35047
  • [NST]Cifu
    #2773
    Tiscali review. Nem túl üdvös 55%-ot adtak rá, van pár kép is a végleges verzióból, előrevezetném, hogy egy Gf6600-as videókártyával rendelkező gépen készültek, állítólag medium beállításokkal.
  • marcio mela
    #2772
    Ha már készülnek a lemezek akkor kellene a demot terjeszteni.A videok szépek.
  • [NST]Cifu
    #2771
    To Be Annouced -> Bejelentik majd valamikor

    Nincs még hivatalos info arról, hogy lesz demo. Eredetileg olyasmikat nyilatkoztak, hogy a játék megjelenésekor lesz SP és MP demo is. Elképzelhető, hogy lesz az angol verzió megjelenése előtt, de ez is csak feltételezés.
  • marcio mela
    #2770
    Az nem tudom mi.
  • [NST]Cifu
    #2769
    TBA
  • marcio mela
    #2768
    Demo mikor lesz?
  • Beers
    #2767
    Én is ezt mondom :)!
  • joebacsi
    #2766
    nem viccelődünk ilyen komoly dolgokkal, az csak a lamik szokása :P
  • Beers
    #2765
    cancel ;)!
  • joebacsi
    #2764
    vihar előtti?
  • bakvarnyu
    #2763
    Ahhoz kepest olyan furcsa csend van a jatek korul.
  • Mr Csé
    #2762
    das ist gut !!
  • Beers
    #2761
    bár az angolnak jobban örülnék!
  • pedro870
    #2760
    hát ha már más nem írta be, akkor beírom én:

    cseh ill német verzsön ma hivatalosan arany lett. Mér föld kő.
  • Fenrir
    #2759
    Lol nagyon jók ezek az animációk. Tetszik ahogyan sprintből hasra vágja magát meg amikor gránátdobás előtt a fegyvert oldalra vágja.

    Bejövős

    Helikopterek még mindig nagyon ütősek.
  • Beers
    #2758
    Új videó, állítólag nem rossz :P!
  • Beers
    #2757
    Kellemes!
  • tpM
    #2756
    Nah érdemes letölteni? :)
  • Sanyix
    #2755
    ÁÁÁáá ááááá áááá ez nagyon király!!!
  • pedro870
    #2754
    A videok szerintem baromi bíztatóak, jók a fények, a fegyvernézet, az alap akciókat egyszerűsítő a képernyő közepén megjelenő ikonok, a textúrák (utolsó videóban pl az út), a fű eltűnése és megjelenése is úgy tűnik, hogy elég jó átmenettel történik, kicsit értelmesebben lehet felfegyverezni magunkat a hullarablás rész alapján. Mindez persze többnyire max 1000-es látótáv mellett van úgy tűnik, legalábbis az utolsó vidben, bár ott a legsűrűbb a környezet. Lehet hogy a kézikamera teszi, lehet hogy az egyesek által nemkedvelt HDR, de a fények nagyon realisztikus hatást adnak a játéknak, a terep pedig már eddig is ofpben hajazott leginkább a valóságra (nem a grafikai minőség szempontjából).

    Illetve a vidben orosz verziót használnak. Hát sztem simán el lehetne ezzel boldogulni.
  • pedro870
    #2753
    igromir vid
    igromir képek
    SE dobozok halomban (állítólag)
  • Adam II
    #2752
    Szerezz egy cseh vagy szlovák tolmácsot:)
  • n003
    #2751
    egyéb hasznosítható ötlet? :DD
  • Bucser
    #2750
    Tnulj meg csehül vagy szlovákul:D
  • [NST]Cifu
    #2749
    Én bármilyen verziónak tudnék örülni, ha általam érthető nyelven tud velem kommunikálni. :)
  • DummyBoy
    #2748
    Hmmm ... én tudom mit jelent, de asszem elsiklott a szemem afelett, hogy a FAQ-ban is benne van, sorry :(

