki. Ez pont olyan mint a Crusader: No Regret, meg No remorse nekem. Anno nagyon meg akartam szerezni, játszottam vele talán egyszer, és egy isten játéknak tartottam, aztán nemrég lett volna lehetőségem rá, de a képeket elnézve azt mondtam, hogy valószínűleg mai szemmel már nem tetszene, így inkább megmarad szép emléknek, és örök vágyakozás tárgyának :).
  • dronkZero
    #1325
    Erre már gondoltam... Jájj... Nincs XP alá win98 emulátor? :P
    Nem akarok feltenni ilyen bootválasztó genyaságot, meg nem nagyon szeretné a 98 az NTFS partíciókat...
  • Bucser
    #1324
    install windows 98^^
  • dronkZero
    #1323
    Off...
    Hehe, nincs két hete, hogy letöltöttem végre a Battlezone 1-2-t. Kb 7 éve keresem az első részt. Sajna nem szereti az XP-t, és sajnos mindkettő rip... Ha valaki rendelkezik CD-s változattal csinálna nekem egy példányt? Valami módszer is érdekelne, amivel játszhatóvá válik az első rész...
  • [NST]Cifu
    #1322
    Nem akarom bő lére ereszteni, de az Interstate76 és 80 grafikája nem véletlen volt olyan, amilyen. Ez is a hangulathoz tartozott, már a maga idejében sem a mindent lealázóan gyönyürű grafikáról volt híres. A 76-ban még nagyon eltalálták ezt, de a 80-ban már kissé ötlettelenek voltak a srácok, pedig a lehetőség benne volt.

    A BattleZone 2 meg vicc volt az 1 után. De nagyon "szép" rikitóra megcsinálták, mert ugye köztudott, hogy egy harcjármű nem harcjármű, amíg nem festik rikitó narancssárgára. Brrr...
  • Thanatos
    #1321
    nem a mechwarriort kell szeretni hanem a világot amiben játszódik :) met konkrétan a mechwarrior sorozat az egyre újabb részekkel csak egyre jobban lezüllöt (eleinte még jó volt az tény :P)