35047
  • MrTressy
    #2853
    Át lehet kapcsolni angolra a cseh verziót is
  • repvez
    #2852
    Csak sajna még egyiket sem találok :(
  • tpM
    #2851
    Cseh-> Angol ArmA
  • SötétBarom
    #2850
    Amíg nem lehet itthon kapni, addig warez.. Ha sose lehet, akkor legalább megvárok egy engliss verziót..
  • SubZero911
    #2849
    1200 SK kb. 8300 Ft.
  • SubZero911
    #2848
    Ha van ismerősöm, aki menne át Szlovákiába, érdekel valakit ?
  • SubZero911
    #2847
    Ha valaki megy venni a határra szóljon !

    Esetleg közös szervezés ?
  • Sanyix
    #2846
    Nemtom, én nem kapok :\
  • tpM
    #2845
    a BI fórumon van egy topic ahol leirják ,h egyszerűen át lehet nyomni angolba. Csupán egy .bin fileban a Czech , German , Russian stb... -t kell más sorrendbe rakni és a nagy része angol lesz
  • guardian hero
    #2844
    Megjött a supply drop? :D

    Mennyire élvezhető ez a verzió szláv nyelvek ismerete nélkül?
  • Sanyix
    #2843
    Jó ha má senki sem linkeli be akkor én:
    1
    2
  • trident
    #2842
  • Bucser
    #2841
    A nyelv a lényeg nem a dugás:D
  • joebacsi
    #2840
    csajba még nemleltem :(
  • tpM
    #2839
    1 héten belül lesz sztem
    ugyanis sajnos a BI fórumon az ArmA tulajok nagy része nincs megelégedve az AIval (lassan reagál , rosszul vezet stb...)
  • SötétBarom
    #2838
    xDD
  • Sanyix
    #2837
    Hát az armához az ofp-ből kiindulva, tuti hogy egy hónapon belül lesz patch :)
  • Boxer HUN
    #2836
    A RELOAD is csak akkor tudja törni a SF -ot, miután megjelent a gamához az első javítócsomag... lásd:TocaRaceDriver2 (1 év elteltével)
  • bucsher
    #2835
    Ez nem így megy. flatout2 is SF-os, ki is jött a RELOADED, de ez nem azt jelenti, hogy feltörték a SF-ot 2 nap alatt, hanem azt, hogy usában SF nélkül adták ki :) Anno-nál nem tudom, mi a helyzet, de a Razor nem tört starforcot, az biztos, különben beleírta volna.
  • Beers
    #2834
    Majd rendelsz kintről!
  • Rafia
    #2833
    Ajjaj,
    hivatalos fórum adatai alapján úgy tűnik, Mo-on nem lesz kiadva.
  • n003
    #2832
  • Sanyix
    #2831
    Jelentem én voltam 1 :)
  • tpM
    #2830
    egyse
  • pedro870
    #2829
    és a 3 közül te hány voltál? :)
  • SötétBarom
    #2828
    Úgy értettem, hogy ha kijön az ingliss..
  • tpM
    #2827
    Hehe ne féljetek lesz warez (most nem akarom berakni az oldalt) de a Razor'11 Team oldalán a cshatboxba 3an is kérték az ArmA feltörését szal néhány nap
  • PhantomAss
    #2826
    viszont a starforce-ot feltörni is csak idő kérdése, ne felejtsük el...lásd splinter cell chaos theory
  • Borg
    #2825
    Maradj már... az Anno1701 SF3-as, es a razor1911 már kiadta törtként. Ennyi. Szal bőven van remény rá, hogy arma-nal is meg lesz oldva ha kell.
  • bucsher
    #2824
    az nem razor :P
  • Boxer HUN
    #2823
    RELEASE DATE 11/2006 GENRE Strategy
    SUPPLiER RECHARGED SOURCE DVD
    PROTECTiON StarForce DiSCS 1
  • bucsher
    #2822
    Anno1701: ³ Prot.: TAGES API+Xprot+Custom+Serial ³
    Hol látsz te itt starforcot?
  • n003
    #2821
    S.Barom: csatlakozom az előző kettő hozzászólóhoz!!! :DD
    te kibírod hogy amig nincs angol vagy német de van varezos cseh nem töltöd le??!! :))
  • Sanyix
    #2820
    Hát én ezt pedig warezolni fogom, majd az angolt veszem meg, cseh izét nem.
    Különben is a bis fórumon a what do ya want in eu se? topikban szinte minden igény mellett ott van hogy "starforce free", vagy "no starforce", se-t pedig nemnagyon lehet majd warezolni sf-el, se sf nélkül se ;) ebből is látszik, hogy nem csak amiatt gyűlölik az emberek az sf-et, hanem más miatt is, mert ezek valószínűleg úgyis megveszik, de sztem is sokkal jobb spyware/vírus nélkül.
  • Bucser
    #2819
    Hát ha át lehet majd buherálni angolra én biza bewarezolok a zsákba egy cseh verziót aztán majd megveszem azangolt de addig is jáétszok meg tapasztalgatom:D
  • Fenrir
    #2818
    Állat
  • Borg
    #2817
    Háth.. a razor srácok igengyorsan kinyomták az Anno1701-et is, pedig SF3.
  • SötétBarom
    #2816
    Aki ezt warezolja (miután persze bizonyossá válik, hogy über), az must die! ..
  • [NST]Cifu
    #2815
    A warez hátráltatására a Starforce-ot vetik be. Az angol nyelvű változat késése az 505 Games Street kiadónak köszönhető. Az eddig kizárólag konzoljátékokkal fogalkoz cég első PC-s játéka lesz az ArmA, és állítólag időre van szükségük, hogy az új piaci igényeknek megfelelően felkészülnek.
  • Borg
    #2814
    Logikusan a warez hátráltatása miatt érkezik szerintem az angol utoljára. Tisztában vannak vele ők is, hogy az kerül majd fel mindenhova, illetve a törésével is azon fognak próbálkozni, nem ilyen szlovák meg egyéb verziókkal.