35047
  • repvez
    #2893
    Egyébként a cseheknél vagy a szlovákoknál hogy megy ez a rendelés:Bemegy az ember egy szg játékboltba és leemeli a polcrol vagy neten kell megrendelni és kiviszik cimre?
  • Beers
    #2892
    Azért ez manapság már nem nevezhető erős procinak!
  • [NST]Cifu
    #2891
    Ez mondjuk már a másik véglet, nem ebből kell kiindulni, kezdve ott, hogy ilyen extrém felbontást a játékosok 99,9%-ának a monitorja nem képes megjeleníteni, és a nagy felbontás alapból erősebb VGA-t igényel.

    A hiv. fórumban egy srácnak A64 2.5ghz (~4000+), 3gb ddr 550, ati radeon x800 xt 256mb pci-e gépen, 1280x960 felbontás mellett, Medium-high beállítással 30fps, komolyabb akcióknál 15fps-re leesik. Ebből is látszik, hogy az erős proci és a sok ram még nem garantálja az üdvösséget.

    BTW Pedro népszerűsíti a Magyar Scenet a hiv. fórumon, nagyon durva a 11db ArmA doboz kézben, szvsz sokaknak szívritmus zavarjai lettek az irigységtől. :D
  • [NST]Cifu
    #2890
    Pardon. Maradjunk korrektek: egyesek szerint nem VGA igényes. Mások szerint viszont VGA igényes is. Én is ez utóbbiak közé tartozom (bár talán egyedül voltam ezen véleményemmel)...

    A külföldi fórumokon is megjegyzik egyébként, hogy mindent felhúzva bizony elég decens videókártyát igényel a játék.
  • pedro870
    #2889
    amd 2500+@3200+, ati 9800, 1gb
  • pedro870
    #2888
    Igen, erről volt szó, ofp-s tapasztalatok alapján. Viszont most mások a tapasztalatok. Itt vga (is) kell.

    Egyébként meg:

    "I have 7950gx2, core duo 2 e6700, 2gb ram and 24in lcd at 1920x 1600 res and I can run every setting maxed out and the game looks unbelievable. No lag and major fps. A buddy of mine has two 7900 sli's and his game runs smooth as well. You definitely need a decent pc to enjoy this game."

    Szóval megy ez ;)
  • Fenrir
    #2887
    Nekem x1900 xtx toxic-om van, az elég vajon? :)
  • joebacsi
    #2886
    milyen géped is van?
  • SötétBarom
    #2885
    Korábban már volt arról szó, hogy ez a játék abszolút nem vga igényes.. Sokkal inkább ram, és proci.. Még az OFP is képes megfektetni egy mai gépet, ha nagyon próbálkozol..
  • pedro870
    #2884
    hopp lemaradt a kép.

    ez lett volna az
  • pedro870
    #2883
    Ilyen minőségben mindenesetre nálam is teljesen jól játszható :).

  • lee56
    #2882
    Fasza képek, végre olyan katonákat kapunk akik tudnak úszni
  • pedro870
    #2881
    Igazad lehet, viszont sok ofphusnak hasonló van, vagy akár rosszabb. Csak azért írtam, hogy akinek hasonló gépe van, ne várjon olyan grafikát mint a trailerben van. A gond az, hogy ahogy látom ez a game is hosszabb távon lesz kiforrott, ahogy az ofpnél is volt, és nem lenne szerencsés, ha sokan egy rossz első találkozás után elfordulnának tőle (ahogy az ofptől is). A pozitív az, hogy a videókon látni, van olyan gép, ahol fut rendesen. Másrészt nálam is, ha fut egy embert letéve bizonyos beállítással 25fps-sel, ha rádobok még 40 tankot, akkor is marad az fps 15-20 körül, miközben lövik egymást, robbannak, égnek és lángolnak. Szóval sok dologban jobban működik már ez a motor, csak maga a grafika húzós. Kérdés, hogy mi az a vga, ami kell neki. Multiztunk 3an, x800 és 6600 GT, ezek se top kártyák, nem is volt tökéleets. JIP működik és ez kva fontos. Én optimista vagyok.
  • [NST]Cifu
    #2880
    Perdo kartárs, no offense, de ez ma már belépő kategória. A Radeon 9800 ezelött 3 évvel nagyon jó kártya volt, de két éve már a GeForce 6600GT is megszorongatta, sőt lelépte.

