35047
  • tpM
    #2693
    Nem nem, ez visz mindent "Melyik gombal kell ugrani" :D
  • Bucser
    #2692
    Áhh nem a legjobb tuti az lesz:

    "Mikor kiszállunk a helikopterből miért nem jönnek utánam a katonák?"
  • DummyBoy
    #2691
    Sznájperrel hogy kell zúmolni kimaradt ...
  • tpM
    #2690
    Az olyanok már láttak képeket az ArmA-ból szal biztos nem pazarolják a drága idejüket egy ien "szar" játékra :D
  • Sanyix
    #2689
    aha... jönnek a vér istvánok, és "töltöm az xy ftp-ről/torrentről má 54%-nál tart. Hogy indítom el? Mit kell beállítani a daemon toolsban? Miért halok meg ha 2-t belém lőnek? mekkora fos ez így má! Ménem lehet a tankot egyedül kezelni? Hol a healthbar? Miért megy másfelé a golyó mint amerre a célkereszt van? Miért nem talál be a golyó abban a pillanatban amikor megnyomom a bal egérgombot? Bugos a hang, teljesen elcsúszik ha távol lőnek!" stb. :) Ja és az etalon: "De szar játék, a fear grafikája sokkal jobb"
  • tpM
    #2688
    Hát ha kijön az ArmA akkor játszunk vele ahelyett ,h ide irkálnánk :D
  • Bucser
    #2687
    MInek kellene, hogy tele legyen özönölve feleslegesebbnél feleslegesebb postokkal? majd ha kijött az ARMA lesz miről beszélni. addig lélegzetvisszafojtva várjuk az első cseh élményeket.
  • tpM
    #2686
    :\
  • bandika64
    #2685
    Nagyon élék ez a fórum
  • Thanatos
    #2684
    hát szvsz a x2 3800+-tól eltekintve simán elmegy basicnek...
  • tpM
    #2683
    Hát a BI fórumon nem nagyon van kiiírva a gépkonfig (ők nem menőznek annyit ;D ) de ami kint van az általában A64 3200 v X2 3800+ 1giga RAM meg 6600GT de reméljük nem ez a basic
  • Beers
    #2682
    Minimum dual proci,2G ram, 7900GT!
  • n003
    #2681
    mármint ott náluk??! :DDD
    hát nem ati9600-al :((
  • [NST]Cifu
    #2680
    Hogy néz ki egy "basic gaming PC"? :)))
  • joebacsi
    #2679
    lábjegyzet: "basic gaming PC = super computer"...helyettesítsen be mindenki :)
  • tpM
    #2678
    Itt egy idézet a BIS fórumról :)"ArmA won't require a super computer just your basic gaming PC."
  • Icebird
    #2677
    mé nem procit vettél, a giga ram elég lett volna
  • Mr Csé
    #2676
    min 100e pénz kell hozzá
  • joebacsi
    #2675
    minek? az nemkell az armahoz, ergo pénzkidobás :)
  • bandika64
    #2674
    ja persze mi vagyok én milliomos? :D
    Nincs pénzem mindenre most vettünk TV-t xD
  • joebacsi
    #2673
    meg a vga :)
  • Beers
    #2672
    Aztán jöhet a proci!
  • bandika64
    #2671
    Hétvégén veszek + 1 giga RAM-ot remélem 2 elég lesz neki :D
  • debHUKK
    #2670
    Elméletileg már tavaly karácsonykor megjelent. :)
  • tpM
    #2669
    Egyébként volt másik lista is még februárban ,h az ArmA májusban jön ki...
  • bandika64
    #2668
    Nekem nincs meg az OFP csak régen volt egy tört verzió.
    De most nem is fogom megvenni...
    Majd az ArmA-t :D
  • tpM
    #2667
    Hát akkor gyere OFP-zni! www.ofp.hu-n minden infót megtalálsz
  • bandika64
    #2666
    Ó.Az biztos nagyon szép lesz :)
    Én valahol úgy láttam (asszem a gamestaron volt egy lista) hogy az Armed Assault mellett volt egy Október 30 jelzés.Kitudja.Lehet hogy 5 napon belül már le is lehet tölteni wanadoo-ról.Persze ha jól fut majd megveszem és multizhatunk. ^^
    OFp-vel még nem játszottam online kíváncsi vok.
  • bakvarnyu
    #2665
    nem segítenél léci?
    az ABIT NF7 fórumon tettem fel egy kérdést.
  • SötétBarom
    #2664
    Lehet h mindig ugyan onnan fújt.

    Én már csak azt várom, amikor real-time elszívja a füstöt a helikopter rotorja, és közben veri fel a port, majd ezt a két anyagot összekeveri a jelzőfüsttel.. (lehetőleg éjszaka, miközben világítja meg egy tűzharc..)
  • koschwarz
    #2663
    neeeem, eddig az ÖSSZES videóban ugyanolyan füst volt. tökmind1 honnan fújhat a szél.
  • Neoncsoves
    #2662
    miko
  • SötétBarom
    #2661
    SZvsz a map editorban beállított szélirány szerint.. :P
  • koschwarz
    #2660
    megnétem ezt az éjszakai videós cuccot, tökjó hogy tökugyanúgy néz ki minden mint az ofp-ben, ugyanaz a célkereszt, ugyanaz a rádiózás...

    eddig az összes videóból csak egyetlen dolgot szűrtem le, hogy gázos lesz egy kicsit, de ez már a kukacoskodás kategória: minden füst ugyanolyan, ugyanúgy száll.
  • koschwarz
    #2659
    én csak arra emléxem, hogy az akkori geforce2-es karimon 1024-ben jácchattam az OFP-t, és jól nézett ki, de volt egy db mission (asszem nem a kampányban, hanem a plusz küldik közül), aminél figyelmeztett, hogy ehhez már 1000 mhz-es proci szükséges (nagy gyalogsági frontális támadás volt)

    namármost nemrég behoztam az irodai gépemre (2,8 G pentium, integrált intel video), és itt is futott, mint az álom, és ugyanúgy 1024-ben (persze tom hogy a felbontás nem minden, de asszem az egyéb video beállítások is úgy közepes szinten lövődtek be)
  • tpM
    #2658
    |\/| | | < 0
  • bucsher
    #2657
    miko
  • Sanyix
    #2656
    miko
  • debHUKK
    #2655
    az új rhs addonok már teljesen arma minőségűek, hurrá lesz rendes íszt oldal
  • [NST]Cifu
    #2654
    Valamivel több, mint két hét.