    Mind1 ... Progamingshop.sk-n 2 verzió van fent, 1149 SK az alap és 2199 a gyűjtői ... haver valami olyasmit mondott, hogy a gyűjtőihez fém katonai doboz + ilyenek vannak ... na mind1, jövő hét után kiderül ... sorry :)
  • repvez
    #2747
    Szép uj képek vannak megint csak valami nekem az árnyékokkal nem stimmel talán hogy nincsenek,legalábbis vetett árnyékok ahogy a lámpa megvilágitja a tárgyakat
  • [NST]Cifu
    #2746
    A Szlovák nyelv nem erős oldalam, de ha a Magyarral boldogulsz, akkor a FAQ-ban már egy hónapja olvashatod azt, amit valószinüleg az általad bemásolt szöveg takar. ^^
  • DummyBoy
    #2745
    Arma: Armed Assault - bude dostupný 10.11.2006.

    Nnna ki sejt szlovákul?
  • bakvarnyu
    #2744
    ja usztics ereztem hogy elkurtam=)
  • JohnnySmith
    #2743
    Van csehül és szolovákúl beszélő munkatársam :) (nagy különbség nincs)
  • pedro870
    #2742
    Volt magyarítás, ha ez a része nem változott a programnak, akkor technikailag nem lesz probléma, csak kérdés, hogy milyen nyelvet kell fordítani.
  • tpM
    #2741
    Hát ha jólemléxem OFPben volt egy Stringtable nevű Excel dokumentum amiben minden oszlopban nyelv volt és a sorokban meg a szavak és igy magyarosították. ArmA ban is így lesz ,ha jól tudom.
  • DummyBoy
    #2740
    Asszem a Kordásoknak nem lesz bonyolult szlovák kapcsolatot felhajtani :)

    De mindenestre utánnanézek majd ha megjelenik, hogy mit lehet tenni, meg hogy rendelhető lesz-e ... Gyors kérdés: Tudom nem ide tartozik ... OFP-hoz volt honosítás? Mármint Kivitelezhető volt? Mert ha igen, és neaggyisten ArmA-nál is működne, akkor valami boteccerű honosítást (Angolítás ... ehhez a gémhez tuti lesz ...) lehet össze lehetne dobni:
    Mert esetlegesen a lényeg szövegeket lefordíttathatom pár haverral konyhanyelven és akkor legalább nem Pozor pozor lesz ...

    Persze ez nem szászszázalék :) Csak ötlet :)
  • PhantomAss
    #2739
    jó ötlet...ki beszél csehül?
  • fkubi
    #2738
    Ezek szerint cseh arma-t vezzunk, vagy szlovakot. Kene keresni egy kozeli boltot, ahova hajlandoak megrendelni es felretenni 20 darabot legalabb. Arrol ne nagyon almodozzunk, hogy behozzak az orszagba, bar talan egy itmedia.sk kategoriaju ceggel ezt is meg lehetne dumalni :)

    Szoval, kezdjunk felhajtani osztrak, szlovak vagy cseh kapcsolatot...
  • Fenrir
    #2737
    Usztics te lol :)
  • bakvarnyu
    #2736
    a magyar szinkron ugyis egy nagy szar lenne , elkepzelem pl Nemcsak Karolyt vagy Untisz Matyast ahogy osztjak a parancsokat, hat akkor mar inkabb egy ismeretlen angol=))
  • Rafia
    #2735
    igen, ugyanaz. Szabad szemmel asszem 100-120 fok körüli, amit 1-nek vesznek, de lehet, hogy radiánban adják meg. BF moddolásnál anno belőttem a reális értéket. De az annak felel meg, mintha egy monitor méretű ablakon bámulnál ki a világra, közelharcra ugye nem a legjobb.
  • tpM
    #2734
    igen lehet is scriptel állítani pl _cam camSetFOV 0.5
    (FOV = Field of View)