35049
  • DrRadon
    #14206
    #14200 :)))))))
  • tpM
    #14205
    Mondjuk én úgy vagyok ezekkel a videkkel, hogy ilyen "ne mondd, hogy nem mutatunk semmit" nesze 720HD nem ilyen kézikamerás fos. Az érdekes dolgokat amit reklámoznak viszont nem mutatják; microAI, fegyver letámasztás, több fázisú épület rombolás, új hangkezelés (jajj mutattak egy A10-et ami valami morajlást ad ki magából, pedig annak aztán elég jellegzetes hangja van 1000 gép közül fel lehet ismerni, lesz-e anyagfüggő becsapódáshang ami már 10éves játékokban is van(ArmAban ugye van: földbe, emberbe, járműbe, épületbe (tárgyba) csapódás és ennyi)) meg az élethű anyag átfúródás/elhajlások. A sok ilyen történet alapú semmitmondó valami helyett szerintem jobban járnán(a)k egy VBS2 tech videó szerűséggel ami fél órán át mutogatja az érdemeit.
  • repvez
    #14204
    Egész tetszetös kis muvi, remélem sokkal mozgalmasabb és dinamikusabb lesz a kampány mint armában, és kiaknázza a játékban rejlö lehetöséget egy igazán nagy létszámu minden egységet felvonultato nagy csatával.
    Olyan kampányt el tudnék viszelni, hogy az egész területen dul a háboru és a különbözö alegységeknek más más feladatuk van.És visszatérnek az OFP-s kampánymenetre nem erre a kiválasztom hogy melyiket akarom megcsinálni tipusut.
    Jo látni azért hogy mostmár kezd több info kiszivárokni a játékbol.
  • tpM
    #14203
    11 ilyen frissítés lesz.
    Amazon meg Morpchicon Február 20at ír megjelenésnek (amit nem hiszek :\) mások pedig Máj 26at - ez hihetőbb.
  • tpM
    #14202
    xD
  • Solt
    #14201
    Miről beszélsz? Dicsértem a teheneket!
  • tpM
    #14200
    jajj folyton az a negatív kisugárzás
  • Solt
    #14199
    Naaaaaaaaa... nem kibeszélni a titkaim! :D
  • DrRadon
    #14198
    Majd a Yeti mozgását nézd meg.

    Milyen állat lesz, amikor csendben lapulsz egy bokorban, oszt rád ront egy vuki. Most majd tényleg beszarsz, nem úgy mint anno, mikor a szkópodban felbukkant a szitakötő:)

    Ezek szerint akkor hetente jelenik meg egy-egy frakció videója. Ez azt jelenti, hogy 4 hét és megjelenik végre?
  • Solt
    #14197
    A tehenek mozgása élethűbb mint az embereké... hozzá sem nyúltak... mint aki beszart, úgy mennek! Van egy olyan érzésem, hogy ez már így marad... :S
  • joebacsi
    #14196
    "A csernaruszi nagylábúról keringő mendemonda szerint, az Északi területek hegyvidékein gyakran feltűnik ez a furcsa lény."

    :)
  • tpM
    #14195
    Chernarus polgárai
  • Feró Flex
    #14194
    kösziTempi
  • tpM
    #14193
    ArmA\Dta\ACE\ace_clientside_config.hpp-ben:

    #define ACE_SCOPE_SHOW_BIS __hidden
    átírod a __hidden-t __visible-re tehát:
    #define ACE_SCOPE_SHOW_BIS __visible

    Mert ACE elrejti az alap egységeket a legtöbb addon meg ugye ahhoz kapcsolódik.
  • Feró Flex
    #14192
    természetesen a szerkesztőben nincsenek jelen.
  • Feró Flex
    #14191
    miért nem látszanak egyes addons-ok ACE modban?PLD:LoBo talibans,IDF,SDP Specnaz stb...
  • Feró Flex
    #14190
  • Solt
    #14189
    Az Evo guru! :D Nem bírjátok sarokba szorítani! :D
  • tpM
    #14188
    jaj igen ezt el is felejtettem...
  • marja
    #14187
    TPM nem bontotta ki az igazság minden fonalát, hogy finom legyek. A leírt jelenségek nagy többsége az Evo "üzemszerü" állapota. Ha egyedül játszol akkor jelentkeznek azok az eltűnések és felbukkanások a halálnál. A pálya úgy van megírva, hogy amikor beérsz a térképen jelzett területre az ellenséget akkor teszi a pályára, mégpedig random szerűen. Értelemszerű, hogy a halál utáni respawn bárhol is vagy a kőrön belül, ugyanezt a random szerű lerakást csinálja, egészen addig, amíg egyedül vagy. Azt szoktuk csinálni ez ellen, hogy az első előléptetés után egy AI-t a kőrön belülre teszünk, egy jól eldugott helyre. Én még a lövést is megszoktam tiltani neki.
  • Glo
    #14186
    Lehet ez is bekavart, jaja.. Gondolom lesz majd a jövőben olyan ACE patch ami játszhatóvá teszi az Evót meg a Dominationt.
  • tpM
    #14185
    jameg ArmAHun 1.00-s ACE fut, ha 1.01gyel mentél akkor az is okozhat galibákat
  • Glo
    #14184
    Hja, értem. Akkor Evo-zni felteszek egy sima Arma-t.
  • tpM
    #14183
    ACE-szel nem jó az Evó meg Domi meg hasonló erősen AI scriptelt (kivéve DAC) küldi mert kiütik egymást...
  • Glo
    #14182
    Áruljatok el valamit...

