35047
  • bosco05 #32642
    #32638 , #32639 ? :)
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2015.02.21. 16:06:17
  • tpM
    #32641
    Tényleg elismerésem. Nem veszett kárba ez a vagy tíz évnyi picsogás.

    Látod Repvez, sose add fel, írd azt a listát! :D
  • DancZer
    #32640
    Nagyon király a fegyver "pihentetés". Teljesen automatikus, nem kell gombot nyomnihozzá. Közel kell álni valamilyen egyenes felülethez és egyből csökken a fegyvervisszarúgás és az imbolygás. Egyelőre semilyen indikátor nincs, de sztem nem is kell. Könnyen meg lehet szokni, hogy milyen helyzetekben "aktiválódik". Pl. ablak, ajtó vagy az autó egyes részein.
  • bosco05 #32639
    És meg tudod adni a steamjét privátban? :)
  • DancZer
    #32638
    Steamen fentvan.
  • bosco05 #32637
    Mi sajáton szoktuk nyomni 3-4 emberrel :)

    @Danczer: bogeeról lehet tudni valamit? Aktív még? Elérhető valahol? Fórum, ts etc? Altis Life miatt keresném, hogy akar-e még tevékenykedni benne.
  • DancZer
    #32636
    A héten jön a letámasztás dev-es verzióban.
  • DancZer
    #32635
    Én ma pont nem, de felvettelek steamen.
  • FreddyHawk
    #32634
    Este átbattyogok... lesztek ma? 6-9 között
  • DancZer
    #32633
    arma.hu-s TS a miénk, azon szoktunk lenni.
  • FreddyHawk
    #32632
    Lemondtam arról, hogy az adminok jóváhagyjanak az Arma3 hu fórumon, inkább vegyetek fel steam-en légyszives,a
    steam azonosítóm is freddyhawk, rátok fogok joinolni és mehet a Koth. Ulvar, Danczer, vegyetek fel bátran. Melyik TS-en
    szoktatok lenni?
  • Ulvar
    #32631
    Aki most este jönne még egy kicsit KOTHozni...jelenleg a Pommesbuden szerveren vagyunk, indeként
  • Cancri55
    #32630
    Gyertek Thaiföldre, én ott vagyok, lanozhatnánk :D
  • bosco05 #32629
    És a kenguruk se ott legelnek :D
  • sirpalee
    #32628
    Oda csak 250es a ping Európából. :)
  • Ulvar
    #32627
    No more off, majd PÜben :)
  • bosco05 #32626
    Canada?
  • Ulvar
    #32625
    Ahol a kenguruk legelnek
  • sirpalee
    #32624
    off
    Melyik részére?
    /off
  • bosco05 #32623
    vele valami úton fel tudnám venni a kontaktot?
  • bosco05 #32622
    Reméljük, bár egyelőre még csak tanácskozás szinten van, olyanba nem vágunk bele amire nincsenek emberek, minden segítséget szívesen fogadunk, de egyelőre még csak diskurzus szinten megy :) A lényeg hogy nagyon szigorú szabályzat mellett menne a szerver, inkább legyünk 30-an, de az roleplay legyen :)
  • Ulvar
    #32621
    én 1 év múlva költözöm szerintem ugyanoda (remélhetőleg)
  • sirpalee
    #32620
    Prognosztizálok az ismert tények alapján. :) Az esetek nagy részében igazam van... De tényleg hagyjuk, ne legyen igazam és akkor lesz egy jó magyar altis life szerver.
  • bosco05 #32619
    Igen, az kell hozzá :)
  • Anonymusx
    #32618
    Az Altis Life-hez eredeti Arma 3 kell? Amúgy nem érdekel az Arma sorozat, nincs is meg a játék, de az Altis Life-ot kipróbálnám..
  • bosco05 #32617
    Nem is ismersz, támadsz nyilván nem fogom megköszönni :) De szerintem hagyjuk is inkább... Belemondasz valami negatívat a levegőbe, lehurrognak érte, majd újjal mutogatsz, hogy látod igazam volt! Nem nem volt, ezért is hurroglak le :D Lehet véleményed, miután ismered a körülményeket, mondom jósolni a tv2-n éjféltől 3-ig :D
  • sirpalee
    #32616
    Fair enough. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én mindennel kapcsolatban negatív vagyok, magyarság ide, vagy oda... De bőven nem alaptalan a véleményem, azt elismerheted.

    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2015.02.18. 16:20:14
  • bosco05 #32615
    Azért buktam ki, mert minden ismétlem minden projektemre a 99%-a negatív reakció... Hidd el voltam én már nagyobb helyen is admin és érdekes módon tökéletesen működött, de nem is feltétlenül lennék admin, mert nem igazán érdekel hogy istent játszak egy szerveren. Egy kezdeményezést próbáltam elindítani, amire azonnal jött az alaptalan negatív jóslatod, ahogy általában a magyaroktól mindig :)
  • sirpalee
    #32614
    Nah, ez a normális reakció. :)

    A véleményedden én is egyetértek, sajnos az összes európai szerveren ez megy...

    Beszélek majd haverral, vele szoktunk elég sokat (legalábbis régebben) Altis Life-ozni, és emellé meg indie gamedev is, szóval be tudna segíteni a szerver scriptelésébe is akár. (én is csatlakoznék / segítenék szívesen, de nemsokára költözöm a világ másik felére, és 500+ lesz a pingem az európai szerverekre )
  • Ulvar
    #32613
    Ki van bukva ugyanazért amiért én is. Ezért jött a gondolat a magyar altis liferól. A Brit és úgy általában az Európai közösségek amik vannak nem tartják kordában a szervereket megfelelően.