    Másfelől valamilyen szinten számítottunk is erre - lásd hajdani OFP-s tapasztalatok, amikor az akkori csúcsgépekből sem lehetett normális FPS-t kifacsarni, és a játék megjelenése után évekkel jutottunk el oda, hogy tényleg bátran hozzá merjen nyúlni az ember a beállításokhoz, és felhúzza őket...
  • pedro870
    #2879
    videók, vmi jó géppel :)
  • Blackman
    #2878
    én szeretném most elsietni :D
  • pedro870
    #2877
    hibáztam 2500+@3200+
  • pedro870
    #2876
    Ne siessétek el azért feltétlenül még a vásárlást

    Azt a grafikát, amit a legújabb trailerekben látni, egy közepes géppel (nálam amd 2500+@3500+, ati 9800, 1gb) nem igazán lehet reprodukálni most úgy hogy még mozgókép is legyen. Látni a játék szépségét, a táj vmi eszméletlenül összetett, csak egyszerűen nem hajlandó normális sebességgel normal+ beállításokkal futni. Kicsit még béta benyomását kelti, viszont ez nem egy ofp mod, ez egy új játék tényleg. Kva jó lesz, csak kicsit még javítgatniuk kell rajta, meg erősebb gép kell alá. Játék szempontból sok módosítás van benne, ezek elég kellemesek (pl 3d célzónézet). Na majd még beszámolok...
  • Blackman
    #2875
    ha valaki tud hozni eredeti arma-t külföldről gyorsan az írjon nekem privátba..thx
  • csoola
    #2874
    azért reménykedem h az uj gépemmel fog menni...
  • bakvarnyu
    #2873
    szerinted ha lenne nem a tapasztalatokkal lenne teleírkálva a fórum?
  • Raptor 2
    #2872
    Hi all! Van már a gém warezban? Ne nézzzetek ilyen illegális embernek, de máe nagyon ki akarom próbálni. HA itt is megjelenik, úgyis megveszem(lehet hogy a CE-t)
  • Sanyix
    #2871
    Ok de ez már nem írás, hanem tapasztalatok...
  • bakvarnyu
    #2870
    Van az a masik igen nepszeru haborus jatek amit útáltok en viszont szeretem azt is. Annak is kb ennyit irtak a minimum gepigenyre es nekem megy mediumon.Amd2400 procival. Igaz ez semmit se jelent.
  • Sanyix
    #2869
    A minimum gépigény általában az amin elindul, a játék, de ez nem jelenti azt hogy játszható is.
  • Sanyix
    #2868
    Jobb van, de olyanokat verebelnek a csiripek, hogy x800-on 3 gigás p4-el, low körüli grafikával 30 fps egy sima alap küldetés, és a cti-ről még nem is beszéltünk...
  • tpM
    #2867
    Igen (hát mondjuk nem tudom elképzelni 512es RAM-mal ,de 1 el már tűrhető lehet) szal egy 2000+ Athlonon 1giga RAMal Low on el_kell_mennie :|
  • bakvarnyu
    #2866
    ne mar, ennyid csak van, ezt irtak minimumnak. majd levesszuk a latotavot vagy 300 meterre.
    Minimum Specification:
    * CPU: 2 GHz
    * RAM: 512 MB
    * Nvidia Geforce FX with 128 MB RAM & pixel shader 2.0, ATI Radeon 9500 with 128 MB of RAM
    & pixel shader 2.0
    * Free HD Space: 3 GB (or more as needed for downloadable addons)
    * Software: Windows XP or Windows 2000 and DirectX 9
  • Sanyix
    #2865
    Nekem is fáj :\ de még fájhat is sokáig, mert nem valószínű hogy élvezhetően fog menni a gépemen :(
  • csoola
    #2864
    ne fájditsd a szivem:D
  • trident
    #2863
    Személy szeritn sem vagyok híve a wareznak, de ha nincs demó, nincs kipróbálási lehetőség, akkor sajnos, mint kispénzű nyugdíjas, közép-kelet európai szomorú sorsú pléjer én is csak így tudom meg, hogy megvegyem vagy sem.

    Amúgy a 8 ezer környéki ár kifejezetten korrekt.

    Jól néz ki a fizetési papirom, de megszorító intézkedéseket kellett bevezetnem..:D
  • bakvarnyu
    #2862
    hátha kijön addig valami crack és legalább a single részt tudod tolni
  • DummyBoy
    #2861
    Nabasszus ... egy fillérem sincs fizuig :(

    Asszem ez csak karácsonyi ajándék lesz ...
  • Neoncsoves
    #2860
    há dikkmá... miko
  • bakvarnyu
    #2859
    remek
  • tpM
    #2858
    A Hangok alapból angolok
  • bakvarnyu
    #2857
    Valami angol nyelvu leirast nem talaltatok meg rola?
    Az a multkori 55%-os cseh nyelvu ertekeles elegge meglepett.
  • Neoncsoves
    #2856
    megvárom az angolt, de azzal írtani fogjuk a jó népet XD
  • bakvarnyu
    #2855
    De csak a feliratokat lehet atkapcsolni, nem? A hangok biztos maradnak
    azt meg keptelenseg elviselni.
  • SubZero911
    #2854
    Elvileg holnapra megvan az Arma ! Ha szólnak, hogy lehet még hozni, szólok.