    Játszottam pár órát ACE moddal a magyar szerón.
    - Hogy van az, hogy amíg tüzet nem nyitok addig csak figyelnek a katonák 1 km-ről, amint lövök egyet ezer helyről zúdul rám az ólom, és olyan távolságokból is betalálnak nyílt irányzékú AK-val ahova én csak optikával tudok ellátni (Evo parajump-on az első városnál a csávó a templom tövéből talált el, miközben én egy bokor alatt hasaltam a reptér felőli dombon)..
    - Oké, vannak egységek amik odajönnek ahonnan lőttem. De nekem úgy tűnik hogy ezek egyszercsak megjelennek az orrom előtt a textúrából, majd miután kinyírtak vissza is mennek a textúrába, mert a 3 másodperces respawn alatt úgy eltűnnek mintha ott se lettek volna soha (a respawn Humwee mellett öltek meg, és mire visszaspawnoltam el is tűntek, sőt egy ízben a halál utáni távolodás alatt tűntek el!!).
    - Respawn alatt a technika ami előtte hosszú percekig állt egyhelyben eltűnik, és valami tök más helyre távozik.

    Mégis hogy van ez?

    Egyenlőre ennyi, mert 30 pont környékén mindig elszakadt a cérna..
  • Glo
    #14181
    A hangok nagyon állatiak, az A10 tényleg ütős :)

    Viszont nem tudom milyen géppel vették fel, de a textúrát szép sorban rakja fel az 5t truck mikor kijön a füstből
  • tpM
    #14180
    Hiv. fórumon aztírták, hogy 11 ilyen frissítés lesz
  • repvez
    #14179
    Ha igaz amit irtál akkor még 2 honap mire kijön a játék.Mert ha jol látom 6 frakcio van és abbol most mutatták be az elsöt, ha hetente adnak ki uj infokat a frakciorol addig gondolom nem jenetetik meg mig minden nem lesz felfedve, tehát ez 6 hét plusz az egyébb csuszások meg sokszorositási idö.
  • DrRadon
    #14178
    Igen, van a mozdulataikban valami rendellenes.
  • Scottt
    #14177
    Engem az zavar, hogy úgy hadonásznak azzokkal a csúzlikkal mintha 2kezes pallosok lennének,és ide oda rángatná a kezüket a súlya-.-"
  • tpM
    #14176
    Meg aztírják, hogy hetente lesznek képek meg egyebek, úgyhogy nézzük gyakrabban az oldalt.
  • DrRadon
    #14175
    Nagyon kis hangulatos video. Az az A-10-es amikor elhúz a kifutó fölött... nagyon odabasz.

    Viszont a bakák úgy futnak, mintha tornaórán lennének, magas sarok emeléssel. Igazán rakhattak volna 30 kilónyi nehezéket arra az ürgére, akinek a futó mozdulatait bedigitalizálták az animációhoz.

    Már csak egy kérdés foglalkoztat, de az nagyon: MIKOR JÁTSZHATUNK VELE VÉGRE?
  • Scottt
    #14174
    Nincs ha lesz írok:D
  • Feró Flex
    #14173
    Re: SB Pro PE 2.4x Upgrade - Announcements & Discussion

    --------------------------------------------------------------------------------

    I still think a MMO WWIII game would be great....

    ArmA + SB Pro + Falcon 4.0 = ULTRA realistic Modern war game.

    Micsoda álmok!
  • grebber
    #14172
    Arma 2 USMC Base Trailer
  • Solt
    #14171
    Szeretnék már játszani Veled! Van mán ArmA-d harci kutya? :D
  • tpM
    #14170
    Van már Armád, Szkoti? :P
  • Scottt
    #14169
    Én látom,benned van a hiba^^:D
  • tpM
    #14168
    van ám új ArmAII vid, ArmAHura kidobtam csak valamiért én nem látom (akárhányszor frissítek :D)
  • ceaser
    #14167
    Én is így tapasztaltam, hogy a játék az ahibátlan, csak a szerkesztő menűjében vannak ezek a problémák.....~ csak én szeretek buherálmi vele....:) de a problémám, még a szűz játéknál jelentkezik (1.14patch)