    Egy roleplayt játszanak, a bűnöző rabló fosztogató bandázót...120 fős szerverből 80 minimum. Ez így életképtelen sajnos.
    A kérdés arról szól, hogy van e annyi embert akit érdekelne egy normálisan szervezetten működő altis life szerver. A rendszer arma 3 lifekétn működne, csak magyarul. Nem kell fizetni, csak legyen hű a rolejához, és a bűnözők és bandák limitálva lennének, illetve bizonyos időszakonként cserélődnének, hogy legyen mindenki számára változatos a játék.

    Én így, szívesen segítek bárkinek, ÉS hozzáteszem, nem feltétlen kell csak magyarokban gondolkodni. Gondolkodjunk picit Európaiként, fogadjuk el 2. nyelvnek az angol a szerveren, így ha külföldi jön, angolul is tudjunk vele társalogni. Nem várom el minden magyartól, mert a való életben sem tudnak egy külföldinek segíteni. Majd vagy elmutogatja vagy kér segítséget az elmagyarázáshoz vagy oda hív mást a segítségben. Ennyi. Tehát lehetne magyar/külföldi, a legfontosabb ebből az, hogy legyen egy 30-40-50 fős magyar brigád akit ez érdekel napi szinten.

    Ehhez várom az embereket. Írjatok PÜt aztán megbeszéljük a dolgokat. Ha életképtelen akkor leteszünk az ötletről, ellenben pedig elindítjuk. De ne negatívan induljunk neki a dolgoknak egyből.
  • sirpalee
    #32612
    Mindkét reakcióddal tökéletesen bebizonyítottad, hogy nem lennél jó adminnak, vagy szervezőnek. Negatív véleményre azonnal támadással reagáltál. :) Nah pont ezért van baj a legtöbb Altis Life szerverrel is.

    Mi elég sokat játszottunk, jó tud lenni, de csakis akkor ha megfelelő gárda van a szerver mögött, és jól összeválogatott rendőrgárda van a szerveren. Volt anno az Alpha Papa Gamingnek egy Altis Life szervere, ott ez megvolt és ott nagyon sokat is játszottunk. (azt a szervert / klánt lelőtték belső ellentétek miatt - ott is széthúztak az emberek) Mi sajna csak szenvedünk vele, mert betartjuk a szabályokat, és még "bűnözés" közben is próbálunk tiszteségesek lenni. Viszont emiatt folyton mi kerülünk hátrányba, és nagyon hamar frusztráló tud lenni az egész.

    Ettől függetlenül meg persze kevés lenne az aktív magyar játékos Altis Life-ra, és annak a fele is 16 év körüli (mint az Altis Lifesek jó része minden szerveren), akik meg semmivel sem vehetők rá a kellő stílusra.
  • DancZer
    #32611
    sirBoogee próbáld csinálni, nemtudom mire jutott.
    Szerintem nincs olyan nagy a magyar altis life közösség, hogy életképes legyen. Én inkább a külföldit preferálom, ott legalább nyelvet is lehet tanulni. :)
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.02.18. 09:29:21
  • bosco05 #32610
    Egyébként szintén no offense, soha nem támogatott még magyar community semmilyen projektemben sőt, mindinkább mindig sikerült tönkretennie hosszú hónapok vagy évek munkáját, ahogy nézem ez itt sem lenne másképp, köszi, hogy emlékeztettél rá :D Tököm szenved ilyen jó dolgokkal, húzok tolni az amcsikkal a magyarok meg majd mennek RDM-ezni valamelyik európai szarhalomra :) HF
  • bosco05 #32609
    Pont ez az hogy NINCS olyan külföldi szerver sem ami normálisan működik... Az utóbbi 3 napban végigpróbáltuk mindet, botrány az összes... Ha lenne rá magyar community akkor meg lehetne csinálni egyet végre normálisan... Az egyetlen értelmes cucc az amcsi Arma 3 Life... Az összes többi egy nagy kalap szar... Egyébként az ilyen emberekre mint te szükség van :) (TV2-n éjféltől háromig jósolnak minden nap :D) No offense, gyenge poén volt csak :D
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2015.02.18. 04:17:26
  • sirpalee
    #32608
    Kevés külföldi szerver van ahol normális rendőrök / adminok vannak, magyar szerveren mégkevésbé lesz az. Szal nem. :)
  • bosco05 #32607
    Magyar altis life szerver érdekel valakit?
  • Solt
    #32606
  • DancZer
    #32605
    KotH topicunk Itt találsz TS-t is és a megfelelő szobában az embereket ha játszanak.

    Csak erős idegzetűeknek:


    A videóban egy játékfejlesztő cég vezetőjével beszélnek a DX12 lehetőségeiről. "Azért mondjuk, hogy 40% al gyorsabb lesz, mert ezt még elhiszik. Ha azt mondanánk 3x vagy 6x gyorsabbat lesz hülyének néznének minket, pedig ez az igazság." :O

    U.i.: Ha a BI megcsinálja az Armát DX-12 vel úgy, hogy az maximálisan kihasználja azt. Könnyes szemmel mondom, hogy nem fogom elhinni, ha 60+ FPS-em lesz. Folyton a bilit fogom keresni magamalatt. Bár... Lehet szükség is lesz rá.
  • Ulvar
    #32604
    Szóljatok ha csapatjátok, mehetünk együtt vagy külön is. Erre van vagy 4-5 haver velem együtt. Már mint KOTHra, csak tudni kéne melyik szerverre vagy szerverekre jártok.
  • FreddyHawk
    #32603
    Azzal semmi baj nincs is, csak hagyjátok jóvá, hadd alakuljon ki egy jó kis koth brigád. Egyedül ez a játékmód sem ér szart se,
    viszont ha csapatban bemegyünk a városba, ott kő kövön nem marad.

    "Gyere Freddy, megyünk a városba"